2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

valla şöyle bir göz ucuyla baktım geçmişe malum gesmeye gitcem. duş aldım boyun da aşagı ayhh o jele gıcık oluyorum... ciclerimi giydim. takdım takıştırdım. çıkarım birasdan. ama okurken anaaaaaaaaaaaaaaaaamm dedim..

1 defnem damlam kavusmuş kuzusuna hayırlı olsun maşallah DENıZ e:)

ve serap ha ayhh valla serapdan beklemiyodum henuz. ama maşallah saglıklı olmalarına sevibndim çok şükür sag salim kavuştular bebişlerine darısı başımızıa

ayyy evrim seni düşünemiyorum ya ilk haberler hep sende aaaaaaaaaa valla biz okurken tuhaf oluyos senn yardımcın olsun Rabbim. zor bi görev üstlendin kardiş..

gypsym esramda gelmiş. puuuuuuuu sana demek dogurmadın ha kızım illa 40 olcak yani snn oglan kararlı tosuncuk olmadan çıkmıycak..
şaka bi yana valla aklım hep sendeydi.bakalım haftaya perşembeyi beklemes kanımca içime dogdu dermişim eşim gibi. hehehe tantuniyle vedalaşmalar boşa gitti. anaam mamai haklı çıktı eyvahlar olsun haftaya kadar sen hergun bişeyle vedalaşırsın..

öptüm canım seni

selaaam biz geldik.
şükürler olsun güzel haberlerle geldik..

tosun paşam maşallah barekallah 2873 gr boyuda 48,5 cm haftasıyla uyumlu suyu güzel pozisyon güzel herşey normal yani.
dogum tairihi olarak şimdilik 19- 24agustos arası dedi. 10 gun sonra tekrar gidicem ozaman daha net bi tarih vericek. neyhse kalbinn oldugu yeri işaretledik tekrar nst ye baglandık .ayhh yok bizim kuduruk bey hiç durmuyor coop copp suyun içinde bi sag bi sol kız tam buluyor kalp atışını aleti bastırıyor eee o bastırınca Mehmet Akif de içerden vuruyor. dedimki siz bastırınca oda içeden tekmeliyor valla.. neyhse sanırım bi 7-8 dk lık kayıt yapabildik bu defa..çok şükür herşey yolounda çıktı sancım çıktı.bi sonraki Nst için en az 1 saat önceden yemek yiyip gel bebek sakinleşsin dedi. ok dedim.

Maşallah kuzuna güzel haberlerle gelmişsin benimde doğum tarihim 18-24 ağustos arası diyorki eski doktorum benim kuzuda 3000 kilo olmuştur
doktora çarşamba günü gidicez biz

Benım de nst de bı nane cıkmadı.. bırakmam ben arkadasımı ole tek basına.. dururum bende yanında.. :))
canımsın benümmm biliyosun dimeee Şeniz
ciddi miisn?? kurabıyelerı mı yapacaksın?? yorma kendını haaa.. tetıklıyor bılıosunn.. bence ayakta kalacak seylerden kacın derım kuzu..
yapcemm tabekee bişi olmazz kuzum yaparım ben biliyosunnn bunca zaman ayakta kaldık hiçbişi tetiklemiyo bizi veletiii
cuma canım inşallah..sen de cuma dığurursan süper olur hacım
.
ay tamamm cuma doğurayım bendeee aynı gün doğunca ne oliidi kız bi adı vardı onunnn
ii olmus be nere gidion sensiz bu topigin rengimi olur. dursun iste rahat rahat dogurma :))
tabii pervinim zati sizleri bırakamadığım için doğurmuyorummm
herkesler bi doğursun burko ile gideriz artıkın doğumaaa delikafadulden
Konustum Tugba ıle.. bıcır bıcır ses.. ne sevıyorum bole hayat dolu ınsanları, yerim ben onu yaa.. dunden berı ınternetlerı gıtmıs.. su an nst de yatıorum dedı.. ıyı yanıı.. :))
ayy ne güzel şükürler olsun bide tuğba doğursaydı kalbim kaldrımazdııııı
Bir de lısteye baktım.. daha 39 lara kımse ulasamamıs.. :KK43:( en azından Esra garantıde su an.. du bakalım.
benimki garanti ötesi nerdeyse 40 da doldurucaz öyle doğurucazzzz
Dido, o bagırsak sancısı, sankı adet agrısı gıbı bana da gelıyor.. kosturuyorum tuvalete.. sonra bırden o agrı gecıyor.. ama bende cırcırımm.. neden oluyor acaba.. doktorda da bole seyler ınsanın aklına gelmıyor ki!!
valla kuzular bende bu ishal 1 haftadır azdı doktorunuza mutlaka söyleyin bu durumu doğum başlangıcı belirtilerinden dedi banaa
arkadaşlar huri diye biri vardı temmuz annelerinde suyum patladı ben gidiyorum demişti doğum yapmış..sakin,esprili bir şahsiyetti.esra sen özellikle oku ortak yönleriniz çok

