2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Eşim Çağan'ın odasına not yazmış :)

"anne yakında geliyorum yatağımı hazırla Çağan :)"

çok tatlı benim sefgilim
ayyy çok güzell bi davranış yaaa ne kadar duygusallll
ben tam odun gibiyimdir kocam benden beterrr hihooooo
esra esra doğuracaksın sen bu hafta.......
ay inşallah gülizim
Görüşlerinizi alayım;

Bu terlıgı ben yaptım.. elımde otellerın terlıklerı var.. bazılarının da kalıtelerı cok cok ıyı.. onlardan bırını bu sekılde susledım.. nası olmus??]
balımmmm bu boncukları tek tek yapıştırmadın değilmiii
ay çok güzel olmuşşş
sen gittiğin otellerden terlikmi yürütüyosunnn
:roflol:
du bende yürüteyim artıkınnnn
esram maşallah sancılar başlamış allah yardımcın olsun geliyor yahya celil bey demek
inşallah deryammmm
aa birde sancılar başlamış esrada hadi hayırlısı bakalım
avicenna mıydı hastanesi kızlar öyle hatırlıyorum da
sağolasın tatlım evet avicenna gültepe
benimle aynı gün doğuracak birileri olydı keşke..destek olurduk birbirimize..şu esra dayansa gün
ayy süperrr beklicem kız seniiii
esra kusum bence bu hafta sende bi sancilar siklasir ttalim..ama icime oyle doguyor sen cok ama cok kolay bi dogum yapicaksin, pirt diye cikivercek yahya..
aminnnnnnnnnnnnnnnnnn
inşallahhhhhhhhhhhhhhh
ağzını öpeyimmmm seninnnnnn
gel öpüjemmmmmmm

KAÇAKKEDınin de bebeğini gördüm şimdi , allah bağışlasın, ne kadar tatlı şey. ne kadar da masumlar. pamuklara sarmalı....ŞEBNEMcim kalbine çok iyi bak. allah kolaylık versin. umarım sarılığı biran önce geçer

ooo gelmişşşş bizim hatunnn
evett sancım vardı ama geçtiii
hiiiç umutlanma doğurmucammmm
çok beklersinnnn şekerimmm
naniknanik

hadi hadi.... başlamış işte sancıların. gözümüzaydın, nihayet doğuracaksın bu hafta hı? bi de benimle iddialaşıyor.
gerçekten doğum sancıları mı kuzum bunlar? düzenli mi yani_?

eşim bu akşamda sızdı. sadece azcık uyucam diyor ama en son geçen haftada böle olmuştuda ben yatak odasına zor çagırmıştım..gündüz ki enerji pilim bitmiş durumda. ayhh bu kramp giren ayagım agrıyor yine .

şikayet babında değil amabu agrı epey zor..

gypsym esram nerdeydin yafrum girmedn tüm gun..

nazan senide merak ettim bugun doktora gitcekdinya.demek hala dogurmadın sende! siz harbi yarışa girdiniz esrayla galibaaaaa

esra ya avatarındaki bebeğe bayılıyorum bilesin....çok datluuuuu

ya sizde çok yiyince rahatsız oluyormusunuz. ayhhh nefesim daralıyor yahu..karpuzu fazla kaçırdım sanırım. ben en iyis bi soda içiyim..........

balımmmm bu boncukları tek tek yapıştırmadın değilmiii
ay çok güzel olmuşşş
sen gittiğin otellerden terlikmi yürütüyosunnn
:roflol:
du bende yürüteyim artıkınnnn

Teeesüfff ederim fallla :umursamaz: Allah korkusu olan ınsanım ben nan!! ne yürütmesi.. onlar otellerde sana verilen seyler.. kullanırsın kullanmazsın,alırsın almazsın.. resillllllllll,gelir yolarımm senı haaa lmaz: haberı yok dübükünn daa naniknanik

Nası yapıldıgını annattım bacım Güliz e,bul onu :mymeka: .. tek tek boncuk yapıstıracak döt mü kaldı bende..

Gittiğin yerleri haber vererekk gitsene sen be kadın.. millet telefonlara saldırdı senı goremeyınce klava:

bugün yeni süslemeler yaptım. lavantadan bu kez... fotosunu da çektim, birara eklerim. ama görüyorum artık topikte bebek fotoları varken kimse şeker fotolarına bakmaz di mi? herkes bu fasılları çoıktan geçti. ben ise doğurmuş olacağımı tahmin ettiğim tarihte hala daha şekerle mekerle uğraşıyorum.

canım benim bebekler doğdukları ilk bir haftada kilo evrebiliyorlarmış bugün bizde doktordaydık bebeği tartmadan önce douğum kilosunu sordu tartınca hayal kırıklığı yaşamayın kilo vermiş olabilir dedi ama biz mama destekli beslendiğimzi için almışız canını sıkma yani
göğüs ucunda problem yoksa azcık dişini sık silikonsuz emzir derim hastanede 35 haftalık 2500 gr bir bebek vardı annenin göğüs ucu çok küçüktü ama hemşirenin birisi sağolsun ikinci günün sonunda gelip bi ilgileniverdi (ilk gece onunkide benimkide sabaha kadar ağladılar benim sütüm yok onunkide memeyi tutmayı beceremiyordu kuzular) biraz uğraşla bebek emmeyi başardı ama çok ağlıyor sabredeceksiniz demişti
ilk günler hem çok kusuyorlar ağzından burnundan geliyor mutlaka yan yatır bebeğini nefessiz kalıncada yüz üstü çevir hafifçe sırtına vur canım ağzı burnu boşalıp açılır hiç korkma snada geçmiş olsun ögzün aydın olsun

ben kaçaaar..hepinze iyi geceler. bol muhabbetler. ayhh üstümden kamyon geçmiş gibiyim. bi daha bu kadar çok yersem ne olıyım ya. of offfffffffff

bu çok çok kıymetli bir bilgi deryam Allah razı olsun ..

Sahsen ben gormeyı cok ıstıyorum... gunduz terlık yaptım koydum ben bak mesela :)

Yerim ben senii yerimm... ıkı arada bı derede bı de bılgılendırıyorsun biz garıbanları.. Allah razı olsun be kuzum.

yooooo NURDANcım yok hiç. bu sabah nstye girdim, sancı çizgim dümdüz çıktı, sadece 3 kere minicik pikler yaptı. o da en yüksek değer 60 oldu yani doğurmuyorum.
60 görüyorsa hazırlıklı olderim benim doğum öçncesi nstde iki keremi üç keremi 60 görmüştü sancı yok diyordum kaydirigubbakcemile3
tıramayın ilk haftada ister istemez birazcık sorun yaşayacaksınız ama oda geçiyor lansinoh çok işe yarıyor

maşallah yavru kuşa ya ne tatlı şey bu böyle

tatlı evrişim pinky ni demek nurdan bende sizleri seviyorum en taze bilgi bunlar ilk günler topiğe giremezseniz aklınızda bulunsun aklınıza mutlaka gelir bunlar
oğluşumu yatırdım sıra kızımla bende koçiş gece görevinde abim kalıyor yanımda bu gece hepinizi öptüm iyi geceler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…