2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

slm kızlar napıyosunuz valla takip edemiyorum bebişimle uğraşmaktan darısı sizin başınıza biz cok iyiyiz ben düzeldim sayılır kızımda allahtan emiyo yarın çocuk druna gidip muayene olucaz bakalım ve sağlıkocağında topuk kanı alıcaklar canımbenim nasıl kıyıcaklar bilmem.
bu arada kızımın resimleri var aşağıdaki sitede bakmak isterseniz bu aile sitemiz bizim kızımın resminin üstüne tıklayınca diğer bikaç resmi daha cıkıyo

HACIFAIKOGULLARI - ANA SAYFA

canım hayırlı olsun ada lenayı kucağına almışsın az önce gördüm resmini çok tatlı bir kız maşallah.... benim çok zorlu geçiyor senin nasıll.... hala tek başıma emziremiyorum silikon uçla başım belada zaten birde boğazına süt kaçıp tıkanacak diyede yanlız emziremiyorum..... allah kolaylık versin topuk kanı olayı sinir bozucu hem hastanede hemde sağlık ocağında alıyorlar insanın içi gidiyor evladı ağlarken ama ne yapalım herşey onların sağlıkları için biz kaç kere sarılık için kan verdik bakalım bizde yarın sarılık için yeniden kan vereceğiz şimdiden üzülüyorum canı acıyacak diye ama yapacak birşey yok...

slm kızlar napıyosunuz valla takip edemiyorum bebişimle uğraşmaktan darısı sizin başınıza biz cok iyiyiz ben düzeldim sayılır kızımda allahtan emiyo yarın çocuk druna gidip muayene olucaz bakalım ve sağlıkocağında topuk kanı alıcaklar canımbenim nasıl kıyıcaklar bilmem.
bu arada kızımın resimleri var aşağıdaki sitede bakmak isterseniz bu aile sitemiz bizim kızımın resminin üstüne tıklayınca diğer bikaç resmi daha cıkıyo

Allah nazarlardan saklasın..

selam güzel hamileler... nasılsınız bakalım son sayılı zamanlar nasıl geçiyor....

benim annelik çok zorlu geçiyor.... dünyanın en güzel şeyi olduğu kadar bir insanı büyütmek bi okadar zor.... o ağlıyor benim içim kopuyor çok üzülüyorum.... çocuk bu tabi ağlayarak büyüyecek ama anne olmak kolay birşey değilmiş..... stresli şeyler doğumdan sonrada devam ediyor.... yok işitme testi yok topuk kanı 2kere kan alınıyor yok sarılık vs... bugün yine dr. daydık sağlık ocağında kontrolümüz vardı kızım selin 7 gündür hiç kilo almamış üstüne 90gr vermiş dr. a götürdük aydınlatıcı bir bilgi vermedi emzirin diyor biz ne yapıyoruz acaba zar zor emzirmeye çalışıyoruz silikon uçla ama demekki yeterli gelmiyor bugün ona çok üzüldüm niye hiç kilo almadı diye içimin yağları eriyor inanın hani annelerimiz hep derlerdi ya sana birşey olmasın ben olayım senin hastalığın yerine ben hasta olayım diye annen öyle daha önce kimse iç in hiçbirşey için içim böyle yanmamıştı böyle üzülmemiştim....bakalım bu hafta içi daha iyi bir çocuk dr. u bulup götüreceğiz şükür sağlığında birşey yok ama daha çok küçük doğduğu için bebeğim zorlanıyor emmekte bile birde silikon uç olunca dahada zorlaşıyorherşey... kolay kolay çocuğu tutamıyorum hem uç hem bebek... birde öyle paniğimki sormayın emerken falan boğazına kaçıyor yada bazen tükürüğü falan kaçıyor hık hık diye ses çıkıyo aman allahım elim ayağım titriyor boğuluyor diye biraz soğuk kanlı olmak lazım ama sanırım zamanla olacak bu durum..... yarın yine hastaneye gideceğiz sarılık için kan tahlili vereceğiz bakalım inşallah herşey yolundadır sarılık falan çıkmaz yada en azından küveze koyacak kadar yüksek değildir... bizden haberler bu kadar zorlu geçiyor ama herşeye herşeye değer evladım sağlıkla kucağımda allahıma binlerce şükür.... dualarım sizinle hepinize hayırlı doğumlar sağlıklı evlatlar diyorum....

