2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Veeee.. dış kapımızı da bu aksam bitirdik.. cok gusel oldu.. resmen mest olduk.. sanırım kendımız yaptıgımız ıcın :))

s7301467.jpg

s7301469.jpg

s7301472.jpg

s7301470.jpg

konu komşu sabaha başlar akın etmeye :) bari en altına bir not iliştirin Coming Soon diye kaydirigubbakcemile3 süper olmuş ellerinize sağlık...

Mersi yavru anneler.. begenmenize cok sevındım.. Mucizemm.. dayanmamalarını umud edıyorum acıkcası :))

evrişim ciddi diyorum, ben görsem samimi bir komşumsa bi kapıyı tıklatırdım hayırlı olsun diye... yani en azından Çarşamba bekliyoruz falan yazın bari :) Ya da 1 komşuya söylesen yayılır belki diğerlerine de kaydirigubbakcemile3 ama şu haliyle tam kapıyı çalmalık yani :)

evrişim ciddi diyorum, ben görsem samimi bir komşumsa bi kapıyı tıklatırdım hayırlı olsun diye... yani en azından Çarşamba bekliyoruz falan yazın bari :) Ya da 1 komşuya söylesen yayılır belki diğerlerine de kaydirigubbakcemile3 ama şu haliyle tam kapıyı çalmalık yani :)

katiliyorum dogdu sanabilirler...

katiliyorum dogdu sanabilirler...

Karsımda kuzen oturuyor.. o bılıyor carsamba gunu olacagını.. soranlar ona soruyor.. cok samımı degılımdır ben komsularımla.. ha gorusurus, konusuruss ama ole cok sıkı fıkı degılımdır.. ondan belkı bır ıkı çalar.. onu da ben kapıcıya soyledım mı yayılır carsamba olacagı :)) ya valla bekleyemedım.. yapayım cıksın aradan.. ne zaman ne olacagı bellı olmayan bişi tasıyoruss fallaa, yapamam, içimde kalır.. bi tarafım düşer sonra kaydirigubbakcemile3

Karsımda kuzen oturuyor.. o bılıyor carsamba gunu olacagını.. soranlar ona soruyor.. cok samımı degılımdır ben komsularımla.. ha gorusurus, konusuruss ama ole cok sıkı fıkı degılımdır.. ondan belkı bır ıkı çalar.. onu da ben kapıcıya soyledım mı yayılır carsamba olacagı :)) ya valla bekleyemedım.. yapayım cıksın aradan.. ne zaman ne olacagı bellı olmayan bişi tasıyoruss fallaa, yapamam, içimde kalır.. bi tarafım düşer sonra kaydirigubbakcemile3

aman dusmesinkaydirigubbakcemile3

hee peki o zaman, aklından bu iş de çıktı iyi oldu... zemuszemus

ya bende bisiler hazirladim asicam kapiya ama bende bizim komsularla samimi degilimdir, yani diyorum o zman niye olara haber veriyimki disari asip; o zaman kapiin icine mi yapsam diyorum??kafam karisti??

hastane odasini susluycem 1 gun once yatacagim icin, ama bide aklima geliyor, annemin getirdigi kapi susunu hastane odama asicam ya, calmazlar dimi? ben paranoyak oldum iyice...

Evrim, çok güzel olmuş canım... Bayıldım, hoş gelsin, evinize neşe, mutluluk, huzur getirsin Kuzey :)

Dolaşmaya çıkıyoruz Onur'la, dönüşte dondurma isteyen var mııııı????

X