2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

bende sevmezdim pembe mavi klisesini ogulmda hersey iyesilli sarılı y apmıstım mavi çok az giysisi vardı ama oglan ustune kız olunca hersey pespembeee hevess ozentilkibu olsa gerek :))

ben ediyorum dr uma sormadım biliyorsun malum on tane dkr değistim en son tek demir içmenyeter dedi içme bırak kes vs demedi benim evdeki elevit bitmek uzre bitene kadar devam ediyorum ama dogumdan altı aysonraya kadar bile içen tandııklarım var drları dedigi için yani multivitamın sonuçta
benhala balık hapı kalsiyum elevit ve demir dortlusunu içiyorum hepsi bitmek uzre bitince almayacam yenilerini artık kalsiyum son birtane var hele onu hevsele bitirmek istiyorum

yok kız nerden çıktı carsamba yapacak basakla aynı gunn
çizelgede doğum yapanlarım haftası yazıoya onunda yazılı görünce dedim odamı yaptı:))

Dünürüm MAŞALLAH size:nazar:Ne tatlı olmuş o göbüş öyleopuyorumnanaktanE içinde benim dünya tatlısı damadım var, olacak o kadar değil miyerimseniben
:
ay cok tesekkur ederiz kayinvalidesi:)))oglusum cok mutlu oldu:))

Kızlar elevite devam eden var mı? Varsa haftada kaç gün? Ya da her gün 1 tane mi??
Ben almıyorum artık...
be hic birakmadim bide ustune balik yagi basladim:))23 kilo olarak geri donusum aldim:)))ama sut verirkende devam edicem bi muddet, doktorum oyle dedi...
merak ediyorum...pırtlatır pırtlatmaz tüm bu vücudumuzla iilgili yaşadığımız sıkıntılar bıçak gibi kesilecek mi?
- 2 kaval kemiğim tüm gece sızlıyor....:KK43:((
-kuku ağrısı...üüüüüü
-ellerimi yumruk yapamıyorum sabah kalkınca ..böööööööööööö
-tuvalete gitmek için yataktan kalkma çabalarım
-göbekten ve nefes alamamaktan dolayı uyuyamama
-yüzüstüü yatamama
-ayak tabanlarımın tüm gece sıcak demir üzerinde yürümüş gibi alevv alevv yanması

çok merak ediyorrumm..çoooookk
yoksa sen benim yillaronce kaybolan ikiz kardesimmizinkafamçokkarıştı ya da ikimize hamileyizkaydirigubbakcemile3

aynen heran beklemedeyiz. annem emekli hemsire dun eliyle karnımı muayene etti dedi daha kanala girmemis. bide asagıar agrıo ya karnımızın su toplamasından agrıomus. dogumdan sonra geciomus

aaa benim annemde emekli hemsireeekaydirigubbakcemile3

selamlar herkese,

akşam zor uyudum her yerim ağrıyor birden sağ kasıgıma ağrı saplandı, kasılmalarmı acaba ? hafiften sancımmı başladı bilmiyorum ama belim ağrıyor sürekli uzandıkça daha çok ağrım oluyor

Baby gözün aydın annenler gelmiş eviniz şenliktir şimdi : )

Dunurum ya ben senin gobus fotonu daha yeni gordum, masalllah ne kadar guzel cikmissiniz..yalniz hamilelik sana cok yakismis, yuzun piril piril..masallah Buseme....

selamlar herkese,

akşam zor uyudum her yerim ağrıyor birden sağ kasıgıma ağrı saplandı, kasılmalarmı acaba ? hafiften sancımmı başladı bilmiyorum ama belim ağrıyor sürekli uzandıkça daha çok ağrım oluyor

Baby gözün aydın annenler gelmiş eviniz şenliktir şimdi : )

bende hic uymadim 3 ten sonra her saat basi dikildim ayaga..8de kalktim:KK43:(

ay cok tesekkur ederiz kayinvalidesi:)))oglusum cok mutlu oldu:))

yoksa sen benim yillaronce kaybolan ikiz kardesimmizinkafamçokkarıştı ya da ikimize hamileyizkaydirigubbakcemile3..

dr.u aradım bunlar hamilelik belirtileri dedi..yalnız; hamileliğin son ayında çok sık görülüyomuş bu belirtiler..kaç aydır nerdeydin dedi..gel bi test yapalım dedi...bi gitcez bakalım..kaydirigubbakcemile3

merak ediyorum...pırtlatır pırtlatmaz tüm bu vücudumuzla iilgili yaşadığımız sıkıntılar bıçak gibi kesilecek mi?
- 2 kaval kemiğim tüm gece sızlıyor....:KK43:((
-kuku ağrısı...üüüüüü
-ellerimi yumruk yapamıyorum sabah kalkınca ..böööööööööööö
-tuvalete gitmek için yataktan kalkma çabalarım
-göbekten ve nefes alamamaktan dolayı uyuyamama
-yüzüstüü yatamama
-ayak tabanlarımın tüm gece sıcak demir üzerinde yürümüş gibi alevv alevv yanması