Sibelim cok cok gecmıs olsun annem.. Allah yardımcın olsun.. bır an once hersey yoluna gırer ınsallahh.. dualarım senınle. Su kadar sıkıntının ıcınde bıze guzel dılekler dıledıgın ıcın tekrar tekrar tesekkurler.

sibelciğim şimdi ben doğurmadığım için hariçten gazel okumak istemiyorum.Başmıza ne gelecek Allah bilir tabi.bebişler telapatik varlıklar senin kaygın ona da geçer ve kendini güvende ve huzurlu hissetmez.sakin olmaya çalış ve başka bir doktor bul en iyisi.kilo almamasına rağmen sağlığının yerinde olması çok iyi..herşey düzelecek inan..hamileyken de hep stres yapardın ama bak sağ salim kucağına aldın bebişini.gerekirse mama da vermelisin bence..

serap köfte dudaklına maşallah..
ben kalkıp yemek hazırlayayım salifo uyudu aç aç yazık

okudum geçmişii...
emrem doğurmuş. hayırlı olsun bebişine. tosun da olmuş maşallah.

serap beben nassı güsel uyuo öle kendinden geçmiş koca insan gibi eller yanaklarının altında. maşallah bebişee.

milkshake canım doktor ekten bişi demedi mi. normal miymiş kilo almaması. her bebek doğumdan sonra kilo verirmiş 150 gram kadar. belki senin ki verdiğini aldığı için kilo almamış duruordur.

esraaa sancın başlamış. hayırlı olsun. devamı gelirse inşallah bir avazda kurtulursun inşallah.

pervin ve nurdan valla ne güsel ailecek zaman geçiriosunuz. tüm sevdikleriniz yanınızda. allah bozmasın.

dide senin ailen nerde. yalnız mıısn sen orda

sağ olun kızlar bakalım sadece geceleri mama veriyordum şimdi dahada artacak sanırım mama verme sayısı ne yapalım aç kalmasından iyidir,.... ne demek kızlar evrişim biz her zaman birbirimize destek olduk hatta siz hep bana destek oldunuz gyspresranın dediği gibi en çilekeş bendim topikte şükürler olsun ki doğum konusunda herşey yolunda gitti kızımı sağlıkla kucağıma aldım gerçi hiç şaşırmadım ilk önce gelmesine bu kadar durduğuna dua ediyorum ben az çok biliyorsunuz kanama tarzı şeyler gelmişti arada hep bu erken doğum korkusunu yaşamıştım neyseki bitti herşey.... aslına bakarsan bi yandan iyi oldu ne olup bittiğini anlamadan doğum yaptım yoksa bilirsiniz ben sayılı günler kalsaydı doğum için ondada birbunalım bulurdum kendime ay nasıl olacak vs. diye kendimi sıkardım her şerde bir hayır varmış allah dağına göre kar veriyor hiç aklımda yokken doğum yaptım kızımı kucağıma aldım böylesi daha iyi oldu belkide.... bu günlerde geçecek allahın izniyle bir aya kalmadan sizlerde hepiniz evlatlarınızı sağlıkla kucağınıza alacaksınız o zaman yine aynı paylaşımı yapıyor olacağız belki ben tecrübe sahibi olmuş olurum ozamana kadar inşallah:))))

bende cok heves ediyorum..ilk okul yada anaokul donemi 2. cocugun cinsiyetine gorede ayarlariz diye dusunuyorum..bizimkilerede tibetinkilerede sordum once kestirip dugunu birkac sene sonra yapmayi dusunuyoruz diye, iki tarafta onayladi hic suphesiz konu saglik olunca..hep esprisi kalirmi diye dusunuyordum bi yandan ama cocugumun aci cekmesinee gonlum el vermez..yemisim esprisini:)))

biz de öyle düşünüyoruz..önce kestirip ana sınıfı yaşlarında düğün düşünüyoruz.