http://www.kadinlarkulubu.com/temmu...annelerinin-dogum-oykuleri-3.html#post8121515
du bakıyorum hemennn

selaaam biz geldik.
şükürler olsun güzel haberlerle geldik..

muayenden önce nst istedi kalp atışları ve sancılar için allahım bizim sıpa bı dursa yerinde görevli kız bi türlü kalp atışlarını yakalıyamadı tam yakalıyor 2 dk dinliyoruz yine cooooooooooop dönuyor.evden çıkmadan çikolatalı ekemk ve süt içmiştim sanırım onun etkisi.neyhse 12 dk boyunca ugrastı kızcagız olmadı yakalıyamadık pek hareketliydi sıpam. doktorun odasına geçtik NSt deki bayan dediki siz kalbin oldugu yeri işaretleyin ben ona göre bakayımolmuyor yakalıyamıyorum dedi. neyhse tamam dedik. geçtik usg ye..

tosun paşam maşallah barekallah 2873 gr boyuda 48,5 cm haftasıyla uyumlu suyu güzel pozisyon güzel herşey normal yani.
dogum tairihi olarak şimdilik 19- 24agustos arası dedi. 10 gun sonra tekrar gidicem ozaman daha net bi tarih vericek. neyhse kalbinn oldugu yeri işaretledik tekrar nst ye baglandık .ayhh yok bizim kuduruk bey hiç durmuyor coop copp suyun içinde bi sag bi sol kız tam buluyor kalp atışını aleti bastırıyor eee o bastırınca Mehmet Akif de içerden vuruyor. dedimki siz bastırınca oda içeden tekmeliyor valla.. neyhse sanırım bi 7-8 dk lık kayıt yapabildik bu defa..çok şükür herşey yolounda çıktı sancım çıktı.bi sonraki Nst için en az 1 saat önceden yemek yiyip gel bebek sakinleşsin dedi. ok dedim.

bizden haberler böyle.mutluyum yüzümde bi tebessüm ile geldim evime çok şükür.

gypsym esram naptı şimdi azcık geçmişiokuyayım...
hee tahlillerimi gösterdim hiç bi sorun yokmuş. ilaçlara devam
maşallah memo'ya bostanım gülistanım
ben de kuaföre gidiyom kıslar..saçı başı bi budatayım..bakımlı olayım bu ara..
şimdiden sıhhatler ola
Emremın telefonu yok bende arkadaslar..

dedim ona evrime bırak diye ama görmedi ya da sancısı çoğaldı çıktı netten

Maviş ten ses yok.. aksama kadar gırmezse bi aramak gerek.. dun helalleşip cıktı falan.. ınsallah ıyıdıır.

gülistanım maşallah Mehmeteee
kilosu boyu posuu manken gibinnn olcekk anasııııı
bide yaramazmı olcek hıı ne dersinnn

