2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

evrişim hiçbir zaman sıyırık olduğumuzdan şüpheye düşme :)
:lepi:

Demam.. fardon kaydirigubbakcemile3

valla siyirdim siyiricam, dedim ya cok tuhaf duygular icindeyim..

hamile olmayasın kaydirigubbakcemile3

ya bende bisiler hazirladim asicam kapiya ama bende bizim komsularla samimi degilimdir, yani diyorum o zman niye olara haber veriyimki disari asip; o zaman kapiin icine mi yapsam diyorum??kafam karisti??

Iyı de bu kımseye haber vermek ıcın yaptıgım bısı deıl benım ıcın acıkcası.. ben ole olmasını cok ıstedım.. yanı kendım ıstedıgım ıcın yaptım.. yoksa benım de bırılerı gorsun anlasın dıye yaptıgım bısı deıl.. ıcınden gelıyorsa yap derım.. ıcınde kalmasın.

hastane odasini susluycem 1 gun once yatacagim icin, ama bide aklima geliyor, annemin getirdigi kapi susunu hastane odama asicam ya, calmazlar dimi? ben paranoyak oldum iyice...

Ya sen ıcerıde yatarken kapından kım calabılır.. yok artık :bbo:

Evrim, çok güzel olmuş canım... Bayıldım, hoş gelsin, evinize neşe, mutluluk, huzur getirsin Kuzey :)

Dolaşmaya çıkıyoruz Onur'la, dönüşte dondurma isteyen var mııııı????

Begenmene sevındım cıgerım,sagolasın guzel dıleklerın ıcın.. cümlemize insallah.. afffııyett osunn..

Son düzenleme:
Ya sen ıcerıde yatarken kapından kım calabılır.. yok artık :bbo:

..

yok zaten onu odanin icine asicam, ama ya bebegi yikamaya gidince odada kimse yokken yada sezeryana girdigimde odada kimse yokken calarlarsakafamçokkarıştıyok ben siyiricam dimi, bunlar hic hayra alamet degil...

evet evet yapayim dis kapiyada, daha tam bitmedi, istedigim suslere haftaici bakicam, bizim yasli komsulara atraksiyon our:)))

Evis sende psikolojik durum nasil, az kaldi, sendede siyirma alametleri varmi tadlum...

Evrim elinize sağlık..çok şık olmuş...Kuzey hoşgelsin sefalar getirsin..

Bis de bugün kapı süslememizi ve şeker sepetimizi yaptık..kapının tülü kayıyor raptiye lazım dediğin gibi..yarın tamamlayıp koycam ben de fotosunu..afilli değil ama sade bişi ooldu..:)

Evrişim kapına bayıldım valla öyle özendim ki - ama be her gördüğüme özenmeye başladım ya - can sıkıntısından herhalde - şeker hamurundan yapılan pastaya da göz diktim çok super olmuş tebrik ederim
Kapıyı da artık Evrimde beğenecez - komşun olmak isterdim insanın gözünü okşuyo yemin ederim - hayırlısıyla gir oğlunla o güzel kappıdan çarşamba kuzum

Bu akşam da bize misafir geldi - sevdiğim bir ablam benim doğum yapacağım hastanede 1.5 yıl önce doğum yapmış öve öve bitiremedi - oranın baş hekimini de tanıyomuş gelecem doğumuna dedi biraz daha fazla ilgilensinler kızımızla diye müdahale ederim dedi :)))
Şöyle bişey anlattı bana mesela 9 da çağırdılarsa sabah önce kalçadan bir iğne yapılıyomuş - bu ilk doğum yapanlara yapılıyomuş genelde biraz sersemletiyolarmış seni - sakinleştiriyolarmış anca 12 gibi gerçekleşiyomuş sezeryen - zaten ameliyata girene kadar odan süsleniyomuş ( bu hastaneye ait bişeymiş) sonra ameliyata alınınca 15 dakkada bitiyomuş herşey - onun doğumunda eşi dışarıya kadar çıkmış sigara içmeye çağırmışlar sigaranın yarısında tamam doğdu sizin bebek diye ( şaka gibi) Sonra hiç birşeyi olmasa bile mutlaka kuvöze yatırıyolarmış 1-2 saat
O hastanenin anestezi doktoru şehrin en iyisiymiş - içime su serpildi - annemin baskılarından sonra bunu duymak iyi geldi
Allahım şu 2 hafta nasıl geçecek
Nurdan bende senin gibi düşündüm bugün - uyutsunlar beni 14 ü gecesi uyanim güzel güzel banyomu yapıp hastaneye gidim sabah olmamı ????

