2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

bu arada yarın kimler doğum yapıyor bakalım aayyy çok heyecanlı rabbim herkesin yardımcısı olsun hadi bakalım yavaş yavaş geliyor kızımın kardeşleri.....

valla tatlım günler saatler su gibi akıp geçiyor.... şimdi uyuyor selin bende bu fırsattan istifade biraz sizlere bakayım dedim aklım hep sizde kim doğurdu acaba yok ne gibi gelişmeler oluyor diye merak ediyorum sizleri....anladığım kadarıyla herkes temizlikle uğraşıyor ahh bir tanede bana lazım temizlik yapacak kişi malum ben hazırlıksız yakalandım daha vaktim var dedim büyük temizlik için ama benim sabırsız kızım gelmeye kalktı herşey olduğu gibi kaldı artık mevlüde yapılacak büyük temizlik.... bizde durumlar böyle.....

aman ne sıkıyosun canını - temizlik yapılır - sen bebişinle iyi vakit geçirmeye bak opuyorumnanaktan anlatsana emiyo mu - altını değiştirmek nasıl bir duygu :bbo: gece uyuyo mu?

maşallah herşeyin yolunda çok güzel kaydirigubbakcemile5
soğanı filan bırakın gerçekten bebeğiniz memenizi tutmaz iğrenir acayip akıllılar ona göre
susam yağı olayını deneyeyim form meselesi bakımından benimkiler zaten kocamanlardı şimdi dahada bi irileştiler sarkarsa diyporum koçişe şimdi onları düşünme diyor ama sonu için başatan düşünmek gerek onu bir bilse teşekkür evrişim

Estagfurullahh kuzumm yaa.. okudugumu paylasıyorum altı üstü..

bide biizimkiler hastalandılar
once bebegi olan kardesim ksuma ishal o iilesti k.valdem kusma -hamile gibi kusuo- ve ufak kardesim aynen kusma..
Allahtan anneme bisey olmadı ins olmazda..
umarım herkes iidir
gecmise goz atmak istiorum cok geri kaldım olaylardan :)

Çok çok gecmıs olsun kuzum.. Bıraz bencılce olacak ama.. sana bısı olmasın da.. herkes herseyı atlatır..

bide soganı surunce evet banyo yapana kadar gitmio kokusu. o yuzden bence yapılan aksam yıkanması gerek. doguma giderken deilde 2-3 gun oncede oluyomus hemsire öle demis kuzenin karıısına

Babymm benım elımden cıkmaz sogan kokusu.. o kadar yıkamama,yıkanmama ragmen az da olsa kalır.. sanırım bu yuzden cesaret edemyıorum bu formule..

ben mermerşahi bezinden havlu içine sermek için 2 tane büyük boy bez yaptım..ya da bu sıcaklarda ayaklarına felan örterim diye yaptım..ağız ve sırtına koyacağım mendilleri ise %100 pamuk tülbentten yaptım yumuşacık oldular...ama aklında olsun mermeşahi bezinin özelliği yıkadıkça yumuşamasıdır..giderek yumuşar yani..kullanırsın onları sorun etme..

Yerimm ben senii.. üstüne de ortecekmısss yumusak yumusak.. opuyorumnanaktan

kızlar ben eşimden ve ailesinden bıktık. 1 ayı geçti konuşmuoruz kaynana görümce tarafınla ama hala daha eşime tel açıp vıdı vıdı konuşuolar.eşim de adam olsa dinlemese. ben muhabbetlerini bile açmıorum bu insanların. ne doyumsuz ne huzursuz insanlarmış. eşimi çok sevdiğim halde bıktım ben bunlardan.o da onlardan etkilenmese sorun yok ama etkilenior ve bizim huzursuzluklarımız çıkıor bunlardan.uzak tutsun beni korusun istiorum konumu açtırmasın. eşimle ilgili konuşmayın desin istiorum beceremio. galiba boşanıcam kızlar yakamızdan düşmüolar çok yoruldum.

Bismillahırraahmanııraahımm.. kafamçokkarıştı noluyor yaf.. ne bosanması... daha neler.. kendıne gel Lal.. kımseye de soleme bu lafı.. mılletı bayram ettıreceksın.

ben de çok şaşkınım...normalde peşimden koşturan bir tiptir. Ben ona gitcem diye ayağa kalkar, çok üstümüze titrer falan filan ama hiç aramıyolar.. Daha bebek için bişey lazım mı diye sormadı.Oysa torun torun diye başımızın etini yiyolardı. Garip ama yapacak bişey yok..

