2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

evroşcum o ticker yannış mecbur öyle yaptım yoksa 6 günlük çocuğum varmış gibi gözüküyor
doğum tarihim 25 temmuz olucaktı günüm geçti yani benim 1 günüm yok kuzum keşke 1 günüm daha olsa geciksede endişe etmezdim ama tam 6 gün geçti kuzum

günaydın herkese,
çok alıntı yapmıştım ama gitti hepsi malesef

Kadriye bayıldım foronuza çok güzelmiş kızın allah bağışlasın prenses maşallah :nazar:

Ebruska senin kızında çok güzel bembeyaz :nazar: maşallah

iyi akşamlar herkeseee
bugün doktordaydık. bebeğim 3200 gr olmuş, boyu da 50 cm. 14 ağustos spinal sezeryan beni de ekleyinnn... normal yapamayacağıma karar verdim dolayısılya parmaklanmaktan kurtuldummm... umarım herkes iyidir yeni bebekler var mı geçmişe göz atıyorum hemen...

hayırlı olsun geri sayım başladı :) maşallah kuzuna Güliz

:nazar:Petrik maşallah kuzucuğuna. Şeker kızlardan güzel haberler alınca ayrı bir mutlu oluyorum benkaydirigubbakcemile2
Sağol canım kolayca atlattık dimi sabırla yaptık diyetleri bebişlerimiz sağlıkla doğacak inşallah

Monologu devralıyorum..

Kendimden utanıyorum.. Hani kayınvalidem hiç arayıp sormuyo bişey ihtiyacınız var mı demiyor demiştim ya.. Az önce süpriz bir kargo geldi.. Battaniyeler, zıbınlar, ayakkabılar, bir sürü örgü yelek hırka, uyku tulumu falan falan çıktı içinden. Çok mutlu oldum.. Zaten anlam veremiyordum ilgilenmemelerine.. Akşam arayıp teşekkür edicem..

güle güle kullanın cnm yine şükret benden şanslısın :sinifsinif:
ayy bide benm sevgili kocacım iyice baba moduna girdi romantizim falan kalmadı ya hiç sevgili modunda değil. hep böyle kalmasından korkuyorum. ben hala çıtır sevgili modundayım halbukiiiiii..
asıl konuya geliyorum dün akşam bu dogum hediyesini konuşuyorus dedimki sakın canlı çiçek alma bana malum hastanede aynı odada kalıcas eve gelincede ben baş ucumdaolsun isterim eee bebkle aynı odada olmaz.canlı çiçek gece karbondioksit çıkarır dedim. ve bana dediği cvp şu

aaaaaaa ben sana çiçekmi alcam niyeki zaten dogum hediyesi alıcam!!! ayhh ben dumur oldum.:1shok:.dsinir oldum ve deidmki aşk olsun ya bana çiçek almıcakmısın.
valla hiç aklıma gelmedi diyor. ayyh insanın aklına gelmesmi......bide bunu diyen adam eve gelriken bana gül getiren,dogum gunumde eve gül yollayan bi tip..şoklardayım. biri eşimi normal kıvama döndürsün...delikafadulden

benimkide odun hediye falanda beklemem nasılsa almayacak bahane aynıbizim ailede öyle bir gelenek yok laelaelaelaelae
Yerim ben seni yerim..

Ya valla kırıksın sen.. erik haaaa kaydirigubbakcemile3

Dıdo su an saat ıtıbarıyele 11 daha gırmemıs kuzu.. Salıh e tembıhlettrıdımm, o arayacak.

Wayyyyyyyyyyyyyy

Derde bak.. kaydirigubbakcemile3

Aradım annem... 9 da gıtmıs ama kan falan almıslar, sonuclarını beklıyorlarmıs, sonuclar yenı gelmıs, daha gırmemıs.. Salıh benı haberdar edecek.. hepınıze cok cok selamı var.. sesı baya baya beklemekten sıkılmıs,tıtrektı.. Allah yardımcısı olsun..

bizi bilgilendirdiğin için teşekkürler opuyorumnanaktan merak ediyordum sen olmazsan kim haberdar edecek doğumlardan bilmem inşallah güzel haberlerle dönecek arkadaşımız :Saruboceq:

bu arada pinky ve evroş güzel dilekleriniz için teşekkürler opuyorumnanaktan

yani 40+5 im umarım haftasonunuda geçmez çünkü aklımda hep kakasını yapar yer felan saçma sapan korku dolu düşünceler geliyor mafoldumben

Evrimim demek şimdi girecek Allahım sağlıkla almasını nasip et Nevayı kucağına almasına :Saruboceq:

özlem eşinle aran nasıl eskisi gibi sıkıntı yok sanki??
gelen giden derken kaynadı sorunlar problemler değilmi

evroşcum o ticker yannış mecbur öyle yaptım yoksa 6 günlük çocuğum varmış gibi gözüküyor
doğum tarihim 25 temmuz olucaktı günüm geçti yani benim 1 günüm yok kuzum keşke 1 günüm daha olsa geciksede endişe etmezdim ama tam 6 gün geçti kuzum

yani 40+5 im umarım haftasonunuda geçmez çünkü aklımda hep kakasını yapar yer felan saçma sapan korku dolu düşünceler geliyor mafoldumben

allah korusun canım. benim akrabannında 1 haftası geçti o gece suyu gelmiş alelacele sezeryana almışlar bence bugün yarın doğuracaksın sen aklına kötü şeyler getirme canım

Esram hakkında hayırlısı elbet doğacak birşekilde kötü şeyler getirme aklına tombiğim,
kaka felan yapacak kadar gecikmedi doktorun söylerdi dimi ama

allah korusun canımciğerim. zaten doktor pazartesiye son gun v erdi.bi sıkıntı oldugunu düşünse seni bu hafta alırlardı dimi... hayırlısı artık sen kötu şeyler getirme aklına. saglıkla kavuşcaksın inş..

şöle kalın kelepçe tarzı bileziklerden olabiler yatırım amaçlı istiyosan işçiliği az olanları tercih edersin burda arkadaşlar bana öle önerdiler

yaa benim de aklımdan o geçti ama nasıl tarif edeceğimi bilemedim.. süpersin kelepçe bileklikler süper evet.. beyaz altın olanı mesela.. ama işçilikleri yüksek olduğu için yatırım amaçlı olmuyolar malesef..

ayça niye mahcup olasın
durmuş durmuş doğuracağın zamanmi aklına gelmiş bişeyler almak
belkide aldıklarına ihityacın bile yok sen herşeyini tamamlamışsındır
ama baştan alsa birşeyleri belki sende almazdın ne bileyim yaa

bilmemki.. :eek: belki de haklısın..

içim sıkılıyo ya uyuyamıyorum sırtım agrıyo böle herseyden bıkmış bir ruh hali içindeyim iş miş yaptığım yok paso netin başındayım ancak eşimin gelşmesine 1 saat kal kalkıp yemek yapıyorum onuda yapmış olmak için

bugun kuyumcuya gidicem dogum hediyeme karar vericem.eşim sen git begen ben alırım dedi. malum son zamanlar ben çıkamam diye kendim begenmemi istedi. ayyh ne alsam hiç fikrim yok. taşlı yüzüklerin her sayısını aldık malum 2.5 yılda dogum gunu yıldönumu şu bu derken tek taş 3 taş 5 taş kalmadı. dogum için ne alsam.şööle hem yatırım amaçlı hemde şık bişi..fikri olan varmı......
benim aklıma bile gelmedi. takı almazsa memnun olurum .... hiç aram yoktur benim havalı şeylerle. hele de pırlanta zümrüt gibi değerli taşlara hiç değer vermem. takmam.... imitasyon takıyı severim ben. ama sen takmayı seviyorsan aldır tabi. yatırım amaçlı olsun diyorsan 22 ayar bir bilezik olabilir. diğer herşey bozdururken değer kaybeder çünkü.

Neyse bana yıkayacak bişeyler çıktı. Makineyi çalıştırayım..

Bu arada dün bebek şekeri malzemelerim geldi.. Aslında kimse yok burda diye yapmayacaktım ama çok heveslendim sizden görünce. Fotoğraflarını koyarım bir ara..Üç ayrı çeşit yaptım sevimli oldular..
güle güle kullanın canım kayınvalidenin gönderdiklerini. güzel günlerde giysin bebişin. daha erken gönderse biraz daha mantıklı olurdu tabi, sen de ona göre ihtiyaç listeni belirlendin. ama olsun, böylesi de güzel bir süpriz olmuş. sonuçta aslında kimse hiçbirşeyi yapmak zorunda değil. yapılan herşey gönülden olsun, varsın geç olsun, varsın az olsun. en önemlisi gönülden olsun.
bebek şekerlerini de çok merak ettim. sen becerikli hatunsun. ne olur koy fotosunu biran önce de bakalım, fikir alalım.

yahu hediye değil hediyeyi akıl etmişde çiçek kısmında dumur oldum adamın aklına bilem gelmemiş. yuhh dedim ya 60 yaşındaki babm bile annem ameliyat oldugunda almıştı .bu bir incelikdir.bence bu kadar odun olmasınlar bi zahmet.

