2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kız insn yavaş yavaş yazar öle okurken birden aaaaaaa diye bagırdım valla. hayırlı ugurlu olsun. gözun aydın ayyh ne guzel ya.. peki nasıl oldu dogum normal sezeryan. bebeiş ne kadar kilo boy? ismini ne koydunuz ayy resm falan.. aaaaaa heycan yaptım ne çok soru sordum yahuu

Inanamıyorumm Eylemmmmmmmmmm sana, bı haber verseydın be yavrum.. ay cok sasırdım.. :1shok: bırden lank dıye okuyunca.. Ay Allahım yaa.. şaka gıbı.. hayırlı ugurlu olsun kuzum..

BABY biz seninle bir iki gün arayla doğuracağız galiba. öyle görünüyor. birbirimizin bebişlerinin fotosunu göremeyeceğiz , geç göreceğiz daha doğrusu.

banada oyle gelio 8 agustosu beklemiycek sanırsam

hatıraaa nası yanii.... cabuk anlat vur kac yapma gozun aydınn

sakaleyn canım kotu bisiler oldugunu dunku yazından anlamıstım ama neyseki atlattınız ve iisiniz canım.toparlan bebisine bak biz burdayız okuruz acelemiz yok. giden kilolarada masallah canım

aaaaaa şok oldum valla hayırlısı olsun güzelim allah analı babalı büyütsün anlatsana biraz nsl oldu

hatıraa en son senin kukucu şerifeye gititğin haberini almıştık mercimekden..hehehe ayyy bi tuhaf oldum ya anlatsaan biraz

Tesekkur ederım Hatıram.. hakkımızda hayırlısı bakalım. Ne zaman musaıt olursan gel yaz bıze, bebegını anlat..

hayırlı olsun eylemm şok olduk gerçekten.klosu boyu ne peki hemen kaçma.yawf bizde böyle kaçacakmıyız hemen bebişlerimiz olunca?????

evriş seniinde gözün aydın ne güzel söylemiş doktorun.doğum tarhi çok güzel inşallah zamanından önce gelmez kuzey.

Selam kızlar!

Kayra ve hatıra doğurmuş, analı babalı büyüsün bebişleri.

Doktordan geldim. 2750 gr olmuşuz. Biraz akıntım vardı, muayene etti, enfeksiyon varmış, fitil verdi. Kalp atışını istedi gene, düzgün buldu. Suyumuz, yağımız hepsi iyiymiş :)) 4 Ağustos'ta tekrar gidicem, kesin tarihi o gün alabilicez

1 yeni doğmuş bebek gördüm, gözlerim doldu :)

Çok çok yoruldum, geçmişi sonra okuyacağım. Öptüm hepinizi akşama görüşürüz.

ben şimdiden kullanmaya başladım Aftabru hemen al derim medela kullanıyorum

maşallah kuzeye, bilgiler için sağol kilosu iyi olunca gelişimi tamamlanmış zannediliyor ne kadar yalnış bi düşünce, zamanında doğması bebi için daha sağlıklı demekki

aaaaa hatıra çok şaşırdım, sezeryanmı oldun ?
maşallah kuzuna Allah analı babalı büyütsün, ee bebeğin nasıl sağlıgı iyimi sen nasılsn ??

Evrimcim, ben o kitlenin zararlı bişi olduğunu sanmıyorum hiç. Zaten usg ile de bakılacakmış. Kuzey'e kocaman bir maşallah diyorum. İkinizi de öpüyorum.

