2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Ay yavruuum, minicik bir kız buopuyorumnanaktan; çooooook tatlı Şebnemciğim Allah sağ salim evinize getirmeyi nasip etsin en kısa zamanda

Tamam canım, söylerimyerimsenibenGözün aydın. Allah analı babalı büyütsün. İnşallah en kısa zamanda kurtulur kuzucuk. Dualarımız sizinle:Saruboceq:

Günaydınlaaarrr...

Çok yararlı bilgiler varmış burada, teşekkürler paylaştığın için. Mesela ben hastane çantama bile yalancı meme koymuştum bir tane.. Demek verilmemesi gerekiyormuş.. Zaten en büyük korkum emzirme problemi yaşamak.. İnsanın korktuğu başına gelirmiş, çok da düşünmemek lazım değil mi ?
Başaaakk, seni "nedense" çok iyi anlıyorum bacım.. delikafadulden

Doğru söylüyorsun Esra'cım.. Doğumdan sonra zaten evin temizliğini kafaya takacak olursan kendime "yuh" demek istiyorum. İnşallah böyle bir psikopatlık yapmam, zira öyle bir potansiyel barındıyorum içimde..-tatlicadiarzu-
Bu arada, ben de iyiki geçen haftaki buluşmaya gelmişim kızlar.. Seninle, GYPSY ve Nazan'la tanışmış olmaktan çok mutluyum.. opuyorumnanaktan

Sana da hayırlı olsun Zehra. Demek seninle de aynı gün doğuma giriyor olacağız.. Benim doktor sabah 6:30da hastanede olun dedi. 7:30da da sanırım sezaryene alınmış olurum.. Allah hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin..
Maşallah bebeğine Şebnem.. Nasıl da tatlı çıkmış minik Buse, Allah nazarlardan saklasın Epey koşturmaca halindesiniz ama eminim bunların hepsi tatlı birer anı olarak kalacak sizde.. Herşey yoluna girecektir.. Kalbin de anneliğe alışacak annesi, o dünya tatlısı melek kısmetiyle herşeyin yoluna girmesini sağlayacaktır..

başak ve ebrunun 2 günü benim 4 günüm var..çok tuhaf hisler içindeyim.sanki hep karnımda kalsın istiyorum ama çıksın da istiyorum.
Canım DİDO'm, günler geçecek, kuzularımıza sağlıkla kavuşacağız inşallah.. Bende de bir melankoliklik oldu.. Sıpam içimde devamlı hareket halinde.. 2 gün sonra bunları özlüyor olacağım dedim kendi kendime.. Hamile olduğumu ilk öğrendiğimde bir an önce bebeğime kavuşma hevesiyle nasıl geçer o kadar zaman demiştim.. Şimdi ise hamileliğin bitişinden ötürü hüzünleniyorum, işe bak... :sinifsinif:

Baby, sizde de güzel bir telaş var, ne güzel evin şenlendi birden.. Ece'cik gelsin, asıl şenlik o zaman gelecek :) Dr.da doğum şeklin mi kesinleşecek canım? Hayırlısı olsun..

gunaydınn herkese..

dün çok çok guzel bir havavardıayy muhteşem bir esinti ile gece 10.30da geldik evimize. sabah 9 da kahvaltı için gittik

bu sabah yine krampla uynadım. yaa kızlar çok canımı zacıtıyor bu kramplar magnezyum da içiyorum nedir buna çare?

ben şimdi geçmişe bi göz atayım. umarım herşey yolundadır..

arkadaşlar günaydın ben bu sabah doğum yapıcaktım ama 24 ü gecesi sancım tuttu.ve sezeryan ile doğum yaptım.allah hepinizi sağ sağlim kurtarsın.3850 gr bebeğim. opuyorumnanaktan

Emrem.. hayırlı ugurlu olsun kuzum.. Allah analı babalı buyutsun.. umarım enfeksıyon cıddı bısı deıldır.. Allah yardımcınız olsun..

arkadaşlar günaydın ben bu sabah doğum yapıcaktım ama 24 ü gecesi sancım tuttu.ve sezeryan ile doğum yaptım.allah hepinizi sağ sağlim kurtarsın.3850 gr bebeğim. opuyorumnanaktan

Allah analı babalı büyütsün emrem.. İnşallah bahsettiğin enfeksiyondan da bir an önce kurtulur bebişin..

emrem hayırlı olsun sende kavuştun demek bebişine. maşallah kilosu çok iyi. inş. en kısa zamanda saglıgına kavuşur bebcik..

