2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

yok yok bende seviyorum tadını ama 2 gün önce içtim en son deliriyorum miğde yanmasından okadar kötü yaptı ki sabahı zor ettin bu gece - hani içmeyin dicektim size de dokunmasın

günaydın herkese,
PERVıN ve NURDAN,gözünüz aydın,emekliliğiniz hayırlı olsun.
ben yaklaşık 20 gündür emekliyim, 'Allah razı olsun.' cümlesini o kadar çok kullanıyorum ki...
gerçi ev dolu olunca siteye de çok giremiyorum ama her nimetin bir külfeti vardır tabi ki...
iyi haberlerimiz hiç bitmesin,sevgiler...

jenny canım o migde yanması hepimizde oluyor valla kocişin şuruplarına dadandım ben bitiriyorum valla gaviskonları yani limonatadan degildir bence bende dikkat ediyorum yediklerime ama yinede oluyor canım

Esram senin haftana gelene kadar doğuracam ben - nasıl bir duygu 39. haftayı bitirmek kuşum?
Ticker doğru dimi? ileri çekmedin?
valla ne bilim nası bi duygu bi belirti olmayınca duyguda yaşıyamıyorum benim hayat aynen devam ettiğindennnn
kurabiyemi yoğurdumm dinleniyooo şeker kaplamasına geçicem o aradaa :lepi:
meltem kim fasulyekomu
evet tatlım
ayy ers ay aevet son 7 gun yazıyor tickerinde...ayhh kız ben heycanlanıyorum sende hala tık yok. bak sende bu temmuz annesi huriş gibi olcen hee. 40+ larda dogum yaparsın belkimde..
orası kesin pazar günü 40. haftama giriyorummm

evrimcim tuşa girmeden ayılamam demişsin. pardon hacı tuş neye diyosunuz siz.

heheheeeeeeedelikafadulden

Duş annem duşşş.. :)))

duj o dujj.. :) sen istiyor sabaha kadar mecbur alacam ben bir dujjj :)) bayılıorum su rusların dujj geyigine

kızlar uludağ limonata içtiniz bu günlerde?

ben icmiorum canım asitli icecekleri. gecen burda armut suyu var o sekil cok severdim cok icerdim bi iceyim dedim 2 yudum mafoldum pisman oldum. 2 kere filan emrahın kolasından birer yudum almısımdır o da guzel kokmustur ondan

kızlar sabah yazdım bende fasulyekoyı takipteyim bide aftabruyu .. ins ii haberlerle gelirler

ama babym yakından bakınca bişey farkettim benm sadece ayak parmaklarım sennkiler gibi olmuştu ama senin ayaküstünde şişmiş. ahh kıyamam ya.. hakkaten senn benden de betermiş.inan içim sızladı...

evet canım bu hafta ayaklarımın ustleride sismeye basladı ve inmio bakıp bakıp duruom. napcaz artık . ondan diom sana bak akıbetini gor aglanacak haline gulme hic sevimli deiller ama sanırım bu bedeni tasımak icinde öle olmak zorundalar.

bu sabah tv de byabancı kanalda bi prg seyrettim orda kadınların hamilelik oncesi halleri ve sonrası yasadıkları vardı. hepsi gogus sarkmasından sikayetci ve tabiki catlak. ve diolarki kiloları verdik ama eski kıyafetlerimiz uzerimizde hamilelik oncesi gibi guzel durmuo beden bi sekilde degisti. sunucu cok guzel bir yorum yaptı. bedeli bebeklerimizdi. bebeklerimiz icin savastık ve bunlarda bizim savas yaralarımız dedi. cok hosuma gitti

ayyy ayy ayy kimseler yok topikde. babym yine monolga dönmüşsün.:)

ya babym bu göğüs sarkması konusunda hem fikirim.ama bebekler memeyi bırKTıklarında kendini toparlıyor meela abimn hanımı 24 kilo aldı hamileliğinde. şimdi yiğenim 2 yaşında ve bizim gelin elendiği kiloda üstelik göğüs bedenide eskisine döndü..benm anlamadıgım şey şu yahu bu artislern hiç birimi çatlamıyor anacım hamilelikde. rahatça bikini giyip insan içine çıktıklarına göre...

günaydın arkadaşlarımmmm

umarım herkes cok ama cok iyidir, ben yazlıktan döndüm, geçmişe bakmaya calışacağım. herkes iydir inşallah

bu sabah tv de byabancı kanalda bi prg seyrettim orda kadınların hamilelik oncesi halleri ve sonrası yasadıkları vardı. hepsi gogus sarkmasından sikayetci ve tabiki catlak. ve diolarki kiloları verdik ama eski kıyafetlerimiz uzerimizde hamilelik oncesi gibi guzel durmuo beden bi sekilde degisti. sunucu cok guzel bir yorum yaptı. bedeli bebeklerimizdi. bebeklerimiz icin savastık ve bunlarda bizim savas yaralarımız dedi. cok hosuma gitti

Evet guzel bır sekılde baglamıs sunucu..

günaydın arkadaşlarımmmm

umarım herkes cok ama cok iyidir, ben yazlıktan döndüm, geçmişe bakmaya calışacağım. herkes iydir inşallah

Hoşgeldın gulız..

