2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

kızlar evriş ten haberiniz var mı?bu saatlerde forumda olmazmıydı normalde...
acaba nasıl oldu bacağı
bende dün gece evrim ve tazeyi gördüm rüyamda nasıl gördüğümü hatırlamıyorum ama sizi sadece resimlerinizden tanıyodum nasıl farkettik yolda birbirimizi falan diorum hayırdır inşallah

Geçmiş olsun Esracım inşallah seruma falan gerek kalmadan atlatırsın. Nazarlar mı değdi sana, noldu?

Evrişcim sana da geçmiş olsun. Görünmez kaza. Allah beterinden korumuş. Sendeki şansa kızma bence şükret ki o anda yardımına koşan, önüne de bir tabak yemek koyacak insanlar varmış. Seviliyorsuuun...

Pinkyciğim yazmıs ama.. ben yıne de arkadasımın duygularını sıze aktarayım, yıneleyeyım.

Kadrıyemız.. bugun sabah 9 13 de Burcın'ı dunyaya getırdı.. bebegımız 2 900 gr, 48 cm.. amelıyatı cok basarılı gecmıs, sıkıntım, agrım sızım yok dedı.. sesi cok cok ıyıydı.. cok mutluydu.. onun o sesınden gözlerim doldu desem yalan olmaz.. sokagın ortasında aglayan bı hamıle modunda ıdım :)) hepınıze cok cok selamları var..

he aynen öyle pinkim, azad ettim adamı napıym :)

bilmiyorum ki evroşum, önceden baktığından anlayabilir mi... ama bence son andaki açılma önemli olsa gerek... bilemiyorum...

buldum buldum.. hain eş..

tam casus dediğin gibi... imkanı yok bulamazdım öyle bir topiği...

slmlarrr
nasılsınız kızlar
bugün biraz daha iyiyimmm
doğum haberleri gelmiştir umarım
geçmişe döneyim bennn

GYPSY'm çok geçmiş olsun bacım sana da.. ıyileş inşallah bir an önce....

ben de belki nst ye bağlanırım bugün kızlar... ayarlamam gereken işler var biraz...
döndüğümde güzel haberler alırım inşallah...

görüşmek üzere...

slmlarrr
nasılsınız kızlar
bugün biraz daha iyiyimmm
doğum haberleri gelmiştir umarım
geçmişe döneyim bennn

Saol cıgerım.. gıttık yıne yanık kremleri almaya.. hafıf sızısı var ama buna da sukur.. tesekkur ederım hepınızın ılgısıne.. Allah razı olsun sızlerden.

ikinizin de daha iyi olmanıza sevindim... Allah şifalar versin..

esra evriş ikinize de çok geçmiş olsun
3k1m hayırlı haberlerini bekliyoruz güle güle

evrim kadriye genel aneztezi mi oldu epidural olup su satte sesi mi iyi geliyordu bu konu benim içn çok onemlide bugun dr la bunun kavgasını yapacagım içini:)

evrim kadriye genel aneztezi mi oldu epidural olup su satte sesi mi iyi geliyordu bu konu benim içn çok onemlide bugun dr la bunun kavgasını yapacagım içini:)

Bana gore buyuk ıhtımal epıdurel oldu.. cunku genel olsa bu kadar cabuk kendıne gelemez.benden once de bır suru ınsanla konsutuguna gore... demekı kı kendınde ıdı.. e ben sana soyleyeyım, gecen sene ben epıdurel oldum.. odaya geldıgımde basım hafıf kayıktı o kadar.. zaten kendınde gırıp kendınde cıkıyorsun, sadece sakınlestırıcının etkısı suruyor bı saat kadar o kadar..

ah evrimcim bende epidural istiyorumda adam diretiyor es dost diyor belki aneztezi ekibine guvenmiyor ama birsey diyemiyordur sana neden istemesin yosksa falan israr etsemmi etmesemmi ona çekiniyorum simdide bunları dusununce yoksa ben epidural istiyorum kesinlikle

Maşallah minik prenseseAllah uzun ve sağlıklı bir ömür versin. Ben de bütün gece Kadriyeyi teselli ettim rüyamda bak herşey çok güzel olacak diyekaydirigubbakcemile3

Esra, Evrim daha iyi olmanıza sevindim. En kısa zamanda bütün sıkıntılarınızdan kurtulursunuz inşallah:Saruboceq:

Baby o kıtırdama bende haftalardır mevcut canım. Kukudan da geliyor, bacak-kalça arası eklemden de. Gece resmen gözümden yaş geldi bir taraftan bir tarafa dönerken. Kıvrandırdı o eklem ağrısımafoldumbenSabah erkenden Semihi eczaneye yolladım. Doktor ağrın dayanılmaz olursa eczacıya sor, bir jel al demişti. Onlardan kullanabilirsin zararı olmaz demişti. Eczacının tavsiyesini almış Semih. Ama prospektüsünde gebelik kategorisi D yazıyor:gitme:Zorunlu hallerde doktor tavsiyesiyle kullanılabilir diyor.Ne yapsam ben şimdi? Nurdaaaaaan????

ezsracım aman iyi bak kendine son gunler ishal falan çıkarma vucut direncin duser normale dondumu bagırsaklar

Aleykümselam. Mutlu haberi aldığıma çok sevindim. Darısı başımıza. Maşallah yeni yavrumuza. Allah analı babalı büyütsün.

Bu dusundugunu doktora da solesen. Guvenmıyor musunuz anestesı ekıbınıze dıye.. sen nası kendını rahat hıssedıyorsan onu yapmalılar yaa.. onun sana uyması gerekmez mı?? anlamadım gıttı bu işi.. bı saglık sorunun yok.. epıdurelı de ıstıyorsun ki.. cogu ınsan epıdurelden de korkuyor..

Herkese günaydınlar. Ben de dün gece herkes gibi Ebru ve Kadriye ile yattım, onlarla kalktım. WC ye kalktığımda bile onlar vardı kafamda. Nasıl bir sinerji oluşmuş aramızda ! Çok güzel bir şey bu kızlar

Ayrıca sabah ELLERİMİN AĞRISI ile uyandım. Parmaklarım, eklemlerim nasıl ağrıyor, bir baktım ellerime, adam eli olmuş iyice. Kırmızı ojelerle de travesti eli gibi desek daha doğru olur kaydirigubbakcemile3 ellerim ayaklarım feci şiş. Hani bize "Allah kurtarsın" diyorlar ya, neden böyle diyorlar, derdim. Şimdi anlıyorum. kaydirigubbakcemile3

2 gecedir gece yatakta soldan saga donerken kukudan kırt kırt ses gelio hani boynunu cıtlatırınsın parmaklarını filan ya oyle ya acılıomu catı ne oluyo bilemedim

ayyyynısından bende de var !! 2-3 gecedir "noluyoruz" modundayım :1shok:

Pekiiii, sen sesini duydun da ağlıyorsun. Benim gözlerim nedn doluyor acebağğ?

GYPSY geçmiş olsun yafru, iyi olmana sevindim. Demek senin doğum sancısı sandığın şey, ishal sancısıymış ha? Yani kusura bakma ama buna çok güldüm Esram yaaa :) Arkasından 1 posta ishal gittim :) Buna daha da çok güldüm. Allahın sopası yok işte =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…