2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

yanlızlık çok kötü - okadar canım sıkılıyo ki herkes kabulüm - pazar günü istanbuldan bir arkadaşım gelecek birkaç güne 2 yaşındaki kızıyla - hiç misafirlik ghalim yok ama ona rağmen çok sevindim çünkü can sıkıntısından patlicam artık

ben meltemi merak ediyorummm
en son 2 gün önce girmişş illa uğrar çıkardı
sancısı vardı bak merak ettim şincikkk

Esram senin haftana gelene kadar doğuracam ben - nasıl bir duygu 39. haftayı bitirmek kuşum?
Ticker doğru dimi? ileri çekmedin?

esraa meltem kayınvalideisnde kalıyordu. o yusden çok sık giremiyorum falan demişti.

jenny ekle beni feysbuktan canım. az kaldı seninde doguma yakın gelcekmis nurdanın dedigi gibi yanlız deilsin. benim burda akrabadan kimsem yok. turkler var ama akraba gibi olunmuo yani ben ole icli dıslı olmayı sevmiorum hep mesafe koyarım araya

içli dışlı olunca yüz göz oluyosun en güzeli mesafe herkes yerini bilsin - ah ah anneciğim burda olsa ama gelecek evet :)

Gözün aydın kuzum.. Allah mutlulugunuzu daim etsin.. elindekinin kıymetını bılmen dileğıyle, kadına satasayım deme Nurdan.. gelır gırtlaklarım senı alimallahh!!

evrişimde gelmişşş
uyuymadınmı yine kuzum

Yok uyudum annem.. 9 da kalktım.. sacma salak uyuyoruss ıste.. 5 de bı kalktım.. bı bardak süt içtim,nası karnım kazınıyordu,sonra tekrar uyumaya calıstım falan fılan ıste.. tuşa girip ayılmasamm ımkanı yok güne baslayamayacagım.. :))

ayy ers ay aevet son 7 gun yazıyor tickerinde...ayhh kız ben heycanlanıyorum sende hala tık yok. bak sende bu temmuz annesi huriş gibi olcen hee. 40+ larda dogum yaparsın belkimde..

evrimcim tuşa girmeden ayılamam demişsin. pardon hacı tuş neye diyosunuz siz.

heheheeeeeeedelikafadulden

Gözün aydın kuzum.. Allah mutlulugunuzu daim etsin.. elindekinin kıymetını bılmen dileğıyle, kadına satasayım deme Nurdan.. gelır gırtlaklarım senı alimallahh!!

:kedi:ben ona satasmam, o bana satasir genelde, ama neyse..simdilik mutlu mesut yasiyoruz:)))

Ya sizin mesafenizi yiyeyimmm!! Hayatta hıc anneye sahıp olmayanlar ne yapsın.. Aslında bir düşünüp,şapkanızı önünüze koysanız.. düşünce biçiminiizn ne kadar yanlıs oldugunu cok ıyı anlardınız.Bır ınsan evladının anneye sahıp olması ÇOK BUYUK BIR ŞANSTIR,olagan bır sey degıldır.. yanlıs dusunuyorsunuz.. ne kadar üzücü..

Günaydın herkese,
sabah erken kalkıp eşimle markete gittik ilk müşteriydik : )) bugün hava çok sıcak olucak 40 dereceyi bulacakmış ondan erken gittik

evroşş maşallah bebişine gözünaydın

güzel haberlerle gel mucize

gözünaydın Nurdan ne güzel dimi annenin yanında olması
annem şimdi abimde yarın gelicek bayrama kadar göndermicem :))

ayy ers ay aevet son 7 gun yazıyor tickerinde...ayhh kız ben heycanlanıyorum sende hala tık yok. bak sende bu temmuz annesi huriş gibi olcen hee. 40+ larda dogum yaparsın belkimde..

geniş insan olmanın sonuçları bunlar olsa gerek laelaelaelaelaelaelaelaelaelae

bende içiyorum ama kızım daha çok içiyor tadı nı güzel buluyor başka türlü olsa cadı agzına sürmez hayırdır jenn bir durummu var kuzum yoksa sakıncalımı içmek acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…