çiçek gönderirim PİNKYcim. göndermese de canı sağolsun, gönderen bir sürü kişi olur. senin çiçek filan görecek halin olmayacak zaten, tek gördüğün bebişin olacak. o en güzel çiçek.....

kızlar dün annemle Çağan'ın dolabını yerleştirdik sonunda koku takıntımdan dolayı 1.5 aydır bekletiyordum
annem bana hamileyken işlediği nevresim takımını getirdi ördekli yapmış o kadar güzelki hafif yıpranmış ama kullanılır durumda... ben bebekken kullandıgım nevresimi şimdi oğlumda kullanacak çok tuaf :))
gemi desenli çok güzel kumaş aldık onuda bugün terziye götürüp nevresim diktiricez şimdilik 3 takım yeter heralde

kıyafetleri aylara göre dizdim 0-3 ay herşey tamamda 3-6 ay sadece alttan çıtçıtlı body pantalonlar kazaklar 1 tanede tulum almışım diğr kıyafetler 6 ay sonrası için
panik oldum dışarıda fazla çıkmıyorum ne yapıcam sonrada alınır dimi ilk 3 aylık fazla fazla kıyafet var ama nasıl atladım bilmiyorum

eşim bana ne alacak merak ediyorum
çiçek almayı akıl eder de 3 taş yüzük istiyordum bakalım alabilecekmi
arkadaşımda yardım alır belki bakalım görücez
çok tuaf ama ilk zamanlardaki gibi hevesli değilim hediyeye sağlıkla doğsunda oğlum en güzel hediyem o zaten gerisi fasafiso

PETRıK çim, ilk üç ay için yeteri kadar olsun da sonrası için gör bak bi sürü hediye de gelir. ben tüm arkadaşlarımı tembihledim valla sakın bana body tulum filan almayın diye. o kadar çok almışım ki... ilk 3 sene body ya da tulum sıkıntısı çekmeyecek kadar almışım. seninki erkek olmasaydı birkaçını hemen sana gönderirdim valla.

kızlar dün annemle Çağan'ın dolabını yerleştirdik sonunda koku takıntımdan dolayı 1.5 aydır bekletiyordum
annem bana hamileyken işlediği nevresim takımını getirdi ördekli yapmış o kadar güzelki hafif yıpranmış ama kullanılır durumda... ben bebekken kullandıgım nevresimi şimdi oğlumda kullanacak çok tuaf :))
gemi desenli çok güzel kumaş aldık onuda bugün terziye götürüp nevresim diktiricez şimdilik 3 takım yeter heralde

kıyafetleri aylara göre dizdim 0-3 ay herşey tamamda 3-6 ay sadece alttan çıtçıtlı body pantalonlar kazaklar 1 tanede tulum almışım diğr kıyafetler 6 ay sonrası için
panik oldum dışarıda fazla çıkmıyorum ne yapıcam sonrada alınır dimi ilk 3 aylık fazla fazla kıyafet var ama nasıl atladım bilmiyorum

sonra alırsın canım bence panik olma bende fazla almadım hatta bebek mağazasındaki kadın dedi getirir bebeğini uygun olnını alırsın önce alıyolar çocuk birden büyüyor mevsim tutmuyo diye

Nesrinim benmde ilk 3 ay için epey var 3-6 ay arası çok dğil. nazanında deiği gibi zaten bissürü hediyede gelir. ztane 3 ay geçtikden sonra rahatlıla çıkıp alışveriş yapabilrisi üstelik boyuna posuna kilosuna uygun alabilris. panik olma hiiiiiç...hepimiz aynı durumdayız..

Bu arada dün bebek şekeri malzemelerim geldi.. Aslında kimse yok burda diye yapmayacaktım ama çok heveslendim sizden görünce. Fotoğraflarını koyarım bir ara..Üç ayrı çeşit yaptım sevimli oldular...

ça ça ça Ayça neler yaptın foto çekte görelim güzel olmuştur eminim

PETRıK çim, ilk üç ay için yeteri kadar olsun da sonrası için gör bak bi sürü hediye de gelir. ben tüm arkadaşlarımı tembihledim valla sakın bana body tulum filan almayın diye. o kadar çok almışım ki... ilk 3 sene body ya da tulum sıkıntısı çekmeyecek kadar almışım. seninki erkek olmasaydı birkaçını hemen sana gönderirdim valla.

çok tatlısın teşekkürler düşünmen yeter opuyorumnanaktan
işte tecrübe olmadıgından panik yaptım dimi çok hediye gelecek zaten
birde heryer bebek kıyafeti satan mağaza dolu gider alırız

sonra alırsın canım bence panik olma bende fazla almadım hatta bebek mağazasındaki kadın dedi getirir bebeğini uygun olnını alırsın önce alıyolar çocuk birden büyüyor mevsim tutmuyo diye

aslında doğru belki iri kemikli olurlar kilolu olurlar
1 yıllık kıyafet ihtiyacını stoklamam gerekiyormuş gibi düşünüyordum kaydirigubbakcemile3

Nesrinim benmde ilk 3 ay için epey var 3-6 ay arası çok dğil. nazanında deiği gibi zaten bissürü hediyede gelir. ztane 3 ay geçtikden sonra rahatlıla çıkıp alışveriş yapabilrisi üstelik boyuna posuna kilosuna uygun alabilris. panik olma hiiiiiç...hepimiz aynı durumdayız..

tamam sakinledim kaydirigubbakcemile3 sanki hep bebeğimle evde kalacakmışım dışarı fazla çıkmayacakmışım gibi geliyordu... ooo 3 aylık olunca rahat rahat gezeriz alışverşlere gideriz inşallah

X