2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

bende dun gece olmus bir yakınımı ruyamda gordum teyzem gibi gordugum annemin çok yakın bir arkadası vardı elinde buyudugum biri idi erkenden gogus kanserinden 40 yasında kaybettik çok çok uzulmustum yıllar oldu dun ggece onu gordum bana diyor dogumgununmus sevnidim çok falan acaba doguracagımımı goruyor ordan bilmiyorum ama olu haberi diri haberi getirirmis hep iyi imis olu gormek okudugum kadarıyla sabaha karsı 5 gibi aglayarak uyandım onun etkisi ile

Gunaydin guzel anneler...

arkadaşlar günaydın ben bu sabah doğum yapıcaktım ama 24 ü gecesi sancım tuttu.ve sezeryan ile doğum yaptım.allah hepinizi sağ sağlim kurtarsın.3850 gr bebeğim. opuyorumnanaktan
Gozun aydin emrem, masalah kuzucuga, en kisa zamanda iyilesir umarim...

günaydın kızlar
herkesler iyidir umarım
gözümüz aydın olsunnn
artk benimde sancılarım başladııı
sevineyimmi üzüleyimmi siz söyleyin heeee
oh be yavrum hele sukur zamani gelmisti:))evrim hakli bu tarif ettigin agrilar dogum sancisi,hemen saat tut, sikligi artarsa hazirlan, zira bu kadar gezmeye senin rahim agzi birden acilabilir..

gozun aydin eftelya, insallahseni uzmeden zamaninda gelir yavrun...

buarada dun itibariyle siki yonetim altindayim, egilmem, biseyi uzanarak almam, bisey kaldirmam, hatta ayakta durmam bile yasaklanmis durumda anne sultan tarafindan...kurallari ihlal etigim anda zilgiti yiyorum...

buarada dun itibariyle siki yonetim altindayim, egilmem, biseyi uzanarak almam, bisey kaldirmam, hatta ayakta durmam bile yasaklanmis durumda anne sultan tarafindan...kurallari ihlal etigim anda zilgiti yiyorum...

anneye bi alkış..alkisalkisalkis..öperim o annenin güzel yanaklarından..

kıçtan gireni bilmiyorum ben..düzenli mi?

böyle kurallara can kurban

benim canım yine bişe istemedi.süt içtim ve meyve yedim..siz yapabiliyor musunuz kahvaltı??

bencede yersin zılgıtıda tokatıda.:mymeka: uzanmayın diyoruz aylardır..ee bi zahmet artık yat be kzuu..inşaattı semişnerdi sunumdu derken senin yatış vaktin geldiii

gypsymesram tarif ettiğin agrı sancı işte kuzum bi dikkat vet bakalım ne kadar sıklıkla yaşıyosun. ayhh hadi ya valla senden de müjdeli haberi duymayı sabırsızlıkla bekliyorum.

bende kahvaltı olarak karpuz peynir yedim sut içtim birde fresh seyler yemek istiyorum oyle ekmek peynir falan yiyesim yok nedense ogule yemegindede zeytinyaglı yiyorum genelde

bencede yersin zılgıtıda tokatıda.:mymeka: uzanmayın diyoruz aylardır..ee bi zahmet artık yat be kzuu..inşaattı semişnerdi sunumdu derken senin yatış vaktin geldiii

hic sikeytim yok valla o zilgitlara..aylardir zorlamisiz kendimizi, aslinda hc birini yapmayip, direk yatis yapmak gerekmis...

ablam bizde annem gitti ablam geldi
dönüşümlü kalıyolarrr
tırstılarrr galiba dün piknikte yamulunca
zemuszemus
fazla takılamam bugün habarınızz olsunnnn

canım ya yoksa Yayha geliyormu, saat tut Esram hazırlıklı ol

buarada dun itibariyle sıkı yonetim altindayim, egilmem, biseyi uzanarak almam, bisey kaldirmam, hatta ayakta durmam bile yasaklanmis durumda anne sultan tarafindan...kurallari ihlal etigim anda zilgiti yiyorum...
negüzel yasaklar, anneye selamlar :)

benim canım yine bişe istemedi.süt içtim ve meyve yedim..siz yapabiliyor musunuz kahvaltı??

peynirli sütlü omlet yedim bu sabah bazende tavada tost yapıyorum değişiiklik olsun
tokluk hissi tamamen yok bende hep açıp

buarada bizde bi iki gundur acayip hareket var iceride, annemin sesine cok tepki veriyor, ne zaman annem konussa( ki kendisi cok heyecanli anlatir herseyi, bicir bicir) bizim sipa nasil hareketleniyor, kafa eller ayaklar..cok sasirdim, babasina bile boyle tepki gostermemisti, o da sevindi anneanneye heralde:))) ama cok ilginc ya...acaba diyorum denk mi geliyor, yada bilincli mi yapiyor...

az once ilginc bisi oldu,temizlige gelen kadin beni aradi, ruyasinda beni gormus, cok mutluydun ddedi yoksa dogummu oldu dedi??dedim yok daha dur 2 hafta var, en son gierkende haliyi sileyim diye tuturmustu cocuk odsindaki, ya ben gelene kadar dogurursan diye...tirstim sabah sabah, allah korusun ya daha zaman var, doktorum tatilde(

Eşim Çağan'ın odasına not yazmış :)

"anne yakında geliyorum yatağımı hazırla Çağan :)"

çok tatlı benim sefgilim

oo süper kocaman olmuş maaşallah ikinize de, normal doğuma hazırladıysan kendini o da süper eftelyacım... benim doktorda ısrarla normal normal deyip duruyo ben cok tırsıyorum birazdan gidicem zorla çatı muayenesi yaptırıcam. çatın dar diyeceğini düşünüp kendimi rahatlatmak istiyorum resmen...

günaydın kızlar
herkesler iyidir umarım
gözümüz aydın olsunnn
artk benimde sancılarım başladııı
sevineyimmi üzüleyimmi siz söyleyin heeee

esra esra doğuracaksın sen bu hafta....

pervincim ağda işi için normal doğumdan hemen önce yaptıran bir arkadaşım sakın yaptırma diye uyarmıştı beni 2-3 önce yaptırıp sonra doğurdu. inanılmaz tahriş oldu demişti. doktoru bile kızmış neden jilet kullanmadın diye aklında olsun canım...

arkadaşlar günaydın ben bu sabah doğum yapıcaktım ama 24 ü gecesi sancım tuttu.ve sezeryan ile doğum yaptım.allah hepinizi sağ sağlim kurtarsın.3850 gr bebeğim. opuyorumnanaktan
canım maşaallah bebeğine de sana da. ne güzel Allah bize de nasip etsin...

Eşim Çağan'ın odasına not yazmış :)

"anne yakında geliyorum yatağımı hazırla Çağan :)"

çok tatlı benim sefgilim

evet ya ne güzel düşünmüş, Allah daim etsin mutluluğunuzu...

petrik şeker nasıl gidiyo, benim son zamanlarda düşük seyrediyor, tatlı yeseem bile 130 un üstüne cıkmadı hiç maaşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…