2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

anaaaam esram senn eşinde ne akıllı he adam haklı şimdi doktor 3 gun sonra derse sen bu 3 gunde 100 e tamamlamak için elinden geleni ardına koymazsın kuzumm...valla dikkat et hee benm senaryo gerçek olmasın sakınn....

lal cim hayırlı olsun ismşniz dimek sonunda kararverdiniz...manası pek bi hoş..vaaayy dedirten tipden yane..eebide sizin oglan kesin sarışın renkli gözlu bi afet olur aman yarebbim sennoglanın delikanlı hallerini ve kızlarla tanışmasını hayal ettim bir an kızlar tipine çarpılır sonrada ismine.......

katil bebek çaki gibi olmasın lan
gelirsem oraaa görürsün çakiyi
bide çakinin gelini var biliyomusun sen onu sanada çakinin gelini gibi bi kurabiye yaparımmm
esra be herkestte kirpi yer edinmiş baksana bi sen hatırlamıyosun naniknaniknaniknanik
kadın kadın dinleme sen bunları diyos sanaaa
bak kafanı çeldiler iki dakkada :mymeka:

bana bide burda sey dediler donmuyor sezo olucam dyince, cocugu donduremezlermi?? olduuu dedim koluna kadar soksun ebe denesin bakalim dondurebiliyormu:bbo:
bie bu ise en cok sevinene Tibet sanci panigi yasamicak diye, yoka zor toarlardim Mr.Panik'i...p

nie elini sokup çeviremiolar mıymış? cidden bu cümleleri kuran hangi millet merak ettim.

içime doğan 2 ağustos laelaelaelaelae

Eh hayırlısı o zman... İnşallah istediğin gibi olur.

Ya ben karar aldım.. sezeryan ıle dogum yapanlarla konusmuycam.. :1closedeyes: utanıyorum sislerden ..

xtir git ! lülülülülülü naniknanik laelaelaelaelae Bi dakka ama, keyf.i olarak sezaryen yapanlardan söz ediyoruz değil mi? Yanlışlık olmasın ! :)))

kizlarr kayinpederimi yolcu ettim az once, yarinda annecigim geliyor...sevindirikim ben cok...

ohh gözün aydın nurdan...

gelirsem oraaa görürsün çakiyi
bide çakinin gelini var biliyomusun sen onu sanada çakinin gelini gibi bi kurabiye yaparımmm

kadın kadın dinleme sen bunları diyos sanaaa
bak kafanı çeldiler iki dakkada :mymeka:

:roflol::roflol::roflol:kaydirigubbakcemile3

nie elini sokup çeviremiolar mıymış? cidden bu cümleleri kuran hangi millet merak ettim.

ben brukseldeyim ya konu arasinda solemistim birine, bana donuremezlermi, deniyorlarmis dogumda dedi, ee disardan olmiyacagina gore manipulasyon icerden olur heralde, benim alt takilmlarda falafos olur, ama bence denediklerinden degil, tamamiyle kadinin fantezisi bukaydirigubbakcemile3dokor hic bole bisi demedi cok sukur:))

anaaaam esram senn eşinde ne akıllı he adam haklı şimdi doktor 3 gun sonra derse sen bu 3 gunde 100 e tamamlamak için elinden geleni ardına koymazsın kuzumm...valla dikkat et hee benm senaryo gerçek olmasın sakınn....

lal cim hayırlı olsun ismşniz dimek sonunda kararverdiniz...manası pek bi hoş..vaaayy dedirten tipden yane..eebide sizin oglan kesin sarışın renkli gözlu bi afet olur aman yarebbim sennoglanın delikanlı hallerini ve kızlarla tanışmasını hayal ettim bir an kızlar tipine çarpılır sonrada ismine.......

delikafadulden delikafadulden delikafadulden bakalım sarışın mi olcekkkk ... baba anne dede sarışın renkli gözlü. bi tek kayınvalide tarafım esmer karakaş karagöz. dier herkes renkli. bu bebek tabi 7 cedde kadar yolu var. bi de yakışıklılığı boşver bebetolarımız şanslı olsunlar . hep öyle dua ediorum. sağlıklı,şanslı bahtlı olsunlar.

evrim koptum burda. gözümde hayal ettim kucağında kuzey sen depar atıosun. canım benim sezo cumartesi sabah olucek. inşallah. gece çıkıcaz eşimle artık bebeği bırakırız anneme. çeşmeye mi gitsek yoksa izmir içi mi takılsak bilemedik. kutlicezzzzz

Dabe dabe.. al gece ıcın kıyafetlerını yanına.. ıkıncı bebege de baslarsınız artık o gece.. mis.. ne var bunda.. altı üstü sezeryan :))

EVRıM, valla gidemedik kuzu.. daha pazar işimiz vardı, sonra da doktora gidecektik, tükkanı göremeyince kaldı. Bugün akşamüstü gitmek niyetindeyim. Du bakalım! Veya belki yarın giderim, Burko'nun donları da alırım...

