2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

kadriye böyle yazdın ya yüreğime oturdu benim.hüzünlendim..Allah kolaylık versin.güzel haberlerin gelecek inşallah

Kadriye canim dualarimz seninle..
Ebru insallah sende sagsaglim kavusucaksin ay ne heyecanlii..

Didooo simdiden gozun aydin tatlim annenle kavusucaksiniz..

ah be kuzum naptınnn ama olacagı var derler ya allah beterinden korusunu iyiki arkadasalrın dedgi gibi karınna falan kgğelmemis çok geçmis olsunn

iki gündür kendimi frenleyemeden gazoz içiyorum arkadaşlar. içim öle bi yanıyor ki ancak sade gazoz söndürüyor. hani şu çamlıca gazozlar var ya, onlardan içiyorum iki gündür, günde iki bardak filan.

valla bende hemen hergun bir bardak zero içiyorum malum seker muhabetindenancak onu içebiliyorum yada light limonata midemi yaksada içiyorum hararet alır idye hergun gazli birsey içiyorum yani napimm son gunler sikintidayım zaten birsey olmaz artık helrelde

kadriyecim ya aklımız sizlerde olacakkk sag szalim kurtulurusunuz insalah haberleriniz eksik etmeyin

aksamustu de ebruskayı aradım sesi heyecan içinde tabi yarın kendine gelince haberini ulastırcak evrime evrim yarın senin içinde ayrı birheyecannn

gelgit inde gozu aydın olusn atlamısız onun sezaryan tarihi bellimiydi ben hatırlayamadım

lalece çok uzmussun kendini ama hormonlarıda goz ardı etme sakın belki doumdan sonra farklı gorursun daha sakin kafa ile esinle kafa kafaya verip konusursunuz çok zor aile içi huzursuzluk allah yardımcın olsun canım

pervincim sende dr a gitmis iyi haberlerle donmusun gozun aydın

adasımm kargalarmı gaagaladı seni artık komik duruma dusmiyim dye sabah gulistan ortalıgı aayklandırdı ama arayıp rahatsız etmiyim dedim sayet bu ara beni arayıp ulasamayanlar merak ettik dogurdun sandık dedike delleniyorum uyuz oluyorum ilgileğnsin istemiyorum insanlar benle sıkıldım artık ayne dogurcam kim hemen doguruyor faan oluyorum yani
o yuzden ay dougrdunmu vs diyaramak istemedim seni sıkılmıssınzıdr sende arayanlardan falandiye belki dusundum geçmis olsun tekrar canım aman susuz kalır bunyen falan serum mu taktırsaydın daha garanti olmazmıydı

bu arada 3 agustos son tarih derken dogmazsa og un suni sancımı alacaksni sezaryanmı olcak 4 u mu olcak yoksa sezaryan aynı gunmu olcazzzzzzz

sagolun kızlar didecim valla sen bugün annemle bir anımızı görsen mahfetti kadın beni günlerdir içi doluymuş meger ben ona anne ben yogun bakımdan geç çıkarsam merak etme (çünki dr seni çok uyutucam dedi tansiyondan dolayı) dedim sarılıp bir agladıki sorma sen benim yaşam kaynagımsın sen gelene kadar ömrümden ömür gidecek diye ay nasıl üzüldüm bende agladım annecim ben gelicem sadece merak etme sen kuzularıma sahip çık yeter dedim ve zor sakinleştirdim üzülme dedim hayır dedi bu bir annenin evlat sevgisidir dedi sende anasın beni sen daha iyi anlaman gerek dedi allahım bittim resmen kalp hastası olmsa korkmayacagımda kendisi iki kere kalp ameliyatı geçirdi

hayırlı doğumlar canım - inşallah herşey beklediğin gibi istediğin gibi olur - bebişini kucağına al bize güzel haberlerini uçur - resim de isteriiiiiz opuyorumnanaktan

ay kadriye yahuu yapmna zaten aglak moddayız hepimiz ne demek hakkınızı helal edin falan yiendee tabiki helal olsun ne bicim konusuyorsun vedalasır modda ay içim fena olduuu
yarın mesajını okuycazz belki resmini atarsın kuzunun ona bakcaz ne tatlı diye kizlar pek seker oluyor malum son donem tum kızbebeklerimzi çokkk guzeller tabi deryanın oglusuda oyle hepsi guzel hepsi melek neyse canım boyle huzunlu yazıp uzme bizleride hadi haberlerini eksik etmee

neyse kızlar ben kaçar kociş yat dinlen diye mızmızlanıyor.
yarın evrime çok iş düşücek valla garibim dogum haberi vermekten kendide dogurucak valla vakitsiz çok hakkı var güzel arkadaşımızın canım inşallah onun haberinide alıcaz bakalım cümletten iyi geceler yoksa ben heycandan sabaha kadar yazarım heralde

esra valla bene kızımı merak ediyorum acaba nasıl birşay çıkıcak diye inşallah resimde eklerim canım

kızlar yarınbende son dr kontrolume gidiyorum
ogleden sonra gidicem insallah

bugun dr umun tatili bitti yarın sabah is basında olcak bu geceyide atlattıkmı dr um burda iken dogum yapcam insallah ub sefer dr um tatilde iken yaramazlık yapmadı bu bebis:)

