2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

bu arada yazımdan da anlamıs oldugunuz uzre kas manikur pedikur vs islerimde bitti agda isim dun bitmisit zatennn artık herseyimizle hazırız bekliyoruz hani gununden evel falan nolcaksa olabilir

gorumcem yarın lohusa serbetinide yapıyor hos sart degil o illa ama yarın aksam itibari ile o da hazır salıya hersey tamamdırr ayyy hala inanamıyorum uç kere daha uyuyup uyancamve kızım olcakk

ay canan sorma yani nezaket diyorum ama vucut dili ile kisa kes demeye çok çabalıyorum gozlerimi kaçırıyorum etrafa bakıyroum manikurumu yapan kizla muhabet acmaya calısıyroum alakasız konulardan ama kadınlar bayılıyorben orda oldugum sure boyu emzirme yok çocuk douguma falan konusuldu hani ben çok katıllmamaya cabaladım amayinede konu boye donup durdu
etabi once beni ilk sanıyorlar bilmis bilmis akıl vermeler sonra ikinci benim zaten diyorum aa oyelim oburu ne kadar falan aa buyukmus vs saygı duyuyorlar sonra tecrubeli anne zaten hesabı ayyyy yani ilk olanların vay haline daha çok dinleyeceksiniz bu tiplemeleri

ha bide niye sezaryan olcak diye soran hatuna sordum bir oglu bir kizi varmıs oglu buyuk olan kız 11 sene sonra dunyaya gelmis
oglan normalmis kiz sezaryan niye sezaryan aa dedimm hemen :))) uyuzluk bendede vardır yani

e dedi ilkinde çok cektim normal dogumda e o zaman be kadın bana niye soruyorsun niye sezaryand iye bende tırsıyorum iste demekki:)sornmaya ne hacet ne luzumyaniii sezaryanmı ha tamam de geç
e dedim siz 11 senede acısını unutamamıs sezarnyan istemissiniz bananiye diye soruyorsunu deim guluyor tabi hatun bakıyor ben disli çikiyoürum:))))

ben gidip uyumaya calısayım en iyisi saat 2 yi geçti offff su uc geceyide bir atlataydımmmm heyecandan uyuyamıyorum resmennn

Didommmmmm canım nice mutlu yıllara ailecekkk bebişiin senin ve salifonun doğum günü kutlu olsunnnn
nevamızzz çok güzellll gelinim olsunnn benim olarmıııı talibim ben onaaa hııı benim gibi kaynanan nerden bulucannnnn
bide benim oğluşum doğsadaaa fotosunu koysammm belki beğenmezsinn ama benim oğlanı
öperim seni ve nevayııı

off bugün ağdaya gittim bende
mahvoldummmm ağda esnasında bişi yoktu sonrası berbatttt
işerken bile yanıyooo ilk kez başıma geldi böyle bişi pişikmi oldu ne olduysaa sünnetli çocuklar gibi geziyorum mafoldumben

efrriiiimmmmmmmmmmmmm
harikasınız anacım süper bi kapı süsü buuuuu
gece yürütmesinlerrrr
hiç belli olmazz burası türkiye
elinize kolunuza sağlıkkkkk

kızlar bu gece çok umutluyum sancı su ve nişan üçlemesinden yana
hüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü
en azından biri tutsaaaaaaa

iyi gecelerrr öpüldünüssssss

bugun kuafordeyimm
soruyor ordaki hatunlar tabikii çok bilmis yaslı tiplemeler

ee ne zaman dogum salı gunu diye yanıtlıyorum
ikizmi hayır tekizz:H)
aa çokbuyuk karnın
biliyorummm evet oyle oluyor benim hep

eenerden biliyorlar artık dr lar tamgunudemi biliyor
hayır sezaryan olcak
aa niye sezaryann sebebi nee
arzum oyle istiyor diyesim geliyor ama yok tabi nezaketi birakmamak gerek ilkidie sezaryan diyorum susarlar diye ama yokx
e ikinciyi bizim bilmemkim normal yaptı sende yapabilirsin bak
yok diyorum bebek iri
olmaz hı mı ayy anlat birde
o arada pedikur suyunda olan ayaklarıma gozleri gidiyor tabi
çoksismis ayakların niye
albuminmi var:))))))))))))

