2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

pinky beni ruyanda nası gordugunu yazmadın sadece gordum dedin varmıydı bi atraksıyon

ben gidiyorum..yarın artık hamile olmayacağım.hayatımda bir sayfa kapanıp yepyeni güzel pembiş bir sayfa açılacak inşallah.Hepiniz sağlıcakla kalın şimdilik.doğum hikayemde sonda,lavman,hastane önlüğü,gaz sancısı içeriklerine yer vereceğim.bu sözü vermiştim.duygu boyutu zaten anlatılamaz.çok kişiseldir çünkü.öperim gül göbüşlerinizden..
bu satırları okurken aklımdaaaaaaaaan neler geçti neler. canım benm Rabbim yardımcın olsun.sagsalim kavuş inş. bebişine... en kısa zamnda senin ve bebeğinin iyi oldugu haberlerini ve resimlertini beklices inş..:1hug::asigim:

toynaklarım biraz inmis cok sasırdım gercekten. ama bilek denen birsey yok oralar hala tombul tombul

KADRıYE aman ya rabbim ne güzel bir bebek.ne harika bir poz.muhteşem duygular başlattın bende ve eşimde ayyy ayyyyyy.. aşk ol annesi ya bide çirkin ördek yavrusu demiş. ahh ben yerim o yavruyu. maşallah tüt tütüüü valla buda başakın küçük versiyonu olcak.sende bu kabiliyet var yafrum bende lal e katılıyorum ve gelecek neslin güzelliği için dogur kadriye dogur diyorum..

kızlar uzun zaman sonra girdim bu saatte ama monolog yapıorum haaa :)) sabah monolog aksam monologg :))

babym ya u unuttum nasıl gördüğümü ama en çok aklımda kalan senin kızının olmasıydı.yani işte kzıım prensesim falan diyordunda.
hergece topikden birini görüyorum.sırayla sanırım demekki önce sen sonra gypsym dogurcak.. dungecegypsymı gördümde. hehe...bu gece kim varbakalım.:)

ben kaçıyorum.. didom dualarımız seninle....

herkese iyi geceler.
öptüm sizi hepinizin göbüşlerinide..GÖBEKLERıNıZ BEŞ PARA ETMEZ ıÇıNDEKıLER OLMASA.....

canım hangi dergiydi - sen söylemiştin ama unuttum ben - söylesene alalım - hhehe hava atalım bu bizim arkadaşımız diye zemuszemus
dur bi önce ben göreyim. almadım daha dergiyi. ağustos sayısı ya, henüz tam dağıtılmamış. hem fotolar öle hava atılacak fotolar değil. inşallah en aptal olanlarını seçip basmamışlardır. gerçekten çok komik pozlar da vardı aralarında.

kızlar uzun zaman sonra girdim bu saatte ama monolog yapıorum haaa :)) sabah monolog aksam monologg :))
yok kuzum ne monoloğu, bak ben geldim.

dur bi önce ben göreyim. almadım daha dergiyi. ağustos sayısı ya, henüz tam dağıtılmamış. hem fotolar öle hava atılacak fotolar değil. inşallah en aptal olanlarını seçip basmamışlardır. gerçekten çok komik pozlar da vardı aralarında.

aaa basarım ben havamı sen ne karışıyon - bu arada çok kötüsün neden söylemiyosun :umursamaz: pis :umursamaz:

CANANCIM, dergi BEBEĞıM dergisi. ama herhalde cmts ancak bulursun ağustos sayısını. ben yarın bakacağım, bulursam alacağım.

:nazar:Petrik maşallah kuzucuğuna. Şeker kızlardan güzel haberler alınca ayrı bir mutlu oluyorum benkaydirigubbakcemile2

Nazan bu bahşiş olayı...hem de Acıbademde:1shok:sanki biraz "kıroyum ama para bende" gibi olur bencelülülülülülü

NAZOOOOO
o iş tickerlarla olsaydı
önümüzde 13 kişi doğurmazdııııı
sen benden önce doğurucan görüşcezzz
kokoyuda bu akşam yeme planlarım var
yarın annemlere gidicez orda balık yicemmmm
haftasonuda annem bizde olur koko yemeye çıkamayızzz
zemuszemus
Koko üstü balıkla sen bağırsaklarında olan olmayan herşeyi boşaltırsın, demedi deme:eek:lmaz:

Minikim maşallah canım size de. Çok az kalmış kavuşmanıza gerçekten:emir_bebek:Ayy çok heyecanlıalkisalkisalkisSağ salim inşallah:Saruboceq:

Dünürüm saa da prafoalkisalkisalkisİyi bakmışsın damadıma. Maşallah

Esrako senin kız sırf yanak mı çıkacak nekaydirigubbakcemile3MAŞALLAH yaaa, çoook tatlı kuzu

