2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

mercimekim burdayım hayatım bensiz olurmu topik hic

buarada hani pijama S idi ya cok guzel saten gibi hastanede giymiycem mevlutte giycem altına tuylu cok guzel terlik ve gullu tacta almıs k.valdem. cok guzeller

mercimekim burdayım hayatım bensiz olurmu topik hic

buarada hani pijama S idi ya cok guzel saten gibi hastanede giymiycem mevlutte giycem altına tuylu cok guzel terlik ve gullu tacta almıs k.valdem. cok guzeller

yaaa..kayınvaliden de çok zevkli o zaman..güle güle giy..mevlütte de giymeye bişiler laazım iyi olmuş..

bende artık eceyi cagırmaya karar verdim :) serap gibi hadi gel diyim gelsin bari millette gelmisken :)))

evet canım cok saol. biraz ortalık toparlansın cekicem. evi gorseniz heryer heryerde :)) bende saldım artık :))

boşver ya sırtın yere gelmez çifte anne var evde..onlar herşeyi halleder..dün benimki de geldi..mutfağı indirdik..herşey yeniden yıkandı..yerleştirdik..mutfağın kokusu bile değişti..

bakalım ne zaman gelcekler..belirli bi gün olmayınca acayip heyecan yapıyorum..

aynen heran beklemedeyiz. annem emekli hemsire dun eliyle karnımı muayene etti dedi daha kanala girmemis. bide asagıar agrıo ya karnımızın su toplamasından agrıomus. dogumdan sonra geciomus

aynen heran beklemedeyiz. annem emekli hemsire dun eliyle karnımı muayene etti dedi daha kanala girmemis. bide asagıar agrıo ya karnımızın su toplamasından agrıomus. dogumdan sonra geciomus

yaaa..ne kadar şanslısın..insan kendini ne kadar güvende hisseder..hem anne hem hemşire..bak kıskandım şimdi..
demek öyle oluyomuş..ben de kanala giriyo andan ağrıyo sanıyodum dr.girmemiş demişti..kanala girerken ağrımz daha farklı mı olcak acaba..bazen bi ağrı giriyo eğer çıkacakken de böyleyse yandım diyorum

ben de çıkıyorum canım eşim kalktı kahvaltı hazırlıycaz..görüşürüz gene

herkese günaydınnn..
ben daha yeni kalktım çünkü gece uyuyamadım daha doğrusu ne güsel uyuyordum çok soğukmuş gibi gece bi uyandım gökhan üstümü örtüo bir daha uyumadım zaten yanıodum o örtünce açamadımda tekrar kırılmasın die baya bi bekledikten sonra uyumuşum sanırım uyuyamamaktan başım ağrıo benim baş ağrılarım çok sıklaştı son günlerde yaa

bende sevmezdim pembe mavi klisesini ogulmda hersey iyesilli sarılı y apmıstım mavi çok az giysisi vardı ama oglan ustune kız olunca hersey pespembeee hevess ozentilkibu olsa gerek :))

Kızlar elevite devam eden var mı? Varsa haftada kaç gün? Ya da her gün 1 tane mi??
Ben almıyorum artık...

ben ediyorum dr uma sormadım biliyorsun malum on tane dkr değistim en son tek demir içmenyeter dedi içme bırak kes vs demedi benim evdeki elevit bitmek uzre bitene kadar devam ediyorum ama dogumdan altı aysonraya kadar bile içen tandııklarım var drları dedigi için yani multivitamın sonuçta
benhala balık hapı kalsiyum elevit ve demir dortlusunu içiyorum hepsi bitmek uzre bitince almayacam yenilerini artık kalsiyum son birtane var hele onu hevsele bitirmek istiyorum

ebruskadamı doğum yaptı:uhm:

yok kız nerden çıktı carsamba yapacak basakla aynı gunn

selamlarrrr

son aldıgım cicileri yikadım az evel utuledim dus aldım balkona serildimmm

aksamki havadan eser yok istanbul uçuyor yinefirtina ile sabaha karsı uyandım cam cerceve carpıyordu nası sevnidim bugun bulutlu hava tam gunes bile yok bugun yarın boyle imis yırttık iki gundaha

sabaph balkonda kahvaltı ettik ekmek kırıntıları heryereuçtu ama supurmeye razıyımm yeterki serin olsunn hava harika ben çok mutluyummm

ama ece nin odası korkunç sıcak utulediklerimi tam yerli yerine koymaki çin gece serinliugini bekliyorum

pazar gezmelermi gitti herkes kimseleryok topikte nerelerdesinizzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…