2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

ben geldim canlarım
milleti yatırdım cok guzel gecti . annem k.valdem kardeslerim ve yigenim..evimiz senlendi heryer bebek esyası resmen. yigenimde 9 aylık oda ayrı bir nese.. besigimizde geldi kılıflarını vs yıkadım hemen daha kurmadık. biraz gecmisi okiyim bakalım

ay ne güzel yaa..gözün aydın babyim..bi ece eksik o da geldimi ortalık daha bi şenlenir artık..

Ebru ve Kadriye...çarşamba günü kalbim sizlere...inşallah sağ salim kucaklarınıza alıcaksınız evlatlarınızı..ne heycanlı yaa..çok az kaldı..:))

ebruuuuu günün kesinleşti demekkkkk
hadi gözünaydınn rabbim sağlıkla kurtarsın defnemizide senideee
doğurmadan seni tanımak çok güzel olduuu
ne heyecan verici yaaa son 3 günnn oyy oyyy

nazooooo
duyuyomusunnnn herkeslerrr nazan önce doğurucak diyooo bilesinnn
boşuna içinde tutmaya çalışmaaa NAZZZ içerde kalmazzz pırt diye çıkıverirrrr

pervinim gözünaydın kuzummm
maşallah sizinkiler bayağı kalabalık gelmişşş
bizi unutmazsın dimiii
sabah dükkanı açmayı unutmaaa

ayy tamda kimsecikler kalmamış diyecektimkiii saat 3 olmuşşş
e bende yatayım bari artıkkk
sabah erken kalkıcammm malum piknik vs
belkim doğururum emirganlardaaa pehhhh

hah sonunda becerdim buyuk yaptim fotoyu:)))
Dünürüm MAŞALLAH size:nazar:Ne tatlı olmuş o göbüş öyleopuyorumnanaktanE içinde benim dünya tatlısı damadım var, olacak o kadar değil miyerimseniben
ben kızıma mavi takım giydirmek istemezdim ilk giysisi olarak hastanede hem erkek sanmalarını istemezdim hemde ne bilim sembolik olarak mavi erkek pembe kız yani en azından aksini ilk giysi olarak giydirmek istemezdim ben
birde fesat esin dostun gelir ne bilim ikinci erkek diye beklediler bak ondanmavi giydirmisler gibi bir yorum gelir kulagına falan ne bilim sacma gelebilir size ama insanların agzı torba degil buzesin olur olur oyuzden ben ilk giysilerikizima pembeli goturuyorum hep hastaneye sonası için tabiki her renk giyecek

Ben illa kızlara pembe erkeklere mavi gibi klişeleri sevmediğimden iki takım götüreceğim; biri fıstık yeşili, diğeri mor. Gören de kendi çapında tahmin yürütsün bana ne:dilcikar:

Son düzenleme:
Günlerden Pazar,
sabah saat dokuz...

dün dr.daydık, artık kontroller çok standart geçmeye başladı... bebiş iyi maşallah... haftaya bir daha bakılacak... önemli birşey konuşulmadı... ben de yorgun kedi vaziyetlerindeyim... ilk aylardaki uyku isteği o kadar şiddetli olmasa da geri döndü...

baby'nin misafirleri var nasılsa gelmez artık sabah monologuna... ben yapayım bu sabah monolog bari...

Ebru, Kadriye aynı güne denk gelmiş bebişlerin doğum tarihleri... Sağlıkla kucaklarınıza alırsınız inşallah yavrularınızı... Heyecan artmış olsa gerek...

Derya, çok tatlı kuzuların maşallah... Allah nazarlardan saklasın, Allah bağışlasın... Ablası ne çok seviyordur Yusuf'u... kıyamam onlara...

ben de pervinin boşluğunu doldurayım topik öksüz kalmasın.
Yafrum, kısmet böyleymiş.. Ama bak yakın tarihlerde doğurmuş olacağız gene de.. Nasipse ben hastaneden çıkma hazırlıkları içindeyken sen de bebişini kucaklıyor olacaksın.. O zaman benim de kalbim ve dualarım seninle olacak..