Maşallah Doruk 'a sezeryanmı olacaksın sende ? hadi hayırlısı

günahını aldılar Taze gece geç yatıyor bu saate kadar uyuyor diye kaydirigubbakcemile3 , bakın hatun doktordaymış cık cık

aaaaaaaaaaa gözün aydın canım allah analı babalı büyütsün demekki topige birkaç gün girmeyeni merak etmeliyiz demekki dogum yapmış olabilir ay çok güzel ya geliyor bebiiler sırayla

bizim kızımızın hala bir ismi yok. sürekli insanlar soruyor. herkese "doğunca karar vereceğiz" diyoruz. şaşırıyorlar. galiba artık bütün çiftler daha bebek planı yaparken kafasında netleştirmiş oluyor ismi. biz her konuda pek bi gevşek çıktık valla.... ne rahat çiftmişiz

tazem ve evrişim maşallah kuzular çok güzel haberlerle gelmişsiniz valla herşeyin yolunda gitmesine sevindim kızlar.
ay kaç tane bebek oldu şaşırdım valla sadece yusufun resmi var diger kızlarda eklesede bizde resimlerinden sevsek bebeklerimizi

Herseyın yolunda olmasına cok sevındım.. hadı gozun aydın.. daim olsun boyle guzel haberler hep.. Doruk'uma ıyı bakıyor annesı.. kıyamam sana dınlen tabı.

evriş seniinde gözün aydın ne güzel söylemiş doktorun.doğum tarhi çok güzel inşallah zamanından önce gelmez kuzey.

Insallahh.. hakkımızda hayırlısı olsun Gelgıtım..

Evrimcim, ben o kitlenin zararlı bişi olduğunu sanmıyorum hiç. Zaten usg ile de bakılacakmış. Kuzey'e kocaman bir maşallah diyorum. İkinizi de öpüyorum.

Doktor da dedı.. ne sana ne o na zararı olan bısı degıl usg dedı.. ama bakmam lazım dedı.. umarım hersey ıyı olur.. ben kotu dusunmuyorum zaten.. emınım sut bezesı.. ya da gereksız bır kıtledır hamılelıkten dolayı kaynaklanan..

Saolasın Kadrıyem..

tazem burcum gözun aydın Doruka maşallah..herseyin yolunda olmasına çok sevindim. sen şimdi doktor için erken uyanmışsındır..ahh ahh azcık uyu dinlen bakalım...3 agustosda mı tam gunun belli olcak..hayırlısı bakalım sen ne zaman kavuşcan ogluna..

bende sabah kavanozoun dibini kasıklayıp bitirdim aferin dimi bana bide saglıklı beslenmeden bahsediom peh
ben nutellanın zararlı olduğuna hiç bir zaman inanmadım. herzaman arkasındayım. aşk var bizim aramızda. ayrıca nutellayla aramıza ekmek de giremez. sadece kaşıklarım. ekmeğe filan sürmem.

Ben de gıdınce ogrenecegım cıgerım.. ınan hıc bır fıkrım yok.. ama şişliği anlamak ıcın bastırınca ciddi agrıdı..
mamagrafi çekmezler zaten. 40 yaşın altına direk memografi çekmiyorlar. önce usg çekiyorlar. onda bişey görürlerse belki memografiye gerek duyuyorlar. 40yaş altındaki kadınların gögüsleri dolgun olduğu için memegrafi işe yaramıyormuş. ayrıca da evrimcim ben hiç ihtimal vermiyorum bişey çıkacağına. bence son derece normal. doktorun tabi ki duyarsız kalamaz, muhakkak tetkik yapmalı, ama sen içini rahat tut , gör bak hiç bişeycik yok.

allahım yarabbim, yazmış yazmış da sonra eklemiş "GELELİM BANA...." diye. HATIRAcım sen aklını mı kaçırdın. güzelim bu müthiş haber.... öle herhangi bir haber gibi sona eklenir mi? FLAŞ FLAŞ FLAŞ yapmalıydın kuzum.gözünaydın. hemen detayları istiyoruz.

ben şimdiden kullanmaya başladım Aftabru hemen al derim medela kullanıyorum

medela çok iyiymiş. arkadaşım çok memnun. ben ikisinden birini alacağım işte, hangisini bulursam artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…