eskilerin tabiri olan su meshur albuminden zamane dr ları niye bahsetmez bilmiyorum nedir bu albumin artık yokmu adımı degisti çok merak ediyorum
bilmedigim halde yok diyorum albumin yokmus :B)))
e sisti diyorum inmiyor artık
kızda boyle yuz gozde sisiyormus diyor hanım devamında
dedim benim yuzum falan çok degismemis oyle diyor es dost yuzum oglumda daha sisti
allah allah ben kızda erkekde dogurdum kizda yuz siserrr

israr var seninde sismis kabul et dercesine of allahımmm
iki gun sonra bitcek bu muhabetler çok sukur sonarrda emziriyormusun falanmuhabeti baslar niye kapatmaz cenelerini tanımadıagım insanlar yorum katarkiiiiii
Allah'ım ya:eek:lmaz:KK70:oktordan iyi biliyor herkes niyeyse. Bir tane çocuk doğur, tamam senden bilgilisi yok:nazar:Geçen denize gittiğimizde annemle aramızda geçen diyalog:
Annem: Sen girme istersen, bakarsın birşey olur
Ben: Yok normal doğumu kolaylaştırıyormuş yüzmek
Annem: Üşütürsün falan şimdi girme sen
Ben: Ben doktora sordum, doğuma kadar yüzebilirsin dedi
Annem: Doktor ne bilecekmiş!!!
Ben::bbo::1shok:kafamçokkarıştılaelaelaelaelae

kızlar bu gece çok umutluyum sancı su ve nişan üçlemesinden yana
hüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü
en azından biri tutsaaaaaaa

iyi gecelerrr öpüldünüssssss

Ağda Esrakoya yardımcı olmuş bak. Belki sana da oluryerimseniben

günaydın kimse yok hayırdır herkesler doğumamı gitti ya

Son düzenleme:
evde yalnız olduğumda eşim saat başı arıyor birşey var mı diye?
kendimi çok garip hissediyorum
ev ile hastane arası bayağı var aslında su veya nişan gelince hemen gitmek gerekiyor değil mi arkadaşlar
zaten 35-50 dk da ancak hastaneye ulaşırım ben
öyle telaşa gerek yok acil yetişmen gerekmiyor canım içini ferah tut
kızlar yarın gidicem bakalım nst ye gırıcem 4 de kaldık hareketlerde oynamıyo hala bnm kız
hakkında hayırlısı sen takibi elen bırakma aman
benim boynum ve sırtım tutuldu malum acemiyiz emzirmede dikişler de müsade etmiyor.sonra girip yazarım
evet aynen acemilik değilde göğüs ucu acısından memeyi verene kadar kırk şekle giriyorum
seni burda görmek güzel özlemişiz bebeğin hayırlı olsun çok datlu maşallah bend emama takviyeli devam ediyorum bakalım ne zaman artacak
selam kızlar
pc olan bi yer bulunca hemen girip sizlerden haberlere bi bakayım dedim.ağustos kuzularına baktım maşallah hepsi çok tatlılar.ben de oğlumda iyiyiz.bi tek sütüm az geliyor.ilk defa bugün oğlumun doyduğunu hissettim.zamanla artarmı bilmiyorum.mama ile beslenmeyi destekliyorum.
benimkini doyuramıyorum hala az emmeiği kadar emiyor sonra mama veriyorum
kızlar dünyanın en güzel duygusu sanırım anne olmak.22 temmuzu 23 'e bağlayan gece eşimde bende heyecandan uyuyamadık.ertesi gün oğlumuz kucağımızda olacaktı.içimde asla korku yoktu.sadece heyacan vardı.bide sağlıklı bi bebek isteği.sabaha karşı dalmışız.çok geçmeden alarm çaldı.hemen fırladım.eşimi annemi uyandırdım.hazırlandık.çok tatlı bi heyecan vardı.ne anlatılan acı duyacağıma dair hikayeler ne çekeceğim ağrılar vardı aklımda.sadece oğlumu görme heyecanı.hastaneye gittik.yatış işlemleri yaptık.yavrum içimde kıpır kıpırdı.sabah 8.30 gibi beni hazırlamaya başladılar.heyecanım iyice arttı.halam ise devamlı kameraya alıyordu beni.kamerayı hemşire aldı içerde çekim yaparız diye.doktorum geldi.anestezi uzmanıyla sohbet ettiğimi hatırlıyorum iğne yaparken.sonra gözümü açtığımda bi bebek sesi duyuyordum.uyanırken hemen bebek nasıl oldu ilk cümlem.iyi dediler.ben kaç kilo boyu ne kadar çocuk doktoru gördümü diye sorular sordum.kendimde değildim di,yebilirim.uykuyla uyanıklık arası bi şey.sonra oğlumu bana gösterin dedim.yanıma getirdiler.yüzünü tam göremiyordum.emzirmem için yanıma verdiklerinde oluşan duygusal bağı aitlik ve koruma şefkat duygularını anlatamam.gşu an en zevk aldığım şey onu emzirmek.şimdi ise onu izlerken emzirirken ilgilenirken öyle büyük bi zevk alıyorumki..canım yandığı ve zorlandığım halde altını değiştirmek yatağına koymak gibi tüm ihtiyaçlarını ben yapmak istiyorum.bu yüzdn ilk günün akşamından kendimi zorlaya zorlaya canım yana yana oğlumla ben ilgilendim.annem kızdı dikişleri zorlarsın diye ama inanın her şeyini ben yapmak istiyorum ve zevk alıyorum.şimdilik böyle kızlar.oğlum uyanabilir.her an çıkabilirim
çok güzel dile getirmişssin çok zevkli değilmi gerçekten acılarını unutuyor insan
Veeee.. dış kapımızı da bu aksam bitirdik.. cok gusel oldu.. resmen mest olduk.. sanırım kendımız yaptıgımız ıcın :))

