2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

hehe ikizlerin 3 boyutlu videolarindan hic izledinmi? ayy bizimkiler gene SIKILINCa bize tekme atiyor.ikizler birbirlerine neresine denk gelirse tekmeleyip vurup duruyorlar... saskinlikla izlemistim altta kalanin cani cikiyor valla...:dance:

aaa deme...boşuna değil, ikizlerden biri her zaman daha az gelişmiş oluyo... ay ay çok tatlılar ikizler..bizim iki taraf akrabalarda da çok var ikiz..bana denk gelmedi:KK43:(

ayy hem içimizdeyken birbirleriyle oynarlardı canları sıkılmazdı..

Ben niyeyse canı sıkılıyo orda bizim çocuğun diye çok hayıflanıyorum. Daracık yerde hareket de edemiyo doğru dürüst...Manyak mıyım delikafadulden..

kaydirigubbakcemile3

kızlar ben eşimden ve ailesinden bıktık. 1 ayı geçti konuşmuoruz kaynana görümce tarafınla ama hala daha eşime tel açıp vıdı vıdı konuşuolar.eşim de adam olsa dinlemese. ben muhabbetlerini bile açmıorum bu insanların. ne doyumsuz ne huzursuz insanlarmış. eşimi çok sevdiğim halde bıktım ben bunlardan.o da onlardan etkilenmese sorun yok ama etkilenior ve bizim huzursuzluklarımız çıkıor bunlardan.uzak tutsun beni korusun istiorum konumu açtırmasın. eşimle ilgili konuşmayın desin istiorum beceremio. galiba boşanıcam kızlar yakamızdan düşmüolar çok yoruldum.

canım hemen boşanmayı akla getirme, öyle her sorunda boşanılacak olsaydı kimse evli kalmazdı şu anda... seni anlıyorum ama bence eşinle aynı evde yaşamaya başlayınca hepsi geçecek.. şimdi araya mesafe degiriyor o yüzden sıkıntı yaşıyorsunuz biraz da... bebiş bi gelsin, üçünüz güzel bir aile olun, o zaman herşey çok güzel olur.. şimdi fazla düşünme bence...

kızlar ben eşimden ve ailesinden bıktık. 1 ayı geçti konuşmuoruz kaynana görümce tarafınla.......galiba boşanıcam kızlar yakamızdan düşmüolar çok yoruldum.

ayyy canimm... öyle seyler düsünme bak bebeginiz olacak ne güzel... Her ailede öyle seyler oluyor ama zamanla düzeliyor... Gün gelir hatalarini anlarlar... Allahin acelesi yok diyorum ben her zaman... Günün birinde ettiklerini bulurlar sen sabirli ol esine SIMSIKI saril... sende kendini iyi hissedeceksin...

allah bildiği gibi yapsın hepsini de . eşimi de. istediği kadar annesi ablası olsun. bu kadar bulaştırmaması lazım bizim içişlerimize. o kadar bıktım ki anlatamam oysa ne zorluklarla evlendik biz. bu kadınlara pes etmezdim ama konuşmamak mesafe koymakta etkilemior. herşey eşimde bitior galiba. tek yapacağı lütfen biz bir aileyiz bizimle ilgili yorum yapmayın demek. başka hayatları mı yok bu 2 kadının sırf bizimle ilgileniorlar. kızlar çok üzülüorum. be çaresi de yok. anlayan bir eşim yok çünkü

Eşinle açık açık konuştun mu canım.. Bak lohusalığında bütün bunlar gözünde daha çok büyüyecek.. Onlarla ne konuşuyorsa bari sana yansıtmasın, anlatmasın.. Sakın onların seni etkilemesine izin verme.. Çok zor ama güçlü ol..

ayy hem içimizdeyken birbirleriyle oynarlardı canları sıkılmazdı..

Ben niyeyse canı sıkılıyo orda bizim çocuğun diye çok hayıflanıyorum. Daracık yerde hareket de edemiyo doğru dürüst...Manyak mıyım delikafadulden..
:roflol::roflol: ya kız sen neler düşünüyorsun öyle.hey ya rabbim. güldürdün beni ya bence canı sıkılmıyordur.oynuyor işte içerde kaydirigubbakcemile3:emir_bebek:

allah bildiği gibi yapsın hepsini de . eşimi de. istediği kadar annesi ablası olsun. bu kadar bulaştırmaması lazım bizim içişlerimize. o kadar bıktım ki anlatamam oysa ne zorluklarla evlendik biz. bu kadınlara pes etmezdim ama konuşmamak mesafe koymakta etkilemior. herşey eşimde bitior galiba. tek yapacağı lütfen biz bir aileyiz bizimle ilgili yorum yapmayın demek. başka hayatları mı yok bu 2 kadının sırf bizimle ilgileniorlar. kızlar çok üzülüorum. be çaresi de yok. anlayan bir eşim yok çünkü

canııım ya sen şuan bambaşka bir psikolojide oldugun için herşey kafanda acaip buyuyor emni,m..sıkma canını oglunu düşün ve şimdilik kuallarını tıka. ama eşinede senn bu dönem hassas oldugunu ve onlarla ilgili yada söyledikleriyle ilgili hiçbişey duymak istemediğini belirt...:eek:klava:

kızlar ben eşimden ve ailesinden bıktık. 1 ayı geçti konuşmuoruz kaynana görümce tarafınla ama hala daha eşime tel açıp vıdı vıdı konuşuolar.eşim de adam olsa dinlemese. ben muhabbetlerini bile açmıorum bu insanların. ne doyumsuz ne huzursuz insanlarmış. eşimi çok sevdiğim halde bıktım ben bunlardan.o da onlardan etkilenmese sorun yok ama etkilenior ve bizim huzursuzluklarımız çıkıor bunlardan.uzak tutsun beni korusun istiorum konumu açtırmasın. eşimle ilgili konuşmayın desin istiorum beceremio. galiba boşanıcam kızlar yakamızdan düşmüolar çok yoruldum.

canım zaman zaman bu tip seyler olabilio ama bence bosanma filan deme simdilik sen hamilelik pskolojisiyle hareket ediosun ama eminimki seni cokkk kırmıslardır..yoksa insan bole seyler yazmaz. ordada gaza gelip bosanmaya filan karar verme ama bisekilde esininde kendine gelmesi gerek.. hammaddeleri belli

yakın çok yakın dimi baby
kanala girince belirli bir süre var mıdır acep??

bilmiomki surec varmı yokmu dr bisey demedi haftaya tekrar bakcaz artık karar verilecek canım dogmamıs olursa

ayyyy canim tatli istedi ama onu ben nasil yapicam simdi... sizinde caniniz istemesin diye söyleyemiyorum... üfff ben bi yemek sitelerine bakayim bari becerebilecekmiyim acaba :KK43:

bide kanala girmis benimki kafası cıkısta beklio :) ama o ter basmalı sancılar devam edio sanırım kafasıyla ittirio
çıkış kapısında bekliyor demek annesine kavuşmak için : )
doğum kanalına girdikten ne kadar zaman sonra doğacak acaba

Ben niyeyse canı sıkılıyo orda bizim çocuğun diye çok hayıflanıyorum. Daracık yerde hareket de edemiyo doğru dürüst...Manyak mıyım ..
kaydirigubbakcemile3 alemsin Ayça

hamilelik psikolojisiyle düşünüyorsun şuan, başkaları için huzurunu kaçırma eşinede açıkça söyle huzurumuz bozulmasın de senin şimdi eskisinden daha çok ilgiye ihtiyacın var bıraksın eşinde ailesini kendi çekirdek ailesiyle ilgilensin

soğan kokusundan hiç hoşlanmıyorum şu anda... nasıl olur bilmem ki... zaten soğan sürmeye kalksam onlar da sırra kadem basar... bizim evde işler bir garip işliyor... temizlik var, taze ve burkonun da var temizlik... işte bele...-tatlicadiarzu-

Yok ben satıldım:sinifsinif:Yarın gelebilecekmiş kadın. Kocam da balığa gitti. Annemle dolap düzeltiyoruzkafamçokkarıştı

Selam bende geldim
Dün akşam gelen misafirim bugün gitti - 2 yaşındaki kızıyla gelmişti durmadı çocuk - zaten bizden sonra Akçaya denize gideceklerdi - bavulu karıştırırken bikinisini çıkardı tutturdu deniz istiyorum diye - ağladı zırladı - gitmek zorunda kaldılar - böylece yatılı misafirlik kısa sürdü - sevindim demicem ama üzülmedim de yerimseniben
Var mı dün geceden bu yana değişiklik -artık bir tuhaf oluyorum foruma gireken - heran bişeyler oluyo - var mı doğum yapan? yoksa herkes kuzu kuzu yarını mı bekliyo kaydirigubbakcemile5

kaydirigubbakcemile3 ya mucize polisiye filmi izler gibiyim hadi bakalım ipuçları hangi dogrultudaCADIARZU

Zanlı odaklı çalışmaya ara verdim ve çekirdeklerin hunharca katledildiği saat üzerine çalışıyorum... Eğilebilsem çöpleri de karıştıracağım ama malum teknik aksaklıklarımız var... delikafadulden

hoşgeldin miklshake.... nasıl geçiyor günler...?

a.s. hoşgeldin. amanda aman annemis gelmiş. nasılsın sibelcim seni sormalı biz hepimiz iyiyiz..minikprensesimiz napio bakalım..

valla tatlım günler saatler su gibi akıp geçiyor.... şimdi uyuyor selin bende bu fırsattan istifade biraz sizlere bakayım dedim aklım hep sizde kim doğurdu acaba yok ne gibi gelişmeler oluyor diye merak ediyorum sizleri....anladığım kadarıyla herkes temizlikle uğraşıyor ahh bir tanede bana lazım temizlik yapacak kişi malum ben hazırlıksız yakalandım daha vaktim var dedim büyük temizlik için ama benim sabırsız kızım gelmeye kalktı herşey olduğu gibi kaldı artık mevlüde yapılacak büyük temizlik.... bizde durumlar böyle.....

X