Sanırım masraf cıkacak dıye sormamıslardır Aycacım.. cok da lazım degıller.. gelmese de olurlar.. herkes kendıne yakısanı yapar.

ben geldimmm herkes nasıl bakalım geçmişi okuyamıyorum epey birikiyor malum....

Hoşgeldın cici annemis..

geriyi çok okuyamadım ama evrişin alıntısından gördüm soğan muhabbeti mi olmuş - arkadaşımla dün akşam biraz konuştuk ta - sorguladım onu epey :) o da sezeryen doğum yaptı ve sütü hemen gelmemiş bebeğini yanına verdiklerinde - doktoru demiş git soğan ye arkadaşım da yiyemem ben öyle soğan demiş kokarım bebeğime kokar iğrenir - doktor da demiş ki kokman mı daha önemli yoksa sütünün foşur foşur gelmesi mi - bu soğan muhabbeti hakkaten yılan hikayesi gibi
Birşey daha öğrendim - siyah üzüm hoşafı acayip sütü getiriyomuş - ama kuru üzüm olacak kaynatılıp soğutulup içiliyomuş hemen sütü tetikliyomuş - soğandan daha hoş geliyo kulağa yapmakta fayda var diyorum

milkshakecim, olsun temizlik her zaman olur, sen şimdi dert etme temizliği falan... kızınla ilgilen oh misler gibi ne güzel...

geriyi çok okuyamadım ama evrişin alıntısından gördüm soğan muhabbeti mi olmuş - arkadaşımla dün akşam biraz konuştuk ta - sorguladım onu epey :) o da sezeryen doğum yaptı ve sütü hemen gelmemiş bebeğini yanına verdiklerinde - doktoru demiş git soğan ye arkadaşım da yiyemem ben öyle soğan demiş kokarım bebeğime kokar iğrenir - doktor da demiş ki kokman mı daha önemli yoksa sütünün foşur foşur gelmesi mi - bu soğan muhabbeti hakkaten yılan hikayesi gibi
Birşey daha öğrendim - siyah üzüm hoşafı acayip sütü getiriyomuş - ama kuru üzüm olacak kaynatılıp soğutulup içiliyomuş hemen sütü tetikliyomuş - soğandan daha hoş geliyo kulağa yapmakta fayda var diyorum

Kayısı hoşafından sonra.. dut hoşafını da duymustumm.. sımdı sıyah uzum hoşafı.. bu iş sehir efsanesıne dondü yaf :))

ben geldimmm herkes nasıl bakalım geçmişi okuyamıyorum epey birikiyor malum....

hoşgeldin taze anne : ) Selin nasıl emiyormu kuzun?
boşver temizliği fıstıgınla ilgilen sen

Selam bende geldim
Dün akşam gelen misafirim bugün gitti - 2 yaşındaki kızıyla gelmişti durmadı çocuk - zaten bizden sonra Akçaya denize gideceklerdi - bavulu karıştırırken bikinisini çıkardı tutturdu deniz istiyorum diye - ağladı zırladı - gitmek zorunda kaldılar - böylece yatılı misafirlik kısa sürdü - sevindim demicem ama üzülmedim de yerimseniben
Var mı dün geceden bu yana değişiklik -artık bir tuhaf oluyorum foruma gireken - heran bişeyler oluyo - var mı doğum yapan? yoksa herkes kuzu kuzu yarını mı bekliyo kaydirigubbakcemile5
oh iyi bari 2 hafta kalırlar diyordun bak 2 gün bile kalmadılar : )

kızlar annem geldi bugün sonunda
ben iyiyim diye gezinmiş biraz arkadaşlarına gitmiş,
annemle ilgilenicem uğrayamazsam merak etmeyin
öperim göbişlerinizden : )

Kayısı hoşafından sonra.. dut hoşafını da duymustumm.. sımdı sıyah uzum hoşafı.. bu iş sehir efsanesıne dondü yaf :))