Evriş elinize sağlık çok güzel olmuş kapınız. İnsanın geçerken kapıyı tıklatıveresi gelir yanialkisalkisalkisKuzeycik sağ salim girsin o kapıdan, sağ salim büyüsün yuvasında inşallah:Saruboceq:

Evrişim kapına bayıldım valla öyle özendim ki - ama be her gördüğüme özenmeye başladım ya - can sıkıntısından herhalde - şeker hamurundan yapılan pastaya da göz diktim çok super olmuş tebrik ederim
Kapıyı da artık Evrimde beğenecez - komşun olmak isterdim insanın gözünü okşuyo yemin ederim - hayırlısıyla gir oğlunla o güzel kappıdan çarşamba kuzum

Bu akşam da bize misafir geldi - sevdiğim bir ablam benim doğum yapacağım hastanede 1.5 yıl önce doğum yapmış öve öve bitiremedi - oranın baş hekimini de tanıyomuş gelecem doğumuna dedi biraz daha fazla ilgilensinler kızımızla diye müdahale ederim dedi :)))
Şöyle bişey anlattı bana mesela 9 da çağırdılarsa sabah önce kalçadan bir iğne yapılıyomuş - bu ilk doğum yapanlara yapılıyomuş genelde biraz sersemletiyolarmış seni - sakinleştiriyolarmış anca 12 gibi gerçekleşiyomuş sezeryen - zaten ameliyata girene kadar odan süsleniyomuş ( bu hastaneye ait bişeymiş) sonra ameliyata alınınca 15 dakkada bitiyomuş herşey - onun doğumunda eşi dışarıya kadar çıkmış sigara içmeye çağırmışlar sigaranın yarısında tamam doğdu sizin bebek diye ( şaka gibi) Sonra hiç birşeyi olmasa bile mutlaka kuvöze yatırıyolarmış 1-2 saat
O hastanenin anestezi doktoru şehrin en iyisiymiş - içime su serpildi - annemin baskılarından sonra bunu duymak iyi geldi
Allahım şu 2 hafta nasıl geçecek
Nurdan bende senin gibi düşündüm bugün - uyutsunlar beni 14 ü gecesi uyanim güzel güzel banyomu yapıp hastaneye gidim sabah olmamı ????

boyle rahatlatici bilgiler alman iyi olmus....valla bulalim bi anestezist uyutsun bizi..

Canancım bu moral sana çok iyi gelmiştir..en önemli konu..çok sevindim senin adına..

bişey sorcam ama gülemk yok :eek:lmaz:
bu şeker hamurundan yapılan şeyler öyle süs diye mi yapılıyo yoksa yeniyo mu? birde fırında mı pişiriliyo nasıl oluyo o işler
benim evde çok canım sıkılıyo yaparım belk öyle oyalanmak adına hani bebekle ilgili değil - bu yaştan sonra hobi edinirim kendime belkim alkisalkisalkis

Canancım bu moral sana çok iyi gelmiştir..en önemli konu..çok sevindim senin adına..

canım zaten ben bu şehirde yeniyim hep ordan burdan duyduğum şeylerle fikir edindim mekanlar konusunda - bu hastaneyi de aylar önce bu abla tavsiye etti - bebekle çok iyi ilgileniyolarmış en önemlisi o benim için o yüzden orayı seçtim - doktorum o hastanenin doktoru bile değil - hatta biraz savaş bile verdik kendi doktorum oraya gelip ameliyatı o yapsın diye - hakkımızda hayırlısı

Evis sende psikolojik durum nasil, az kaldi, sendede siyirma alametleri varmi tadlum...

Valla evi, gerı kalan eksıklerı yetıstırmek ıcın kosturmaktan daha su an o sıyırma moduna gırmedım.. pazartesıden sonra herhalde bende sıyırma moduna gırerım gibime gelıyor..

