2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

ben çok kaşınıyorum ya ..acaip şekilde hemdeeeeeee..
göbeeemdeki çatlaklar fena kaşınıyor ayhh bide göğüslerimde başladı kaşınmaya sanırım süt üretimine başladık..

ooooh aman başlasın tabii süt üretimi dolsun taşsın göğüsler inş. ama kaşınan yerleri kaşıma krem falan sür bence daha fazla çatlamasın...

slm cici anne zemuszemus birazdan yola çıkıcaz hastaneye sormamı istediğin birşey var mı???

sor canım herşeyi sor - hani ne getirmeni istiyolar - bişeyimiz eksik olmasın - ha birde kaç gün (akşam) tutuyolar onu sor - refakatçı kaç kişi kalabiliyo ? işte aklına gelenleri sor - sonra bana aktarırsın - hoş ben iyi olursam- ki öyle görünüyo şimdilik seni görmeye gelecem
Hadi iyi yolculuklar - ben kafedeyim zamanınız varsa uğrayın

özlem demek doktoramı gidiyosun hadi güzel haberlerle gel inş.:)
bu arada senn misafirler hala sendemi yahu

sağol cnm inş. tombiş yanaklı kızımı görücem :))

valla teyzem annemde kalıyor amatabii yine gezmek istiyorlar benimle haliyle kıramıyorum görümcemler 2 günlüğünü diğer abisine gitti ama gelecek yarın tekrar gelirler sanırım sonra kayınvalidem yola çıkacakmış o gelecek bana ben bebek falan bakamam sadece severim dedi gelmesede olurdu

. ama kaşınan yerleri kaşıma krem falan sür bence daha fazla çatlamasın...
:sinifsinif: ahh ahhh canım battı balık yan gider. felaket bi durumdayım çatlak konusunda. sürdüğüm onca yaglar kremler boşunaymış...:bbo: kahve limon karışımından mucize bekliyorum dogum sonrası. ayyy bu halde he cazibe merkezizm kalır neden çekicilik ıyyyyyyyyyy

ayy gypsym esraaam senin tickerina çok güldüm kız. ordaki baaayan fındık yutmuş kurt gibi hehe..:) dogumdan sonra seni bu halde görmek istoyoruz haberın ola...

.çok tatlı zaten acıbademin hemşireleri, çok ilgili çokşirin tipler. ama mesela doktorumun asistanı var çok güzel bi hatun, onu pek sevmiyorum ben. ona hiçbişi yapmayacağım.....
acıbadem hemşireleri çokmu tatlııı he bide çokmu şirinnnn delikafadulden
benim görümcede acıbadem hemşiresidirde o kadar tatlıki dişlerimi çürütüyoooo :roflol:
ESRAKO valla korkmadığım için normal doğum yapacak değilim kesinlikle aslında çok korkuyorum. hatta sancımın tuttuğunu filan hayal ediyorum bazen, düşünüyorum sanki hani o an geldi de beni hastaneye götürüyorlar filan gibi... ayyy nasıl heyecandan tuvaletim geliyor anlatamam. ben doğuma girerken altıma da kaçırabilirim valla heyecandan... keşke hatıranınki gibi şipşap olup bitse. o ne güzel hiç bişi anlamadan doğurmuş. dua ediyorum kızım kaydıraktan kayar gibi çıkıversin diye... yoksa valla ıkınmayı filan düşündükçe ödüm patlıyor.
aslında bende düşündüğüm zaman tırsıyorum
hep aklıma gelen şey kafa çıkıpta devamı gelmezse gibi saçma sapan düşünceler ama sonra unutuyorum yani yinede relaxım o an neler olur bilemem

bu topik bi halleerde anacım
kaç saattir yokum hiiç ilerlememiş

e aslında normaldir düşünsenize kafadan 13 kişi fire verdi hazırlıkta olanlar vs
e birde iyice ağırlaştık artık eylülde toparlanır bu topik ben size söylimmm

ayyy göbeeemi sehpa olarak kullandım delikafaduldenaz önce şimdi yani...ama öyle agır bişey koymadım tabee...5 adet cevizin bulundugu hafif bi kuruyemiş tabagı.. ayhh çok keyifli oldu...........

ebununnn bebişin fotosu bende açılmıyo yaa
mesela şincik didooo gelemedi diyelim kim eklicekkk onu bizim sayfaya bi çözüm bulalım arkidişler
bu işeeee taktım heeee

bu topik bi halleerde anacım
kaç saattir yokum hiiç ilerlememiş

e aslında normaldir düşünsenize kafadan 13 kişi fire verdi hazırlıkta olanlar vs
e birde iyice ağırlaştık artık eylülde toparlanır bu topik ben size söylimmm

he yaa sorma acaip sıkıcı heeeeç muhabbet olmuyo. ben genelde monolog takılıyorum..herkesin annesi yada birileri yanında haliyle çokda ilgilenemiyorlar.
benm annecimde benden haber bekliyor. pazartesi kontrolumden sonra azcok tarih belli olcak ya inş.ona göre geliş tairihi belli olcak..