:roflol::roflol: hadi başladı yine - kuzum seni topikte görünce gülmeye başlıyorum hiç yazmana gerek yok :roflol:

kızlar annem geldi bugün sonunda
ben iyiyim diye gezinmiş biraz arkadaşlarına gitmiş,
annemle ilgilenicem uğrayamazsam merak etmeyin
öperim göbişlerinizden : )

hadi gözün aydın - emeklilik başladı desene sende de
benim ev biraz dağıldı misaifirmin çocuğu yüzünden ama beklediğim gibi facia olmadı - 1-2 saatte toparlanacak - ben çok daha kötüsünü beklerdim hoş daha kalsalardı belkide beklediğim gibi olurdu :ecrin_bebek:

sabahtan beri ağla ağla bebişimle mafolduk. ben onlara deil eşime kzııorum hemen etki altında kalıor. yani gölgeleri altında yaşıoruz hep. bi de benle irana gelip 2 ay kalıcakmış bu kadın. konuşmuoruz bile. inadına huzurmu kaçırıolar ve eşim buna izin verior. bana kimse sormuor müsaitmisiniz die. bana kimse hiçbir şey sormuor kızlar ben dış kapının dış mandalıyım. nasıl oynatıolar kocamı parmaklarında . biz konularını bile açmıoruz eşimle huzurlu huzurlu yaaşrken haftada 1 açıp açıp eşimi dolduruorlar ama nassı politik ve fesatça ben yapamam öle. o kadar zeki deilim galiba.gitsin kendi kızınla uğraşsın. kızı da kocasınla. başka işleri mi yok bunların allahım sabır ver bana. ben onlardan deil eşimin kişiliksizliğinden yakınıorum:

Selam kıslar, temizliğim bitti bileee... Aslında çoktan bitti de, ben üstüne bir parti uyuduğum için size anca yazıyorum. 2 kişi geldi gadınlar, sildiler, süpürdüler. Mutfak dolaplarımı falan elden geçirdiler, iyi oldu.

Doruk'un park yatağını yatağımın baş ucuna koyduk, ufak bir düzenleme yaptık yatak odasında. Çok güzel oldu, şimdiden heyecanlanıyorum yataklarımızı yan yana görünce alkisalkisalkis Güzel bir değişiklik oldu =)

taze bu sopalar hep gece coşar böyle.gece haytını seviyollar

Valla moku yediğimizin resmi midir didecim bu? Acebağğ?

Tazeee allah icine sindirsin, iyi yapmissin dogum oncesi sonkez rahatlamissin..

Sağol nurdacım, pek hora geçti valla. Yabani gibi bişi olmuştum ev - hastane - özsüt arasında kaydirigubbakcemile3

ben once onun o koca kafasini, sonrada kukumu tepikleyen ayaklarini sikistiricam, intikamim aci olucakkkk

alkisalkisalkis ben de yapıcam aynılarını ben deeeeee suratını da sıkıştırıcam, bi kaç haftalık olsun, havalara atıp tutucam. Çok eğlenicez oğlumla alkisalkisalkis

ohhhh sefan olsun burcucumv ala ne gzel yapmıssın son rahat gunlerimiz valla içinizden ne geliyorsa yapın derim
ama dalmak biraz abartı olmussanırım: C)

aman canım dibe dalmak dediysem, ayağımın bastığı yerlerde dipten yüzmekten bahsediyorum. Bu bile benim için müthiş bir aksiyondur =)

BEATRİSE geçmiş olsun, hayırlı olsun, analı - babalı büyüsün kuzun....

GÜNAYDIN ASLAN ANNELERİ...
işte yeni yaptığım lavanta kesesi ve çikolata süsü
p1040767.jpg

Gaaaayet hoş, kibar... Pek güzel olmuş ellerine sağlık Nazan.

Koççum benim:hooray:Helal sana:lepi:ÖperimŞeniz

Ben de seni öperim...

günaydın kızlar bugün son günüm heycan dorukta sabhtan beri pire gibiyim valla her birşeyim tamam olsun istiyorum dogumdan önce yarın bu zamanlar erken girersem haberimi alırsınız allahım hayırlısını verir inşallah kahvaltıya anacım inicek ben kahvaltıyı hazırlayayım
birde kızlar yarın sabah kızımıda götürmek istiyorum hastaneye yanımda olsun istiyorum aklım onda kalıcak sonra evdekiler kalsın yengesiyle diyor ama benim gönlüm el vermiyor nasıl olsa özel odamız olacak orada kalırlar ben çıkana kadar işte böyle kızlar sonra tekrar ugrarım herkesi öptüm bol bebişli günler

Ayy ne güssseeeellll... Ben de istiyoruuuuummmm !!! Ben de olsam fındığımı alırdım yanıma :)

kızlar ya bu sabah kan ilacımı içmeyi unuttum malum aç karnına içiliyor ya öglen vakti içsem bişi olmas dimeeeeeee...