çok merak ediyorrumm..çoooookk

sezercikte ameliyat acısı hariç hiç biri kalmıyor ne şişlik ne ağrı ne nefes darlğı sanırım normal doğumda dahada bi rahatlanıyordur

dr.u aradım bunlar hamilelik belirtileri dedi..yalnız; hamileliğin son ayında çok sık görülüyomuş bu belirtiler..kaç aydır nerdeydin dedi..gel bi test yapalım dedi...bi gitcez bakalım..kaydirigubbakcemile3

ben bunlari sayinca doktora, adam bana ciddi ciddi bunlar hamilelik belirtileri dedi, tek tedavisi dogurmak dedi, bu nasilkaydirigubbakcemile3

sezercikte ameliyat acısı hariç hiç biri kalmıyor ne şişlik ne ağrı ne nefes darlğı sanırım normal doğumda dahada bi rahatlanıyordur

insallah deryam ya, rahatlamak icin artik resmen gun sayiyorum, bide oglusuma kavusmak icn tabi..zaman cabucak gecse, 18 gun kaldi...

kızlar dünden beri moralim çok bozuk heleki dün ağlaya ağlaya içim dışıma çıktı desem neye üzüleceğimi şaşırdım hiç lohusa birni bu yapılırmı
problem ailem küsecek gün bulamdılar bu günü bekliyorlarmış çok kötüyüm ya sorunsa eşim iki gündür çok gergindi doğum iznini alamadı zoraki üç gün normal izninden alabildi e adamcağız izine ayrıldı ayrılalı hep koşuşturuyor dünde dışardan gergin geldi kzımda binanın içinde soru yağmuruna tutmuş eve girince kızına kızdı dışaıray çıkarmakta istemedi tabi çocuğuna kızıyor o arada bede mudahale ettim sakin ol öocuk ne yaptiki ama yok baya bi sesinide yükseltti neyse annemde bizde bana bakıyordu annem ne yapsa beğenirsiniz üstünü giymesiyle kapıyı çarparak evi terk temesi bir oldu ha çocuğa bağırmışız ha ona demezmi ben öylece kalakadım eşimde şok ve bize küsmüşler lohusa halimla yanlız başıma kalakaldım kızlar eşimde işte çok kötüyüm babam zaten hala görmeye bile gelmediyidi bahane aynı ilk gün kayınvalidem gitsin öyle gelecek dendi onunda yanında tubaya bağırmışız onun için gelmek istemiyormuş
asıl üzüldüğüm eşim zamanında yanlarında bir kaç kere benlende tartıştı ozaman neden böyle tepki göstermediniz hepiniz sustunuz hiç birşey olmamış gibi gittiniz geldiniz küsmek için bu günümü buldunuz zaten sütüm artmıyor birde bunların saçamalamaları tuzu biberi oldu

esra iyi değilim oğluşum iyide göbeğimiz düştü rahatladık ama ben çok yanlız hissediyorum kendimi iyiki sizlerde varsınız
norra mercimek banada doktor ağrıları saynca ağrıların devam ediyor hamilelikte öyle demişti tek çözüm doğum demişti sabredin kızlar gerçekten ne şişlik ne ağrı hiçbirisi kalmıyor

kızlar dünden beri moralim çok bozuk heleki dün ağlaya ağlaya içim dışıma çıktı desem neye üzüleceğimi şaşırdım hiç lohusa birni bu yapılırmı
problem ailem küsecek gün bulamdılar bu günü bekliyorlarmış çok kötüyüm ya sorunsa eşim iki gündür çok gergindi doğum iznini alamadı zoraki üç gün normal izninden alabildi e adamcağız izine ayrıldı ayrılalı hep koşuşturuyor dünde dışardan gergin geldi kzımda binanın içinde soru yağmuruna tutmuş eve girince kızına kızdı dışaıray çıkarmakta istemedi tabi çocuğuna kızıyor o arada bede mudahale ettim sakin ol öocuk ne yaptiki ama yok baya bi sesinide yükseltti neyse annemde bizde bana bakıyordu annem ne yapsa beğenirsiniz üstünü giymesiyle kapıyı çarparak evi terk temesi bir oldu ha çocuğa bağırmışız ha ona demezmi ben öylece kalakadım eşimde şok ve bize küsmüşler lohusa halimla yanlız başıma kalakaldım kızlar eşimde işte çok kötüyüm babam zaten hala görmeye bile gelmediyidi bahane aynı ilk gün kayınvalidem gitsin öyle gelecek dendi onunda yanında tubaya bağırmışız onun için gelmek istemiyormuş
asıl üzüldüğüm eşim zamanında yanlarında bir kaç kere benlende tartıştı ozaman neden böyle tepki göstermediniz hepiniz sustunuz hiç birşey olmamış gibi gittiniz geldiniz küsmek için bu günümü buldunuz zaten sütüm artmıyor birde bunların saçamalamaları tuzu biberi oldu
canım yaa senin için çok kötü olmuş ama bence bunları düşünmede sütünü iice etkilemesin zor herkesi idare etmek kadar zor bi durum yok napacaksınki atsan atamazsın satsan satamazsın biri annen biri eşin sen hiç karışma oğluna bak sen ağlamada en güsel günlerin

kızlar sağlıklı doğumlar diliorum,Allah analı babalı büyütsün melekleriniziopuyorumnanaktan

X