Evrim elinize sağlık..çok şık olmuş...Kuzey hoşgelsin sefalar getirsin..

Bis de bugün kapı süslememizi ve şeker sepetimizi yaptık..kapının tülü kayıyor raptiye lazım dediğin gibi..yarın tamamlayıp koycam ben de fotosunu..afilli değil ama sade bişi ooldu..:)

Çok tesekkur ederım mercımekım.. senınkılerı de sabırsızlıkla beklıyorum.. yapabıldıgım kadar sadesı bu oldu acıkcası benım de kaydirigubbakcemile3

Evriş elinize sağlık çok güzel olmuş kapınız. İnsanın geçerken kapıyı tıklatıveresi gelir yanialkisalkisalkisKuzeycik sağ salim girsin o kapıdan, sağ salim büyüsün yuvasında inşallah:Saruboceq:

Tıklandım az once emin ol.. Mucıze nın kulakları cınlasın :))))

bişey sorcam ama gülemk yok :eek:lmaz:
bu şeker hamurundan yapılan şeyler öyle süs diye mi yapılıyo yoksa yeniyo mu? birde fırında mı pişiriliyo nasıl oluyo o işler
benim evde çok canım sıkılıyo yaparım belk öyle oyalanmak adına hani bebekle ilgili değil - bu yaştan sonra hobi edinirim kendime belkim alkisalkisalkis

Olur mu yavrum.. jelatın mı bu yenmesin.. ondan seker hamurundan yapılıyor ya.. yenebılsın dıe.. fırında pısmıyor.. kaplıyorsun ve oyle kesıyorsun..

oooo kapı süsleri hazırlanmış hazırlıklar son sürat devam ediyor harikasınız bizde 1. doğum günümüz için hazırlıklar yapıyoruz...hepinizi oğluşumla öpüyoruz teyzeleri...şimdiden hepinize hayırlı haftalar..doğuma gidecek olanların ALLAH yardımcısı olsun..bir avazda inşaallah..

ayy esra yaaa senn bu ecenin resmini Aydında gördü bayıldık bayıldk resmen .. diyoki maşallah kız yanak kız gibi olmuş ayy onun gözleri kapanır yanaklarından diyor.. veeeeee dediki bu kızı oglumuza alalım... bende deimki zaten esrakoda tatlı çocuk dogurma potansiyeli çok yuksek. bakınız berke

ayy canlarım çok sagolun karı koca çok tatlısınızdaa kızımın isteklisi çokk ole herkese veremeyiz bir çiksin sizin makif iniz gorelim resmini bakalım ugyunmu boyu boyuna falan bizim kiz malum iri kiyim olcakk ona gore degerlendircez 4 kilo ustu olmalı ki yakıssınlar yan yana tontis tontis dimi ama:)))

kızlar pek ii haberlerle gelmedım suyum azalmıs acılmada yok bebegın hareketlerını bu gun say 10 gecmezse yarın gel sezaryana alıp doğurtmak zorunda kalırım dedı 10 u gecsede pazartesı gel mutlaka duruma göre davranıcaz dedi cok kötüyüm henüz 4 deyız bakalım ne olucak

pınarcımm niye uzluyorsun gerekirse sezaryanını olursun yani haftan gayezt uygun normal yapmak istiyordun diyemi boyle uzludun sen