İki öğün arası içsene pinkym. Ben hep öyle yapıyorum. Ara öğün meyvesiyle birlikte alıyorum.

bugun bı enteresanlık var topıkte ama.. hadı hayırlısı bakalım??

Ne bakımdan ?? CADIARZU

evroş, nice yıllara inşallah... teruk ederim sizi...

yaaaaaaaaaaaaaaaa
kızlar çıldırıciim, evde kıştan beri biriktirdiğim ayva çekirdeklerim sırra kadem basmışşşşşşşşşşşşşşşşş mafoldumben
içinde durdukları kavanoz boş ve yarıya kadar su doldurulmuş o kavanoza..

temizlik var bugün hemen dedim ablaya, abla naptınnn diye... valla ben ellemedim görmedim bile diyor....
yemin etti, ay üzüldüm bir de onu suçlamışım gibi oldu... o zaman eşim mi attı acaba onları, ama o da ilgilenmez öyle mutfakla falan niye atsın... ay ağlayacağım sinirden... gitti göğüs ucum yara olursa yok işte çekirdeklerim... olmadı telde eşime mi çemkirsem naptın sen diye kaydirigubbakcemile

Çok enteresan, hemen bir olay yeri inceleme ekibi kuralım. Crime Scene Investigation : August Moms kaydirigubbakcemile3 Valla çözeriz. Daha dün izledim 2 bölüm arka arkaya.. Hastasıyım CSI : Las Vegas'ın !!

canlarım ben geldim dr daydık.
catı kontrolu oldum acılma vs yok
1 hafta daha bekliycez haftaya son seklimiz belli olcak eger sancı acılma vs yoksa

Hayırlısı olsun beybim. Ev halkına geçmiş olsun diyorum...

kızlar ben eşimden ve ailesinden bıktık. 1 ayı geçti konuşmuoruz kaynana görümce tarafınla ama hala daha eşime tel açıp vıdı vıdı konuşuolar.eşim de adam olsa dinlemese. ben muhabbetlerini bile açmıorum bu insanların. ne doyumsuz ne huzursuz insanlarmış. eşimi çok sevdiğim halde bıktım ben bunlardan.o da onlardan etkilenmese sorun yok ama etkilenior ve bizim huzursuzluklarımız çıkıor bunlardan.uzak tutsun beni korusun istiorum konumu açtırmasın. eşimle ilgili konuşmayın desin istiorum beceremio. galiba boşanıcam kızlar yakamızdan düşmüolar çok yoruldum.

dur dur, sakin ol... Önce bir 3 kişi olarak baş başa kalın bakalım! Olur mu öyle hemen boşanalım falan? Sakinn...

valla tatlım günler saatler su gibi akıp geçiyor.... şimdi uyuyor selin bende bu fırsattan istifade biraz sizlere bakayım dedim aklım hep sizde kim doğurdu acaba yok ne gibi gelişmeler oluyor diye merak ediyorum sizleri....anladığım kadarıyla herkes temizlikle uğraşıyor ahh bir tanede bana lazım temizlik yapacak kişi malum ben hazırlıksız yakalandım daha vaktim var dedim büyük temizlik için ama benim sabırsız kızım gelmeye kalktı herşey olduğu gibi kaldı artık mevlüde yapılacak büyük temizlik.... bizde durumlar böyle.....

