2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

minikten bahsediyorsan adı tuğba..benim satlar birer birer dökülüyo mu yoksa???
artık herşeye hazırlıklıyım

Kızcagımızın adı, telefon numarasıyla telefonumda kayıtlı.. kafa da kalmadı artık.. 9 aydır ki Tugba nın adını da unuttum.. sabah baslıyorum bende mesaıye.. cok gormeyın su garıbe olar mı?? :))

Konustum Tugba ıle.. bıcır bıcır ses.. ne sevıyorum bole hayat dolu ınsanları, yerim ben onu yaa.. dunden berı ınternetlerı gıtmıs.. su an nst de yatıorum dedı.. ıyı yanıı.. :))

harika ..teşekkürler evrim ..belli bıcır bıcır olduğu zaten

yaa ozaten erken gelsin diodu ya ..sabırsızlanıodu o yuzden ii olmus kavustu erkenden bebegine. bellimi boyu kilosu vs si

bende aynı seyi dusundum evrim bu kız heycandan dogurmazsa ii dedim artık gunde 1-2 allah ne verdiyse haber gelio..

behiye en son ayın 11'inde yazmış..ama dün saat 18:00 sularında klüpteymiş.
iyice paranoyak oldum ben

Erken gelsın dıyenlerın cogu erkenden geldı geldı gercekten de bebeklerı, ne enteresan deıl mı??

Bir de lısteye baktım.. daha 39 lara kımse ulasamamıs.. ( en azından Esra garantıde su an.. du bakalım.

evet serap sürekli ben de doğurmak istiyorum diyordu..sabırsızlanıyorum diyordu.Allah gönlüne göre vermiş..tırstm satım aynıydı onla..seninle de aynı gerçi..eylemle aynı,minikle,nazanla

Erken gelsın dıyenlerın cogu erkenden geldı geldı gercekten de bebeklerı, ne enteresan deıl mı??

Bir de lısteye baktım.. daha 39 lara kımse ulasamamıs.. ( en azından Esra garantıde su an.. du bakalım.

ben tam 39 girerkene inşallah...

Dido, o bagırsak sancısı, sankı adet agrısı gıbı bana da gelıyor.. kosturuyorum tuvalete.. sonra bırden o agrı gecıyor.. ama bende cırcırımm.. neden oluyor acaba.. doktorda da bole seyler ınsanın aklına gelmıyor ki!!

selam arkadaşlar.maşşallah hergün 1-2 doğum haberleri alıyoruz.bende pazartesi günü doğuma gidecektim ama galiba benim sancım var.sabah 8 den beri kasılmam var ayağa kalkamıyorum.bugün çok fazla su içmememe rağmen dakkada bir wc deyim.galiba ishalde oldum.3-4 e kadar beklicem olmadı doktorumu arayıp gidicem belki normal doğururum.çok heycan bastı.bi istiyorum bi istemiyorum.kendimi pazartesiye ayarlamıştım.allah hepimizin yardımcısı olsun kafamçokkarıştı

he valla ayni adet agrisinida benziyor, alttan alttanda agriyor, usutme agrisi gibi..

evet serap sürekli ben de doğurmak istiyorum diyordu..sabırsızlanıyorum diyordu.Allah gönlüne göre vermiş..tırstm satım aynıydı onla..seninle de aynı gerçi..eylemle aynı,minikle,nazanla

ben artık bilemiorumki didom ya.. sancılar olunca gun icindede yaklasıo olabilir. derin nefes alarak gecirmeye calısıom. ama yinede kalabildigi kadar kalsın isterim. ben oyle erken dogurma meraklısı deilim zaten bilionus

kolay gelsin canim, alah yardimcin olsun, bi avazda insallah..

aynen böyledir benim halimde..

emrem hemen telefon numaranı evrime mesaj at canım.hayırlısı olsun.dinlenince geçmeyen sancılar mı bunlar??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…