2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Ayyy hergün yeni bi haber!!!! Cok sevindim valla allah hepsini anali babali büyütsün!! Jenny bende tam simdi seni soracaktim... Nasilsin, Ece nasil?

Su an rezene ıcıyorum.. gunde ıkı tane falan ıceyımm.. basladım bakayım.. Humana Still denen cayı alan var mı??

ben aldım canım ama benim tarih 15 ağust. olduğu için ayın başında içmeye başlicam - zaten pahalı ve sadece 20 tane var içinde
Hatta doğumdan önceki dönem için çayın içindekilerini alıp öyle mi kullansam diyorum- nasıl olsa zaman çok şuan ve yapacak bişey de yok - poşet çayları da doğumdan sonraya bıraksam - daha pratik kullanılıyo onlar

pinky guızel haberlerle gelmissin masallah. cok hareketli cıktı senin oglan desene.. sen simdilerde giderken bisey yeme cikolata filan zaten gerek olursa onlar soyluyo..daha erken sancın vs icin

kızlar sizi karpuz cırcır etmesin. karpuzu cok yiyomuusnuz. burda karpuzdan cok cırcır oluyolar hatta almıolar karpuzu dermanlıymıs simdi cıkanlar :))

purcu beni de alıştırdın uykusuzluğa..yattın yattın geldin de mi? pınarı da azdırmışsınız en son manyaklar

Tarzlarımız farklı pınarla, olayı yanlış anlamış yavrucak. Ya da yanlış yerde ! Üstelik çok pis bağımlılık yaparım. Benimle geçirdiğin 1 gecenin tadını artık başka hiç bir yerde bulamayacaksın yavrum :jeyyar:

dun 2 cocougu olan bir arkadas dediki dogumlardan once bana kusma gelir midem alt ust olur ne yersem cıkarırım

:1shok: Ne tuhaf ! Neler duyucaz daha !

Yaa, Doruk da 2 gündür çok üzüyor beni. Çok çok az hareket ediyor.

Amaninnnn, hayırlısı olsun, analı babalı büyüsün :)

benim tel mms de atmıyor kaliba.. ama eve geldiğim gibi ekleyeceğim.doğum hikayemde de..sonda,dikiş,lavman,ameliyat önlüğü hakkında bol bol bilgi vereceğim..bir doğum hikayesinden benim beklediğim bunlardır

kaydirigubbakcemile3 Sen şu Penguen'deki ALpay ERDEM'i okusana, nolur ! Bazen onu mu okuyorum, seni mi karıştırıyorum :)))

Gözü aydın olsun :) Geçmiş olsun, analı babalı büyüsün :)

Hakkında hayırlısı olsun arkadaşım...

Su an rezene ıcıyorum.. gunde ıkı tane falan ıceyımm.. basladım bakayım.. Humana Still denen cayı alan var mı??

bende baslasammı ... gunde 1 fincanla ne dersin? bilemedim

Kızlar kızlaaarr.... Doğumdan önce şu çayları içmenin hiç bir faydası yokmuş ki! Süt üretimi doğumdan sonra başlarmış! Boşuna içiyorsunuz, araştırdım. Yanınıza alın, doğumdan sonra hastanede içersiniz. Ben öyle yapacağım.

MERHABA KIZLAR İKİ DOĞUM DAHA OLMUŞ MAŞALLAH BEBEKLERİMİZE ama evrişimede maşallah her güzel haber tatlı evrişime geliyor ilk heyecanları yaşıyorsun kuzum evrişim
ben humana aldım rezene anasonda içiyorum humanın çok hoş bi tadı var bakalım daha bugün içmeye başaldım gelişmeleri yazarım çünkü sol göğsümde iyileşti ama sütüm çok az

NAZAN geçmiş olsun, dikkat et :)

PINKY gözün aydın..

