2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Allah rahatlık versin arkadaşlar.mucizem çok geç geliyorsun.Doktoruna selam ederim iyi baksın sana

önce film izleyeyim dedim uyku bastırdı kapattım.sonra uykum açıldı belgesel izleyeyim dedim yine uykum geldi.deviriyorum totoyu sarsıntı olabiler dikkat

pekü, devir bakalım... gardımızı aldık biz... :1ninca:

ben alayım dr.a selamını da :) erken gelemedim... mafoldumben

kız afiyet olsunnn da tantuniyeniye veda ediyorsun bebekten sonra yemek sakıncalımı anlamadım

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

gece gece ben de yuvarlanacağım şimdi koltuktan... :roflol:

ah be esra, bu adaşının vedası birkaç günlüğüne yani doğurana kadar :)) Maksat laf olsun torba dolsun... Vedalaşır mı hiç o tantuniyle... cokacimcoook

aynen eskiden ilk hamileliktede sinri oluyordum yine sinir oluyorum hiç geri donup kuçuk kalaydı keske karnımda olaydı yok keske yurumeden onceki hal i olsa iste yatarken daha rahattı demedimm
phep buyudum dertleri buyuyro diyorlar su ara da bana sinir oluoyrum hiç geri donup geçmis tarihe ozenmedim vala her asamasında bebekken çocukkken vs
aynen saglıkla bir yuzunu goreyim sonrası daha kolay olcakmodundayım

hadi bakalım eburcum insalah donmusturr haberini bekliyoruz

çokkotusunn ne guluyon beee :))))))))

bugun yoktum arkadaslar sayfalarca yazmıssınızz

evde temizlik vardı sabahtan kadın geldi evi dandini etti berke biryandan ayak altında dolasıyor kadına rahat yok, dedim biz kacalım oturcaktık guya hani balkonu temziler ben kurulurum balkona dedim ama berke faktorunu unutum neyse dedim ablama gideyim karsıda oturuyor sisli taraflarında
çıktık yola bombostu yol çok kolay geçtim aklıma cevahire gitmek dustu orda debenhams diye bir magaza var ingiliz markası mothercare tarzı seylervar indirime girsin bakcam buraya diye kafaya yazmısım anacım iyiki gittim yuzde 70 lerde indirim vardı seney bir yas için kizima birsuru guzel kiyafet aldımm allah kullanmayı nasıp eder insallahh
sonra c a dan birsuru tulum aldım tanesi 9 tl ye inmis 15 lerden falan kıslık altı aylık falan kadife tulumlar aldım oyle guzellerki

mother caredende birseyler aldım derken uçsaat dolanmısım geberiyordum yorgunluktan berke oyun alanına gitmek istedi e kardesi için onca zaman benimle magaza geztdi gıkını çıkarmadı onada odul lazım dedim ama ben bitmistim zatenn daha beter oldum onun oyun alanında turlamasını beklerken
ablama gittim o arada ablam birsaat beni aramıs altı kere mi ne acmamısım duymamımısm ay merak ettim tdiye bir trip
ay allahım bir saat tel acmıyım herkes dogurdgumu dusnuyor sanki kedi yavrusu çıkarcam iki dk da ))))))
ay dedim merak etmeyin beni merak etmeniz bile sinir ediyorartık agresifim gerginim doguma kalmıs 10 gun beni rahat bırakın :))))

neyse ablamda oturdum falan trafik aclısın eve donim topicigimizi okuyayım diye heyecnala gledim amma dokturmussuunz iki bebisimiz daha olums bugun resimlere henuz bakmadımm

nazandan da haberim yoktu bana soranlar olmus simdi okudum yarın konuscam artık
bana artık bi zahmet haber verir dogurursa insalah:)

.bu arada yarın havuza gidiyorum son kez amma çıkısmıssınız son gunler gitme diye nedeni nedir ki son gunlerin =;=

bende son kez girip keyif yapayım biraz bronzlasayım dogumda yakısıklı çıksın resimlerim dedim ve gidiyorum

ayçanın mikrop kapma ihtimaline karşı havuza gitme dedik esrako... yani deniz neyse de havuzu tehlikeli bulduk topikcene... sana gitme desek dinlemezsin gerçi.. inatçı yay... bildiğini okursun...

