2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

BURKOOO çok güldüm yaa :)) Anneleri asla tanıştırmamayı öneriyorum. ıkisi bir araya geldiklerinde çok sakıncalı olabilirler :) Benimki de doktordan falan daha iyi bilir her şeyi :)))

Kayınvalidemler de cumaya geliyorlarmış. :sinifsinif:

ESRAKO senin kuaför muhabbetine bayıldım. Bana "aaaa, neden sezaryen" dediklerinde "öyle istiyorum" diyorum. Üstüne çok çok 1 cümle daha kuruyorlar, ben gene "ben sezaryen istiyorum" diyorum. Kımseye kendimi kanıtlayacak değilim. Hemen susuyorlar zaten. yerimseniben

BURKOCUM

sorma yahuu herkes ne yapsam ee sakıncalı degilmiii diye soruyor
sakıncalıda ben riske girmeyi seviyorum adrenalin olsun diyesim geliyor of yahu hersey sakıncalısankihamileyijz diyeee
E hamileliği nedense doğal bir süreç gibi görmüyor insanlar. Hele benim bir de düşüğüm var ya, vay halime:gitme:Öte yandan annem sanki onca ağırlığı taşıyan ben değilmişim gibi hadi gidelim gezelim falan diyebiliyor:bbo:KK70:arılmasın diye ufak ufak geziyorum ama kalçam yere düşecek gibi geliyor bazenkafamçokkarıştı
BURKOOO çok güldüm yaa :)) Anneleri asla tanıştırmamayı öneriyorum. İkisi bir araya geldiklerinde çok sakıncalı olabilirler :) Benimki de doktordan falan daha iyi bilir her şeyi :)))

Doktor ne bilecekmiş dedi yaaa:1shok:Resmen dumur oldum. Söyleyecek söz bile bulamadım o derece

kkliste2.png

Listeye bakarsak önümüzdeki hafta 4 planlı, 4(+2) de beklenen normal doğum var. Yani nereden baksan 8-10 bebişimiz olabilir. Çok heyecanlıalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

Pervin bir sürprizle gelmesinyerimsenibenHadi bakalım, inşallah:Saruboceq:Nazandan da haber yokCADIARZUBelki de Tuğba...

Nazan dergiyi aldım. İçim bir tuhaf oldu yav:gitme:Neredeeeen nereye. Maşallah, çok güzel çıkmışsın. Saklayacağım. Herkese de göstereceğim bakın bu benim arkadaşım diyeyerimseniben

İşe bak, bugün de monolog bana kaldıkaydirigubbakcemile3

günlerim ve gecelerim çok yoğun geçiyor yusuf bey çok gazlı aniden çığlığı bir basıyor amna yarabbi dün akaşam annemlere gitik tabi beyimiz pişman etti hepimizi yağa dikti dede teyze anneanne bu gaz ne zaman bitecek geceleri de gündüzleride hiç doğru düzgün uyumuyor azcık otursam olduğum yerde uyuyp kalıyorum kızlar bizm son günlerde böyle geçiyor
merhaba kızlar yeni bir haberimiz yok galiba
nazan hangi dergide çıktı bende almak isterim

bu arada yazımdan da anlamıs oldugunuz uzre kas manikur pedikur vs islerimde bitti agda isim dun bitmisit zatennn artık herseyimizle hazırız bekliyoruz hani gununden evel falan nolcaksa olabilir

gorumcem yarın lohusa serbetinide yapıyor hos sart degil o illa ama yarın aksam itibari ile o da hazır salıya hersey tamamdırr ayyy hala inanamıyorum uç kere daha uyuyup uyancamve kızım olcakk

oh maşallah hazırsınız yaniiiiiiiiiiialkisalkisalkis
kaş aldırmaya gideceğim gün doğuma gittim halada orman gibi geziyorum delikafaduldensırnaşık şey
ama bu hafta içi halledeceğim saçlarımıda boyayacağım azcık kendime gelmem lazımalkisalkisalkis

Bebeğim dergisi. Konular da güzel. Özellikle normal doğum düşünenler için harika bir yazı var "bebeğiniz nasıl bir doğum istiyor" diye. Bayıldımopuyorumnanaktan

selam burko, mercimekim, yeliz. bir haftadır bakaıyordum nete kuzulara bi bakayım dedim...oooo maşallah bizimkiler ağustos felan beklememişler bi sürü bebişlerimiz olmuş. hepside cok tatlılar yaa allah analarına babALArına bağışlasın inş.. darısı bekleyenlerin başına..

bu arada burkocum bizide ekleyebilirmisin güzel tablona..ogluşumuzun adı doruk olcak, normal doğum gözüküyor şimdilik bi aksilik olmazsa, sat a görede 11 ağustos nasipse kavuşacağımız tarih...

Benden de tünaydın
sadece 3 sayfa yazılmış şok oldum herkes nerde acaba - doğumdan önce herkes kendini dışarıya mı attı şişko şişko son gezmeler :)))
Bende alamadım daha dergiyi 3 gündür evden hiç çıkmadım delircem - akşam üstü çıkacaz alırım -Bebeğim dergisinin bu ay satışları patlicak Nazan sağolsun -Nazan prim iste bence kuzum :KK70:

off canim cok sikiliyor bugun...hava yagmurlu disari cikamiyoruz..
dun deniz kiisina dolasmaya gittik, kulagim cok agriyor bugun, soguk mu yedim ne...

off canim cok sikiliyor bugun...hava yagmurlu disari cikamiyoruz..
dun deniz kiisina dolasmaya gittik, kulagim cok agriyor bugun, soguk mu yedim ne...

Benim de keyfim yok bugün:sinifsinif:Çeşit çeşit ağrılar..Duyan geldi vallahi:gitme:

EVRISIM kapı susunuz cok guzel cok begndik ailecek :)masallah saglıla gelsin kuzeyimiz artık

GYPSYY ne oldu sana kuzum biraz daha iimisin canım

X