uslu uslu bekledi gidenleri halasını dr unu vs vs

bakalım yarın dr a epidural konusunu sorcam israr etcem amaçokda kararlı degilim ilk gun adam tatile gitmese ertesi gun yakasnıa yapısıp niye yapmıyon kardesim epidural istiyorum diycektimama insanlar biriiki olumsuz duyum anlattı gonulden inanmıslıgım yok epidural kotu asla diyemem kendim çok memnun kaldım ama ne bilim her iste hayır vardır bastırmıyımkaderine birakayım modu oldu bmende bu geçen surede

sonra artık aneztezilerin hafif oldugu aklıma geldi hani laproskopi ameliyatımda hemen ayılmıs ekendimde idim falan onları dusununcehani dedim çok muhim degil bakalmı dr lyarın ne diycek acık ol diycem niye istemiyorsun ekibemi guvenmiyosuun vs

bende çok merak ediyroum kadriye sacalrı varmı diye oluyorum meraktannn

ben mesela çok saclı imismi erkek sanmıslar ilk anda kapkara imis saclarmı hala daha oyle kıllı ve saclıyımdır :)))
kızımda bana benziycekmi benim gibi kiivircik saclı olcakmı vs aklımda surekli bunlarnas geceak bu son 5 gun bilmiyorummm

Kadriyecim, bak her şey çok yolunda gidecek. Lütfen moralini yüksek tut. Kuzuna kavuşacaksın sağ salim inşallah, haberlerini bekliyoruz...

Son düzenleme:
kadriyecik valla beni perişan ettin sen.çok duygulandım.gözünü açtığında iki pamuğunu göreceksin ne mutlu sana.varsın biraz geç uyan..sağlıkla olsun da.

dide cuma senin saat kacta idi sezaryanın buarada yarınkı doumları atlatalım sira sana geliyorrr

kıyamam ben sana..büyük geçmiş olsun..ben doğumun habercisi olarak geçiriyorum ya bakalım..fazla da kurcalamak istemiyorum..hayırlısı ne ise o olsun..bol bol sıvı tüket mutlaka..

Arkadaslarım;

Gelgit arkadasımız.. dün saat 19 30 da,genel anestezı ile 3000 gr,52 cm lik bir kuzu dogurmus.. hepinize cok cok selamı var.. haydin gözümüz aydın.Bir oğlumuz daha oldu :))

maşallah..allah analı babalı büyütsün..girmiyodu bikaç gündür..demek doğurmuş..

geçmiş olsun evrim..valla iyi kurtarmışsın göbeği..annelik refleksi işte..allah daha beterinden saklasın..

helal olsun da çok üzülüyorum böle yazılınca..daha neleri neleri paylaşıcaz..herşey yolunda gidecek ve biz evrimden iyi haberlerini alıcaz..hayırlı doğumlar diliyorum sana..girerken bize de dua et bol bol..

Ebru.......muhtemelen okumazsın ama sana da hayırlı doğumlar diliyorum canım ..alllah yardımcın olsun....

18 günümüz var daha ama dün muayeneye gittiğimde ultrasonda oğlumun soluk alıp verdiğini gördük..Kasılmalarda aşırı olduğu için karnımda, doktorum dedi zamanını beklemeyebilir annem dedi banada erken gelecek gibi geliyor doktor onaylıyor filan :) Nasıl panik heyecan böööle garip bir histeyim anlatamam :1shok: :asigim: :asigim: :asigim:

gunaydın monologuma baslıorum :))

kadriye ve ebruska canlar Allah sag salim bebisleri koklamayı nasip etsin inss bizede gormeyii

kadriye arkadaslar yazmıs ama walla icime oturdu yazdıkların burcin hanım tum guzelligiyle yuvanıızı aydınlatsın ins

esrako cok tsk ederim seninde gozun aydın drun gelio cok sukur drlarımıza kavustuk :))

didom seninde yarın walla senin adınada cok heycanlanıorummm

burkom defter cok guzel gercekten guzel anılar olsun icinde hep

evrisss nasılsın kuzum iimisin yanman vs varmı acı varmı?

sabah sabah kalktım yine 6 ya dogru sonra uyumaya calıstım 7de uyandım ve saat 10a 20 var
emrahı yolladım ama evdekiler uyuyoo. biraz etrafı toparladım hemen pc basına gectim
bugun 1 kez kalktım wcye ama ben surekli terliorum ya vucudun atıo suyu bisekilde ondan wcye gerek kalmıo anladıgım kadarıyla.. ama ne terlemek resmen su icindeyim.
gece dus almadan uyumuorum ılık dus misler gibi gelio .

ayaklarım napsak gecmio inmio artık alıstım mesela simdi sis ya dısarı cıkıp yurumeye baslayınca ayakkabı icinde rahat edio ama bileklerim cok sis onlar degismio

buarada dun dra bacaklarım agdasız yakalandım neyseki ortuyu ortum sona kadar o gelmeden ama asagısı cok cıkmadıgı icin pek agdalık deil inadına cıkmıo snki.

bide normal olarak cok acımaya basladı kuku. agdaya dayanamayabilirim bilmiorum belki jilete talim olabilir buay bacaklarımıda makinayla kardesime yaptırırsam ii duruma gelirim die dusunuyorum

bide sırt ustu uxanamıorum gecen hafta detaylı ultrasonda fenalstım gozlerim karardı yastık filan getirdiler sekilden sekile giremiycem sanırım

2 gecedir gece yatakta soldan saga donerken kukudan kırt kırt ses gelio hani boynunu cıtlatırınsın parmaklarını filan ya oyle ya acılıomu catı ne oluyo bilemedim

bi hapsurdum yigenim uyandı :)) ben kactım gorusuruz gun icinde gircem yine simdi bebis sevme vakti :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…