2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

ben hiç nst ye girmedim daha...
geçen şey düşündüm...bizim topiğin hiç ikizi üçüzü yok..

aman sen de gyps gibi heveslenme de..bebeğin hareketliyse, sancı da hissetmiyorsan bence gereksiz ama yine de dr. lar bilir diyorum ve susuyorum..

evet yok..biz çok istemiştik ikiz olsa diye.. ilk ultrasonda, eşim ikiz değil mi iyi bakın demişti dr.a..

Ama şimdi diyorum ki ikiz gebelik ne zordur kim bilir. Doğduktan sonrasını düşünemiyorum bile..

selam herkese
ay canım esra ya geçmiş olsun son dakikalarda böyle rahatsızlanmak çok zor
aman dikkat canım dışarda birşeyler yeme

nazan senin 40 haftan ne zaman bitiyor

Son düzenleme:
canlarım cok saolun gecmis olsun dilekleriniz icin bakalım iilesiolar yavas yavas

onun dısında cartın uygun deil bisey demedi acılma yok dedi normal dogurabilecegine ancak acılma zamanı karar verebilirm dedi. ona gore derimki mukemmel acılman var normal dogar yada yok cok zor olur yırtık olur dedi. o yuzden haftayayı bekliycaz

bide catı muayenesi acıklık muhabbeti hic acımıo bea bosuna stres yapıoruz. bana muayene edicem dedi dedim eyvah geldimi o an kacamadık yani evet maaleesef dedi cıktım catala etti gecti gitti acı macı bisey hissetmedim acıkcası

işte ben diyorum boşa bakıyorlar aslında şu an çanağa... maksat muhabbet olsun yani... o açılma anında anlaşılacak bence de...

Mucize bence çekirdekler kavanozda küflendi biride çekirdekleri atıp kavanozu temizlemek için su doldurdu ....

olabiler petrikcim... ama ne kötü birşey değil mi, evde olan bitenden haberdar değilim... CADIARZU

Fasülyeko, döndün mü evine.. Kayınvaliden ne güzel bakmıştır sana.. Benim kayınvalidem çok iyi, çok iyi diyodum, bi kez aramadı beni hamilelikte, gördüm iyiliğini.. Bakalım bebek görmeye gelirler mi..

komsumun ikizleri var cok tatlilar o da agustosta dogum yapmis da cok zor gecmis günleri... Ama simdi okadar tatlilarki birbirlerini taklit ediyorlar arada itisiyorlar ama izlemesi vakit gecirmesi cok güzel ama komsum sen bide bana sor diyor baska bisey demiyor... Bizde cok ikiz istiyoduk esimle biri kiz biri erkek olsa ne güzel olur diyordukkaydirigubbakcemile5

komsumun ikizleri var cok tatlilar o da agustosta dogum yapmis da cok zor gecmis günleri... Ama simdi okadar tatlilarki birbirlerini taklit ediyorlar arada itisiyorlar ama izlemesi vakit gecirmesi cok güzel ama komsum sen bide bana sor diyor baska bisey demiyor... Bizde cok ikiz istiyoduk esimle biri kiz biri erkek olsa ne güzel olur diyordukkaydirigubbakcemile5

ayy hem içimizdeyken birbirleriyle oynarlardı canları sıkılmazdı..

Ben niyeyse canı sıkılıyo orda bizim çocuğun diye çok hayıflanıyorum. Daracık yerde hareket de edemiyo doğru dürüst...Manyak mıyım delikafadulden..

Fasülyeko, döndün mü evine.. Kayınvaliden ne güzel bakmıştır sana.. Benim kayınvalidem çok iyi, çok iyi diyodum, bi kez aramadı beni hamilelikte, gördüm iyiliğini.. Bakalım bebek görmeye gelirler mi..

sağolsun iyi baktı
bu akşam evime geçiyorum
annem ist a dönüyor evde yalnız kalmayayım diye kavınvalideme gelmiştik

seninkiler gelir inşallah
toruna gelinmez mi yaa anlamıyorum valla

bide kanala girmis benimki kafası cıkısta beklio :) ama o ter basmalı sancılar devam edio sanırım kafasıyla ittirio

yarın Başak ve Ebruska sezeryan olcak..

