2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Günaydın kızlar. Çok şükür site geri gelmiş. Dün akşam hiç giremedim hep hata verdi.

son halim albumume son halimi ekledim :) bekleriss
Maşallah kocaman olmuş göbüş. Bayağı da aşağıya inmiş gördüm ben (ki genelde anlayamam inmiş mi inmemiş mikafamçokkarıştı) Ay hadi bakalım, az kaldı Ececeiğin gelmesine. Sağ salim gelsin inşallah:Saruboceq:
Kızlar merhaba...

Son gün, heyecan dorukta..
Ah canıım, sen uyuyamazsın şimdi bütün gece. Kendimi o alde düşünemiyorumkafamçokkarıştıAllah yardımcın olsun arkadaşım. Sağ salim, çabucak kavuşun inşallah kuzunla:Saruboceq:
kuzum ağlıyor yanlızım çok yoruldum kızlar gece 12 de bir kalktık en son sat 4 tü daha uyuyacaktım of bu annemde hiç akıl yok ben buna karar veridm inanın bitiğimin resmidir moralde sıfır dikş yerleri tekrar sızlamaya başaldı yemek yapamadım mutfak duruyor bebek ağlıyor
Canım durumuna katlanmak gerçekten çok zor. Ama bak birbirinden güzel iki kuzu var kollarında. Onlar güç versin sana. Ev de bırak bir süre kendi halinde kalsın. Ucunda ölüm yok ya:umursamaz:
kızlar selam
yaklaşık 10 aylık hamileliğim boyunca burnum bile akmadı bırakın gribi
şimdi bütün vücudum dökülüyor inanamıyorum beynimden ayak parmağıma kadar her yerim ağrıyor
ishalde cabası
doğum içinde son olarak 3 ağustosa tarih verildi her işte bi hayır vardır bu halde doğurmam imkansız zaten
bana dua edin kızlar iyileşmem gerek yatmaktan baygınlık geçiricem hiç bana göre değil bu haller mafoldumben
Ah canııım:sinifsinif:Çok üzüldüm bu zamanda bunun olmasına. Çok iyi bilirim o durumu. Çocukluğumdan beri sürekli çekerim. Muhteşem üçlü böyle durumlarda haşlanmış patates-yoğurt-koladır. Kolayı çok tavsiye etmiyorum şu halde ama bol bol yoğurt ye. Kase kase ye. Zehirlenme durumu varsa da yararlı olur. Geçmiş olsun tatlıma.s.
Arkadaslarım;

Gelgit arkadasımız.. dün saat 19 30 da,genel anestezı ile 3000 gr,52 cm lik bir kuzu dogurmus.. hepinize cok cok selamı var.. haydin gözümüz aydın.Bir oğlumuz daha oldu :))
Gözü aydın olsun. Analı babalı büyüsün yavrusu.:nazar:

BURKOOOO, ama daha ağustosa girmedik kiiiiiiiii? Sakın temmuzda gelmek istemesin Buse -tatlicadiarzu-

Şaka bir yana, gayet şeker bir defter olmuş. Bis de yasıcas di meeeee???

Kız dur ağzını hayıra aç. Daha kanala girmemiş Busecik. 2 güne de girivermez diye umuyorumkafamçokkarıştı

Benim 9 ayda yaşadıklarımı sizden iyi bilen var mı? Buseye beni sizden iyi anlatabilecek kimse var mı? Elbette ki yazacaksınız. Yazmazsanız bozuşuruz zaten:eek:lmaz:
BURKO, ne kadar güzel yapmışsın hatıra defterini... bayıldım. ben de yapmak isterim valla, kopya çekebilir miyim?
Tabii ki çekebilirsin, ayıp ettinyerimseniben
burcum cok ama cok guzel olmus, insallah gelinim icin bende geldigimde iki kelam yazabilirim..ellerine saglik...
Ah canım çooooook sevinirim. Yaz tabii kayınvalidesi. Şimdiden alışsın kız sana:jeyyar:

Tebrık edın benı,tam 9 ay kendımı herseyden sakındım.. bugun bacagımı yaktımm boydan boya.. makarna sosu tencereden devrıldı ve tam gobegıme dokulecekken bacagımı sıper ettım gobegı gerıye atabıldım.. butun bacak boydan boya sıcak krema ıle yandı.. mutfagı soylememe gerek yok sanırım.. halı dahıl her yer battı.. Ozgur evde yok.. kuzen geldı karsı komsum,kadın herseyı hallettı, benı kremledı.. mutfagı da temızledı,yemek te getırdı.. ole gıttı.. ben bole şansın taaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!
Ah kuzuuuum, geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın

dide cuma senin saat kacta idi sezaryanın buarada yarınkı doumları atlatalım sira sana geliyorrr
Doktorum 9'da hastanede olmamızı söyledi..araya kimse girmezse sıra ben de.esranın bana sözü vardı gerçi ama neyse.

herkese günaydın.Kadriye 9'da giriyordu sezeryana.Epru kaçtaydı? hatırlayamadım.Annem 1 saat içinde burada olur.girebilirsem bakarm.çok helecanlı bir gün.Çifte mutluluk yaşayacağıız inşallah.Evrimin kırmızı yazılarını bekliyorum

günaydın herkese sabah kalkar aklakmaz aklıma ebru ve kadriye geldi. Allah sagsalim bebeişlerine kavuşmalarını nasip eylesin. kadriye nin burçini dogmuşturda ebru ne zaman gircekdi?hayırlı haberler bekliypruz bkalaım...

didom didem ayy gözun aydın annen geliyor bugun vee son 2 gun sende cuma kavuşcaksın inş. Neva na..

benim üst bacak kısmım agrıyor özellikle sag bacagım. halbuki hep solumayatmaya özen gösteriyorum ama sag üst bacagım çok sızlıyor...

ama bu sabah aklıma ne geldi. dogumdan hemen sonra hemen sırt üstü yayılarak yatabilecez inş.:)saglıkla kavuşalım bebişlerimizede inş.

2 gecedir gece yatakta soldan saga donerken kukudan kırt kırt ses gelio hani boynunu cıtlatırınsın parmaklarını filan ya oyle ya acılıomu catı ne oluyo bilemedim

Dün tam çıkmak üzereyken bir mesajını okudum, "başı aşağıya indi, baskı yapıyor, çıkmaya çalışıyor" falan yazıyordun. Anam sabaha kadar aklımdan çıkmadın. Gece yarısı uykum bölünse aklıma sen geldin Baby doğurdu mu acaba diye. Sabah da foruma girdim, "babymom doğurdu" yazan bir haber arıyordum ki, mesajlarını gördüm. Oh be!

1.5 saat önce giridm mj yazdımsonra çıktım .evi topladım ilacımı içtim sütümü içtim pc başın geldim tekrar veee kimsecikler yok. bi tek aidaa mj yazmış. noldu yaff bizim topiğe..:)

kadriye ve ebru şuan melekleriyle meşguldurler ne guzel ya. Rabbim bizede nasip eylesin vakti zamanında..

bugun çok şükür 36+ oldum yani 37ci. haftanın içindeyim.ne zaman isterse gelsin paşam..

Dün tam çıkmak üzereyken bir mesajını okudum, "başı aşağıya indi, baskı yapıyor, çıkmaya çalışıyor" falan yazıyordun. Anam sabaha kadar aklımdan çıkmadın. Gece yarısı uykum bölünse aklıma sen geldin Baby doğurdu mu acaba diye. Sabah da foruma girdim, "babymom doğurdu" yazan bir haber arıyordum ki, mesajlarını gördüm. Oh be!
bende gece ruyamda PERVİNİ gördüm. hayır olsun. sabah mjnı görunce hmm daha dogum haberi yok dedim kendi kendime.

forumun mutlulukdan uçtugumuzu haberler başlıgı altında izmirliler buluşmasında başakın arkadası olan birileri yazmış bende kopyalıyorum. maşallah burçinizimizeee

hoşgeldın guzel bebek.evet arkadaşlar BAŞAK35 DOGUMDAN ÇIKMIŞ AZÖNCE GÖRUŞTUK.
HEPıMıZE DUA ETMıŞ.
GÜZEL BEBEK DUNYAY HOŞGELDIN YUVANA HOŞGELDIN HEP MUTLUOL HEP SEVGıYLE KAL EMı....

2kılo 900 gram mıŞ prenses.
Ama kaÇ cm onu anlayamdım.

Son düzenleme:
EVRıŞ, çok geçmiş olsun yafrucum, Allah korumuş bebişi... bacağın da bir an önce geçer sorun olmaz inşallah... Çok üzüldüm okuyunca...