s7301467.jpg

s7301469.jpg

s7301472.jpg

s7301470.jpg
ay çok güzel kuzeyimiz sağlıkla girsin o kapıdan anasıyla babasıyla huzurlu mutlu yaşayın inşallah
ayy canlarım çok sagolun karı koca çok tatlısınızdaa kızımın isteklisi çokk ole herkese veremeyiz bir çiksin sizin makif iniz gorelim resmini bakalım ugyunmu boyu boyuna falan bizim kiz malum iri kiyim olcakk ona gore degerlendircez 4 kilo ustu olmalı ki yakıssınlar yan yana tontis tontis dimi ama:)))

pınarcımm niye uzluyorsun gerekirse sezaryanını olursun yani haftan gayezt uygun normal yapmak istiyordun diyemi boyle uzludun sen

ya ne katdar guzel anlatmıssın duygularını insalah bende boyle hissederim oglumdaki gibidepresyona girip mutsuz mutsuz dolasmam ortada senin gibi hissetmeyi çok istiyorum allah yardımcımolsun okonuda çok endiseliyim insalah senin gibi olurum yaaaa

evrimm

kapı susunuz çok ciciii ay çıkar bencede yahu konu komsu dedigin gibi dolusmasın simdiden eve ikram izzetle ugrasma hamile halinle bu vesile ile gelen otururu çunku:)))

ikincide acemi olunmadığı için insan daha bi rahat oluyor korkma depresyonluk bişey olmaz yani ikinci kez anne olmanın verdiği haz ve geçmişteki bilgiler rahatlatıyor esra
daha bi özgüvenle bakıyorsun bebeğine canım emin ol :lepi:kaydirigubbakcemile5

Evet kimsecikler yok, ben de babym'i merak ettim... acaba acaba??? :)

evrişim, çınladı kulaklarım sanki akşam, dimek çaldırlar kapını hemen :)

naber mercimekim, sancılar devam ediyor mu sende? bu arada göbüş şovda göbüünü gördüm senin bebişin de suyu fazla sanırım... maşallah göbüşüne de...

naber mercimekim, sancılar devam ediyor mu sende? bu arada göbüş şovda göbüünü gördüm senin bebişin de suyu fazla sanırım... maşallah göbüşüne de...

bilmem dr.fazla demedi ama suyun iyi durumda dedi..sancılarım eğer ayakta kalırsam artıyor..uzanına geçiyor..hazırlık aşamasındayım sanırım..haftaya bekliyorum büyük ihtimalle..39+ larda gelecek oğlum...fotodan sonra daha bi aşağıya indi göbeğim..sen ne durumdasın bacım?

DERYACIM

insallah dedigin gib ideneyimin verdigirahatlık vs olur bende guzel guuzel anlatırım ikinci kez anne olmanın hazzını, depresmekten çok korkuyorum mutsuz olmakistemiyorum bakalım neler yasayacagız salı gunku ruh halimden hemen anlarım ben yuzunu bir gorelim ece hanımın:=)

BURKOCUM

sorma yahuu herkes ne yapsam ee sakıncalı degilmiii diye soruyor
sakıncalıda ben riske girmeyi seviyorum adrenalin olsun diyesim geliyor of yahu hersey sakıncalısankihamileyijz diyeee

X