CANANCIM, dergi BEBEĞİM dergisi. ama herhalde cmts ancak bulursun ağustos sayısını. ben yarın bakacağım, bulursam alacağım.

yaşasın söyletebildim laelaelaelaelae
valla burada balıkesirde yarın bulamam herhalde ben başka bir dergi alıyorum aylardan beri genelde ayın 4-5 i gibi geliyo o - ama soracam - adam şaşıracak farklı bişey alıyorum diye hehehe

öle deme BURKOCUM, baksana PıNKYnin kuzenin eltisi de lüks bi hastanede hemşireymiş ve bi sürü bahşiş alıyorlarmış. biz hiç duymmadık ilgilenmedik bugüne kadar da şimdi gündemimizde hep hastaneye götürülecekler, öncesinde sonrasında yapılacaklar filan var ya, aklımıza birden bu husus da geldi. acaba bahşiş adedi filan var mıdır diye... bence de para sıkıştırmak nahoş olur ama eğer ordaki böyle bir beklendi içinde olacaklarsa yani böle bi rajon varsa da mahçup olmak istemeyiz. biz yine de hazırlıklı gidelim de eşim duruma göre nasıl uygun bulursa öle davranır artık.

ACIBADEMin de sitesine baktım baktım ben şimdi. online hizmetlerde yeni doğan bebekler diye bir sayfa var. son bir haftada doğanlar diye seçiyorsun fotosunu görüyorsun. ama boy ve kilo yazmıyor. mesaj da bırakılabiliyor. ben hemen foto ekleyemem ama merak ederseniz ki edin yani, ordan bakarsınız arkadaşlar.

annem yarın akşam ablama gidecek. baktı ki benim doğuracağım yok, eee bir de düğünü var ahbabımızın silivride... bari ona gideyim dedi. iki gün yanımızda olmayacak. yemeklerimizi hazırladı, evimizi temizledi, ellerine sağlık canım annemin. sabah da gözü arkada kalmadan gidecek inşallah. ve inşallah ablamlar düğündeyken benim sancılarım tutmaz. kızım müsade eder de anneannesi teyzeleri bir güzel döktürürler düğünde.

sor canım herşeyi sor - hani ne getirmeni istiyolar - bişeyimiz eksik olmasın - ha birde kaç gün (akşam) tutuyolar onu sor - refakatçı kaç kişi kalabiliyo ? işte aklına gelenleri sor - sonra bana aktarırsın - hoş ben iyi olursam- ki öyle görünüyo şimdilik seni görmeye gelecem
Hadi iyi yolculuklar - ben kafedeyim zamanınız varsa uğrayın

cnm yine sormayı unuttuğum şeyler oldu orada normal doğum yaptıran ebeyle konuştum o kadar tatlı ki kadın normal doğurasım geldi vallahi sositososito

:sinifsinif: ahh ahhh canım battı balık yan gider. felaket bi durumdayım çatlak konusunda. sürdüğüm onca yaglar kremler boşunaymış...:bbo: kahve limon karışımından mucize bekliyorum dogum sonrası. ayyy bu halde he cazibe merkezizm kalır neden çekicilik ıyyyyyyyyyy

bende sabah bunları yazarken çatlak namına birşey yoktu ama şimdi karnımda uzun kırmızı çizgiler var çatlakmı acaba eşim giydiğin şey iz yapmış dedi ama rahatlayamadım hemen birkaç saat içinde olur mu acaba :uhm:
pinkycim nerden gördün o fotoyu bende merak ediyorum ebrunun bebişini :)

dün gece ruya gördüm
sanırım kafayı sıyırıyorum artık - ben doğuma 3-5 gün kala en iyisi hiç yazmiim buraya - saçmalamaya başlıyorum çünkü
rüyamı şöyle özetleyebilirim - doğum yaptım ama evde tekim - mutfaktan çıkıyorum gecelik gibibişey var üstümde (etekli bişey - pijama değil) bebek doğumak istiyomuş elimi soktum çıkardım :kedi: (ama var ya hep bu çingene esramızın suçu bunlar - dün yazmış ya sonuda kendim çıkartacam diye - pis :eek:lmaz: ) sonra yatak odasına bıraktım bebeği etrafı topluyorum hani rutin günlük işler - bir ara aklıma geldi emzirmedim ben bebeği - gittim yatak odasına arıyorum çocuğu yok etrafta - girmiş gardolabın içinde giysilerin arasında yatıyo - çıkarmaya çalışıyorum direniyo dağıttık ortalığı en sonuda çıkarttım - yatağa yattım emzirecem ama geceliğinim düğmeleri yok göğüsümü çıkrtamıyorum ve kendi kendime söyleniyorum- işte böyle erken çıkarsan hazırladoığım düğmeli pijamayı bile giyemem diye - sonra emzirmeye başlıyorum gööğüsümden bir süt çıkıyo görmelisiniz boğulacak sanki çocuk musluğu açmış kapatamıyoruz - ben super mutlu bir şekilde uyandım - sütüm var bol bol diye - bi baktım bebek felan yok etrafta - böyle bir tuhaf oldum - rüya aşırı gerçekti