GELGıT, maşallah canım bebişine...

EBRUSKA; KADRıYE; hadi bakalım iyi haberleri bekliyoruz...

BABY'M, evet bakalım bi boşalsa o karınların içi :) Allah yardımcımız olsun hepimizin...

DıDO'cum
hadi gözün aydın kavuşuyorsun annene... Cuma günü senden de güzel haberler almak istiyoruz yafrucum...

EVROŞ; dr. çatı muayenesi yapmadı değil mi senin hiç... Sancı gelince falan mı bakacak acaba?

AYVA ÇEKıRDEKLERıMıN
sorumlusunu buldum, tabi ki eşim... akşam sordum sen benim ayva çekrideklerimi... derken dedi evet içinde az birşey küflenme gibi görmüş hepsini atıp su doldurmuş kavanoza da... Yani AYÇA ve PETRıK doğru tahminlerde bulunmuşsunuz bravo... Arıza çıkartacak çemkirecek güç bulamadım kendimde... ah dedim ah azıcık küfse o kısmını atsaydın gerisi kalsaydı ya da bana sorsaydın ama iş işten geçmiş olsun....

Çok uykusuzum...

1.5 saat önce giridm mj yazdımsonra çıktım .evi topladım ilacımı içtim sütümü içtim pc başın geldim tekrar veee kimsecikler yok. bi tek aidaa mj yazmış. noldu yaff bizim topiğe..:)

kadriye ve ebru şuan melekleriyle meşguldurler ne guzel ya. Rabbim bizede nasip eylesin vakti zamanında..

bugun çok şükür 36+ oldum yani 37ci. haftanın içindeyim.ne zaman isterse gelsin paşam..

hadi gözün aydın pinkimm...

forumun mutlulukdan uçtugumuzu haberler başlıgı altında izmirliler buluşmasında başakın arkadası olan birileri yazmış bende kopyalıyorum. maşallah burçinizimizeee

maşallah... sen de araştırmacı gazeteci olmuşsun pinkim yav nerden gördün bu topiği :)
Kadriyeye de geçmiş olsun diyelim o zaman, Allah analı babalı büyütsün Burçin kızımızı.. Maşallah bebeişe de....

herkse günaydın bugün çok güsel uyandım amaa tabi yine baş ağrım var...
bugün rüyamda oğlumu gördüm allahım ne kadar güsel bir duygu yaa bugün doğurmayı daha çok istiorum...kaydirigubbakcemile3...böle hep kucağımdaydı ama teyzem vardı yanımda diom teyze bu çocuk hep uyuyor diom ama doğalı olmuş bi kaç gün tabii teyzem dio hiç bişi yedirdin mi dio bi kere emzirdim diom teyzem nasıl kızıo bana kendine çevirdin bebeği aç bırakmışın ondan gözünü açamıo dio.. diomki ama teyze hiç ağlamadı bende vermedim diom teyzem mercimek çorbası yaptı bebeğekaydirigubbakcemile3 ay nasıl yedi bizim oğlann kendide karaca bişeydi eğer bizim bebek esmer doğarsa zaten çok tuaf olur anne sarı baba sarı çocukta esmer olmaz heraldekaydirigubbakcemile3

doğum yapam arkadaşların hepsinin gözü aydın bebişlerimize allah hayırlı uzun ömür versin inş:emir_bebek:

herkse günaydın bugün çok güsel uyandım amaa tabi yine baş ağrım var...
bugün rüyamda oğlumu gördüm allahım ne kadar güsel bir duygu yaa bugün doğurmayı daha çok istiorum...kaydirigubbakcemile3...böle hep kucağımdaydı ama teyzem vardı yanımda diom teyze bu çocuk hep uyuyor diom ama doğalı olmuş bi kaç gün tabii teyzem dio hiç bişi yedirdin mi dio bi kere emzirdim diom teyzem nasıl kızıo bana kendine çevirdin bebeği aç bırakmışın ondan gözünü açamıo dio.. diomki ama teyze hiç ağlamadı bende vermedim diom teyzem mercimek çorbası yaptı bebeğekaydirigubbakcemile3 ay nasıl yedi bizim oğlann kendide karaca bişeydi eğer bizim bebek esmer doğarsa zaten çok tuaf olur anne sarı baba sarı çocukta esmer olmaz heraldekaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol::roflol: ayy nasıl bir rüya yahu koptum gülmekden. hahahaaaaaaaaaa
mercimek çorbası falan ayyhh süper ya çok orjinalmiş....

