2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

günaydıın herkese...

aklım hep esrada .ayırlısıyla bu kız bi dogursun saglıkla bi kavuşsun bebeişine. hepimiz rahatlıcas yahu..

ayyy kadriye ve ebru için son gun. ayyh çok heycanlı yaaa...Rabbim sagsalim evlerine dönemelrini nasip eylesin inş.:)

nazan ayhh sen bu işi biliosun ne kadar zarf olmuşlar hakkaten ..ellerine saglık.:)
ayhh avlla esraya dioz gezenti diye ama seninde ondan geri kalır yanın yok yani.
siz başladınız bebişleri çagırmaya bizdede babmız hadi oglum diyip duruyor bende çocugun aklına girme daha vakti var diyorum. hayırlısıyla 36+6 yı bi görelimde sonrasında paşa gönlü bilir oglumun..:)

kızlar ya bu sabah kan ilacımı içmeyi unuttum malum aç karnına içiliyor ya öglen vakti içsem bişi olmas dimeeeeeee...

bugun ne yapsam acaba..hava serin azcık alışverişemi çıksam ki.temizlik desen dün topladım biraz evi. çamaşırda yok.ütüde bitti.

kendi başımayım şu koca topikde. ühühhhhhhhhüüü:KK43:mafoldumben
nerdesiniz yaaaaaaa
babym sen bari gelseydin

esramsende sabah sabah girmeyince aklıma başka şeyler geliyor..

kızlar ya bu sabah kan ilacımı içmeyi unuttum malum aç karnına içiliyor ya öglen vakti içsem bişi olmas dimeeeeeee...

Yut gıtsın yaa.. fişi olmas..

bugun ne yapsam acaba..hava serin azcık alışverişemi çıksam ki.temizlik desen dün topladım biraz evi. çamaşırda yok.ütüde bitti.

Masallahh masallahh..

Ve bır ilke ımza atılıyor; saat 10 30.. sıtede kımse yok,sanırım benden baska herkes dogurdu :)))

ayyevrimcim hoşgeldin. yahu bugun topik halkı yok. esramda gelmedi. acep dogum yaptımıki. ayhh bu kız içime dert oldu ya..

sen nasılsın. hava nasıl izmirde.istanbul çok guzel serin serin esiyor valla..

anacığım hepinizin eli kulağında gelmeyen dert oluyor gerçekten yüreğim ağzımda sizleri takip ediyorum

gunaydın deryacım.. nasılsın.yusuf nasıl.ya en çok merak ettiğim geceleriniz nasıl geçiyor.

esra msn dede yok.ayy bu kız saate kadar uyumazdı.hayırlısı bakalım ne zaman haber alcas. biraz daha vakit geçsinde bi arayayım.gerçi 10 defa çaldırmadan açmaz bu kız bide.

günaydın EVRıŞ ve PıNKY
birtek siz online görünüyorsunuz. nereye kayboldu bu topik BABY açılışı da yapamadı, herhalde evin trafiğinden olsa gerek. ben de şimdi annemle salıpazarına gideceğim. ilk defa gidiyorum. çalıştığım için hiç kısmet olmamıştı daha önce kadıköyde bi pazara gitmek. inşallah şöhretine değiyordur. bu sıcakta karnım burnumda boşa dolaşmak istemem.

öpüldünüz.

gunaydınlarrr

nazan salı pazarına kadıkoye gidiyorsun yani deilmi

kesinlikle deger canım kocaman bir pazar ne ararsan var tabi ne ler arıyorsun bilmiyorum ama çok cesitli seylervar benim yerimedegez benim gozum yemiyorzaten gecen hafta bebekiçin tum eksiklerimi almıstım allahtan artık evimde izdivadayım :))) iyi gezmeler sana

günaydın EVRİŞ ve PİNKY
birtek siz online görünüyorsunuz. nereye kayboldu bu topik BABY açılışı da yapamadı, herhalde evin trafiğinden olsa gerek. ben de şimdi annemle salıpazarına gideceğim. ilk defa gidiyorum. çalıştığım için hiç kısmet olmamıştı daha önce kadıköyde bi pazara gitmek. inşallah şöhretine değiyordur. bu sıcakta karnım burnumda boşa dolaşmak istemem.

öpüldünüz.

nazan kadıköy salı pazarının şanını duymayan mı var yahu. gazetelere bile manşet olmuştu şu taşınma konusunda. sana iyi pazarlar muhakkak degecekdir gitiiğine umarım güzel ciciler alıp dönersin...

esrako sende erkencisin bugun ayhh kimsecikler yok hayretim şaştı ya.. bu saatte ve haftaiçi...

aaaaaaaaaaa hala kimse yok... esramı aradım meşgule aldı. ayhh bu kız beni fena heycanlandırıypr yaaaaaaa

ça ça ça ayça.wellcome yafrum. ayhh sen bari gel kimse ytok ya tek başıma kaldım buaralarda

ayyyyy bence esra kesn dogurdu. mj attım hala cvp yok.valla içimde öle bi his var

X