Su an rezene ıcıyorum.. gunde ıkı tane falan ıceyımm.. basladım bakayım.. Humana Still denen cayı alan var mı??

furcuuuuu gadınnnn
sen beni daha çokkk sonlara atarsınnn
baksana haftaya cumaya kadar doğuramazsam en az 5 kişi var doğum yapıcakkk
e bunun yanında bi 5 kişide süprizzz yapar ettimi 10 kişiii
ulen şu topikte 24 ekim satı olan kaç kişi varrrr söleyin banaaaaaa

Geri dönüm aldım;

Defnedamlanın bebeği Denız, bugun dunyaya geldı.. emmeye baslamıs, 3050 gr dogmus.. dogmadan oncekı tahmın edılen kılosu 3 200 imiş.. espidurel sezeryan olmus.. bebek alındıktan sonra, belinde cıddı agrı hıssettmıs, bı sure uyutmuslar onu, su an daha ıyıyım dıyor.. bazen boyle komplikasyonlar olabılıyormus.. anne de bebek te mutlu.. hepinize cok cok selamlarımı var arkadasımızın,arz ederim efenim.. :))

Arkadaslarım.. yurttaslarım..

Serap Karakoylu arkadasımız dogum yapmıs.. bu sabah acil sezeryana alınmış, kızı ıyıymıs.. agrısı vardı, cok konusamadı.. bilginize ciğerlerim.. benım kalbım artık her telefon caldıgında, ya da mesaj geldıgınde kaldıramayacak gıbı oluyor.. bana da dua edin gözünüzü seveyim :)

ben kırmızı yazılaları görünce bir tuhaf oluyorum.aman evrişim sakin olmaya çalış.
hayırlı olsun.allah analı babalı büyütsün.

selam kızlar sabahtan beri temizlik yaptım etrafı sildim süpürdüm sağım solum belli olmaz diye
beni merak etmişsiniz geçmişe az biraz göz attım ben şimdilik iyiyim ara ara kasılmalarım oluyor birazdan duş alıp çıkıcam anneme gidiyorum bikaç gün orda kalıcam merak etmeyin eşim aysonunda izne çıkıyor evde yanlız kalmak istemiyorum o izne çıkana kadar annemde kalıcam kayınvalidemlerde tatildeler 1 hafta sonra gelicekler bende en azından evde yanlız kalmam herhangi birşey olursa ben evrişi arar haber veririm
geçmişe biraz göz atttım gypsyesram daha doğurmamış yok anam biz seni sollayacağız galiba
defne arkadaşımız doğurmuş maşallah bebişine hayırlısıyla kurtuldu oda
gülistanda doktordan gelmiş herşey yolunda anladığım kadarıyla maşallah mehmet akife

aaa şimdi gördüm serapta doğurmuş hadi bakalım hayırlısı oda atlattı kaç kişi oldu doğum yapanlar acaba

kızlar 2 gündür bağırsaklarım korkunç faaliyette ve mide bulantısı çekiorum . bu o belirtilerden deil dimi. daha erken çünkü benim için. ama midem bi garip . dondurma yapar mı sizce

Selam kızlar
Şimdi alıntılardan Defnedamlanın ve Serap Karakoylu doğumlarını gördüm şaşırdım çok - dün gece hiç bir kıpırdama yoktu Geçmiş olsun kızlar ve bebişlernize büyük bir maşallah :nazar:

Su an rezene ıcıyorum.. gunde ıkı tane falan ıceyımm.. basladım bakayım.. Humana Still denen cayı alan var mı??

ben onu bulamadım ama hipp aldım . zaten humanın icindekilere ben bakmıstım netten rezene ısırgan anason hani gypsnin verdigi tarif varya ona melisa filanda ekli haliydi.

cok taktir ettm erken baslamanı canım . ins sezeryandan hemen sonra sutun gelir

X