:roflol::roflol::roflol: ayy nasıl bir rüya yahu koptum gülmekden. hahahaaaaaaaaaa
mercimek çorbası falan ayyhh süper ya çok orjinalmiş....
ee bebek açlıktan halsiz düşmüş yaa ne yedi bi görsen ayyy bide çok zevkli yaa bebeğe bişi yedirmek

hadi gözün aydın pinkimm...
maşallah... sen de araştırmacı gazeteci olmuşsun pinkim yav nerden gördün bu topiği :)
Kadriyeye de geçmiş olsun diyelim o zaman, Allah analı babalı büyütsün Burçin kızımızı.. Maşallah bebeişe de....
kaydirigubbakcemile3 canım ya napiim toipkde kimse yokdu can sıkıntısından forumda gezerken anaaamm bi baktım hoşgeldin burçin bebek yazıyor deidm kesin bizim burçindir bu ve yanılmamışım..:)

ayva çekirdeklerinin zanlsını bulmana sevindim ama giden gitti yane.. cıngar çıkarmış olsanda iş işten geçmiş be yafruum...

EVROŞ; dr. çatı muayenesi yapmadı değil mi senin hiç... Sancı gelince falan mı bakacak acaba?

AYVA ÇEKİRDEKLERİMİN
sorumlusunu buldum, tabi ki eşim... akşam sordum sen benim ayva çekrideklerimi... derken dedi evet içinde az birşey küflenme gibi görmüş hepsini atıp su doldurmuş kavanoza da... Yani AYÇA ve PETRİK doğru tahminlerde bulunmuşsunuz bravo... Arıza çıkartacak çemkirecek güç bulamadım kendimde... ah dedim ah azıcık küfse o kısmını atsaydın gerisi kalsaydı ya da bana sorsaydın ama iş işten geçmiş olsun....

Çok uykusuzum...

evet canım son 2 gidişimdede hazırlıklıydım çatala oturacağım diye,hatta doğum şeklinden ,ne istediğimden falan konuştuk.heralde sancım gelince bakacak bişey demedi bende sormak istemedim nası olsa son anda belli oluyo diye.ama druma güveniyorum bide burda normal doğum yanlılarından olan bir dr malum artık drlar için sezeryan daha kolaylarına geliyo.tabi bunu direk kesen dr için söylüyorum. ctesi randevum var eğer o günde bakmazsa anlıcam ki doğum zamanı bakacak.acaba tee hamile kalmadan muayene etmişti o zaman bakmış olamaz ama dimi

neyse ayva çekirdeklernin sorumlusunu bulmuşsun :nazar:

maşallah burçin bebeğe

selamlarrr

sabaha karsı herzamanki uyanıslarımı yaptım ay allahım aklımda kadriye ile ebruska saat 6 diyorum su an yoldalardır ne heyecan
saat 7 artık hazırlıklar tamamlanmak uzredir
ebruska nın dr u aslında baska hasteninn dr u ebruyu baska hastanede ameliyat edecekti o yuzden sezaryan saati 7,30 6 da hastanede olun demis 7,30 da kesimnlikle sezaryana girmistir
evrim topikte degil yazanda olmamıs evi topladım birheves actım oturdum ama kırmızı yazılar yokk
gulistan sagol causus gibisin en azınan kadriyeden haber aldık ebru da iyidir insallahh

saat 2 de dr a gidiyorum su meshurr nst ye hayatımda ilkkez bende baglanacaım pardon ilk demiyim oglum dogmadan dakikalar once baglayıp kısabir dinlemistik kalp atıslarını hayal mayal hatırlıyorum

sıra olabilir erken gelin dendi bakalmı bizneler yasıycaz nst macerasında

ondan sonra dr u epidural konusunda sıkıstırma faslım var ve dr u birdaha sezaryan sabahı goreceğimçok heyecanlıyımmmm

kızımnıçok ozledim gormek için sabırsızlanıyorum artık asagıya iyice indigini hissediyorum araba kullanmak zorladı dun beni mesela bacaklarımı kavusturmak iyice azap hale geldi kafasını sıkıstırcam diye korkuyorum falanf ilan iste boyle kırmızı yazıları bekliyorumm çıkmadan ben gelse barii

X