esraaaaaaaaaam sen yalnız deeelsin dimi kuzum

ebruşkanın bebişini gördüm ayy yaa bembeyaz. bayılıyorum böle beyaz bebeklere. maşallah. Allah nazardan saklasın. ende şimdi benm hastanenin bugun doganlar bölumune baktım sayfa hata veriyor hani ben hemen resm ekliyemezsem ordan bakrsınız diye ama malesef sayfada hata var umarım benm dogumuma kadar düzeltirler..:)

pinkycim nerden gördün o fotoyu bende merak ediyorum ebrunun bebişini :)

dün gece ruya gördüm
sanırım kafayı sıyırıyorum artık - ben doğuma 3-5 gün kala en iyisi hiç yazmiim buraya - saçmalamaya başlıyorum çünkü
rüyamı şöyle özetleyebilirim - doğum yaptım ama evde tekim - mutfaktan çıkıyorum gecelik gibibişey var üstümde (etekli bişey - pijama değil) bebek doğumak istiyomuş elimi soktum çıkardım :kedi: (ama var ya hep bu çingene esramızın suçu bunlar - dün yazmış ya sonuda kendim çıkartacam diye - pis :eek:lmaz: ) sonra yatak odasına bıraktım bebeği etrafı topluyorum hani rutin günlük işler - bir ara aklıma geldi emzirmedim ben bebeği - gittim yatak odasına arıyorum çocuğu yok etrafta - girmiş gardolabın içinde giysilerin arasında yatıyo - çıkarmaya çalışıyorum direniyo dağıttık ortalığı en sonuda çıkarttım - yatağa yattım emzirecem ama geceliğinim düğmeleri yok göğüsümü çıkrtamıyorum ve kendi kendime söyleniyorum- işte böyle erken çıkarsan hazırladoığım düğmeli pijamayı bile giyemem diye - sonra emzirmeye başlıyorum gööğüsümden bir süt çıkıyo görmelisiniz boğulacak sanki çocuk musluğu açmış kapatamıyoruz - ben super mutlu bir şekilde uyandım - sütüm var bol bol diye - bi baktım bebek felan yok etrafta - böyle bir tuhaf oldum - rüya aşırı gerçekti

pinkycim nerden gördün o fotoyu bende merak ediyorum ebrunun bebişini :)

dün gece ruya gördüm
sanırım kafayı sıyırıyorum artık - ben doğuma 3-5 gün kala en iyisi hiç yazmiim buraya - saçmalamaya başlıyorum çünkü
rüyamı şöyle özetleyebilirim - doğum yaptım ama evde tekim - mutfaktan çıkıyorum gecelik gibibişey var üstümde (etekli bişey - pijama değil) bebek doğumak istiyomuş elimi soktum çıkardım :kedi: (ama var ya hep bu çingene esramızın suçu bunlar - dün yazmış ya sonuda kendim çıkartacam diye - pis :eek:lmaz: ) sonra yatak odasına bıraktım bebeği etrafı topluyorum hani rutin günlük işler - bir ara aklıma geldi emzirmedim ben bebeği - gittim yatak odasına arıyorum çocuğu yok etrafta - girmiş gardolabın içinde giysilerin arasında yatıyo - çıkarmaya çalışıyorum direniyo dağıttık ortalığı en sonuda çıkarttım - yatağa yattım emzirecem ama geceliğinim düğmeleri yok göğüsümü çıkrtamıyorum ve kendi kendime söyleniyorum- işte böyle erken çıkarsan hazırladoığım düğmeli pijamayı bile giyemem diye - sonra emzirmeye başlıyorum gööğüsümden bir süt çıkıyo görmelisiniz boğulacak sanki çocuk musluğu açmış kapatamıyoruz - ben super mutlu bir şekilde uyandım - sütüm var bol bol diye - bi baktım bebek felan yok etrafta - böyle bir tuhaf oldum - rüya aşırı gerçekti

:roflol::roflol::roflol::roflol: ayyyyyyy canan yarıldım koptum öldüm bittim ya kız nasıl rüya bu böyle ayyhh karnım agrıdı gülmekden. elini sokmuş çıkarmış puhaaaaaaadelikafadulden
sen esranın lafına ne bakıyosun yahu....

ayhh bidebebek girmiş dolapda saklanıyor aaaaaaaaaayyyyyyyyyyyy ayyyyy koltukdan düşcem yaaaaaaaakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 allah iyiliğini versin deli kadın

:roflol::roflol::roflol::roflol: ayyyyyyy canan yarıldım koptum öldüm bittim ya kız nasıl rüya bu böyle ayyhh karnım agrıdı gülmekden. elini sokmuş çıkarmış puhaaaaaaadelikafadulden
sen esranın lafına ne bakıyosun yahu....

ayhh bidebebek girmiş dolapda saklanıyor aaaaaaaaaayyyyyyyyyyyy ayyyyy koltukdan düşcem yaaaaaaaakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 allah iyiliğini versin deli kadın

dedim ya kafayı yiyecem artık bekle bekle zaman geçmiyo - rüyamda eyleniyorum öyle :KK70:

ah bu ne ya eridim resmen - bu nasıl güzel bir bebektir böyle pembiş pembiş
tütütütü maşallah nazar değmesin yavruya :nazar:

acıbadem hemşireleri çokmu tatlııı he bide çokmu şirinnnn delikafadulden
benim görümcede acıbadem hemşiresidirde o kadar tatlıki dişlerimi çürütüyoooo :roflol:

aslında bende düşündüğüm zaman tırsıyorum
hep aklıma gelen şey kafa çıkıpta devamı gelmezse gibi saçma sapan düşünceler ama sonra unutuyorum yani yinede relaxım o an neler olur bilemem

yok güzelim ya..en geniş kafası oluyo zaten..kafa çıktımı çocuk çıktı bil sen..

..
esraaaaaaaaaam sen yalnız deeelsin dimi kuzum
yalnızımmmm dostlarımmmmm yalnızım yalnızzzzz
ablam gitti bi başıma kaldımmm
kaynanacaızlarımda zaten çalmaz kapımı
ben iyiyim ama teller yanımda acil bi durumda mamiyi aramaca
o gelene kadar doğurmam heralde hoş doğuracağımda yokta
ses ses..bi deneme biir kii üüüüç...sesim geliyomuuuuu...üffffff..üfffff..aloooooo..
kaydirigubbakcemile3
ay bu hallerede düştük yaaaa

X