aa süper ne güzel
benim tarih bir muamma
gerçi aman kızım bekle anne dinlensin izni yanmasın diye kızımla konuşuyorum dinliyor sanırım beni
eşimde kızım gel artık diyor diyorumki çağırma ciddiye alır sonra :):emir_bebek:

kızlar ben eşimden ve ailesinden bıktık. 1 ayı geçti konuşmuoruz kaynana görümce tarafınla ama hala daha eşime tel açıp vıdı vıdı konuşuolar.eşim de adam olsa dinlemese. ben muhabbetlerini bile açmıorum bu insanların. ne doyumsuz ne huzursuz insanlarmış. eşimi çok sevdiğim halde bıktım ben bunlardan.o da onlardan etkilenmese sorun yok ama etkilenior ve bizim huzursuzluklarımız çıkıor bunlardan.uzak tutsun beni korusun istiorum konumu açtırmasın. eşimle ilgili konuşmayın desin istiorum beceremio. galiba boşanıcam kızlar yakamızdan düşmüolar çok yoruldum.

ayy hem içimizdeyken birbirleriyle oynarlardı canları sıkılmazdı..

Ben niyeyse canı sıkılıyo orda bizim çocuğun diye çok hayıflanıyorum. Daracık yerde hareket de edemiyo doğru dürüst...Manyak mıyım delikafadulden..

hehe ikizlerin 3 boyutlu videolarindan hic izledinmi? ayy bizimkiler gene SIKILINCa bize tekme atiyor.ikizler birbirlerine neresine denk gelirse tekmeleyip vurup duruyorlar... saskinlikla izlemistim altta kalanin cani cikiyor valla...:dance:

seninkiler gelir inşallah
toruna gelinmez mi yaa anlamıyorum valla

ben de çok şaşkınım...normalde peşimden koşturan bir tiptir. Ben ona gitcem diye ayağa kalkar, çok üstümüze titrer falan filan ama hiç aramıyolar.. Daha bebek için bişey lazım mı diye sormadı.Oysa torun torun diye başımızın etini yiyolardı. Garip ama yapacak bişey yok..

kızlar ben eşimden ve ailesinden bıktık. 1 ayı geçti konuşmuoruz kaynana görümce tarafınla ama hala daha eşime tel açıp vıdı vıdı konuşuolar.eşim de adam olsa dinlemese. ben muhabbetlerini bile açmıorum bu insanların. ne doyumsuz ne huzursuz insanlarmış. eşimi çok sevdiğim halde bıktım ben bunlardan.o da onlardan etkilenmese sorun yok ama etkilenior ve bizim huzursuzluklarımız çıkıor bunlardan.uzak tutsun beni korusun istiorum konumu açtırmasın. eşimle ilgili konuşmayın desin istiorum beceremio. galiba boşanıcam kızlar yakamızdan düşmüolar çok yoruldum.

Allah yardımcın olsun
bebeğini düşün canım
niye hamile bir kadına üzerlerki torun taşıyor o
inş eşin ortayı bulur iki tarafı dengeler

allah bildiği gibi yapsın hepsini de . eşimi de. istediği kadar annesi ablası olsun. bu kadar bulaştırmaması lazım bizim içişlerimize. o kadar bıktım ki anlatamam oysa ne zorluklarla evlendik biz. bu kadınlara pes etmezdim ama konuşmamak mesafe koymakta etkilemior. herşey eşimde bitior galiba. tek yapacağı lütfen biz bir aileyiz bizimle ilgili yorum yapmayın demek. başka hayatları mı yok bu 2 kadının sırf bizimle ilgileniorlar. kızlar çok üzülüorum. be çaresi de yok. anlayan bir eşim yok çünkü

bide kanala girmis benimki kafası cıkısta beklio :) ama o ter basmalı sancılar devam edio sanırım kafasıyla ittirio

yakın çok yakın dimi baby
kanala girince belirli bir süre var mıdır acep??

ben de çok şaşkınım...normalde peşimden koşturan bir tiptir. Ben ona gitcem diye ayağa kalkar, çok üstümüze titrer falan filan ama hiç aramıyolar.. Daha bebek için bişey lazım mı diye sormadı.Oysa torun torun diye başımızın etini yiyolardı. Garip ama yapacak bişey yok..

hayırlısı hiçüzme kendini

E aferin sana ne diyeyim..hiç yakışıyo mu olgun bi insana böyle demek..duymamış olalım...

ne demek boşanmak..onlar dış kapının mandalı..elbette sizi uzaktan rahatsız edebilirler ama duymazdan geleceksin, aileni yuvanı kendin koruyacaksın.. Haa eşin de onların tarafında ise ve sana kırıcı oluyorsa onu bilemem tabi.. Off ya ne karışıyo bu insanlar anlamıyorum..

X