selam güzel hamileler... nasılsınız bakalım son sayılı zamanlar nasıl geçiyor....

benim annelik çok zorlu geçiyor.... dünyanın en güzel şeyi olduğu kadar bir insanı büyütmek bi okadar zor.... o ağlıyor benim içim kopuyor çok üzülüyorum.... çocuk bu tabi ağlayarak büyüyecek ama anne olmak kolay birşey değilmiş..... stresli şeyler doğumdan sonrada devam ediyor.... yok işitme testi yok topuk kanı 2kere kan alınıyor yok sarılık vs... bugün yine dr. daydık sağlık ocağında kontrolümüz vardı kızım selin 7 gündür hiç kilo almamış üstüne 90gr vermiş dr. a götürdük aydınlatıcı bir bilgi vermedi emzirin diyor biz ne yapıyoruz acaba zar zor emzirmeye çalışıyoruz silikon uçla ama demekki yeterli gelmiyor bugün ona çok üzüldüm niye hiç kilo almadı diye içimin yağları eriyor inanın hani annelerimiz hep derlerdi ya sana birşey olmasın ben olayım senin hastalığın yerine ben yolundadır sarılık falan çıkmaz yada en azından küveze koyacak kadar yüksek değildir... bizden haberler bu kadar zorlu geçiyor ama herşeye herşeye değer evladım sağlıkla kucağımda allahıma binlerce şükür.... dualarım sizinle hepinize hayırlı doğumlar sağlıklı evlatlar diyorum....

hoşgeldin sibelcim..silikon uçsuz alamıyomu hala?..sıkıntılarınız da en kısa sürede geçer inşallah..daha iyi bi çocuk dr.u bulmak iyi fikir bence...bakalım bizler neler yaşıycaz..allah razı olsun duaların için..

biz de öyle düşünüyoruz..önce kestirip ana sınıfı yaşlarında düğün düşünüyoruz.

hoşgeldin sibelcim..silikon uçsuz alamıyomu hala?..sıkıntılarınız da en kısa sürede geçer inşallah..daha iyi bi çocuk dr.u bulmak iyi fikir bence...bakalım bizler neler yaşıycaz..allah razı olsun duaların için..

yok be tatlım nerde almıyor silikon uç almadan selinin suçu yok yavrum ne yapsın benim gögüslerimin hiç ucu yok çocuk ağzına alamıyor memeği doğal olarak ne yapalım uçla muçla en azından anne sütünü bir şekilde alıyor buna şükrediyorum.... günler çok çabuk geçiyor 14 günlük olduk bugün ne tarihten haberim oluyor ne günlerden zaman su gibi akıp geçiyor zaten birşey yapmaya birşey düşünmeye vakit kalmıyor, gelen giden bebekle uğraşmaktan başımı kaşımaya vaktim olmuyor arada nete girebiliyorum oda nerdeyse haftada bir kere falan....

serap, milkshake sizi burada görmek ne güzel...

serap maşallah ada lena'ya çok güzel bir kız Allah nazarlardan saklasın...

milkshake canım, sen de zoru atlattın, inşallah bundan sonra bebeğinin salığı daha iyiye gider ve bir sorun kalmaz yakın zamanda... hep derler ya işte çocuklar öyle ya da böyle büyüyor diye, kilo da alır canım inşallah...
sen moralini sağlam tut...