Dısarısı kooooooooooooooooooooooorkunc sıcak.. kendını hıssettırmeye sabah 10 da basladı.. o zamandan berıdır klıma aktıf.. yazlıga gıtmek ıstıyorus.. mıllet bısı beklıoo.. ama gunes batmadan evden cıkamam.. kararlıyım. Nedir bu yaaa, Allahım sen dısarıda calısmak zorunda kalanlara, hayvanlara dayanma gucu ver vallahı..

günaydın topik milleti.bu gün işim var biraz.mecburen kuaför ve market ve pazara gideceğiz.

bugun yoktum arkadaslar sayfalarca yazmıssınızz

evde temizlik vardı sabahtan kadın geldi evi dandini etti berke biryandan ayak altında dolasıyor kadına rahat yok, dedim biz kacalım oturcaktık guya hani balkonu temziler ben kurulurum balkona dedim ama berke faktorunu unutum neyse dedim ablama gideyim karsıda oturuyor sisli taraflarında
çıktık yola bombostu yol çok kolay geçtim aklıma cevahire gitmek dustu orda debenhams diye bir magaza var ingiliz markası mothercare tarzı seylervar indirime girsin bakcam buraya diye kafaya yazmısım anacım iyiki gittim yuzde 70 lerde indirim vardı seney bir yas için kizima birsuru guzel kiyafet aldımm allah kullanmayı nasıp eder insallahh
sonra c a dan birsuru tulum aldım tanesi 9 tl ye inmis 15 lerden falan kıslık altı aylık falan kadife tulumlar aldım oyle guzellerki

mother caredende birseyler aldım derken uçsaat dolanmısım geberiyordum yorgunluktan berke oyun alanına gitmek istedi e kardesi için onca zaman benimle magaza geztdi gıkını çıkarmadı onada odul lazım dedim ama ben bitmistim zatenn daha beter oldum onun oyun alanında turlamasını beklerken
ablama gittim o arada ablam birsaat beni aramıs altı kere mi ne acmamısım duymamımısm ay merak ettim tdiye bir trip
ay allahım bir saat tel acmıyım herkes dogurdgumu dusnuyor sanki kedi yavrusu çıkarcam iki dk da ))))))
ay dedim merak etmeyin beni merak etmeniz bile sinir ediyorartık agresifim gerginim doguma kalmıs 10 gun beni rahat bırakın :))))

neyse ablamda oturdum falan trafik aclısın eve donim topicigimizi okuyayım diye heyecnala gledim amma dokturmussuunz iki bebisimiz daha olums bugun resimlere henuz bakmadımm

nazandan da haberim yoktu bana soranlar olmus simdi okudum yarın konuscam artık
bana artık bi zahmet haber verir dogurursa insalah:)

.bu arada yarın havuza gidiyorum son kez amma çıkısmıssınız son gunler gitme diye nedeni nedir ki son gunlerin =;=

bende son kez girip keyif yapayım biraz bronzlasayım dogumda yakısıklı çıksın resimlerim dedim ve gidiyorum
cicileriniz hayırlı olsun.güpgüzel günlerde giysin ece kız.
:)))))))))))))) geldim bayragı teslim aldım monologa baslıorum.

artık geceleri sızabiliorum wcye gidene kadar ama klasik donmeler cok canımı acıtıo hemen sabah olsun istiorum. aslında emrah kalkcak olmasa hicte uyanamasım olmuo sadece gece saat kactı bilmiorum karanlıktı cok karnım acıkmıstı bayılcam sandım su vardı basucumda icip yattım geri..

bugun misafirlerim gelcek biliosunuz ama girerim onlar sizin saatle 5te inecekler eve gelmemiz havaalanından cıkısları vs 8i bulur. o saate kadar ara ara girerim.

evde yapılacak bi isim yok bi yemekleri yapıcam okadar dunden temizlemistim zaten ..

baskada yaramazlık yok. ferro sanol aldı annem getirio .