şebneeem Rabbim yardımcın olsun hep dualarımızdasınız bebişinle.:)ayrıca çook tatlı bebişin ya resmleri gördükçe ben bi tuhaf oluyorum..

dün abimle tlf da konusurken abim sordu ne kadar kaldı diye. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 20 gün var belkide daha az ddeim. aaaaay heycan dorukda valla başak ebru dide esrako ayhh ben sizileri düşünemiyorum.heycanınızı tahmin bile edemem..

günaydın kızlar
herkesler iyidir umarım
gözümüz aydın olsunnn
artk benimde sancılarım başladııı
sevineyimmi üzüleyimmi siz söyleyin heeee

pıtış agrısı artık bende de mevcutturr. yürümekde zorluk çekiyorum. bugun çook guzel bi esinti var istanbulda. malum pazartesi benm çamaşır ütü ve temizlik gunum .. en çokda ütü için sevinçliyim serinde yapıcaaam..:)
evde bi kaç cam kapatmak zorunda kalacagımı düşünemezdim resmen uçuyor yahu ev...

günaydın kızlar
herkesler iyidir umarım
gözümüz aydın olsunnn
hihoyyythihoyyyt ayyy sevinelim tabi canm vaktinde gelsin yahya bebek. ayy hadi bakalım aramıza hoşgeldin hamike gadıın...

esraaaaaa sizdemi emirgandaydınız. ayhh bizde bizde.gerçi sen yazmışsın kahvaltıya gitces diye ama ben çıkmıştım o vakit. tühh be keşkem haberim olsaydı. sabahdan geceye kadar ordaydık. hamakda uyudum çok süperdi hava dimi. çimlerde çıplak ayakla yürüdüm hep. süper bi enerji akımı oldu. ayaklarım çok iyi geldi hiç şişmedi agrımadı. ayhh bide 2 tane düğün vardı. kız .
arkadaşlarımızla gitmiştik biz pikniğe biz bayanlar gezerken gördük düğün hazırlıklarını gelini falan. ahh ahh ne güzeldi yaff.

günaydın kızlar
herkesler iyidir umarım
gözümüz aydın olsunnn

Aramısa hoşgeldın yafrum..

Bızde de ole blıdıgın gıbı degıl !!!!!!!!.. kılımayı acmamak ıcın dırenıyorum.. bakalım kım kazanacak?? Resmen berbat bı hafta sonu ıdı.. 50 dereceyı gorduk dısarıda.. korkunc bırsey ıdı.. pike ıle yatılan yazlıkta nefes alınamaz haldeydı.. eger bu agustıosu da gecırecek olsamm.. kesın saglıgım gıdecektı.. artık emınım.

ben geldim doktordannn oğlum 3005 gr olmuş herşey gayet iimiş sezeryan tarihini iptal ettik normal kendi sancılarımı beklicez 11 ağustosa kadar doğurdum doğurdum yoksa sezercikler arasına girecekmişimkaydirigubbakcemile3

taze ne pişirdi sefa sultan

kızartmaaaa cokacimcoook sarımsaklı yoğurtlu :)

Suyu terle atıyorsundur beybim. Benim de bazı günler bel ve kuku ağrım eş zamanlı baskınlar yapıyor. Kronik bir ağrım hep var da, bazen abarıyor.

aa :) Gözün aydın emrem. Analı babalı büyüsün Çınar'ın. Maşallah kilosu da ne iyiymiş! İnşallah en kısa zamanda iyileşir.

günaydın kızlar
herkesler iyidir umarım
gözümüz aydın olsunnn

Amanınnn!! Kızzzz???? Senin de mi sancıların başladı? E BURKO'nun bile başladı, ayıp olurdu artık !!

EVRİM, hoşgeldin bebeeeem :) Naper?

ayyy evrim ya kıyamam sıcak havalar kabusumuz oldu. Allah hepimizin yardımcısı olsun inş.bebek isteyen bi arakadasım var dun dedimki. eylüle kadar hamile kalmazsan eger ertele bence kesinlikle yaz hamileliğini önermiyorum dedim ciddi ciddi...

tzaem burcum hayırdır sen nie uyandın yaff bu saatte..

Ben gece rüyamda habire Dideyle uğraştım. Hayırdır inşallahCADIARZUBir de ne gördüğümü hatırlayabilsem:uhm:

Son düzenleme:

Hay masallahh.. Hakkınızda hayırlsıı olsun ınsallah.. gozun aydın kuzum.

Tazecım ıyıyım.. sıcaklarla cıddı cıddı basım derttee.. onun harıcınde bıldııgn gıbıyım annem.. denıze mı gıdıorsun sen bugun??

saol evrişim tarihi iptal ederken içim sızldı amaa mecbur ettirdim aslında sezeryan olmak istiomda herşey normalkende sezeryana girmek istemedim acayip korkuom doğumdan yawf:kedi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…