2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

alkisalkisalkisalkisalkisalkis ça ça ça AYÇA demek sürpriz geldi.ohh güle güle saglıklı gunlerde kullanın inş. ayy saolsunlar dimi.. benm annem daha çok yardımcı oldu bana kayınvalidem annen çok örmüş ne gerek var dedi. ve annem bissürü kıyafet takımda almış onarın epsini getirince bu defada kayınvalidem mahçup oldu. yarılşa girdiler mubarek ..:)

dünürler yarışıyo demek..

benim annem siz kendi zevkinize göre alın diye para vermişti. Ben bişey alsam ya beğenmezseniz diye:))

Ama ilgilenmiyolar diye içten içe suçladım kayınvalidemi diye çok vicdan azabı duyuyorum...Neyse..İyi ki eşime hiç bişey dememişim..

Neyse bana yıkayacak bişeyler çıktı. Makineyi çalıştırayım..

Bu arada dün bebek şekeri malzemelerim geldi.. Aslında kimse yok burda diye yapmayacaktım ama çok heveslendim sizden görünce. Fotoğraflarını koyarım bir ara..Üç ayrı çeşit yaptım sevimli oldular..

ayy bide benm sevgili kocacım iyice baba moduna girdi romantizim falan kalmadı ya hiç sevgili modunda değil. hep böyle kalmasından korkuyorum. ben hala çıtır sevgili modundayım halbukiiiiii..
asıl konuya geliyorum dün akşam bu dogum hediyesini konuşuyorus dedimki sakın canlı çiçek alma bana malum hastanede aynı odada kalıcas eve gelincede ben baş ucumdaolsun isterim eee bebkle aynı odada olmaz.canlı çiçek gece karbondioksit çıkarır dedim. ve bana dediği cvp şu

aaaaaaa ben sana çiçekmi alcam niyeki zaten dogum hediyesi alıcam!!! ayhh ben dumur oldum.:1shok:.dsinir oldum ve deidmki aşk olsun ya bana çiçek almıcakmısın.
valla hiç aklıma gelmedi diyor. ayyh insanın aklına gelmesmi......bide bunu diyen adam eve gelriken bana gül getiren,dogum gunumde eve gül yollayan bi tip..şoklardayım. biri eşimi normal kıvama döndürsün...delikafadulden

bugun kuyumcuya gidicem dogum hediyeme karar vericem.eşim sen git begen ben alırım dedi. malum son zamanlar ben çıkamam diye kendim begenmemi istedi. ayyh ne alsam hiç fikrim yok. taşlı yüzüklerin her sayısını aldık malum 2.5 yılda dogum gunu yıldönumu şu bu derken tek taş 3 taş 5 taş kalmadı. dogum için ne alsam.şööle hem yatırım amaçlı hemde şık bişi..fikri olan varmı......

bilmiyorum ki..ben çok altın kullanmıyorum ama şık bir altın bileklik her zaman kullanabileceğin bişey olur herhalde...

Son düzenleme:
günaydın kızlar
didodan haber yokmu evrişim arasana bi
bütün gece rüyamda yine onunla uğraştım sersem gibiyim valla :çok üzgünüm:

Monologu devralıyorum..

Kendimden utanıyorum.. Hani kayınvalidem hiç arayıp sormuyo bişey ihtiyacınız var mı demiyor demiştim ya.. Az önce süpriz bir kargo geldi.. Battaniyeler, zıbınlar, ayakkabılar, bir sürü örgü yelek hırka, uyku tulumu falan falan çıktı içinden. Çok mutlu oldum.. Zaten anlam veremiyordum ilgilenmemelerine.. Akşam arayıp teşekkür edicem..
ohh ne güzel ayça güle güle giyinsin bebeğin benim kayınvalidem bişey almadım arabasını çatasını falan ben alcam dedi biz arabayı anakucağı falan aldık alın ben vercem diyo aman farketmez oğlum sağlıkla gelsinde gücümüz yettiği kadar alırız herşeyini ama insanın hoşuna gidiyo düşünülmek
bugun kuyumcuya gidicem dogum hediyeme karar vericem.eşim sen git begen ben alırım dedi. malum son zamanlar ben çıkamam diye kendim begenmemi istedi. ayyh ne alsam hiç fikrim yok. taşlı yüzüklerin her sayısını aldık malum 2.5 yılda dogum gunu yıldönumu şu bu derken tek taş 3 taş 5 taş kalmadı. dogum için ne alsam.şööle hem yatırım amaçlı hemde şık bişi..fikri olan varmı......