CANAN canım odanızı görmemiştim, yeni gördüm. Çok güzel olmuş, güle güle kullanın! Bayıldım.

ohoooo bütün yediklerinle helalleşirsen mandaları da geçersin ben sana diyim.kımıl zararlısısın sen biliyon de mi?öksüz kalacak tantuniler sen doğurunca vah vah.korkarım hastaneyede getittirirsin sen.
hastaneye getirirlermi ne dersin izin verirlermi aceba yememe CADIARZU
kimle görüşüyormuyum..
geçen seneki ağustos anneleri ile güzelim
yani bizim gibi topiğiniz yokmuydu sizin?
bana bide burda sey dediler donmuyor sezo olucam dyince, cocugu donduremezlermi?? olduuu dedim koluna kadar soksun ebe denesin bakalim dondurebiliyormu:bbo:
bie bu ise en cok sevinene Tibet sanci panigi yasamicak diye, yoka zor toarlardim Mr.Panik'i...p
ayyy aklıma ne geldiii
şimdi buluştuk ya kızlarlaa
ebru dedii bende normal istiyodum ama bebiş dönmedi dedi
nazanda ne dese beğenirsnizz
emeklesene dedi
hınkk olduk nası yanee
emekleyince bebekler dönermiş nazo öyle duymuşşş
bebişi ters olanlarr herkes emekleme poziysonuu alsınnnn
epruuu nerdesin emekledinmi o günden sonra???
anaaaam esram senn eşinde ne akıllı he adam haklı şimdi doktor 3 gun sonra derse sen bu 3 gunde 100 e tamamlamak için elinden geleni ardına koymazsın kuzumm...valla dikkat et hee benm senaryo gerçek olmasın sakınn...........
yok baaaa 94 kiloyum heralde 3 günde 6 kilo almayızz
hemide ishalim yediğim içimde kalmıyo nasılsa delikafadulden

ben brukseldeyim ya konu arasinda solemistim birine, bana donuremezlermi, deniyorlarmis dogumda dedi, ee disardan olmiyacagina gore manipulasyon icerden olur heralde, benim alt takilmlarda falafos olur, ama bence denediklerinden degil, tamamiyle kadinin fantezisi bukaydirigubbakcemile3dokor hic bole bisi demedi cok sukur:))

onda denemişler galibaaa ... kaydirigubbakcemile2

evrim koptum burda. gözümde hayal ettim kucağında kuzey sen depar atıosun. canım benim sezo cumartesi sabah olucek. inşallah. gece çıkıcaz eşimle artık bebeği bırakırız anneme. çeşmeye mi gitsek yoksa izmir içi mi takılsak bilemedik. kutlicezzzzz

Dabe dabe.. al gece ıcın kıyafetlerını yanına.. ıkıncı bebege de baslarsınız artık o gece.. mis.. ne var bunda.. altı üstü sezeryan :))

delikafadulden :roflol: kaydirigubbakcemile3 Deliler :)))

Kız pinky.. valla gördüğüm en seksi hamilelerden biri sensin, bunu böyle söyle kocana tamam mı?
ahh aahh canım yaramı deştin o senin güzel bakış açından kaynaklanıyor
elbiseyle evet öyle görunuyorum kendimce ama ama sen o göbeğin çıplak halini görsen...haritaya döndü.eşim her gördüğünde gözlerini açıp ayyy yaa gerçekden çok çatladın diyor. valla artık yanında giyinip soyunmaya utanır oldum ..

:gitme:

oh herkescikler burda oğluşu şükür uyutabildik doğum hikayemi yazdım ama kuzum çok ağlıyordu en kısa şeklide anlatmaya yazmaya çalıştım kızlar

]

Eh hayırlısı o zman... ınşallah istediğin gibi olur.
xtir git ! lülülülülülü naniknanik laelaelaelaelae Bi dakka ama, keyf.i olarak sezaryen yapanlardan söz ediyoruz değil mi? Yanlışlık olmasın ! :)))...

Ne farkeder baba.. sen sezeryan olacak mısın olmayacak mısın?? onu de hele.. gerıısı onemlı degıl.. bak bu konu yuzunden ne kanlı savaslar cıktı KK da.. :)) allam okuyup okuyup şok oluyordum..

delikafadulden :roflol: kaydirigubbakcemile3 Deliler :)))

laelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelae sen normalsin galiba eee gelemicen tabi. delikafadulden
ahh ahh suyumun patladığını bile göremicem die dert yandım birden kendime sonra ağzıma bi şaplak. şimdi patlar ben apar topar koştura koştura gene sezoya. patlasın bari ben sezoya girmeden 1 saat önce filan. 15inin sabahı olsun mesela. 2 duyguyu da yaşayayım lülülülülülü

X