tır gelmis besikte dun gelmis ama depodan yollayamamıslar aksam gelcek. kızımın ortuleri vs gelcek annemlerle. k.valdem kapı susu tülü ve sekerleri getirio yani guzel bi hazırlık baslıycak insallah .

monologuma istemeyerek son verirkene :) size ii uykular. bide ctesi kocalarda evdedir kacta kalkarsınız kimbilir.

buarada nazan dogurdu galiba ya ne bilim tetikteyim
bu akşam hem hediyelerin hem misafirlerinle çok mutlu olacaksın pervin.çok güzel bir şey..Allah neşeni arttırsın
Gunaydiiiiiinnn, herkes uyuyoken yaziyim edim, dun gece girdim, gecmise bakarken sizmisim:))

Annecigim geldi, tesekkurler:))bana bi suru cicic mamalar ve ciicler getirmis, Teo'ya da:)) baya bi hasret giderdik, tabi o biyandan is yapmaya koyuldu, kendisi kurtlu oldugu ve is yapmadan 5 dk duramadigi icin:)) elektrik supurgesi, mutfak duzenlemesi,en son Tibetle elinden utuyu zor aldik:)) dedik anne dur, is cok, ben sana gunlere yayarim:)))komik kadin ya, atom karincam benim, cok ozlemisim:))
muhabbetiniz daim olsun.benimki de çok titiz ve hamarattır.ilk iş temizlik var mı der.ütü yapar harika yemek yapar..biraz dinlenelim yav.iyi olur
ay serabin bebiki cok seker ya, masallah allah anali babali buyursun..benimki neye benziyor acaba, gordukce fotolari cok merak ediyorum:))
aynen nurdan.en son doktor bak dedi içinde etten kemikten bir bebek var ultrasonda böyle siyah görünüyor aldanma dedi..şaka yaptı ama bir farkındalık oldu bende.neva ete kemiğe büründü
norraa gozun aydın canım cok sevindim kavstunuz sag salim. darısı basımıza. daha guzel gunlerinizde olsun insallah .

bende cok merak ediorum kızımı ya bu bebeis resimlerini gordukce..

emrah feysbukta ece bebek grubu kurmus:) heycanı tavan yaptı demek bi garip oldum arkadaslarını davet etmis hemde hosuma gitti .
join yapabiler miyiz?
evrimcim tuşa girmeden ayılamam demişsin. pardon hacı tuş neye diyosunuz siz.

heheheeeeeeedelikafadulden
özy bunu kündeye alıp kaldırıp vuruyor TUŞ oluyor.sıkıysa gelmesin kendine.
Ya sizin mesafenizi yiyeyimmm!! Hayatta hıc anneye sahıp olmayanlar ne yapsın.. Aslında bir düşünüp,şapkanızı önünüze koysanız.. düşünce biçiminiizn ne kadar yanlıs oldugunu cok ıyı anlardınız.Bır ınsan evladının anneye sahıp olması ÇOK BUYUK BIR ŞANSTIR,olagan bır sey degıldır.. yanlıs dusunuyorsunuz.. ne kadar üzücü..
şimdi evrimim kimse yanlış düşünmüyor herkes kendi içinde bulunduğu duruma göre düşünüyor..yanlış değil farklı diyelim.Anne var anne var..iyi iletişim var,kötü iletişim var..iyi anılar var,kötü anılar var..yorma güzel kafanı
günaydın arkadaşlarımmmm

hoş geldin güliz

Annecigim geldi, tesekkurler:))bana bi suru cicic mamalar ve ciicler getirmis, Teo'ya da:)) baya bi hasret giderdik, tabi o biyandan is yapmaya koyuldu, kendisi kurtlu oldugu ve is yapmadan 5 dk duramadigi icin:)) elektrik supurgesi, mutfak duzenlemesi,en son Tibetle elinden utuyu zor aldik:)) dedik anne dur, is cok, ben sana gunlere yayarim:)))komik kadin ya, atom karincam benim, cok ozlemisim:))

Aynı yaaa, ayyynıııııı ! Bu kadar mı olur ! İstanbul'a bize geldiğinde de tamamen aynı idi. Aynı adrenalin, iş yapma hevesi :) 8 saat yolculuktan gelip, yemek yapıp, ütülere dalıp ardından buzdolabı temizliğine giriştiğini bilirim.

Ya sizin mesafenizi yiyeyimmm!! Hayatta hıc anneye sahıp olmayanlar ne yapsın.. Aslında bir düşünüp,şapkanızı önünüze koysanız.. düşünce biçiminiizn ne kadar yanlıs oldugunu cok ıyı anlardınız.Bır ınsan evladının anneye sahıp olması ÇOK BUYUK BIR ŞANSTIR,olagan bır sey degıldır.. yanlıs dusunuyorsunuz.. ne kadar üzücü..