hayal gücün kuvvetliymiş kaydirigubbakcemile3

maşallah çok tatlı allah sağlıklı uzun ömürler versin...
tama kızlar eşim yüklemeye başlayacak ama şimdiden söyleyeyim çirkin ördek yavrusu burçinim ama çok güzel gamzeleri var göz rengini halen anlamış degilim annem siyah kardeşlerimde koyu mavide ısrarlı

ayyy yerim maşallahhhhh :nazar:

iyi akşamlar herkeseee
bugün doktordaydık. bebeğim 3200 gr olmuş, boyu da 50 cm. 14 ağustos spinal sezeryan beni de ekleyinnn... normal yapamayacağıma karar verdim dolayısılya parmaklanmaktan kurtuldummm... umarım herkes iyidir yeni bebekler var mı geçmişe göz atıyorum hemen...

maşallah bebişine büyümüş bayağı :nazar:
yaşasın söyletebildim laelaelaelaelae
valla burada balıkesirde yarın bulamam herhalde ben başka bir dergi alıyorum aylardan beri genelde ayın 4-5 i gibi geliyo o - ama soracam - adam şaşıracak farklı bişey alıyorum diye hehehe

banada bol bol dergi lazım bende alırım bakalım nazanın güzel çıktığına zaten eminim o bize gösterdiği çok estetikti çünkü zemuszemus

benim bebişimin artık boyunu söylemiyor ama kilosu 3200 civarı 3500 gibi doğar dedi iyi bakmışım bu defa :kedi: boğazım durmuyor ki hamurişi ve tatlı yasak güneşe çıkma dedi 07.08.09 olan tarihimiz doktorun toplantısı dolayısıyla 08.08.09 oldu zaten çin takvimine göre bu tarih daha iyi dedi ben hiç araştırmadım çin takvimide neymiş eşimde banane çinlilerden ya dedi delikafadulden neyse sabah 11 de gelin dedi bende hala heyecan yok sanki bu çocuğu ben doğurmayacağım valla.. laelaelaelaelae nst de kasılmalar 60 ı buldu uzun tuttular biraz iyice sıkıldım allahtan kurtulduk bir daha sadece doğuma gidicem :eek:

Özleeeeem ses ver ne yaptın bugün - gittin mi hastaneye - doktora???

bu arada doğuma kimseyi almıyorlar eşim zaten girmezdi de .... dedi sonra hastayı bırakıp bayılanlarla uğraşıyoruz mafoldumben işte böyle haberler canan doğumda 300 lira fazla konuşmadı yine doktor zaten... :bbo:

Çok güzel haberlerle gelmişin Özlemcim - maşallah bebişine tam normal kiloda doğacak
şimdi tarih 08 cumartesi mi oldu??
sordun mu kaç gece tutacaklar diye ?
keşke o ebeye sorsaydın ne getirmem gerekiyo diye - ekstradan bişey isteniyo mu - kendin için ya da bebek için
of ya bendeki de panik niye anlamıyorum - bişey eksikse getirilir hemen

Nazan ben seni çok kıskandım - kadıncağız yemeklerinizi bile yapmış ya ne güzel :umursamaz:

Çok güzel haberlerle gelmişin Özlemcim - maşallah bebişine tam normal kiloda doğacak
şimdi tarih 08 cumartesi mi oldu??
sordun mu kaç gece tutacaklar diye ?
keşke o ebeye sorsaydın ne getirmem gerekiyo diye - ekstradan bişey isteniyo mu - kendin için ya da bebek için
of ya bendeki de panik niye anlamıyorum - bişey eksikse getirilir hemen

Nazan ben seni çok kıskandım - kadıncağız yemeklerinizi bile yapmış ya ne güzel :umursamaz:

cnm sordum kıyafet getirirsin dedi birde bez götürürüz dedim havlu falan lazım mı ona bile hayır dedi bırakta paniği ben yapayım sen yakınsın yine bak ben ne kadar sakinim sana söylerim doğurunca neler lazım oluyor korkma kaydirigubbakcemile2 kaç gün duracağımı bile sormadım taş çatlasa 3 gün arkadaşım öyle kalmıştı cumrtesi doğuruyorum evet

X