GYPSY sana söyleyecek söz bulamıyorum. Oğlun da anası gibi rahat olacak galiba :)))

tazemmm dimi kuzum önceden içmeyelim bende aldım bilerek içmedimmm
bide ısırgan otu ile defne yaprağı karışımı var çay gibi içiyosun aktarlarda oda süt yaparmış ondanda alacağım
ama du bakalım belkide hiç gerek kalmayacakk o yüzden başlamadım bende

doğum sancısı başlamadan önce benimde iki gün filan çok miğdem bulanmıştı kızlar

deryaaa deryaaa hoşgeldin
senin sat ne zamandııı merak ettim aynımıydık biz
ben yine haftaya kaldım kafamçokkarıştı

nefes alamıyorum resmen nasıl baskı yapıyor anlatamam braz uzanacağım.

Allah yardımcın olsun..

Isırgan da var bende.. Anason da.. onları da ayrı ayrı ıcerım.. valla baslayayım dedım.. bılıyorsun doguran arkadaslarla ben konsuuyorum ya.. süt meselesi cogunda sorun teskıl edıyor.. ben de sımdıden gerekenı yapayım dıye dusundum.. tabı , kendım ıcın ne yapıyorsam hemen sızınle de paylaşmam lazım :)) bır de netten göğsü emmeye hazırlama asamaları var.. o egzersızlerı buldum.. onlara basladım her gun yapmaya.. bakalım, hayırlısı..

bende baslasammı ... gunde 1 fincanla ne dersin? bilemedim

Bi zararı olacagını sanmıyorum.. zaten ne kaldı ki surada.. ben basla derım nacızane..

Akıllıca.. katılıyorum.

kızlar sizi karpuz cırcır etmesin. karpuzu cok yiyomuusnuz. burda karpuzdan cok cırcır oluyolar hatta almıolar karpuzu dermanlıymıs simdi cıkanlar :))

Oldum olası yıyorum karpuzu.. olabıler mı acaba?? dermanlı mıymıs?? o ne demekmiş :))

humana granül şeklinde 20 tl milupanınki 20 süzen poşet 16tl

sabahın köründe doğurucam diye anacığımı gittik aldık evden şimdide bana geldi iyide olduuu
buzdolabını boşalttı kompleee temizliyo sağolsunnn bende totomu yaydım işi bitsin kurabiyelere başlıcammm

Rezene yı mesela hamılelık boyunca ıcmeyı oneren yazılar okumustum ben,ki içtim de ben bol bol.. en azından hem bebekte hem de anne de gazı gıderıyormus.. ve rezene ıcen annelerın bebeklerınde gaz sorunu daha az goruluyormus dogumdan sonra.. hıc degılse sırf bunun ıcın bıle ıcılmelı bence TAZEM..

Kızlar dünden beri DOruk çok çok az hareket ediyor. Saatte 1-2 hareket anca kaydediyorum. Bir de gayet yayılmış yatıyordu oğlum, dünden beri tortop oldu karnımda. Birazdan sağlık ocağına gidicem. Benim hemşire öyle dangoz bir tip değil. Moralimi bozmaz. 2 gün önce doktordaydım, bir şey olduğunu düşünmüyorum da, dana gibi yediğim halde bu dinginlik neden?

The Reader --- Bulun izleyin. Muhteşem bir film. Dün gece izledik, bayıldım, bayıldım. (Tek falsosu başlarda çok sık sevişiyorlar, insanın canı istiyor. Ama çabuk geçiyor...) Yeni bir film, vizyon filmi. Çok güzel ama yaaa....

Bu sabah yukarıdan gelen matkap sesine rağmen uyudum. Yuh diyorum kendime !

Güzel annem benım.. bakalım bız de basladık kendımızce bısıler yapmaya.. her sabah o heyecanı yasıyorum bu aralar :))

Gogsunun ıyılesmesıne sevındım kuzum.. Yusuf nası?? emiyor mu??

deryaaa deryaaa hoşgeldin
senin sat ne zamandııı merak ettim aynımıydık biz
ben yine haftaya kaldım kafamçokkarıştı

24 ekim di canım benim maşalah yahya celile vakti grlince gelir annesi Allah yardımcınız olsun son haftalr zor geçiyor karpuz cırıcır yapar kızlar dondurmada öyle ona göre tüketin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…