2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Gözün aydın canım. Allah sağlıklı, uzun ömür versin
Ah kuzuuuum, dur ben bu gece yatmadan bir dua edeyim:teselli:
Hayırlısı olsun Evrimim be. Sağ salim gelsin de Kuzeycik, ne zaman isterse o zaman gelsin. Hem bak ne kadar erken doğurursan bizim de seni görmeye gelmemiz o kadar kolay olur:jeyyar:
Maşallah maşallah bu minik prenseseSeni duysa çok üzülür annesilmaz:Neresi çirkin bunun?
sanirim gun gectikce topigin tadi kalmiycak((
Bir de bana sor. Hepiniz kuzularınıza kavuşacaksınız bir bir, ben bir başıma buralarda olacağım:gitme:
tarifi imkansız duygular içindeyim.değişik bir dinginlik ve vakaret çöktü bana düşünün artık..iyi ki varsınız kimsesizliğimin kimseleri oldunuz.seviyorum sizi

Ağlattın beni gece gece kızım yasenağlamaHadi git yat bir an önce de bir an önce alalım güzel haberlerini:Saruboceq:

Gözün aydın canım, maşallah bebişine. Tarihin hayırlı olsun. Listeye ekledim. Yarın görebilirsin

burkocum aman ha sakın bu ruzgar seni carpmasın maalesef oluyo boyle seyler ama seni nekadar az etkilerse okadar ii olur
Off sorma canım anneme bir haller olmuş zaten geldiğinden beri. Neymiş, onunla ilgilenmek yerine öööyle kendimi dinliyormuşum, dalıp dalıp gidiyormuşum. Sanki her sene bir kez pırtlatıyorumlmaz:Acayip bir alınganlık, bir ilgi beklentisi...Hangimiz doğuracak ben anlamadım ki:1shok:

İlk anda ne bileyim öyle geldi bana ama, yaşayanlar daha iyi bilir tabii. Siz dediğin gibi ortamı değerlendirin en iyisi

iyi canancım sendennn

arkadaslara cay içmeye gittik dide ye yetisemedim ya ona uzuldum artık haberini yarın alırız donunce sozu var uzun uzun yazcak zaten

EVRıMM benden bir gun sonra yani carsamba mı doguruyorsun sen simdi cumadan carsambaya çekildi yani oylemiii çok az kaldı senindeb ir anda gerialınınca gunn

beni sorarsanız yarın agda isimi hallettikten sonra artık kızım gelebilri gununu beklemese biledert degil ama agda isini halletmeden gelirse diye odum kopuyor pazartesiyi beklemiycem yarıngidip yaptırcam islerimi ameliyat agrısı harici utanma duygusuda yasamak istemiyorum yani hemsirelerden falan B))

kadriye ya nası harika bir resim bu gozlerde acık minnosun hey masallah yaa nazan gibi bende içimde benimde bunlardan birtanem i var diey oyle heyecanlanıyorumki bu resimleri gordugumde

tekrar gozun aydın olsun arkadasım gule gule buyut

ADASCIM

ebru bana cepten mms olarak atmıs defnenin resmini sbaahleyin ama mms ayarlarım bozulmus gonderme yapamıyroum yoksa sana cepten yollardım gorebildinmi hastanenin sitesinden

benim dogum yapacagım hastanede birkaç saatiçinrde bebegin resmini koyuyor ben size pazartesi aksamı linki veririm girer bakarsınız arzu eden olursa yani

nazooo

adas la aynı gun dgurcaz senide bekleriz 4 agustos a dgourmaya ok miiiiii

oo adascımda gelmissss cistakk cistakkk naberr kızzzz sancı varmı sancııı bekle beni anacımm birlikte aynı gun doguralımmm entemizi sezo ol sende kurtul bizde:)))

gulizz ozlemm hayırlı olsun sezaryan tarihlerinizz
aynen geçen biri demisti eylul ekimde hareketleni topik diye valla oyle olcaksimdi gece en çok giren dide de pek giremiycek yarından sonra pervin ben canan adas falan kalcaz e malum bizimde son gunler pervin le canan topigi kurtarırmı acbaa.)

ELıFıM canım benım yetıŞemedım sana
yarın tÜm dualarım senınle olucak canım arkadaŞım
rabbım yar ve yardımcın olsun tÜm melekler senınle ve nevamızla olsun....

adaşımmmm
seni satabilirim her an haberin olsun
çarşamda evrim doğuruyomuş o günmü doğursam acep hem kandildeee
ay şu halime bak dalga geçiyorum resmen kendimle
nasılsa gelmiyo velet kimle ortak gün doğursam karar veremedim
şu nazoda bi doğuraydı yaa en azından iddayı kazanırdım laelaelaelaelae

canannn sen bikaç saat yokkken ben doğurdum 3-5 tane enik yavrusu yollumu anam sanaa heeee

gülizzzz hayırlı olsun tarihin tatlım
kendin için en doğru karar ne ise onu vermen gerekiyor elbette
senin ve bebişiin sağlığı ve psikolojisi açısından en doğrusuna karar vermişsin gerisi boş

bide bende verdiğim kararı uygulayabilsemmm pöffff

sokaklardan gelorummmmm
koko yedikkk sahilde takıldık mis gibi temiz hava bebekte yürüdük
çekirdek çitledikkkk
güzel bi akşamdı
bide bu güzel akşamın üstüne gece bi güzel sancım gelirse daha harika olarrr :Saruboceq:

kadriyeeeeeeeeeeeeeeeee
maşallah bebişineee harika bi foto bayıldımmmm
senin çirkin ördek yavrusu dediğin bu harika bebişse yanii bizimki ne olur bilemem artıkınnn
birlikte fotonuz harika yaa bende böyle çekilcemmm
bide oğlum beyaz olursaa tam BJK renklerinde orcinal bi görüntü olurrrr

nazooooooooooooooooo
bende yarın bakayım hemen dergiye carrefourda eyada d&r da erken çıkıyo o dergilerdennn bi önceki ay içinde çıkabiliyorrr
ooo ünlü bi arkadaşımız oldu yaniii hadi bakalım haftasonu doğur artık madem ağustos ayının dergisinde çıkıcannn hadi be hacıııı bekleye bekleye ağaç oldum heeee

adaş sendee ben geldim diye cıstak cıstak yaptınn sonra kayboldunnn
ne işşşşşş heeeee

gülistannnn sefiyom kız seniiiiii
sen çocuğu boklu bırak o zaman görüşürük senleee
pişik pişik olmasın mehmetimizin poposuuuuu

aaaaaaaaaaaaaa
olmuyo böyleee yatıyom bennnn bu ne kardeşimmmmm uyudnuzmu pc başında
:1ninca:

öperim hepinizi göbüşlerinizden veee bebişlerinizdennn
malum doğuranları niye göbüşünden öpeyimmm
iyi gecelerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
baaaayyyyyyyyy
çaaaaaaaavvvvvvv

Hadi benden de iyi geceler
Gypsy sen beni bekle anam beni seç beraber doğuralım 15.08 sengözlerimebaksanab
Öptüm hepinizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…