2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

esra maşşallah yahyaya bu gidişle ben bile senden önce doğurucam bide ilk senden bekliyoduk doğumu

Aidaa..doğum günün kutlu olsun nice mutlu yıllara

kızlar 10-11 ağustos gibi eşim geliooooooooo zemuszemus zemuszemus zemuszemus nassı geçti 3 ay allahım sen sabır verdin. başka türlü ayrılık göstermesin allahım. ilk günler çok isyan etmiştim sonra şükrettim gene. allah ayırmasın sevenleri. 3-4 gün 2 kişi sonra 3 e çıkıcazzzzzzzz

Gözünaydın Allah kavuştursun lal

Bu gece saat 22.30 sularında Emirgan'daki bir dürümcüde gerçekleşen bir olaya göre;

9 aylık bir hamile kadın, dürümlerle helalleşeceğim diye çığlıklar ata ata kocasının kolundan fırlamış ve Emirgan'daki meşhur dürümcünün içine izansızca dalmıştır. Olaydan tedirgin olan dürümcünün 155'i araması ile olay yerine gelen polis ekipleri, hamile kadını kolluk gücü ile dürümcünün dışına çıkarmayı başarmışlardır. Dışarıda bir süre sakinleşmesi beklenen kadın, tekrar kocasına teslim edilmiş ve olay sorunsuz atlatılmıştır...
3k1m haber ajansı 23/07/2009 saat 23.55 Bu haber 64 kez okunmuştur.
ALINTIDIR...

:roflol: süpersin mucize

ayy aksam aksam sinir oldummm

dısarı çıktık birkaç saat evel azıck hava alayım diye bugun hiç sokaga çıkmadım çunku
kahve dunyasına gittik buzlu meyva lı içecek var hep içiyorum surup koymayın diyordum bugunku garson efendim surupsuz tatsız olur dedi dedim bosversen ben ole istiyorum karıma ama dedim yoksa surupsuz olarak hazırda hani baska birsey içerim dedi sorayım ben doneyim size sonra pat getirdi ama içtim epey tatlı çokta emin olamadım sekerimi olctum gelince 199 gozlerim yernien çıktı adama soylemedigimi birakmadım tabi ne dusuncesiz insanlar var diabetim dedimde yani hamileyimde belli adam gibi ilgiensene offf
neyse son on gun su sekerden oyle çokkkk sıkıldımkıııı

işleme sahibine şikayet etseydin ne gerzo insanlarvar

off canımm ya son haftalarda oluyomus belkide yedigin bisi dokunmustur. bugun nasılsın. cok uzuluom ben kasınanlara cunku ben cok cektim
daha iyiyim sağol canım, düne göre azaldı ama halen kaşınıyor heryerim, taze fasulye semiz otu yedim dokunacağını sanmıyorum, dediğin gibi son haftalarda olurmuş belki ondandır

AKŞAMKİ HASTANE MACERAM
hepiniz sağlıcakla kalın.

Geçmiş olsun Nazan.. bizi habersiz bırakma

Arkadaslarım;

Deniz bebek,bugun dünyaya gelmiştir... hayırlı ugurlu olsun :)

Maşallah Deniz'e Allah analı babalı byütsün

kızlar ben dogurdummmmmmmmmmmmm
3 hafta erken geldı nisa bebek
:dance::nazar:

gözün aydın maşallah yavruna

halohaaaaaaaaaa
ben geldim
tabeke doğuramadımmmm
haftaya perşembeye kaldııı
veletin suyu idare edermişşş yeride rahatmış bi hafta daha takılayım anne buralarda dedi bizde iyi bakalım öyle olsun dedikkk

son haftasına kadar bekleyecek demek Yahya bey keyfi yerinde tabi... hakkında hayırlısı olsun canım

didoooo cok heyecanli yaaa, sen haftaya bugun doguruyon ha..
38+6 da dğuracam inanamıyorum hala.sanki hep böyle kalacaktım.erken gelmez inşallah..Normal doğursam acaba ne zaman gelirdi diye de meraklanıyorum ya
E sizin gibi ana oğuldan da bu beklenirdi:hooray:Hadi hayırlı olsun.

Bu arada sarmasık da bugün doğuracakmış:uhm:

evet listede öyle görünüyor.

Arkadaslarım.. yurttaslarım..

