2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

hehe alternatifler bile hazır :))
bende nedense son 2 gündür erkek doğarsa bizimki çok gülerim diye espiriler yapıyorum - ne söyletiyosa :)

esracım biraz önce duşta aynı şey benim aklımada geldi yeni dr um cinsiyetiyle ilgili herhangi birşey söylemedi banada bak oglun oldu derlerse heralde masada bayılırım ama kız olacagına gerçekten kendimide çok hazırladım degişicegini zannetmiyorum vede kızım olsun çok istiyorum

inanmıyorum sana basak ya oglan olmadı diye agladını hatırlıyorsun degilmi insannası alıstırıyor kendini aslında soylenen çıkmasını istiyor insan yani basta tercihi secme sansı olsa istegi olsada sonra alıstıgı çıksın o olsun istiyor allah oyle kotu siprizler yasatmasın ne dendi neye alıstırdı isek kendimizi insallah o cins evlatlarımız olur tabi saglıklı olmasından sonraki konu bu

ben geldim canlarım
milleti yatırdım cok guzel gecti . annem k.valdem kardeslerim ve yigenim..evimiz senlendi heryer bebek esyası resmen. yigenimde 9 aylık oda ayrı bir nese.. besigimizde geldi kılıflarını vs yıkadım hemen daha kurmadık. biraz gecmisi okiyim bakalım

valla esracım dogru söze ne denir bilmiyorum ilk başta hayatımın şokunu yaşamıştım erkek olmadı diye ama başıma öyle bir şey geldiki allaha eli ayagı düzgün saglıklı bir bebek verdigi için halen yatıp kalkıp dua ediyorum.
o agladıgım günlerde kontrole gitmiştim dr orada bir yakınımın geliniyle karşılaştım ikinci bebegi erkek olmuş ve anasınıfına başlayacakmış faka özürlü imiş hiçbir okul kabul etmemiş onu duyunca bir şok da orada yaşadım allahım ben ne yaptım isyan ettim sana affet diye kahroldum saglıgı yerinde olsunda varsın kız olsun belkide kızım allahın bana bir lütfudur degilmi

ya kızlar ben hastane çıkışı olarak özdilekten zıbın takımı almıştım ama o zamanlar cinsiyetini kayle almadık begendigimiz takımın mavisi vardı annem farketmez sonuçta bebek giyecek alalım dedik şimdi içime dert oldu dogumda hemşireler bak kız bebege mavi takım almışlar derler diye bugün pembe takım almaya gittim ama bulamadım magzada biraz daha baksam bulurdumda eşim acele ettirdi sonrada ben kızdım başka yere bakmadım sizce başka takımmı koysam acaba çantaya?

başakçım bence hemşirelerin ne diyeceği okadar da önemli değil - önemli olan senin hoşuna gitmesi senin içine sinmesi

join yapabiler miyiz?

özy bunu kündeye alıp kaldırıp vuruyor TUŞ oluyor.sıkıysa gelmesin kendine.

tabikide beklerim

kızlar benim yüzüm de çok şişti sanki. herkes öyle diyor. fotolara bakıyorum, evet gözlerim burnum bile şişmiş. hatta dudaklarım silikonlu gibi olmuş.

benimde şiş biraz ama dudaklarım deil

tmm hade anket yapalımmm

AFTABRU önce doğuracak diyenler el kaldırsınnn
GYPSY önce doğuracak diyenler el kaldırsınnn

:roflol:

aftabru tabikide :)

canim benim icine nasil sinerse onu yap, aklinda kalmasin..ama nasil olsa degistiriceksin surekli..

dogru valla ne bileyim dogum yaklaştıkça neye sarıcamı şaşırıyorum bugün çantalarımızı son kez kontrol ettik ve kapattık çarşamba sabahı için herşey hazır sadece çikolatayı henüz almadım onu eşim halleder nasıl olsa bu akşam üzeri kızımın lokumlarınıda aldık babamız iş yerine farklı lokumlar aldı birtek misafirler için ikramlık hazırlanacak onuda hazırmı alsam acaba diye düşünüyorum .
neyse kızlar migdem çok yanıyor bogazıma kadar süt içtim fayda etmedi bir şurup içip yatayım bari herkese iyi geceler öpüldünüz kızlar

kesinlikle oyle basakcık kız evlat bambaska der hep buyukler ben yasamadım henuz oglumda kuçuk bilmiyorum ama kız evlat her aileye bir lutuf hep boyle denir dtegilmi iki kizi olan anne de oldkca sanslıdır bana gore allah hayırlı evlatlar nasip etsin kiz erkek farketmiyor

ben kızıma mavi takım giydirmek istemezdim ilk giysisi olarak hastanede hem erkek sanmalarını istemezdim hemde ne bilim sembolik olarak mavi erkek pembe kız yani en azından aksini ilk giysi olarak giydirmek istemezdim ben
birde fesat esin dostun gelir ne bilim ikinci erkek diye beklediler bak ondanmavi giydirmisler gibi bir yorum gelir kulagına falan ne bilim sacma gelebilir size ama insanların agzı torba degil buzesin olur olur oyuzden ben ilk giysilerikizima pembeli goturuyorum hep hastaneye sonası için tabiki her renk giyecek

EBRUUUU, canım tarihin hayırlı olsun, yüreklerimiz seninle atacak. 3 günün mü kaldı :) İnanılır gibi değil. 3 gün öncesindeki psikolojimi çok merak ediyorum :) Acaba ruh halim nasıl olacak :)

Ohh, gözün aydın beybim... Ev doldu taştı, değil mi =) Ay ne mutlu...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…