Norra'cım, benden de gözünaydın olsun sana.. Eve anne neşesi gelmiş, ne güzel :)
Güzel dileklerin için de ayrıca teşekkür ederim. İnşallah hepimizi sağ salim kavuşacağız bebişlerimize..
tam 5 günüm var..bir duygusuzluk,sakinlik çökmüştü ki üzerime şu yazdıkların heyecanlandırdı beni sağol.
saol canım girdim siteye yapamadım bende didonun tickers çaldımkaydirigubbakcemile3
güle güle kullan canım.5 gün sonra inşallah başka tickerlarla karşınızda olacağım:))
Günlerden Pazar,
sabah saat dokuz...

dün dr.daydık, artık kontroller çok standart geçmeye başladı... bebiş iyi maşallah... haftaya bir daha bakılacak... önemli birşey konuşulmadı... ben de yorgun kedi vaziyetlerindeyim... ilk aylardaki uyku isteği o kadar şiddetli olmasa da geri döndü...

baby'nin misafirleri var nasılsa gelmez artık sabah monologuna... ben yapayım bu sabah monolog bari...
gözün aydın canım.rutin olsun herşey iyi ve yolunda olsun.
Kızlar elevite devam eden var mı? Varsa haftada kaç gün? Ya da her gün 1 tane mi??
Ben almıyorum artık...
bana bıraktırdı doktorum çok önce..patır patır kilo aldırdı diye

yalnızım dostlarım yalnızım yalnıııız..salifo uyuyor,bağırsaklarım ağırıyor..canım bişe yemek istemiyor

Günlerden Pazar,
sabah saat dokuz...

gözün aydın yorgun kedii..çanaktan yırttın demekki bu hafta, e süper..

merak ediyorum...pırtlatır pırtlatmaz tüm bu vücudumuzla iilgili yaşadığımız sıkıntılar bıçak gibi kesilecek mi?
- 2 kaval kemiğim tüm gece sızlıyor....:KK43:((
-kuku ağrısı...üüüüüü
-ellerimi yumruk yapamıyorum sabah kalkınca ..böööööööööööö
-tuvalete gitmek için yataktan kalkma çabalarım
-göbekten ve nefes alamamaktan dolayı uyuyamama
-yüzüstüü yatamama
-ayak tabanlarımın tüm gece sıcak demir üzerinde yürümüş gibi alevv alevv yanması

çok merak ediyorrumm..çoooookk

yalnızlığım yollarıma pusu kurmuş beklemekteeee
acılar gözlerini dikmiş üstüme nöbetteeeeee
bekliyorum bekliyorum bekliyoruuuuuummm
hadi gelin üstüme korkkmuyoruuuuummmm....

gunaydınnn

aslında ben sabah yine erken kalktım 7 gibi monolog yapıcaktım millet uyurken ama acmadım bilgisayarı.. gecede gec yattım ya sanki sabaha kadar pc basındaymıssım gibi goruncekti:) merak etmeyin oksuz bırakmam topicigimizi..

biraz olanlardan bahsedeyim. ev cok senlendi resmen nese geldi. yigenimin olmasıda ayrı bi eglence baa tabi opup kokluyorum surekli. oda hic yabancılık cekmedi bana karsı enson 3.5-4 aylıkken gormustum.

annemle k.valdem kızkardesim bebek adına ne buldularsa alıp getirmisler , benim lohusa takımım cok guzel satenden pike takımım ben zaten kumasını ordayken begenmisti. aynısından kızada yaptırmıs annem .guzel olmus. besik kurulsun foto ceker koyarım.

emekliye ayrılmakta guzel:) suanda hersey yolunda , kızda ii , sancılarımda normal rutinde devam edio artmıo azalmıoda kalabalıkta farketmiom bile denilebilir.

gozun aydın diyen herkese cok tsk ederimmm

X