2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

sabah sabah gozunuze sokmak gibi olsun istemem ama dun aksam otururken cekmistim tel ile ancak bukadar cıkmıs. halada inmedi artık doguma kadar inceni sanmıorum napsam kar etmio cunku..bilek olayı bitmistir yani coktan ilkinde cok sasırmıstım ama alıstım artık :)
aaa pervin benmde aynen böyle oldu dün ilk defa işte ben tabe şok şok şok...
ama sarkıtarak oturmakdan oldugu kesin çünkü ayaklarımı uzatarak oturunca şişlikler bir nebze indi..

ama babym yakından bakınca bişey farkettim benm sadece ayak parmaklarım sennkiler gibi olmuştu ama senin ayaküstünde şişmiş. ahh kıyamam ya.. hakkaten senn benden de betermiş.inan içim sızladı...

Gunaydiiiiiinnn, herkes uyuyoken yaziyim edim, dun gece girdim, gecmise bakarken sizmisim:))

norra anneciğin geldimi..

ayyh bugun babynınde misafirleri gelcekdei. ikinizinde gözu aydın ohh degmeyin keyfinize...

Annecigim geldi, tesekkurler:))bana bi suru cicic mamalar ve ciicler getirmis, Teo'ya da:)) baya bi hasret giderdik, tabi o biyandan is yapmaya koyuldu, kendisi kurtlu oldugu ve is yapmadan 5 dk duramadigi icin:)) elektrik supurgesi, mutfak duzenlemesi,en son Tibetle elinden utuyu zor aldik:)) dedik anne dur, is cok, ben sana gunlere yayarim:)))komik kadin ya, atom karincam benim, cok ozlemisim:))

gündüz geç kalkınca gece de uykumuz gelmiyo forumda duruyoz geç saatlere kadar - ancak benim bugün erken kalkmam gerekiyodu - hayalet gibiyim gözümden uyku akıyo - dükkandayım eşimin işi vardı dışarda gelsin eve gidip devrilcem :)

ay serabin bebiki cok seker ya, masallah allah anali babali buyursun..benimki neye benziyor acaba, gordukce fotolari cok merak ediyorum:))

Gunaydiiiiiinnn, herkes uyuyoken yaziyim edim, dun gece girdim, gecmise bakarken sizmisim:))

Annecigim geldi, tesekkurler:))bana bi suru cicic mamalar ve ciicler getirmis, Teo'ya da:)) baya bi hasret giderdik, tabi o biyandan is yapmaya koyuldu, kendisi kurtlu oldugu ve is yapmadan 5 dk duramadigi icin:)) elektrik supurgesi, mutfak duzenlemesi,en son Tibetle elinden utuyu zor aldik:)) dedik anne dur, is cok, ben sana gunlere yayarim:)))komik kadin ya, atom karincam benim, cok ozlemisim:))

ama ben seni çok kıskanıyommmmmmmmmafoldumbenmafoldumben

norra anneciğin geldimi..

ayyh bugun babynınde misafirleri gelcekdei. ikinizinde gözu aydın ohh degmeyin keyfinize...

evet canım aksam gelecekler ama simdiden hersei hazırlayıp rahat rahat oturmak istiorum acele etmeden. bakalım ne olcak.

az oncede guzel bi haber aldım bi arkadasımı istemeye geliolarmıs azeri bir arkadasımı onada cok sevindim kızın yuzu bi gulmediydi. telde biraz bahsetti ptesi annemlere hosgeldine gelcekmis ozaman anlatcakmıs.

simdilik keyfim yerinde

pervinim sendede heyecan vardir simdi, ya cok guzel oluyo eve anne eli degmesi, sen de cifte kavrulmus olucak, anne kayinvalide, ohh prensesler gibi:))

ayy nurdan ohh ne güzel güle güle hoş vakitler geçirin annele...inşannelerin iş yapma konusundaki performansları aynı sanırım. benmkide aynı ayhh sabah yoldan gelri direk mutfaga girip bişeyler yapmaya başlar zor çıkarırız mutfakdan geç azcık otur dinlen yat uyu diye..

norraa gozun aydın canım cok sevindim kavstunuz sag salim. darısı basımıza. daha guzel gunlerinizde olsun insallah .

bende cok merak ediorum kızımı ya bu bebeis resimlerini gordukce..

emrah feysbukta ece bebek grubu kurmus:) heycanı tavan yaptı demek bi garip oldum arkadaslarını davet etmis hemde hosuma gitti .

pervinim sendede heyecan vardir simdi, ya cok guzel oluyo eve anne eli degmesi, sen de cifte kavrulmus olucak, anne kayinvalide, ohh prensesler gibi:))

evet canım kac aydır sersefil olduk yanlız basımıza gurbet ellerde simdi keyif yapma zamanımız :))

ayy nurdan ohh ne güzel güle güle hoş vakitler geçirin annele...inşannelerin iş yapma konusundaki performansları aynı sanırım. benmkide aynı ayhh sabah yoldan gelri direk mutfaga girip bişeyler yapmaya başlar zor çıkarırız mutfakdan geç azcık otur dinlen yat uyu diye..

aksam yatmadan gozune camlari kestirmisti, inceliyordu, var aklinda bi planlar:))hiperaktiftir kendisi biraz:)) dedim anne burda cam 6 ayda bir sileriz cunku sildiginin ertesi yagmur yagar hic enerjini bosa harcama dedim..-tatlicadiarzu-neyse haftasnu gezdirirz onu hafta ici is yapariz:))

norraa gozun aydın canım cok sevindim kavstunuz sag salim. darısı basımıza. daha guzel gunlerinizde olsun insallah .

emrah feysbukta ece bebek grubu kurmus:) heycanı tavan yaptı demek bi garip oldum arkadaslarını davet etmis hemde hosuma gitti .

insallah sagsaglim sizde kavsursunuz..
AA esin ne guzel dusunmuss, tabi canim baya heyecanlilar babalarda arttik:))

heheh baktım ece bebek grubuna - çok hoş :)))) senden fazla heycanlı babası

güzelce tadını çıkarın - benim sokağa da güneş doğacak elbet :umursamaz:

yerim ben seni, ama bak senin kayinvaliden var yaninda en azindan...anneciginde gelicek doguma..biz burda bi basimiza yalnizik be guzelim, attraksiyon oluyo bize biri geldimi, 2 hafta kayinpederim gelince bile sevindirik oldum ben, giderken bi tuhaf olmustum:KK43:((bazen kisin katlanamadigim kayinvalidem bile yanimda olsaydi diyorum, anla yani yalnizlik diz boyu...kafamçokkarıştı

günaydın kızlar

nurdancım gözünaydınnn kavuşmuşsunnn anneciğinee ne güzelll iyi geçin bak gerilme yaşanmasın hiçç

pervinim son saatler ne güzelll Allah kavuştursunnn senide

X