şöle kalın kelepçe tarzı bileziklerden olabiler yatırım amaçlı istiyosan işçiliği az olanları tercih edersin burda arkadaşlar bana öle önerdiler

ayça niye mahcup olasın
durmuş durmuş doğuracağın zamanmi aklına gelmiş bişeyler almak
belkide aldıklarına ihityacın bile yok sen herşeyini tamamlamışsındır
ama baştan alsa birşeyleri belki sende almazdın ne bileyim yaa
bizimkide geçenlerde almış eline bişiler örmeye çalışıyor nerdeyse doğurucam
mami dedi ooo anne sonunda torununa bişilermi örmeye karar verdin diye
oda dedi torunuma değil oğluma örüyorum diye
bende dedim bak mami sana örüyomuş torununa değil
görümcemde yok yaaa dedi abime değil yahya ya örüyor
yok yok dedim duymadınızmı oğluma örüyorum dedi karıştırdı o zaman ifadeleri dedim gıcıklığına oğlumaymışşşmış yavaş gel dicektim bunca zaman umrunda olmasın oğlu oluverdi bi anda
tersimden kalktım yırtıcı kuş gibiyim bütün gece uyumadım

ayy bide benm sevgili kocacım iyice baba moduna girdi romantizim falan kalmadı ya hiç sevgili modunda değil. hep böyle kalmasından korkuyorum. ben hala çıtır sevgili modundayım halbukiiiiii..
asıl konuya geliyorum dün akşam bu dogum hediyesini konuşuyorus dedimki sakın canlı çiçek alma bana malum hastanede aynı odada kalıcas eve gelincede ben baş ucumdaolsun isterim eee bebkle aynı odada olmaz.canlı çiçek gece karbondioksit çıkarır dedim. ve bana dediği cvp şu

aaaaaaa ben sana çiçekmi alcam niyeki zaten dogum hediyesi alıcam!!! ayhh ben dumur oldum.:1shok:.dsinir oldum ve deidmki aşk olsun ya bana çiçek almıcakmısın.
valla hiç aklıma gelmedi diyor. ayyh insanın aklına gelmesmi......bide bunu diyen adam eve gelriken bana gül getiren,dogum gunumde eve gül yollayan bi tip..şoklardayım. biri eşimi normal kıvama döndürsün...delikafadulden
ayy benim kocişimin en önemli hediyesidir çiçek öle altınla falan ilgilenmez hoş adamın ilgilenecek kadar borçttan kurtulamadık ki 2 yıldır önce eşya borcu sonra araba ,bebek eşyaları derken inş 2 ay sonra rahata ercez o zamanda tek maaşa düşcez bakalım napcazkafamçokkarıştı
günaydın kızlar

hala neden haber yok bend ehaber gelmiştir diye yeniden girdim nete meraktan uyuyamadım bide sen geç kalınca doğurdun sandım esra

canlarım nasılsınızzz

sabaha kadar didomu dusundum ins ii haberlerini alırız.