kızlar dünyanın en güzel duygusu sanırım anne olmak.22 temmuzu 23 'e bağlayan gece eşimde bende heyecandan uyuyamadık.ertesi gün oğlumuz kucağımızda olacaktı.içimde asla korku yoktu.sadece heyacan vardı.bide sağlıklı bi bebek isteği.sabaha karşı dalmışız.çok geçmeden alarm çaldı.hemen fırladım.eşimi annemi uyandırdım.hazırlandık.çok tatlı bi heyecan vardı.ne anlatılan acı duyacağıma dair hikayeler ne çekeceğim ağrılar vardı aklımda.sadece oğlumu görme heyecanı.hastaneye gittik.yatış işlemleri yaptık.yavrum içimde kıpır kıpırdı.sabah 8.30 gibi beni hazırlamaya başladılar.heyecanım iyice arttı.halam ise devamlı kameraya alıyordu beni.kamerayı hemşire aldı içerde çekim yaparız diye.doktorum geldi.anestezi uzmanıyla sohbet ettiğimi hatırlıyorum iğne yaparken.sonra gözümü açtığımda bi bebek sesi duyuyordum.uyanırken hemen bebek nasıl oldu ilk cümlem.iyi dediler.ben kaç kilo boyu ne kadar çocuk doktoru gördümü diye sorular sordum.kendimde değildim di,yebilirim.uykuyla uyanıklık arası bi şey.sonra oğlumu bana gösterin dedim.yanıma getirdiler.yüzünü tam göremiyordum.emzirmem için yanıma verdiklerinde oluşan duygusal bağı aitlik ve koruma şefkat duygularını anlatamam.gşu an en zevk aldığım şey onu emzirmek.şimdi ise onu izlerken emzirirken ilgilenirken öyle büyük bi zevk alıyorumki..canım yandığı ve zorlandığım halde altını değiştirmek yatağına koymak gibi tüm ihtiyaçlarını ben yapmak istiyorum.bu yüzdn ilk günün akşamından kendimi zorlaya zorlaya canım yana yana oğlumla ben ilgilendim.annem kızdı dikişleri zorlarsın diye ama inanın her şeyini ben yapmak istiyorum ve zevk alıyorum.şimdilik böyle kızlar.oğlum uyanabilir.her an çıkabilirim

ya ne katdar guzel anlatmıssın duygularını insalah bende boyle hissederim oglumdaki gibidepresyona girip mutsuz mutsuz dolasmam ortada senin gibi hissetmeyi çok istiyorum allah yardımcımolsun okonuda çok endiseliyim insalah senin gibi olurum yaaaa

evrimm

kapı susunuz çok ciciii ay çıkar bencede yahu konu komsu dedigin gibi dolusmasın simdiden eve ikram izzetle ugrasma hamile halinle bu vesile ile gelen otururu çunku:)))

fasulyeko senin sezaryanne zamandı anacımm pazartesimiydi yoksa seninn

pazartesi kimlerin sezaryanı var burcunun listesi gerilerdedir nası bulcam offf

Esrakoo..ya benı tanıyan topu topu 3-4 ınsan vardır apartmanda.. aman onlar da gelecekse gelsın.. benı tanımayan nıye gelsın.. ızzet ıkram ıcın de ugrasamam valla.. hıc ısım olmaz.. cok ugrastım yaf :))

bugun kuafordeyimm
soruyor ordaki hatunlar tabikii çok bilmis yaslı tiplemeler

ee ne zaman dogum salı gunu diye yanıtlıyorum
ikizmi hayır tekizz:H)
aa çokbuyuk karnın
biliyorummm evet oyle oluyor benim hep

eenerden biliyorlar artık dr lar tamgunudemi biliyor
hayır sezaryan olcak
aa niye sezaryann sebebi nee
arzum oyle istiyor diyesim geliyor ama yok tabi nezaketi birakmamak gerek ilkidie sezaryan diyorum susarlar diye ama yokx
e ikinciyi bizim bilmemkim normal yaptı sende yapabilirsin bak
yok diyorum bebek iri
olmaz hı mı ayy anlat birde
o arada pedikur suyunda olan ayaklarıma gozleri gidiyor tabi
çoksismis ayakların niye
albuminmi var:))))))))))))

eskilerin tabiri olan su meshur albuminden zamane dr ları niye bahsetmez bilmiyorum nedir bu albumin artık yokmu adımı degisti çok merak ediyorum
bilmedigim halde yok diyorum albumin yokmus :B)))
e sisti diyorum inmiyor artık
kızda boyle yuz gozde sisiyormus diyor hanım devamında
dedim benim yuzum falan çok degismemis oyle diyor es dost yuzum oglumda daha sisti
allah allah ben kızda erkekde dogurdum kizda yuz siserrr

israr var seninde sismis kabul et dercesine of allahımmm
iki gun sonra bitcek bu muhabetler çok sukur sonarrda emziriyormusun falanmuhabeti baslar niye kapatmaz cenelerini tanımadıagım insanlar yorum katarkiiiiii

hahaha çok güldüm :roflol: - bu muhabbetler asla bitmez bana sorarsan ağızı olan konuşuyo mutlaka buluyolar insanın canını sıkacak sorular

X