Oooo dünürüm gelmiş :) Gelinim de iyiymiş.. Allah daha iyi etsin. Keyifler yerinde umarım ? Temizliği salla, nasılsa yapılır. Selinciğinle birlikte olmanın tadını çıkar =)

olur olur, uyar bana.... ama cmts günü daha çok uyar. siz GYPSY yle cuma günü doğurun ben cmts gününü bekleyeyim. hem iddiamı da kazanmış olurum.

evet canım, bugün doğuruyorlar. sıcak sıcak bebiş fotoları gelecek ...
senin bebeğin hareketleri nasıl oldu? oynuyor mu?
ben de isterdim cumartesi doğumgünümde ama nasip değilmiş.arkadaşların doğumları yarın inşallah.
GÜNAYDIN ASLAN ANNELERİ...
işte yeni yaptığım lavanta kesesi ve çikolata süsü
p1040767.jpg
bence çok sade ve şık.sade ve şık şeyleri hep sevmişimdir.
saol evrişim bende yapıyım artık diyorum çok teşekkür ederim

hepsini bir günde yapmadın dimi kafamçokkarıştı aman dide doğuma gitceksin sonrasında enerjiş sana çok lazım

saol canım valla zaten onun yüzünden kalktım uyansın diye.gece uyuyamadığımdan genelde sabahları uyuyodum.çok 2 gün önceki düzeninde değil ama çok şükür oynuyo :teytey: valla beni de bu korku öldürecek1 hafta sonra gelmesini istiyodum normalde şimdi gelebildiği kadar erken gelsin diorum

valla süper olmuş kız şekeri olduğu renginden ziyade zerafetinden belli. çok zarif ve hoş olmuş eline sağlık :1hug:
yok canım halıları halıfleksleri yıkattırdık,duvarları kadınlara sildirmiştim.ben sadece toz alma banyo tuvalet temizliği yapoyorum.onu da inleye inleye
günaydın kızlar bugün son günüm heycan dorukta sabhtan beri pire gibiyim valla her birşeyim tamam olsun istiyorum dogumdan önce yarın bu zamanlar erken girersem haberimi alırsınız allahım hayırlısını verir inşallah kahvaltıya anacım inicek ben kahvaltıyı hazırlayayım
birde kızlar yarın sabah kızımıda götürmek istiyorum hastaneye yanımda olsun istiyorum aklım onda kalıcak sonra evdekiler kalsın yengesiyle diyor ama benim gönlüm el vermiyor nasıl olsa özel odamız olacak orada kalırlar ben çıkana kadar işte böyle kızlar sonra tekrar ugrarım herkesi öptüm bol bebişli günler
Allah kolayca kurtarsın.kızın da gelsi tabi.evde olsa merak eder hüzünlenir yavrucuk.
NST makinesini kandırdım:))

Dün NST'ye girdim. Malum ne sancı çıkıyo ne bişi. sancı değeri 18-19-20 civarında seyrediyor. Ebeye sordum sancı olması için 60 ları falan geçmesi gerekiyormuş.. Aklıma cinlik geldi. Şöyle sancım varmış gibi belden kendimi kastım, bi baktım 27-28-29-30 hooop artıyo.. Bıraktım normale döndü. Ulen bi kez daha yapayım dedim. Yine aynı hooooooop değer artıyo.

Aman dedim şimdi dr. sancı falan görmesin, bıraktıp muzipliği...

Haftaya pzt. gidicem dr.a ve sezeryan tarihini konuşcaz. Benim "oturan boğa" dönmedi hala..
bu nts aletlerinden macera araya araya bi hal oldunuz siz.diğer bir versiyonu için bkz:gpyesra
beni o makineye bağlayanlar utansın kardeş.. sancım yok diyorum, bebek hareket ediyo diyorum...ıhhhh yoook illa bağlayacaklar.. ben de heyecan olsun dedim:)))

