2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

:)) nıye sasırmadım ben yaf.. hakkınızda hayırlısı olsun..
amin kuzummm
arıyacaktım seni
ne dicektimmm
efrriimm ben yine doğuramadımmm anasınııı satayımmm diyecektimmm
barim bi sancı çıkaydı kıcık oldum
neyse anacığım geldi bebek kurabiyemi yapcemmmmm bugünnnn
:lepi:

Dido, sen bır hafta sonra sezeryana mı alınacaksın??
aynen öyle.sabah 9'da hastanede olacağım.kaçta alırlar acaba.?

nst anlamaz seni..tıp çaresiz kalır karşında

en son esra kalacak buralarda dığuranlar diye ayrı bir topik yapıp bırakalım onu burada

Bu hatunu listede altlara ata ata bir hal oldum zatenkafamçokkarıştıBari benden önce doğursun bea!laelaelaelaelae

furcuuu gelmim orayaaaa

didoo ayın kaçında perşembe günümü
belki o gün bende doğururumm he hacııı
aynı gün doğururz işteee

Benım de nst de bı nane cıkmadı.. bırakmam ben arkadasımı ole tek basına.. dururum bende yanında.. :))

ben ekranından bisey anlamıorumki sadece kalp atısını anlıorum alttakide sancımı ozaman. bidahakine dikkat ederim

Arkadaslar, kelebek neden yok?? bilgisi olan var mı?? bır de gercek adını bilen..??

Ben de merak ediyorum onuCADIARZUAdı Tuğba. Düşük yapan anneler topiğinden çok arkadaşı var. Belki telefonunu bilen vardır. Du bir bakayım

ciddi miisn?? kurabıyelerı mı yapacaksın?? yorma kendını haaa.. tetıklıyor bılıosunn.. bence ayakta kalacak seylerden kacın derım kuzu..

Ben de merak ediyorum onuCADIARZUAdı Tuğba. Düşük yapan anneler topiğinden çok arkadaşı var. Belki telefonunu bilen vardır. Du bir bakayım

Var bende var.. hanı annesı gelecektır.. yok bı yere gıdecektır dıye bılen var mı dıe sordum.. bosuna rahatsız etmeyeyım dıye??

Bu hatunu listede altlara ata ata bir hal oldum zatenkafamçokkarıştıBari benden önce doğursun bea!laelaelaelaelae
ayyy çok güldüm çok yaşa emi
ayni seyi sabah ben yasadim, sanirim barsak basisi ve hormonlar..
olabiler.you are doc
furcuuu gelmim orayaaaa

didoo ayın kaçında perşembe günümü
belki o gün bende doğururumm he hacııı
aynı gün doğururz işteee
cuma canım inşallah..sen de cuma dığurursan süper olur hacım
ben ekranından bisey anlamıorumki sadece kalp atısını anlıorum alttakide sancımı ozaman. bidahakine dikkat ederim

evet alttaki sancı..dktorum göstermişti bana da.son gittiğimde sancı yoktu.ondan 2 hafta önce vardı.ilginç geldi bana.

ii olmus be nere gidion sensiz bu topigin rengimi olur. dursun iste rahat rahat dogurma :))

Konustum Tugba ıle.. bıcır bıcır ses.. ne sevıyorum bole hayat dolu ınsanları, yerim ben onu yaa.. dunden berı ınternetlerı gıtmıs.. su an nst de yatıorum dedı.. ıyı yanıı.. :))

tuğba dün girmiş...bir de dün gece aklıma geldi behiye vardı bayadır yok

iki tane yan yana rakam vardı benim girdiğimde biri kalp atışı diğeride sancıymış

minik kelbek te mi doğurdu yoksa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…