ben iim hala aynıyız beklemedeyiz. agda isinide makinayla bugun halledicem kardesim yapcak bacaklarımı.. uzvuda ya jilet ya makinanın jiletiyle ben halledicem :)

evdeki balkon kapıları degisio cok ruzgar geliodu kısın cocugu usutmeyelim die simdiden degisioz basım sisti matkap sesinden simdi kardeslerimi alıp dısarı cıkcam. annemle k.valdem evde

gülistan doğum hediyesi felan istemiyorum ben
şu çocğumu hayırlısı ile bi doğurayım
kendiliğinden alıcaksa alır artık dürtmek istemiyorum kimseyi
o kadar beyni çalışıyorsa ne ala yoksa istemem birşey

farkındayım nassı belli varya. tırstım senden.... bu arada didoya bi sürpris yapmayı düşündüm. hastanesinden arayalımmı sadece ismi var elimizde. elif ve salifo desek baglamazlar mı..puhaaaaaaaaaaalaelaelaelaelae

ayça niye mahcup olasın
durmuş durmuş doğuracağın zamanmi aklına gelmiş bişeyler almak
belkide aldıklarına ihityacın bile yok sen herşeyini tamamlamışsındır
ama baştan alsa birşeyleri belki sende almazdın ne bileyim yaa
bizimkide geçenlerde almış eline bişiler örmeye çalışıyor nerdeyse doğurucam
mami dedi ooo anne sonunda torununa bişilermi örmeye karar verdin diye
oda dedi torunuma değil oğluma örüyorum diye
bende dedim bak mami sana örüyomuş torununa değil
görümcemde yok yaaa dedi abime değil yahya ya örüyor
yok yok dedim duymadınızmı oğluma örüyorum dedi karıştırdı o zaman ifadeleri dedim gıcıklığına oğlumaymışşşmış yavaş gel dicektim bunca zaman umrunda olmasın oğlu oluverdi bi anda

doğru ama sen 9 ay taşı karnında umrunda olmasın son ay birdenbire oğlu olsun.kaybetmessek bulduk yane yasakkelime:eek:lmaz:

evroşşş doğurmadım anam
bi doğurayım evrime dicem en büyük harflerle geç topikte kalın kalın kan kırmızı renklerle tabi evrimden önde doğurabilirsek orasıda ayrı bi mevzu
yoksa gülistan haber verir zatiii

gülistan doğum hediyesi felan istemiyorum ben
şu çocğumu hayırlısı ile bi doğurayım
kendiliğinden alıcaksa alır artık dürtmek istemiyorum kimseyi
o kadar beyni çalışıyorsa ne ala yoksa istemem birşey
yahu hediye değil hediyeyi akıl etmişde çiçek kısmında dumur oldum adamın aklına bilem gelmemiş. yuhh dedim ya 60 yaşındaki babm bile annem ameliyat oldugunda almıştı .bu bir incelikdir.bence bu kadar odun olmasınlar bi zahmet.

ben gidiyorum..yarın artık hamile olmayacağım.hayatımda bir sayfa kapanıp yepyeni güzel pembiş bir sayfa açılacak inşallah.Hepiniz sağlıcakla kalın şimdilik.doğum hikayemde sonda,lavman,hastane önlüğü,gaz sancısı içeriklerine yer vereceğim.bu sözü vermiştim.duygu boyutu zaten anlatılamaz.çok kişiseldir çünkü.öperim gül göbüşlerinizden..

Yerim ben seni yerim..

canannn sen bikaç saat yokkken ben doğurdum 3-5 tane enik yavrusu yollumu anam sanaa heeee

gülizzzz hayırlı olsun tarihin tatlım
kendin için en doğru karar ne ise onu vermen gerekiyor elbette
senin ve bebişiin sağlığı ve psikolojisi açısından en doğrusuna karar vermişsin gerisi boş

bide bende verdiğim kararı uygulayabilsemmm pöffff

Ya valla kırıksın sen.. erik haaaa kaydirigubbakcemile3

dido nun sezaryan sabah 9 gibi idi dimi evrimmm haberi geciktirmessin dimiii meraktayızzz

Dıdo su an saat ıtıbarıyele 11 daha gırmemıs kuzu.. Salıh e tembıhlettrıdımm, o arayacak.

