2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

ben hep bu saatlerde kalkıyorumda evde is guç oluyor bugun direk oturdum kahvaltı hazırladıktan sonra kendimi yorgun hisediyorum mutfak tezgahının ustunde yapılan islemler beni çok yoruyor one egilip birseyler kesmek hazırlamak falan bulasıklar daha çok yorar oldu beni utu yapmak daha kolay mesela oturarak yapıyrum çunku oy uzden hazırladım kahvaltıyı berke ile hemen yedik ve kuruldum pc nin basına

ay nedense hiç sanmıyorum gulistan yahu bende dun oyle sandım sonra kahkahalarla aradı beni hatun heheh manikurdeydim diye:)))))

NST makinesini kandırdım:))

Dün NST'ye girdim. Malum ne sancı çıkıyo ne bişi. sancı değeri 18-19-20 civarında seyrediyor. Ebeye sordum sancı olması için 60 ları falan geçmesi gerekiyormuş.. Aklıma cinlik geldi. Şöyle sancım varmış gibi belden kendimi kastım, bi baktım 27-28-29-30 hooop artıyo.. Bıraktım normale döndü. Ulen bi kez daha yapayım dedim. Yine aynı hooooooop değer artıyo.

Aman dedim şimdi dr. sancı falan görmesin, bıraktıp muzipliği...

Haftaya pzt. gidicem dr.a ve sezeryan tarihini konuşcaz. Benim "oturan boğa" dönmedi hala..

ça ça ça ayça vallaha senden korkulur hee ayy senin Rüzgar la olacak maceralarını sabırsızlıkla bekliyorum. annenin sana seninde kardeşine yaptıklarını bildiğimiz için
kaydirigubbakcemile3delikafadulden:roflol:

ayrıca sen zaten sezeryan olmıcanmı kuzum yavrucun nie dönsünki otursun öle paşa paşa.. ayrıca çok ayıp ya oturan boğa denirmi kuzuya..:roflol:

NST makınesıyle dalga gecen ılk hamıle kadın olarak.. adını altın harflerle yazdırdın, teruk ederım.. :))) kırk yıl dusunsem aklıma gelmez yafff.. :))

kalçaçıkığı meselesini diyosun değil mi..benim dr. o konuda yeterli açıklama yapmadı, hiç karşılaşmadı galiba böyle bir durumla. Evet evet dediğin gibi, eğer risk varsa zaten dönmesin en azından mecburiyetim olsun..

Rüzgar bebek gelsin hele bi, bak neler yapıcam ona.. Allahım gele gele bana bu anne mi denk geldi diyecek..

tazem burcum sen dimek dün denize girdin hee.. eferim kız son dk golu olmuş hee..rahatlamışsındır.

NST makınesıyle dalga gecen ılk hamıle kadın olarak.. adını altın harflerle yazdırdın, teruk ederım.. :))) kırk yıl dusunsem aklıma gelmez yafff.. :))

beni o makineye bağlayanlar utansın kardeş.. sancım yok diyorum, bebek hareket ediyo diyorum...ıhhhh yoook illa bağlayacaklar.. ben de heyecan olsun dedim:)))

herkesciklere günaydın ben biraz önce uyandım çünkü iğrenç bi geceydi benim için 5 kere wc ye 3 kerede bacaklarımın kraplarına uyandım nefes almak zaten bir mesele bunlardan mı bilmiyorum ama son günlerde benim başım çok ağrıyor yaa dün dr ye soracaktım unutmuşum..........

:roflol:
Rüzgar bebek gelsin hele bi, bak neler yapıcam ona.. Allahım gele gele bana bu anne mi denk geldi diyecek..
delikafadulden aaaaayyy düşünemiyorum bile. ama annesi sen şimdi öle diosunda yüzünü görunce hiç kıyamıcaksın ona bak pinky demişdi dersin peeeehh bende çok tecrubel,y,m ya. delikafaduldendelikafadulden

ayyy benim oglum resmen alt taraflarda çalişma yapıyor ya. kıyamam yorulmuştur kuzucum bari ceviz yiyimde kuvvetlensin...

meraba kızlar giremedim biliyosunuz rahatsızım ve misafirler var göz atmaya çalıştım bebeklerimiz gelmeye başlamış çok güzeller allah nazarlardan korusun hepsini doğum yapan arkadaşlarım gözünüz aydın olsun hepinizin epey yapan olmuş sanırım inşallah herkesin yolundadır fazla kalamayacagım hepinizi öpüyorum belki bende pazar günü yapıcam dr bekliyoruz cuma geliyo hepimiz için hayırlısı olsun hepinizi öpüyorum..

kesin s okaklarda son veda ettigi bir yiycek vardır onla mesguldur telefonu falan duymamıstır :))))

betülcüm ya seni epey merak ettik dogrusau.. hayırlısı bakalım demek bu pazar belki diyorsun. bize haber vermeye çaliş kendine iyi bak.

kesin s okaklarda son veda ettigi bir yiycek vardır onla mesguldur telefonu falan duymamıstır :))))

ayy yok meşgule aldı tlf. mj gönderdim bende ama hla tık yok. ciddi ciddi aklıma gelmio değil hani.uleeeeyyn esra eger bi dogurmamış ol. bizi bu merakda bırakmanın hesabını sorcam sana. bari dogurmuş olda zılgıtdan yırtarsın..:mymeka:kaydirigubbakcemile

topikdeki insan sayısı artıyor fekat mj sayısında nedense hiçbir artış yok..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…