2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

evrim satını baz almadım.sezeryan tarihini baz aldım.ama pişman oldum

ay nazan gözlerimi faltaşı gibi açıp okudum nereye gidiyo bu konu diye..geçmiş olsun canım..hakkında hayırlısı olsun, ne zaman geleceğini bilir senin kızın..artık zamanı geldi tabiki..

sagol ttalim, bi yandan da cok stresliyim, biz annemle zit kutuplarizdir( birbirimizi cok severiz ama tahammul suremiz maksimum 1 hafta -10 gundur, illaki bi tartisma cikar, onun tedirginligi var ustume bide, ondanda uyku tutmadi biraz...

az kalmış nurdan..anne kız arasında olur böle anlaşamamazlıklar..atlatılır ama..sıkma canını..hadi gözün aydın..

maşallah..dünyaya hoşgelmiş deniz bebek..

hayırlısı olsun babyim..

iyi haberler alirsin insallah benimde persembe kontrolum:))ama sanci basladiysa, haftaya hazirlikli olmanda fayda var, annenlerde geliyor nasils, bi sorun yok..

evet canım tek derdim agda sorunu.. nezamn gitsem. acil durum icin jilet aldım bakalım

evet ben zaten yazıodum kac gundur kızlara ates basmalı terlemeli kasılmalarım oluyo gun icinde die ama sen okumamıssın sanırım canım. dunde nst de cıktı asistan dediki kasılmalar cıkmıs ama daha dogum sancısı deil dogum sancısı olması icin o cizgilerin daha yuksek olması gerekliymis. bana vermedi bugunde dr um incelemis sancılar cıkmıs beklioruz dedi ama acele ettirmedi kontrol tarihini haftaya verdi..

tul isinide birisi alsın ya kimseye aldıramazmısın 6-7 m. benim k.valdemde almamıstı sordum nasıl ascaz die bilmiom dedi ozaman al dedim tul. aldı getircek. tulsuz cok yavan olur kanımca

ben yine evi supurmek zorunda kaldım yine kapkara oldu ayaklarımın altı cunku.. kacgundur fena ruzgar vardı balkon kapılarından butun toz iceri girmis. yıka yıka ayaklar aynı. sinir oluom yaa.. bide yemek derdimiz var.banyonum yıkanması lazım pöff ki pöfff.

kızlar geçmişi okuyim dedim ama oku oku bitmiyo akşam amma kaynatmışsınız bi düdük mevsudur gidiyo. aftabru sendende haberleri almamıza az kaldı ne güzel
akşamki maceranı okuyunca benide heycan bastı.

baby bişey sorucam nstdeyken ekrandan görmedinmi sancıların en fazla kaça çıktı diye benim en fazla 90lardaydı doğum hikayelerini okuyorum doğumda 100 e çıkıyomuş o yüzden bana benimkiler fazla gözüktü

göbeğim sanki bugün iyice aşşağı indi geçen günlerdede aşşağı indiğini farkettim ama bugün daha fazla yukardan göbeğime bakınca daha küçük görüyorum. hap yutuyorum diye tetikte değilim ama bazen hap bile fayda etmicek gibi geliyo magnezyuma devam ettğim halde karnımda ağrı gibi kasılma gibi bişeyler oluyo hafif hafif ...annem bir hafta sonra belki biraz daha geç gelecxek zaten doktorumda 10 gün sonra gelecek annem panik yapmasın diye acele ettirmiyorum ama hemen gelmesini istiyorum. şu günlerde evde yanlız olmak çok kötü

aaaa kimse kalmamış niyeki kendi kendime konuşup duruyorum.
en çok misafir şu an var sanırım 8tane

gözün aydın supaplex allah analı babalı büyütsün nisa bebeği
daha önce hiç karşılaşmamıştık hoşgeldin bu arada
ee kaç kilo boyu kaç doğdu normalmi sezaryanmı yaptın bebiş nasıl hatta vaktin varsa doğum hikayeni yazarsanda çok seviniriz

Puhaahhahahaha:roflol:Alemsin mucize yadelikafadulden
ayy aksam aksam sinir oldummm
Ne salak adamlar var yaAllah bilir o seni şişmanlamayayım diye düşünüyor falan sanmıştırklava:Neyse ne!Doğru dürüst dinlesene be adamlmaz:

Ben de dün Carte D'or'un diyet dondurmasını denedim. Tadı harikaydıcokacimcoookHem de 1. saatim 123 çıktı:hooray:Tavsiye ederim
AKŞAMKı HASTANE MACERAM
Amanın:1shok:Geçmiş olsun kuzum ya. Ürkütücü bir tecrübe olmuş. Ama doğru. hazırsa gelebilir artık kuzucuk. Gayet normal bir zaman

DRUMLA KONUSTUM COK SUKUR

Hadi bakalım hayırlısı olsun babym. Bakıyorum kızlar hep 38lerde yokluyor gibi. Benim içimden de öyle geçiyor. Hayırlısı...

Son düzenleme:
halohaaaaaaaaaa
ben geldim
tabeke doğuramadımmmm
haftaya perşembeye kaldııı
veletin suyu idare edermişşş yeride rahatmış bi hafta daha takılayım anne buralarda dedi bizde iyi bakalım öyle olsun dedikkk

helal sana yavrum benim.yahya beye de afferin.akıllı velet.

ben de tickerimi sezeryan tarihime göre yaptım 7 gün var resmen

seçil seçil seçil hani sen hatıra'ya gidecektin? ne zaman gidiyon?

bende evi bi elden gecirdim, teftis oncesi:)))

hadi bakalim gozun aydin, ne keyif duskunu sipalarimiz var..

E sizin gibi ana oğuldan da bu beklenirdi:hooray:Hadi hayırlı olsun.

Bu arada sarmasık da bugün doğuracakmış:uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…