yok be tatlım nerde almıyor silikon uç almadan selinin suçu yok yavrum ne yapsın benim gögüslerimin hiç ucu yok çocuk ağzına alamıyor memeği doğal olarak ne yapalım uçla muçla en azından anne sütünü bir şekilde alıyor buna şükrediyorum.... günler çok çabuk geçiyor 14 günlük olduk bugün ne tarihten haberim oluyor ne günlerden zaman su gibi akıp geçiyor zaten birşey yapmaya birşey düşünmeye vakit kalmıyor, gelen giden bebekle uğraşmaktan başımı kaşımaya vaktim olmuyor arada nete girebiliyorum oda nerdeyse haftada bir kere falan....

hım demek öyle..olsun sen üstüne düşeni yapmaya çalışıyosun..maşallah maşallah herşey düzelir, rayına oturur zamanla..sıkma canını..

ayy ayyy serap ya maşallah kızına nasılda guzel uyuyor öyle.tombik yanak köfte dudak.ayy esrakonun ece side böyle olcak sanırım.Allah nazarlardan saklasın maşallah tekrar tekrar..

sibelcim canm ya dualarımız sennle.canını sıkma nolur.strese girdikçe bebkde hissedermiş bunu. saglıgı yerind eolsunda inş. zamanla herşey yoluna girer.

meme ucu konusunda siz böyle yazdıkça ben iyice tırsıyorum şimdiden memeucu masajı yapmaya başladım masaj sonrası biberon ucu gibi oluyor ama bebeişim için bu yeterlimi acaba..

ayy ayyy serap ya maşallah kızına nasılda guzel uyuyor öyle.tombik yanak köfte dudak.ayy esrakonun ece side böyle olcak sanırım.Allah nazarlardan saklasın maşallah tekrar tekrar..

sibelcim canm ya dualarımız sennle.canını sıkma nolur.strese girdikçe bebkde hissedermiş bunu. saglıgı yerind eolsunda inş. zamanla herşey yoluna girer.

meme ucu konusunda siz böyle yazdıkça ben iyice tırsıyorum şimdiden memeucu masajı yapmaya başladım masaj sonrası biberon ucu gibi oluyor ama bebeişim için bu yeterlimi acaba..

yok canım böyle anlatıp seni korkutmuş olmuş istemem sakın böyle düşünme üzülürüm,,,,bizim sorun tamamen benimkiyle alakalı birde malum kızım 3-4 hafta erken doğduğu için daha tam olarak emmeyi memeyi yakalamayı beceremiyor birde gögüs ucum olmadığından ondan ötürü ememiyor... ama senin bak sonuçta masajla falan çıkıyormuş ucun neden ememesin bebeğin benim öyle olmadığı için ememiyor sen şimdiden bunları düşünme emi herşey güzel olacak bebeğin şapur şapur emecek görbak :1hug:

Arkadaşlar bugun son doktor kontrolüm vardı Geçen hafta gittigimde 3 Agustosa doktorum gün vermişti bugun gittigimde nst sonucu iyi çıktı ama ultrasyonda bebeğin suyu azalmış çarşamba tekra gel olmazsa cuma günü alırız dedi :KK43: bebeğin hareketleri nasıl dedi .. çok hareketli bir bebek değil akşamları hareketleniyor karnımın içinde kabarıp duruyor dedım .. bebek hareketlerinde yavaşlama hissedersen hiç beklemeden gel dedi ... suanda sanki oynamıyor gibi ruhen çökmüş durumdayım ... aynı durumda olan arkadaşlar lütfen bişeyler yazın içim içimi yiyor .. Bu zamana kadar geldik Allahım neolur sağlıklıca kucagımıza da almayı nasip et :KK43:

