2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

güllüüüü
beni bu emirgan yamulttu bence bu hafta
o rüzgarda kaldım üşüttüm derken ishal felan haberin olsun dikkat et

pek dayanamıyorum artık esracım sancılarım var hap aldığım halde.. bebek iyice aşşağıda karnım çok daha küçük gözüküyo şu an kasılıyo zaten önümde toplanıyo küçücük kalıyo... ben zaten sanada hayret ettim çok dayanıklısın maşşallah senin yerinde çoğu kadın normalden vazgeçerdi belkide..

ama gypsym harikaydı hava ayrıca çok nem vardı orası kesin ellerim ve ayaklarım yapışyapışdı.
ya emirgan hemtemiz diyesevdim ben malum mangal dumanı yok çimler falan süper eşim ve ben zaten çıplak ayakla çimde yürümeyi pekseveriz. mesela terliğimi çok nadir giydim yine o planlardayım bakalım yanımıza kimi alsak diye karar veremedik kayınvalidemler ve elitmler mi yoksa benm amcakızı ve amca oglumu..

NAZAN NAZAN NAZAN

demek sonunda CEREN oldu öylemi. çok güzel. artık naz demek yok ozaman CEREN e..

yok canımerkekler bizim yaptığımız şeyleri gereksiz gördüklerinden yapıyolar cibinlik konusu bizimde aynı oldu ve o malzeme konusuda cibinliği tavana monte edilenlerden alcaktım bi sürü söylendi bende istemiyorum cibinlik falan almıcam dedim hiç umursamadı bile şeker kapı süsü sepet falan ben yaptım sanki bisürü uğraştın aynı fiyata geldi alırdık falan bende ben kendim yapmak istiyorum dedim tavırlı şekilde ogün bu gün karışmıyo

didom didem çıkmış olması lazım şimdi. belkide nevayla koklaşıyorlardır anne kız..hadi bakalım kulagımız sende evriiiiim

neyse içim sıkılıyo ve midem yanıyo bulanıyo ben kaçtım kızlar biraz yatıyım inşallah uyuyabilirim

Arkadaslarım.. Dıdodan haber geldı.. Salıfonun kısa ve oz anlatımı ıle aktarıyorum;

Kılo 3300 gr.. boy 49 cm.. Buradan Neva nın ıyı oldugunu anlıyorumm :))

Dıdo, daha kendıne gelememıstı emınım.. o yuzden hıc gerı donus yapmadım.. ıkı saat sonra falan arar, Dıdodan da haber ılerıtımm sıse.. Neva cıgımızda aramızda çok şükür..

merhaba kızlar.ben geldim ama hemen çıkacağım.bildiğiniz üzere pazartesi günü doğum yaptım.3kg 52cm.biraz sıkıntılı geçti benim için tansiyonum çıktı doktrum sakinleşmemi bekledi konuştu epey benimle.g.anestezi ile oldu.sonrasındada cok zor kendime geldim kasılmam çok olmuş başıma toplanmışlar falan ama şimdi iyiyiz herşeye değer.resmini koymak isterdim ama bir türlü beceremiyorum bu işleri daha öncede denemiştim yapamamıştım.

kimler doğum yaptı çook merak ediyorum.

maşallah nevamıza. hadi hayırlı olsun 14.cü bebeğimiz sanırım dimi...didomda kısa zamanda kendi gelir inş.

onunda hayırlı haberlerini duyarıs...

dide doğum yapmış sanırım hayırlı olsun.
babymom ne yaptı doğm yaptımı.
evrişim hakkın ödenmez canım çok sağol.

kızlar bu arada bizim kızın adı CEREN olacak galiba
severim bu isrmi güzel tercih adıyla yaşasın Ceren

istanbullu hatunlar ne sanslıyızy a son iuç haftadır farkındamısınız havalar serin ruzgarli firtinali su andada yagmur basladı burda nası serin havaaa inanılmazzzz mutluyum ohh
evet çok şükür şanslıyız
bana kavrulacaksın kötü zamanlama demişlerdi, şimdiye kadarki en serin temmuz aynı yaşıyoruz şansımıza

nesrinim
ilk 3 ay evde inzivayamı çekilicen kuzum hiçmi sokaklara çıkmıcan kaydirigubbakcemile3
bana öyle gibi geliyor nedense, dünya ile ilişkimi kesicem oğlum doğunca kaydirigubbakcemile3

biz birazdan doktora gidiyoruz arkadaşlar. gidip saçımı başımı toplayayım. 3-4 saat giremem herhalde. sağlıcakla kalın.
güzel haberlerle gelirsin inş.

aftabru canım sen nasılsın nasıl gidiyor.iğnelere devam ediyormusun.ben doğumdan bir gün önce bıraktım yani pazar gunu vuruldum pazartesi doğumum oldu.en az 12 saat geçmesi gerekliymiş.gerçi sen normal istiyodun nasıl ayarlayacak doktorun.neyse hayırlısı olsun.bu arada sonrasından iğneleri kullanmayacağım doktorum gerek görmedi.

Maşallah Neva'ya Allah analı babalı büyütsün kuzumuzu
Didonunda güzel haberleri gelir inşallah
resimde gelir umarım : )

gelgit hoşgeldin nasılsın bebiş nasıl emiyomu sıkıntırların varmı anlatsana

kızlar bu arada bizim kızın adı CEREN olacak galiba

canım cok güzel kaliteli bir isim bence, siz de karar verdiniz bi biz kaldık. 13 gün kaldı doğuma ama hala babası karar veremedi....

istanbullu hatunlar ne sanslıyızy a son iuç haftadır farkındamısınız havalar serin ruzgarli firtinali su andada yagmur basladı burda nası serin havaaa inanılmazzzz mutluyum ohh

evet evet esracım bursa da öyle, cok şükür serin serin oturuyoruz...

biz birazdan doktora gidiyoruz arkadaşlar. gidip saçımı başımı toplayayım. 3-4 saat giremem herhalde. sağlıcakla kalın.

güzel haberlerle dön canım...

evet ya süper bi duygu sen büyümüşsün çocuğunda büyüyecek, canım benimde battaniyelerim nevresim takımlarımı getirdi annem yıkadım hazırladım bende kullanacağım kısmetse. bende saklamayı düşünüyorum oğlumun eşyalarının bir kısmını zamanı gelince torunum kullansın diye :))

bu arada 3-6 ay almaman tam isabet olmuş, bende 2-3 tulum var sadece, kiloları boyları hızla değişecek zamanı gelince almak daha mantıklı...

yani 40+5 im umarım haftasonunuda geçmez çünkü aklımda hep kakasını yapar yer felan saçma sapan korku dolu düşünceler geliyor mafoldumben

esram inşallah olur biran önce, keşke yarın doğuverse...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…