Serap Karakoylu arkadasımız dogum yapmıs.. bu sabah acil sezeryana alınmış, kızı ıyıymıs.. agrısı vardı, cok konusamadı.. bilginize ciğerlerim.. benım kalbım artık her telefon caldıgında, ya da mesaj geldıgınde kaldıramayacak gıbı oluyor.. bana da dua edin gözünüzü seveyim :)

kkliste.png

Serap Karakoylu arkadasımız dogum yapmıs.. bu sabah acil sezeryana alınmış, kızı ıyıymıs.. agrısı vardı, cok konusamadı.. bilginize ciğerlerim.. benım kalbım artık her telefon caldıgında, ya da mesaj geldıgınde kaldıramayacak gıbı oluyor.. bana da dua edin gözünüzü seveyim :)

ben de şu kırmızı yazıları görünce kendimi kaybediyorum..satımız aynıydı onunla..maşallah

amanin niye sezeryana alinmiski, biran once iyilesirde haber verir detayli..hayirli olsun..

halohaaaaaaaaaa
ben geldim
tabeke doğuramadımmmm
veletin suyu idare edermişşş yeride rahatmış bi hafta daha takılayım anne buralarda dedi bizde iyi bakalım öyle olsun dedikkk

oh oh daha buralardasın ne güzel..hadi bakalım gözün aydın..

seçil seçil seçil hani sen hatıra'ya gidecektin? ne zaman gidiyon?

canım aradım bugün yarın öğleden sonra geleyim müsaitsen diye..bugün dr.a gitmişler, sarılık vs.bi sürü testler yapılmış..eğer sarılığında bi sorun çıkmazsa evde olcak yarın gidicem..bugün bana haber vercek sonuçları alır almaz..sarılığı çok çıkarsa hastaneye yatırıyolarmış çünkü..

en son esra kalacak buralarda dığuranlar diye ayrı bir topik yapıp bırakalım onu burada

oh oh daha buralardasın ne güzel..hadi bakalım gözün aydın..

canım aradım bugün yarın öğleden sonra geleyim müsaitsen diye..bugün dr.a gitmişler, sarılık vs.bi sürü testler yapılmış..eğer sarılığında bi sorun çıkmazsa evde olcak yarın gidicem..bugün bana haber vercek sonuçları alır almaz..sarılığı çok çıkarsa hastaneye yatırıyolarmış çünkü..

bu yenidoğan sarılığı çok oluyor ..bol bol emzirmek lazımmış.inşallah sütümüz olur da emziririz.
umarım yatırmazlar iyileşir bebecik

serapta gözükmüyodu bu aralar zaten allah analı babalı büyütsün bebeğini kırmızı yazılarda benimde kalbim hızlı atmaya başladı

başka bilgi var mı evrim..yok galiba de mi

Valla bu kadar konustu.. agrım var dıyen bı kadına da baska ayrıntı sormadım acıkcası..

halohaaaaaaaaaa
ben geldim
tabeke doğuramadımmmm

:)) nıye sasırmadım ben yaf.. hakkınızda hayırlısı olsun..

höngkk !!!kafamçokkarıştı..allahım evrim benim kalbim kaldırmıyor artık bu kırmızı yazıları gördükçe ki sen ne durumdasındır düşünmek bile istemiyorum..allah yardımcın olsun..

Serap..gözün aydın..kızın hayırlı uğurlu olsun..maşallah..

en son esra kalacak buralarda dığuranlar diye ayrı bir topik yapıp bırakalım onu burada

ulen vallahaaa öyle olucakkk bu ne yaww
nstye girdim yine hiçmi sancı çıkmaz bi hamilede yaaaa
ahanda pazar günü 40. haftama giriyorum
doktor bile dediki hiç sancı çıkmamış kasılma sancı zart zurt hiçbişi yok

defne ile serapppp
bebişleriniz hayırlı olsun ne güzel haberlerrrrr

kizlar buarada bende fena cir cir olmusum; circir yapcak biside yemedim??
bunu ben de soracaktım benim durum daha değişik ama.ben 2 haftadır her sabah cırcırla uyanıyorum.ilk aylarda da böyleydim.gözümü açıyorum bağırsak sancısı..bağırsaklara iyice baskı mı yapıyor neva anlamadım gitti.
Valla bu kadar konustu.. agrım var dıyen bı kadına da baska ayrıntı sormadım acıkcası..

:)) nıye sasırmadım ben yaf.. hakkınızda hayırlısı olsun..

doğru diyosun.öbür tarafa ekledim..kızının adı da ada lenaydı.

X