Monologu devralıyorum..

Kendimden utanıyorum.. Hani kayınvalidem hiç arayıp sormuyo bişey ihtiyacınız var mı demiyor demiştim ya.. Az önce süpriz bir kargo geldi.. Battaniyeler, zıbınlar, ayakkabılar, bir sürü örgü yelek hırka, uyku tulumu falan falan çıktı içinden. Çok mutlu oldum.. Zaten anlam veremiyordum ilgilenmemelerine.. Akşam arayıp teşekkür edicem..

Wayyyyyyyyyyyyyy

Derde bak.. kaydirigubbakcemile3

günaydın kızlar

Aradım annem... 9 da gıtmıs ama kan falan almıslar, sonuclarını beklıyorlarmıs, sonuclar yenı gelmıs, daha gırmemıs.. Salıh benı haberdar edecek.. hepınıze cok cok selamı var.. sesı baya baya beklemekten sıkılmıs,tıtrektı.. Allah yardımcısı olsun..

günaydın arkadaşlar,
biraz geçmiş sayfalara bakıp geliyorum.
EVROŞ ben de 4 ay boyunca hergün istifra ettim. 4 aydan sonra da 10 günde bir filan yineledi. seyrekleşmiş olmasına bile şükrediyorum. sana da allah sabır versin. son dönemdeki kusmalarımda bebek çok fazla baskı yaptığı için bir yandan da altıma kaçırıyordum çünkü. zor iş zoooorrrrr

evroşşş doğurmadım anam
bi doğurayım evrime dicem en büyük harflerle geç topikte kalın kalın kan kırmızı renklerle tabi evrimden önde doğurabilirsek orasıda ayrı bi mevzu
yoksa gülistan haber verir zatiii

esra senin tickera göre 1 gün benimkine göre 6 gün var bakalım zamanında doğurabilcekmiyiz.seni geçtim yahya yerinde rahat bu gidişle sen gelecek haftayı görürsünde bizimki bugün yarın doğurursun :bbo: bari pazarı beklesin en azından annemler gelsin yalnız kalmayalım burda.en büyük korkum da doğum zamanı gelecek ama ben anlamıcam :roflol:delikafadulden

dide daha girmemiş ben şu aralar kendine gelmiştir diyodum sağlıkla girip çıksın inşallah neva kollarında resmini bekliyoruz

ben gidiyorum..yarın artık hamile olmayacağım.hayatımda bir sayfa kapanıp yepyeni güzel pembiş bir sayfa açılacak inşallah.Hepiniz sağlıcakla kalın şimdilik.doğum hikayemde sonda,lavman,hastane önlüğü,gaz sancısı içeriklerine yer vereceğim.bu sözü vermiştim.duygu boyutu zaten anlatılamaz.çok kişiseldir çünkü.öperim gül göbüşlerinizden...
çok duygulandım didom birazdan yavrun dünyaya gelecek kollarına alacaksın anne olacaksın .. Allah yardımcın olsun sağlıkla al kuzunu kucağına

günaydın arkadaşlar,
biraz geçmiş sayfalara bakıp geliyorum.
EVROŞ ben de 4 ay boyunca hergün istifra ettim. 4 aydan sonra da 10 günde bir filan yineledi. seyrekleşmiş olmasına bile şükrediyorum. sana da allah sabır versin. son dönemdeki kusmalarımda bebek çok fazla baskı yaptığı için bir yandan da altıma kaçırıyordum çünkü. zor iş zoooorrrrr

evet bazen bende tutamıyorum kaçırıyorun ne yalan söleyim :kedi: güya seyrekleşti ama 3 gündür ne yesem sabahları çıkarıyorum ve sinir oluyorum neyseki az kaldı allah hepimizin yardımcısı olsun

X