2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

bu link bende açılmıyo yaaa memorialınnn offf yaa göremedim şu bebişi
resmi kopyalasına şuraya koyuverin nütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

ben şincik primanın siteye üyeyim
bana haftalık bebiş gelişimi vs gelirdi
artık yenideoğan bebek gelişimi ve bakımları hakkında bilgiler gelmeye başladıı
sanki hakaret ediyolar bana yaaa
doğurmadım ben daha uleynnnnnn

eskiden doğurmak laflarını edemezdikkk
effrim kızıyooo diyeeeee
yok erken doğum olmasın çok meraklı olmayalım felannnn
ay şimdidede doğuramama muhabettlerindeyimmm
ay bide diyooo 42 haftaya kadar yoluuuu varrrrrr
yok anam pztsi gitcem alsın sezo ile sıyırcam kafayı gözüüüüüü

ben şincik primanın siteye üyeyim
bana haftalık bebiş gelişimi vs gelirdi
artık yenideoğan bebek gelişimi ve bakımları hakkında bilgiler gelmeye başladıı
sanki hakaret ediyolar bana yaaa
doğurmadım ben daha uleynnnnnn
ne bilsinler annem senn hala tek parça olarak dolaştıgını. ayyh bu tek parça lafıda iyi dolandı dilime..
malum bebeiş dogunca 2 ye ayrılmış olcas ya..:)

:roflol:

ebrunundefnesi.png
[/URL][/IMG]

bende evime gidip balkonlarımı yıkiim bari serinlerim - bugün ateşim varmış gibi bir terliyorum bir üşüyorum - sonu hayır olsun...

canan sende hasta oluyosunnnn dikkat et

gülistanım sağolasın kuzum ama açılmadı bende foto yaaa
sanırım netimde sorun var

ayy ya dunden kalma az biraz tazefasulye bulgur pilavı var. yanına ne yapsam..çılbır yapsam olarmı..hem protein ve kalsiyum .hem yogurtlu ayhh ne yapsam.

ıshal olan kızlar, geçmiş olsun hepinize... Son zamanalr böyle geçecek sanırım normal..

Dido'm denk gelemezsek yarın için dualarımız seninle... ıyi haberlerini alırız inşallah...

Nst ile tanıştık biz de bugün... 2 tane değer vardı nst de. Soldaki kalp atışı sanırım, 130-150 vs. rakamlar gösteriyor. Sağdaki de sancıydı sanırım. Sancı çıkmadı bende henüz... 0-1-5-7 falan gibi rakamlar geldi... Ayça aklıma geldi o ara derin nefes alıp karnımı bi değişik hallere sokmaya çalıştım o zamanlarda 20-25 e kadar çıktı o değer. Vay bee dedim, gerçekten de makinayı kandırmayı başardım ben de... Demek ki neymiş, sancı konusunda makina nst falan boş işler arkadaşlardan birisinin annesi demiş ya, haklı sanırım :) Nst yatağı çok rahattı, sağ taraf üstüne yattım. 10 dakika sürdü zaten... Pencereden bulutları izledim...

Esrako, maşallah Ece'ye.. Tombiş bebişimiz o bizim...
Mercimekim, maşallah Rüzgar oğlumuza...
Petrik,Çağan'ımıza da maşallah...

selam kızlar biz geldik bugün saat 3 de taburcu olduk küçük fıstıgımla evimizdeyiz daha önce giremedim ev kalabalıktı anca boşaldı hastaneden sadece evrimi arayabildim dün sabah 8 de hazırlıklar başlandı ve 8.30 ameliyat haneye alındım ve 9 10 geçe burçinim dünyaya geldi allah herkese nasip etsin çok güzel bir dogum oldu dr ve ekibi harikaydı şahsen odama geldigim andan itibaren kaldırmadılar beni bu sabah 6 da sondam çıktı ve yavaş yavaş odada dolaştırdılar dogum hikayemi sonra yazarım ama kızım 18 gün erken dogdugu için birazcık küçük sütüm ve meme ucum yok mama takviyesi oluyor ama saglıklı çok şükür

X