meraba kızlar giremedim biliyosunuz rahatsızım ve misafirler var göz atmaya çalıştım bebeklerimiz gelmeye başlamış çok güzeller allah nazarlardan korusun hepsini doğum yapan arkadaşlarım gözünüz aydın olsun hepinizin epey yapan olmuş sanırım inşallah herkesin yolundadır fazla kalamayacagım hepinizi öpüyorum belki bende pazar günü yapıcam dr bekliyoruz cuma geliyo hepimiz için hayırlısı olsun hepinizi öpüyorum..
habersiz bırakma bizi.Hayırlısı olsun
<Esra dan haber var; gece sancılanmıs, ıshal olmus, onun sancısı varmıs, sabah doktora gıtmısler, bebek kanala gırmemıs,nst ye baglanmıs, su an doktora sonucları gostermeyı beklıyor.. bellı cok yorulmus, hepınıze musaıt olunca donecektır.. bende cok tutmadım.. bası kalabalık,sıkıntısı da var belli.. gelınce yazarım topıge dedı.. bilginize..
gelişimini tamamlayınca gelecek Yahya bebek..İyi olur inşallah
merhaba kızlar sabah açılışı yaptıktan sonra uyuma çalışması başarısızlıkla sonuçlandı ama direndim kalkmadım şimdi kalktım birazdan arka apartmanda oturan arkaadşıma gitcem.ve de bugün bizim evlilik yıldönümümüz artık yemeğe gideriz yemek yapmaktan da yırttım zemuszemus.ama hediye falan alamadım şimdi çarşıya inmeyi gözüm yemiyo otobüslerde artıkım bizi hediye olarak kabul etcek kocişim napıyım ama opuyorumnanaktan
tabi canım sizden iyi hediye mi olur.nice güzel senelere.
evroş, nice yıllara inşallah... teruk ederim sizi...

yaaaaaaaaaaaaaaaa
kızlar çıldırıciim, evde kıştan beri biriktirdiğim ayva çekirdeklerim sırra kadem basmışşşşşşşşşşşşşşşşş mafoldumben
içinde durdukları kavanoz boş ve yarıya kadar su doldurulmuş o kavanoza..

temizlik var bugün hemen dedim ablaya, abla naptınnn diye... valla ben ellemedim görmedim bile diyor....
yemin etti, ay üzüldüm bir de onu suçlamışım gibi oldu... o zaman eşim mi attı acaba onları, ama o da ilgilenmez öyle mutfakla falan niye atsın... ay ağlayacağım sinirden... gitti göğüs ucum yara olursa yok işte çekirdeklerim... olmadı telde eşime mi çemkirsem naptın sen diye kaydirigubbakcemile
sır kapısını arayalım olma mı?
Sogan falan yapamam nacızane.. cıddı cıddı gogusun ucuna sınecektır.. yemek yaparken doguradıgında bıle o elı 50 kere yıkasan cıkmıoo.. bole rıske gıremem.. herkeste farklı olabılır bu durum.. bende de bole.
katılıyorum faidelidir belki ama bana göre değil.lansinoha devam
selammm kızlarrrrrrrrrrrrrr,ayyyhh kacgundur yokum cok özledım hepiniziii yaaaa.herkez cok iyidir inşallah,doguranlar olmus evrimcim sagolsun hebersiz bırakmıyor beni :))) enkısa zamanda aranızaa dönerimm inşallahhhh

bizde kızımla iyiyiz cuma doktora gitmiştik sancı mancı cıkmadı,hersey normal seyrınde devam gözüküyor.3150 kılosu boyu hakkında bıse sölemedı.2 hafta önce 49cmdı.şimdide 50 ve51 dir belkı.neyse işte bizden haberler bunlar.bende dün regl sancısı oldu ilk kez bukadar karnım agrır gibi oldu.ama dayanılmıycak gıbı degıldı öle yaniiii
maşallah minikim 3 kiloyu devirmişsiniz.seni rüyamda gördüm güzel aydınlık bir rüyaydı.
esracımla konuştum nihayet..eveyeni gelmiş. yazık kızcagız ishalden harapbitap halde.. meger o sancı dediği bagırsak sancısıymış.. doktor en son pazartesiye gun vermiş .düşünsenize 25 temmuz son günmüştü güya. hayırlısı bakalım ne zaman nasıl olcak bu kızın dogumu. nst de sancı bilem çıkmamış hiççç.
geçmişler olsun..zor olur ishal ben de bu sebepten gittim hastaneye 7. ayda.çok fenaydı
canlarım ben geldim dr daydık.
catı kontrolu oldum acılma vs yok
1 hafta daha bekliycez haftaya son seklimiz belli olcak eger sancı acılma vs yoksa
Hayırlısı olsun pervin.En iyi zaman ne zamansa o zaman kavuş ecene inşallah
bide biizimkiler hastalandılar
once bebegi olan kardesim ksuma ishal o iilesti k.valdem kusma -hamile gibi kusuo- ve ufak kardesim aynen kusma..
Allahtan anneme bisey olmadı ins olmazda..
umarım herkes iidir
gecmise goz atmak istiorum cok geri kaldım olaylardan :)
geçmiş olsun hepsine

