2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

[

saol canım
boşver nimde yok ayva çekirdeğim zaten hiç olmadıda sen de lansioh kullanırsın onun için eşini kırma boşver.valla 2 gündür bende herşeye sinir oluyodum hersey gıcık geliyo sürekli eşime çemkiriyorum bugün bıraktım herseyi salla gitsin modundayım

a.s.a.s.
bugun bı enteresanlık var topıkte ama.. hadı hayırlısı bakalım??
millet doğurmaya gitti sanırım evriş

bravo sık bırak sık bırak olöur nama sizden herşey bekelnir kaydirigubbakcemile5opuyorumnanaktan

ama ben biriktirmiştim, gitti birikimlerim... ühüüü..c:gitme:

neyse vazgeçtim çemkirmeyeceğim kimseye... napıym.. hayırlısı... belki yara olmaz göğsüm inşallah...

eşin yapmıştır kesin...git bana çabuk ayva bul de.. aynen o kavanozu dolu görmek istiyorum de..de bişeyler işte..tırssın senden..psikopatlık yap, estir gürle..

sakaleyn, napıyosun... mis kokulu napıyo şimdi uyuyo mu??.. yemekti bulaşıktı kim yapıyo?? annecinle görüştün mü??

eşin yapmıştır kesin...git bana çabuk ayva bul de.. aynen o kavanozu dolu görmek istiyorum de..de bişeyler işte..tırssın senden..psikopatlık yap, estir gürle..

boşa sayko ayça demiyolar sana da haa... peki bir de onu denerim, çemkirmeden saykoluk yapiym en iyisi.. Çok üzgünüm çoook

neyse vazgeçtim çemkirmeyeceğim kimseye... napıym.. hayırlısı... belki yara olmaz göğsüm inşallah...

soğanı dene tatlım ben yarından itibaren 2 güne 1 başlıcam arkadaşım hiç çatlamadığını söledi denemek lazım:jeyyar: ..bugün sende temizlik mi var dikkat et çok yorma kendini.neyse ben kaçtım kızlar öptüm hepinizi ben yokken doğurmayın haaa

Nice mutlu yıllara.. Bırak hediyeyi, en büyük hediye senin içinde saklı.. azcık sabretsin eşin, yakında verirsin eline:)))

soğan kokusundan hiç hoşlanmıyorum şu anda... nasıl olur bilmem ki... zaten soğan sürmeye kalksam onlar da sırra kadem basar... bizim evde işler bir garip işliyor... temizlik var, taze ve burkonun da var temizlik... işte bele...-tatlicadiarzu-

Bir şişe susam yagı edın.. ozellıkle sut abselerını azaltmak, çatlagı onlemek,süt artırımını saglamak, gogsun estetık gorunumunu de korumak ıcın her gun uc kere kadar duzenlı masaj yapılmalıymıs.. gogus uclarından baslayıp daıresel hareketlerle yagı yedırecekmısız..

Sogan falan yapamam nacızane.. cıddı cıddı gogusun ucuna sınecektır.. yemek yaparken doguradıgında bıle o elı 50 kere yıkasan cıkmıoo.. bole rıske gıremem.. herkeste farklı olabılır bu durum.. bende de bole.

evriş sen de olmasan... ah be ciğerim Allah razı olsun.. susam yağı birikime bağlı değil.. buluruz elbet.. sağolasın... a.s.

bir de bebiş kokuyu beğenmeyip emmezse o zaman ayıkla pirincin taşını işte... :1no2:

mucizem kız nereye kaybolcaklar. Allah Allah ya üstelik bide kavanoza su dolmuş heeeeeee.. kız çok enteresan. neyhse üzülme ya belki gerek kalmıcak. yara olmıycak belkide göğüsuçların..

mucize hem aktarlarda vardır artık herşey var yavrucum aktarlarda....

selammm kızlarrrrrrrrrrrrrr,ayyyhh kacgundur yokum cok özledım hepiniziii yaaaa.herkez cok iyidir inşallah,doguranlar olmus evrimcim sagolsun hebersiz bırakmıyor beni :))) enkısa zamanda aranızaa dönerimm inşallahhhh

bizde kızımla iyiyiz cuma doktora gitmiştik sancı mancı cıkmadı,hersey normal seyrınde devam gözüküyor.3150 kılosu boyu hakkında bıse sölemedı.2 hafta önce 49cmdı.şimdide 50 ve51 dir belkı.neyse işte bizden haberler bunlar.bende dün regl sancısı oldu ilk kez bukadar karnım agrır gibi oldu.ama dayanılmıycak gıbı degıldı öle yaniiii

esracımla konuştum nihayet..eveyeni gelmiş. yazık kızcagız ishalden harapbitap halde.. meger o sancı dediği bagırsak sancısıymış.. doktor en son pazartesiye gun vermiş .düşünsenize 25 temmuz son günmüştü güya. hayırlısı bakalım ne zaman nasıl olcak bu kızın dogumu. nst de sancı bilem çıkmamış hiççç.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…