3Karanlik1Mucize, cilgin_kedi, esrako+, jenny_sh+, mercimekim+, tazefasulye+
müdavimler artmış bu saatte... şu son günlere yaklaştıkça davranışlarımız da değişiyor farkında mısınız?...

baby sabah monolog yapıyor, gece saat 2 de topikte 8 kişi vs... heyecan var da ondan sanırım :)

ama ben uyumak üzereyim artık... :a015:

aynen mucizem taktım gitcemm ancak dogruursma gidemem yani:)

ooo fasulye hanımlarde gelmisler cistak cistakk :)))

bende yatıyorum sevgili gece kuslarıı yarın aksam gorusmek uzere aksama ancak girerim gunduz yuzcemdeeB ))))

Topiği bekliyorum, sancağı çalmasınlar diye :)) sonra da sabah baby ye devrediyorum :))

baby sabah monolog yapıyor, gece saat 2 de topikte 8 kişi vs... heyecan var da ondan sanırım :):

:)))))))))))))) geldim bayragı teslim aldım monologa baslıorum.

artık geceleri sızabiliorum wcye gidene kadar ama klasik donmeler cok canımı acıtıo hemen sabah olsun istiorum. aslında emrah kalkcak olmasa hicte uyanamasım olmuo sadece gece saat kactı bilmiorum karanlıktı cok karnım acıkmıstı bayılcam sandım su vardı basucumda icip yattım geri..

bugun misafirlerim gelcek biliosunuz ama girerim onlar sizin saatle 5te inecekler eve gelmemiz havaalanından cıkısları vs 8i bulur. o saate kadar ara ara girerim.

evde yapılacak bi isim yok bi yemekleri yapıcam okadar dunden temizlemistim zaten ..

baskada yaramazlık yok. ferro sanol aldı annem getirio .

tır gelmis besikte dun gelmis ama depodan yollayamamıslar aksam gelcek. kızımın ortuleri vs gelcek annemlerle. k.valdem kapı susu tülü ve sekerleri getirio yani guzel bi hazırlık baslıycak insallah .

monologuma istemeyerek son verirkene :) size ii uykular. bide ctesi kocalarda evdedir kacta kalkarsınız kimbilir.

buarada nazan dogurdu galiba ya ne bilim tetikteyim

ESRAKO cok saol guzel epiudralsiz dilegin icin bizimde dilegimiz o. emrahta dun aksam oyle dedi geek kalmıycak cok kolay olcak goruceksin dedi. bende hep kolay olacagına inanıorum ama bakalım nasipte ne var.

bide cevahiri akmerkezi profiloyu metrocityi cok ii bilir ve severim. sen yazdıkca gozumunun onunde canlandı resmen aldıkların yaptıkların icim gitti walla. ii yapmıssın hayırlı ugurlu olsun.ben tam bi alısveris merkezi hatunu olarak burda encok onun eksikligini cekiorum.tekbasına cıksamda vakit öldürüken istanbulda burda gitgel aynı yerler yani.

neyse ins bigun istanbula doncez ozaman bol bol gezerim die hayal kuruom.

sabah sabah gozunuze sokmak gibi olsun istemem ama dun aksam otururken cekmistim tel ile ancak bukadar cıkmıs. halada inmedi artık doguma kadar inceni sanmıorum napsam kar etmio cunku..bilek olayı bitmistir yani coktan ilkinde cok sasırmıstım ama alıstım artık :)

bide omrumde ilk kez emzirme ruyası gordum. dun sut arttırıcıdan filan bahsettik ya ondan olsa gerek. bebegimi nasıl guzel emziriodum ya kahverenginin tamamını soktum agzına bide diom cocuk bogulmasın :)))ama cok guzel emdi .

diom bu kadınlar nası goruolar bu emzirme ruyasını ben hic gormedim hicte merakkli deilim ay cocuk emziriyim die :)) kınadıgım sey basıma geldi

ben kacar yeteri kadar monolog yaptım size . xxx

Günaydın benden de
Baby iyi monolog yapmış benim öyle bir gücüm yok açıkçası sabah sabah :))
Anca biri gelir sohbet eder uyanırım - bakalım bugün kimler sürpriz yapacak bize kimin bebiş haberlerini alıcaz zemuszemus

gunaydın. geçmişi okumakdAN ANI YAKALIYAMADIM CANANCIM.gece 2lere 3lere kadar nasıl dayanıyorsunuz hey maşallah..

valla ben nazan kopnusunda heran tetikdeyim kızlar. heran haber gelir gibime geliyor tabi hayırlısı olsun vaktinde gelsin tüm bebeklerimiz...

norra anneciğin geldimi..

ayyh bugun babynınde misafirleri gelcekdei. ikinizinde gözu aydın ohh degmeyin keyfinize...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…