MİLKSHAKE daha iyi gibisin sanki.inana çok sevindim.selini öperim

Ben yemek yapmaya gidiyorum et çözülmüştür artık.sinir etti zira direndikçe direndi.arada bakarım

:roflol::roflol: hadi başladı yine - kuzum seni topikte görünce gülmeye başlıyorum hiç yazmana gerek yok :roflol: :

bööö laelaelaelaelae

sabahtan beri ağla ağla bebişimle mafolduk. ben onlara deil eşime kzııorum hemen etki altında kalıor. yani gölgeleri altında yaşıoruz hep. bi de benle irana gelip 2 ay kalıcakmış bu kadın. konuşmuoruz bile. inadına huzurmu kaçırıolar ve eşim buna izin verior. bana kimse sormuor müsaitmisiniz die. bana kimse hiçbir şey sormuor kızlar ben dış kapının dış mandalıyım. nasıl oynatıolar kocamı parmaklarında . biz konularını bile açmıoruz eşimle huzurlu huzurlu yaaşrken haftada 1 açıp açıp eşimi dolduruorlar ama nassı politik ve fesatça ben yapamam öle. o kadar zeki deilim galiba.gitsin kendi kızınla uğraşsın. kızı da kocasınla. başka işleri mi yok bunların allahım sabır ver bana. ben onlardan deil eşimin kişiliksizliğinden yakınıorum:

Lal.. ne desek boş.. sen kendın halledeceksın bu meseleyi.. gostereceksın dişini.. ole pes etmek yok.. kısılıksız dıyorsun..o zaman sen yön ver eşine.. nıye onlara bırakıosun ki tüm ipleri.. çık dişini göster.. ac kadınlara telefon agzına gelenı sole.. kopar ıplerını kadınlarla!!

Son düzenleme:
Tazem;
Ne zaman gelıp kırletelım kuzu evi :)) de hele sen :))))))

Topık uzun sure bostu sabahtan berı.. endıselenmedık degıl.. kımse yoktu neredeyse.. ondandır; hayır ola deyişimm..

lal, bence her evlilik belli bir süre geçmeden olgunlaşamıyor... belki sizin de evliliğinizin rayına oturması için süre gerekiyordur... şu anda senin gerilmemen gerek.. bunu eşine anlat ve lohusalıktan sonra gereken kararları daha sağlıklı alabilirsin zaten ama inan ki aileni yıkmaya gerek yok... başka yollar bulacaksın mutlaka...

Çok enteresan, hemen bir olay yeri inceleme ekibi kuralım. Crime Scene Investigation : August Moms kaydirigubbakcemile3 Valla çözeriz. Daha dün izledim 2 bölüm arka arkaya.. Hastasıyım CSI : Las Vegas'ın !!

"Las Vegas" yerine "I was" (Ayva's) olsun bu sefer bari.. kaydirigubbakcemile3 :roflol:

sır kapısını arayalım olma mı?

olar mı dersin? inanırlar mı bize :eek:

Kızlar 3 gün sonra ayımıza giriyoruz... Ağustos geliyor delikafadulden Bakalım Ağustos ayının ilk bebişi kimden gelecek :)) Benim için merak ve heyecan konusu oldu bu durum :)