Evrim, her ne kadar anneme kızdığım noktalar olsa da, tabii ki ona sahip olduğum için, hem de herhangi bir anneye değil, Sefa'ya sahip olduğum için yeryüzündeki en şanslı evlatlardan biri benim, diye düşünürüm hep. Allah ondan binlerce kere razı olsun. Ama bu, "her konuda" benim yerime karar verebileceği anlamı taşımaz. Çoğu konuda verebilir, ama her konuda veremez. Çünkü ben de bir bireyim, yaşım kaç olursa olsun, benim de kendi görüşlerim, beğenilerim, düşüncelerim var. Eğer bunlar YOK SAYILIP hayatıma müdahale edilirse, benim kişiliğim nerde kalır? Üstelik, lütfen şunu göz ardı etme, ileride Kuzey de seninle arasına mesafe koymak isteyebilir. Bunda yanlış bir şey yok bence. İnsan herkesle ama herkesle ilişkisine mesafe koymalıdır. Eşiyle de, annesiyle de, kardeşiyle de, babasıyla da... Üzücü ama, bence doğru olan bu bebeğim.

kızlar uludağ limonata içtiniz bu günlerde?

Evet ve çok yapay buldum tadını. Hiç beğenmedim. Kendim yapıyorum artık Evrim'in tarifiyle, gayet de güzel oluyor. LİMONLA İLGİLİ şöyle bir şey duydum; limon asidik bir gıda olsa da, bizim mide özsuyumuzla birleşince bazik özellik gösteriyormuş. Bu nedenle sanıldığı kadar çok dokunmazmış.

Anne konusunda; ne sızın benı.. ne de benım sızı anlamam mumkun degıl halıyle.. en ıyısı bu konuyu yıne kapatayım ben.

Dıdoo.. bugun cok sıcak her yer.. aksatabıldıgın kadar aksat işlerini,aman yafrummm gezınme bu manyak sıcakta.

Sabah Doruk'un tekmeleriyle uyandım. DİDE'nin dediği gibi kaburgalarıma çalışıyor sıpa, resmen ses geldi, yuh artık, dedim! Ne yapmaya çalıştığını izledim yarım saat süreyle. Ayaklarıyla kaburgalarımı iterek doğum kanalına yerleşmeye çalışıyor sanırım. Normalde camış gibi yayılan velet, tortop olmaya çalışıyor. Arada kayıyor, yayılıyor gene. Sonra tekrardan kaburgalarıma basa basa dümdüz durmaya çalışıyor. Ve sanırım arada domalıyor :) :emir_bebek: poposu armut gibi çıkıyor tam ortadan :))) Çok komikti :)

Ozy dıokı; bugun bebek haberı yok hayret.. dıorum bugun haftasonu.. halıyle cocuklarımız da askıya alacaklardır ıkı gun :)))

Gunaydiiiiiinnn, herkes uyuyoken yaziyim edim, dun gece girdim, gecmise bakarken sizmisim:))

noramm ne mutlu sana Allah kavuşturmuş, anne olmak ne demek bizde anlayacağız ve annelerimizin kıymetini de. geçenlerde dedi ki annem dua ediyorum biran önce doğsun, anne dedim niye öyle diyosun ben 1 gün fazla kalsa keşke diye dua ederken, cok zahmeti var sana kıyamıyorum kızım dedi. o bana ben yavruma kıyamıyorum sonra da üzüldüm keşke bişey demeseydim diye kalabalıktık evde. ne kadar bize ters gelen şeyler yapsalar da biz onların canıyız evrişe katılıyorum. her bizi kızdırdıklarında ya olmasa napardık diye düşünüp üzmemek lazım onları... ben annemsiz hayat düşünümeniyorum Allah onlara cok cok uzun ömürler versin inşallah.

evet canım aksam gelecekler ama simdiden hersei hazırlayıp rahat rahat oturmak istiorum acele etmeden. bakalım ne olcak.

az oncede guzel bi haber aldım bi arkadasımı istemeye geliolarmıs azeri bir arkadasımı onada cok sevindim kızın yuzu bi gulmediydi. telde biraz bahsetti ptesi annemlere hosgeldine gelcekmis ozaman anlatcakmıs.

simdilik keyfim yerinde

pervinim cok az kaldı ne heyecanlısındır, ecemizde bekledi annanesini babaannesini, Allah kavuştursun canım benim...

X