2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

petrik şeker nasıl gidiyo, benim son zamanlarda düşük seyrediyor, tatlı yeseem bile 130 un üstüne cıkmadı hiç maaşallah
çok şükür çok iyi gidiyor
bu sabahki ölçümlerim şöyle
aç: 76
tok 1. saat: 121
tok 2. saat 91

evet ya ne güzel düşünmüş, Allah daim etsin mutluluğunuzu...

Amin Teşekkürler canım : )

nurdan annenin sesi tiz mi? bebişler tiz seslere tepki veriyorlar.ben de gözlemledim bunu

Görüşlerinizi alayım;

Bu terlıgı ben yaptım.. elımde otellerın terlıklerı var.. bazılarının da kalıtelerı cok cok ıyı.. onlardan bırını bu sekılde susledım.. nası olmus??

s7301458.jpg

merhaba kızlar bi doğum daha olmuş maşallah bebeğimize topiğin ilk tosuncuğu
esram maşallah sancılar başlamış allah yardımcın olsun geliyor yahya celil bey demek

Görüşlerinizi alayım;

Bu terlıgı ben yaptım.. elımde otellerın terlıklerı var.. bazılarının da kalıtelerı cok cok ıyı.. onlardan bırını bu sekılde susledım.. nası olmus??

s7301458.jpg

bence müthiş olmuş ellerine sağlık - evrim duruyon duruyon patlatıyosun bombayı :KK70:

EVRıM hastanede giymek içinmi yaptın bu terlikleri hafif oluyor bunlar rahat ayagına geçirebilcekmisin egilip duzeltmeden ameliyat sonrasında gorunusleri çok sık olmus ama

Görüşlerinizi alayım;

s7301458.jpg

bende de cok var o otel terliklerinden nasıl yaptın evrimmm şahane olmuş

kızlar hepinizin haftası nekadar ilerlemiş maşallah doğumlar yakın çok güzel ve heyecan verici
başak 2 gün kalmış maşallah ay bende heyecanlandım

bence müthiş olmuş ellerine sağlık - evrim duruyon duruyon patlatıyosun bombayı :KK70:

mersi kuzum.. muck.

EVRİM hastanede giymek içinmi yaptın bu terlikleri hafif oluyor bunlar rahat ayagına geçirebilcekmisin egilip duzeltmeden ameliyat sonrasında gorunusleri çok sık olmus ama

valla aslında amacım oydu.. cunku kayınvalıdemın bana aldıgı terlık cok janjanlı.. bır de bole yumusak bısı olsun ıstedım.. hıc egılıp duzeltılmesıne gerek kalmıyor.. kendınden ustu bombelı zaten.. yanı ev terlıgı gıbı dusun.. hanı içine çökmüyor.. bı farkı yok bu terlıklerın onlardan..

bende de cok var o otel terliklerinden nasıl yaptın evrimmm şahane olmuş

Gulızım, Kuzey ın sepetını suslemek ıcın o pullu sıralı ıplerden almıstım.. ama kullanmadım.. onlar duruyordu.. bende bardak altlıgı koleksıyonu var.. onlardan ıkı tane yuvarlak kagıt gıbı olanlardan aldım (bu karton da olabılır.. evde ayakkabı kutun varsa,onu kesıp yuvarlak ya da kalplı sekılde de kullanabılırsın).. egılıp bukulebılıyor,ıyıce ıce dogru kıvırdım once.. sonra sıcak sılıkon tabancası ve bır eskı cımbız yardımı ıle.. pullu ipi yuvarlak cıze cıze yapıstırdım.. arkasına da bolca sılıkon sıkıp elımle bastırarak üstüne monte ettım :))

Begenmenize sevındım.. bısıler yapınca mutlu oluyorum.. kendımı ıyı hıssedıyorumm..

alkisalkisalkis

onlardada babalık heycanı had safhada..
sorma benden hyecanlı ,
o evde yokken hastaneye gitmem gerekse nasıl arayıp söylerim bilmiyorum
penikten bayılabilir o kıvamda :)
gercekten cok iyi dusunmusalkisalkisalkiscok guzel bir jest:))
hak etti alkışı :) alkisalkisalkis

Petrik.. duruyorsun.. duruyorsun.. aglatıyorsun sen benı her seferınde yaa.. mafoldumben
yazışarak değilde bu sohbetleri yüzyüze yapsaydık bol bol ağlardık

Görüşlerinizi alayım;

s7301458.jpg

ellerine sağlık çok şık olmuş,

kızlar selam
doğum yapan oldumu dünden bu ana kadar hiç takip edemiyorum ya
evrim terlik süper olmuş daha ne olsun alkisalkisalkis

ben geldim doktordannn oğlum 3005 gr olmuş herşey gayet iimiş sezeryan tarihini iptal ettik normal kendi sancılarımı beklicez 11 ağustosa kadar doğurdum doğurdum yoksa sezercikler arasına girecekmişimkaydirigubbakcemile3
maşallah gözün aydın canım bende normali bekliyorum olmadı sezeryan olcek hayırlısı hakkımızda
arkadaşlar günaydın ben bu sabah doğum yapıcaktım ama 24 ü gecesi sancım tuttu.ve sezeryan ile doğum yaptım.allah hepinizi sağ sağlim kurtarsın.3850 gr bebeğim. opuyorumnanaktan
maşallah bebeğine allah uzun sağlıklı ömür versin
Görüşlerinizi alayım;

s7301458.jpg
çok güzel olmuş evriş güle güle giyin sağlıkla inşallah eline sağlık

Görüşlerinizi alayım;

s7301458.jpg

becerikli gadın seni çok şık el emeği olması dahada bi güzel güle güle giy hastane terliğinmi olacak evrim

X