evriş ben kadınlarla iplari koparalı 1 buçuk ay oldu. tel açtım ve insan gibi konuştum. yüzüme farklı arkamdan farklı konuşuosunuz. eşime açıp yalan sçölüosunuz. eşimi gizli gizli dolduruosunuz niyetiniz nedir dedim. özür dilediler. yanlış anlaşıldı dediler. o konuşma üstüne hala konuşmuoruz. çünkü özür dileyen bu 2 kadın teli kapatır kapatmaz eşime açıp ece bizi tehtid etti. yani. ben oğlumla konuşamıcak mıyım. filan die die kendi kendilerine küsmüsler. telde tartışmadık bile. böle böle oluor nie die sordum özürler dilediler defalarca ah kzıım die. 1 dk sonraki telde gene farklı konuştular ve küstüler. neyse daha ii küsmeleri. eşimle konularını dahi açmıoruz. ama bunlar habire araıp araıp ne sölüolarsa eşimle konuşurken anlıorum. sesi gergin ve kızgınsa anla ki onlarla konuştu daha yeni. dün sünnetçi olayı oldu. defalarca sölemiştim konuşurken ki zamanda fahri sünnetçiye yaptırmam die. nie hala açıosun konuyu eşime kabul ettirmeye çalışıosun. ben yaptrımam demişim 10 kere. her gün araıp bişiler diolar bilmiorum neler diolar. sormuorum. sorsam çıldırıcam çünkü. ama eşim bi şekilde o tarafa kayıor ben konuşmadıkça galiba. habire çekişme mi yaşıcaz. kim kazancak yarışması mı yapıcaz. ben onların rakipleri deilim ki.ne amaçla yapıolar kavrayamadım. ben de o politik olayları daha önce yaşamadım bilmiorum tıkandım kaldım. kaçmak istiorum. napılır nasıl kurtulunur bunlardan. evime gelicek 2 ay kalıcak benim haberim bile yok. düşünür bi bu çocuklar 3-4 aydır ayrı bi yalnız kalsınlar demez mi insan. ya da ben bu kızla konuşmuorum evine gidip 2 ay kalıcam normal mi demio mu. eşim diemio mu anne gel 2 ay kal am abiraz zaman geçsin eceyle bebeğimle başbaşa kalaım bi. yani ben bıktım bunların kontrolünde evlilik yaşamaktan.

kızlar çıkıorum hava alıcam . şu an sırf kendimden bahsedicem yoksa sinirlerim tepemde . zaten son günler topikte şirin şeyler yazılması lazım. allah çok büyük .

Kızlar merhaba...

Son gün, heyecan dorukta.. Şöyle bir girip bakayım dedim herkes ne alemde.. Çok detaylı bakamadım geçmişe. Umarım herkes iyidir, keyifler yerindedir.. Bizim ev yavaş yavaş dolmaya başladı. Annem buradaydı zaten, kayınvalidem ve görümcemler geldi. Babam da akşama doğru gelecek.. Bende bir heyecan ve stres var ki sormayın.. Neyse, topiğin nabzını daha fazla yükseltmiyim :)

Başak'cım sana da hayırlı doğumlar diliyorum canım..

DİDEEEEE, canım benim, sen doğuma gidesinceye kadar gelemem topiğe.. Sana da şimdiden hayırlı doğumlar diliyorum. Allah sağlıkla, hayırlısı ile Neva'mızı kucağına almayı nasip etsin...

ESRAKO, sana da hayırlı doğumlar diliyorum arkadaşım.. Senin için de son bir hafta.. Ece'mizi sağlıkla kucağına alırsın inşallah.. Bebişlerimiz toparlansın, bebekli toplantılarda da görüşmek kısmet olur inşallah..

Bu arada, tarihi belli olup da atladığım arkadaşlar varsa kusuruma bakmasın, son gün şaşkınlığından atlamışımdır.. Herkese hakkında hayırlısını diliyorum. Bebişlerinize ve sizlere sağlıklı doğumlar diliyorum..

Normal doğumu bekleyen arkadaşlara da hayırlı doğumlar diliyorum.. Allah bir avazda kurtarsın, sağlıkla bebişlerinize kavuşmayı nasip etsin..

Hepinizi öpüyorum sevgiyle.. Allah'a emanet olun..

ebruska Allah kolaylık versin canım yarın için
mutlu haberlerini bekliyor olacağız

Sağol Meltem'cim.. Kendimi iyi hissedersem ve fırsatım olursa güzel haberlerimi vermek için uğramaya çalışacağım...

deryam yaaa canımsın benim
yalnızmısın sen şimdi annen hiç iyi yapmamış eşindede hata vardır elbet
halbuki idare etseler şu günlerini bi atlatsan kuzum
ama sen güçlü bi kadınsın hepsini aşarsınnn
keşke istanbulda olsan
vallahide billahide hiç düşünmeden gelirdim elimden geleni yapardım
iki bulaşık yıkasam bi yemek yapsam yeter be kuzum ne güzel olardııı
zaten doğuramadım bi türlüüü mafoldumben

ya istanbuldan bi doğuran olmadı gidecem hastaneye ziyaretee
hadii ebruu sen doğur sana gelicem anacımmmm

Esra'aaam, gelir misin kız? Bakarsın hastanede doğum sancın tutarmış, beraber doğum yapmış oluruz artıkın.. delikafadulden

X