benim annelik çok zorlu geçiyor.... dünyanın en güzel şeyi olduğu kadar bir insanı büyütmek bi okadar zor.... o ağlıyor benim içim kopuyor çok üzülüyorum.... çocuk bu tabi ağlayarak büyüyecek ama anne olmak kolay birşey değilmiş..... stresli şeyler doğumdan sonrada devam ediyor.... yok işitme testi yok topuk kanı 2kere kan alınıyor yok sarılık vs... bugün yine dr. daydık sağlık ocağında kontrolümüz vardı kızım selin 7 gündür hiç kilo almamış üstüne 90gr vermiş dr. a götürdük aydınlatıcı bir bilgi vermedi emzirin diyor biz ne yapıyoruz acaba zar zor emzirmeye çalışıyoruz silikon uçla ama demekki yeterli gelmiyor bugün ona çok üzüldüm niye hiç kilo almadı diye içimin yağları eriyor inanın hani annelerimiz hep derlerdi ya sana birşey olmasın ben olayım senin hastalığın yerine ben hasta olayım diye annen öyle daha önce kimse iç in hiçbirşey için içim böyle yanmamıştı böyle üzülmemiştim....bakalım bu hafta içi daha iyi bir çocuk dr. u bulup götüreceğiz şükür sağlığında birşey yok ama daha çok küçük doğduğu için bebeğim zorlanıyor emmekte bile birde silikon uç olunca dahada zorlaşıyorherşey... kolay kolay çocuğu tutamıyorum hem uç hem bebek... birde öyle paniğimki sormayın emerken falan boğazına kaçıyor yada bazen tükürüğü falan kaçıyor hık hık diye ses çıkıyo aman allahım elim ayağım titriyor boğuluyor diye biraz soğuk kanlı olmak lazım ama sanırım zamanla olacak bu durum..... yarın yine hastaneye gideceğiz sarılık için kan tahlili vereceğiz bakalım inşallah herşey yolundadır sarılık falan çıkmaz yada en azından küveze koyacak kadar yüksek değildir... bizden haberler bu kadar zorlu geçiyor ama herşeye herşeye değer evladım sağlıkla kucağımda allahıma binlerce şükür.... dualarım sizinle hepinize hayırlı doğumlar sağlıklı evlatlar diyorum....
allah kolayliklar versin canim, en kisa zamanda topik topik olmaya baslar insallah..

allahim o nasil bir uyuma seklidir oyle, cok guzel kizin masallah...

Arkadaşlar bugun son doktor kontrolüm vardı Geçen hafta gittigimde 3 Agustosa doktorum gün vermişti bugun gittigimde nst sonucu iyi çıktı ama ultrasyonda bebeğin suyu azalmış çarşamba tekra gel olmazsa cuma günü alırız dedi :KK43: bebeğin hareketleri nasıl dedi .. çok hareketli bir bebek değil akşamları hareketleniyor karnımın içinde kabarıp duruyor dedım .. bebek hareketlerinde yavaşlama hissedersen hiç beklemeden gel dedi ... suanda sanki oynamıyor gibi ruhen çökmüş durumdayım ... aynı durumda olan arkadaşlar lütfen bişeyler yazın içim içimi yiyor .. Bu zamana kadar geldik Allahım neolur sağlıklıca kucagımıza da almayı nasip et :KK43:

canim hemen bozma moralini, meyvesuyu cukulata falan ye bak bakalim hareketleri nasil, bol bol da su ic bu arda..carsambaya hersey duzelir insallah...

MıLKSHAKE, canım, senin bu hissettiklerini emin ol hepimiz yaşayacağız. annelik böyle bişeymiş işte... bozma moralini kilo konusunda, ilk zamanlar kilo vermeleri çok normalmiş canım. eninde sonunda büyüyecek. ben de çok minik ve zayıf bir bebekmişim. hep bir deri bir kemik şeklinde. ama bi de şimdi bak.... ablamın bebekleri de hep çok geç büyüdüler , hep zayıf gittiler bi yaşa kadar sonradan da rejim yaptırmaya çalışıyoruz.
SERAPçım, kızına maşallah. çok tatlı. içim gitti. diyorum "şimdi benim içimde de böle bişey mi var" çok heyecanlanıyor insan.

yooooo NURDANcım yok hiç. bu sabah nstye girdim, sancı çizgim dümdüz çıktı, sadece 3 kere minicik pikler yaptı. o da en yüksek değer 60 oldu yani doğurmuyorum.

X