2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

son güncellemeleri yaptım bir kusurum olursa affola
DEFNE verdğin bşlgiler için çoook teşekür ederim.sana ve Deniz'e sağlıklar güzel günler diliyorum

DİDE, yarın için sana sağlıklı sıhhatli, kolay bir doğum diyorum kuzum.
güzel haberlerle dön bakalım. bir de şöyle analı kızlı bi foto gönderiver.

1 kasımcılardan biri de benim.sıra size de geliyor.çok sağol nazan.ekleyeceğim foto gelir gelmez inşallah.bir manim olmazsa

senin de gözünaydın GZLFB, bebeğine de maşallah.
neden normal yapamayacağına karar verdin, eğer özel değilse?

canım inanılmaz bir doğum korkusu yaşıyorum, ıkınamamak, kesik atılması, saatlerce sancı çekmek, hiçbirine hazırlayamadım ben kendimi. normal doğum benim harcım değil cok korkuyorum, doktoruma da söyledim şımarıklık yapmıyorum ama yapamam cok panik olacağım, psikolojim bozulacak diye de cok korkuyorum sonrasında..

güliz gözünaydın diyecektim..alıntı yapıp yazmamışım.kafa seyrek bu gün

insanın kendini bilmesi ve ona göre kararlar vermesi takdir edilecek bir davranıştır bana göre.sağlıkla gelsin minikin,kuzun,yavrucuğun

canım geçmişi okuyorum şimdi de aynı konudan bahsedilmiş sende korkuyomuşsun benim bir de bebek 2 hafta sonra alıncağı için 4 kg ı bulacak dedi doktorum, yani istesemde yapamayacaktım sanırım. seni korkutmak istemem asla...

ben gidiyorum..yarın artık hamile olmayacağım.hayatımda bir sayfa kapanıp yepyeni güzel pembiş bir sayfa açılacak inşallah.Hepiniz sağlıcakla kalın şimdilik.doğum hikayemde sonda,lavman,hastane önlüğü,gaz sancısı içeriklerine yer vereceğim.bu sözü vermiştim.duygu boyutu zaten anlatılamaz.çok kişiseldir çünkü.öperim gül göbüşlerinizden..

bebek fotoları çoğalmaya başladı. bakması ne kadar keyifli. eskiden hiç ilgimi çekmezdi yenidoğmuş bebekler. şimdi acayip heyecanlanıyorum. "benim içimde de şimdi böle bişey mi var yani" diye çıldırıyorum.
ben de ağustos annesi olacağım ya dergiye de ağustos sayısında çıkmışım. ben daha görmedim dergiyi. hele bi alıp bakayım, sonra size duyururum.

GÜLE GÜLE DıDE. çok hoş bir noktaya parmak bastın. SEN YARINDAN ıTıBAREN ARTIK HAMıLE OLMAYACAKSIN. ANNNE OLACAKSIN ANNNNNNEEEEEEE

sağol didem kendimi kötü hissediyorum aslında sanki anne olmayı haketmiyomuş doğurmayı bile beceremiyomuşum gibi ama biliyorum ki geçici bir ruh hali.. inşallah pişman olmam canım

didecim yarın çok güsel bir dönem başlıor. canım sana bol şanslar. ii geceler dicem ama uyuyamazsın tahminen. inşallah hemen sabah olur sana zaman hemen geçer

canım hangi dergiydi - sen söylemiştin ama unuttum ben - söylesene alalım - hhehe hava atalım bu bizim arkadaşımız diye zemuszemus

sağol didem kendimi kötü hissediyorum aslında sanki anne olmayı haketmiyomuş doğurmayı bile beceremiyomuşum gibi ama biliyorum ki geçici bir ruh hali.. inşallah pişman olmam canım

canım bebişinin de maşallahı var. tombik bebek. asla öle düşünme yapamam edemem becermem diye. bugüne kadar milyarlarca doğum olmuş en ilkel zamanlardan beri süregelen bir eylem nie sen yapamayasın. ama içine nassı sinecekse öle davran. ne bebeği ne kendini strese sokmanın bir manası yok. ben de mecburi sezoyum keşke normal olabilse diorum. belki normal olur dese doktor cayıcam zemuszemus başa gelmeden bilinmez.ben de 15 ağustos sezom

canım hayırlısıyla doğsun inşallah, ikinizde cok sağlıklı dönün yuvanıza...

maaşallah canım, Allah uzun ömürler nasip etsin...

güle güle git canım, mutlu mesut döünün yuvanıza inşallah. Allah yardımcın olsun, herşey cok kolay olup bitiversin, dualarım seninle...

aslında bende cok istedim doktorun mecburen sezeryan yaparıs demesini, eşim bile diyor ki adı üstünde normali olanı normal doğum ama cok tırsıyorum bennn :) bir de cok büyük bir hata yaptım herkes üzerime gelince annem eşim normal doğum videosu izledim, tutamadım kendimi başıma gelicekleri bilmek istedim. görünce %100 karar verdim ben yapamam cok korkağım, önceden hamile kadın gördüğümde bile bayılacak gibi olurdum korkudan :))

onu izlediysen sakın sezo izleme. ben de sezoyu izledim. ne gerek var dimi. gir gör yani delikafadulden

kızlar ii geceler . ben önce duşa sonra cup yatağa. yarın güsel bir gün olacakkkkk..

iyi geceler canım hep güzel olsun o günler inşallah, bu arada sezeryanı da izledim :) daha keyifli geldi bana, normali izle anlayacaksın :))

evet ya aynen bende oyle diyorum resmen. son zamanları beklemek dahada zormus yani heycanlı ama zor...

burkocum aman ha sakın bu ruzgar seni carpmasın maalesef oluyo boyle seyler ama seni nekadar az etkilerse okadar ii olur

canımbenim gule git ve gel ozletme kendini ..

aynen bende oyle ama bizim kuzular bitek ilgimi cekio baska bebekler pek ilgimi cekmio..
resimleride beklioruz artık bisekilde bize gostermelisin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…