2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

ebrununnn yoldaaa beynini şişirdimmm iki ara bi derede kızcağızda napsın melül melül dinledi beni mesafe kısaydıda yırttı delikafadulden

la evrim epruu için aynı şeyleri, aynı anda yazmışız..bi çık git beynimden artık.
sefayla başbaşa mıydınız? purcu da var mıydı?neler yaptınz?

sağol tatlım
ebru aynı göründüğü gibii yazıştığımız gibiii çok datluuuu
ay süper pozlar dimeee sırnaşık şey

minişim yapıştırma ile ilgili açılama yapmıştı.yoksa genelde estetik denilen eriyen dikiş yapılıyor.nurdan gibi anlatamam da o yüzden tam açıklayamıyorum

sen kayserideydin dimeee ben antepliyim melkete gideceğim zaman didoya uğrucam sanada uğrarım opuyorumnanaktan

giderim giderimmm nolmuşşş kaydirigubbakcemile2
valla gel be esra didede söledi bugün ben seni davet etcektim zaten sen benden önce girip konuyu kapmışsın zaten
fotolar süper süper süpppppppeeeeeeeeerrrrrrrrrrr bu arada çok hanımefendisin yane :sm_cool:
sen giezsen çok sessiz kalır be topik sonra kim gezip anılarıyla maceralarıyla bizim günümüzü şenlendirecek yerimseniben çok tatlısın be esram
kaydirigubbakcemile2

Eve gelir gelmez yemek işine soyundum. Anca gelebildim topiğe..
Evet, kesinlikle çok güzel bir gündü. Sabah eşime öğlen 2 gibi evde olurum dediydim, ama aksine akşama yemek yapma işi olmasa daha bile gezerdim sizinle kızlar..
Bu arada, yorumların için de ayrıyeten teşekkür ederim canımm.. yüzünü en son gösteren kişi olarak sevilmek hoşuma gitti... opuyorumnanaktan

Teşkür ederim Pinky.. Keşke siz de olsaydınız da, sizleri de tanısaydım...
hatunlar beni furacakkkk
ne orcin fotolar yakalamışımmmm daha neler varda koymammm
Heee çok orcin.. ağzımda mantıyla pek bir "hanım hanımcık" çıkmışım..:kedi:

Çok sağol canım... Herkes birbirinden sıcak, hele ki ortamda Gypsy gibi evlere şenlik bir hatun olunca değmeyin keyfimize modundaydık...
Sağolasın canım.. Eminim sen benden daha şirinsindir.. Ege dünya güzeli bir oğlan çocuğu.. GypsyEsra çocuğa çok baktı ama dedim artık çok geç seninki çoktaaan şekillendi..

DİDOOOO, canım birgün seninle de fotolar çekilsek ne güzel olur değil mi? Kocaman öperim seni yerimseniben
ebrununnn yoldaaa beynini şişirdimmm iki ara bi derede kızcağızda napsın melül melül dinledi beni mesafe kısaydıda yırttı delikafadulden
Ay aşkolsun, senin kadar enercik olmadığım için bakışlarım melülleşmiştir...ama kesinlikle seninle ilgili değil kuzum bu.. Şeniz

Geçmişi okumadan önce bir fotoğraflara bakayım dedim. Şimdi azcık bakayım neler olmuş, neler bitmiş diye...

minişim yapıştırma ile ilgili açılama yapmıştı.yoksa genelde estetik denilen eriyen dikiş yapılıyor.nurdan gibi anlatamam da o yüzden tam açıklayamıyorum

hmm anladım canım,neyse şimdilik sezeryanlık bı durumum yok ya,pekde arastırmadım şu dikiş konusunu.sadece arkadasımınkı yapıstırma cokda memnun kaldı sölim dedimdiii.nurdan gelınce bı özet gecıverır yerimseniben

Evriş canım çok teşekkür ederim sana da.. Güzel yorumlarınız içimi açtı vallaa.. Keşke herkesle tanışma fırsatımız olabilse..

GYPSY, kuzum bugün bissürü fişne tezgahının yanından geçtik. Bilseydim almak istediğini dürterdim seni.. kaydirigubbakcemile

ay hiç görmedimkine bennnn onları görsemde kiraz sanmışımdır malum kıyafetlere odaklanmıştımmm :lepi:

la evrim epruu için aynı şeyleri, aynı anda yazmışız..bi çık git beynimden artık.
sefayla başbaşa mıydınız? purcu da var mıydı?neler yaptınz?

Diorum kısım.. sen benım ruh ıkısımsın.. kurtulamassın ıstesen de artık benden Şeniz

ne anlatcam kaynanan dedikodusu yaptımmm lülülülülülü

kaydirigubbakcemile3

acıyalım o zaman epruya ha

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Didom;
Sefa yapmıstı mamalar.. onları yedık..selamlarını ılettım, bol bol kulaklarınızı çınlattık, bana kapı tülerini almıstı,onları aldım.. sohbetı sahane bı yaratık zaten.. kıkır kıkır güldük.. anam bı baktımm saaat kac olmuş,anlamadım bile yaf :1shok: furcu muu... hmmmmmmm, vardı galıbaa.. tam hatırlayamıyorum kaydirigubbakcemile3

neyse ben biraz kaçıyım kocişe bırakıyımda geç saatte girmeme laf etmesin yerimseniben görüşmek üzere öptüm hepinizi

sırf sefa ile tanışmak için tekrar bi izmir turu düzenliyeceğim zemuszemus

Senin ileriki yaşta ki halin.. yani bu Furcu kıme cekmiş bilmiyorum.. :sinifsinif: kadın sahane bışı.. sohbetıne doyulmuyor.. anıları desen tam matrak.. tam çılgın yaa.. hangi anne kızıyla bırasını alıp Notherdam Kalesının karsısında merdivenlerde bıra ıcer yaa.. her acıdan tam bır anne.. kızlarına gozu gıbı bakan, arkadaslıgını esırgemeyen, keyıflı.. senınle herseye yapmaya hazır.. Burcu ya kendı ellerıyle pıke takımı bıle dikmiş.. daha ne olsun.. zorlasam nufusuna gecebilir miyim acaba yaaa.. kaydirigubbakcemile3

Selamlar herkese

3 gündür yokum annem geldi ugrayamadım, nasılsınız? doğum yapan varmı?
geçmişe bakmaya çalıştım ama çok zor

ve işte koca göbeklerrrr en büyükte benimkiii :lepi:
[/URL][/IMG]

çok güzel görünüyorsunuz tombikler : ),
bi sonraki buluşmaya kesin gelicez oğlumla :))

aman haa suyunu ic. gerci bendede var su icmemde azalma. bitaraftanda terlioz ne olcak bilmem. icmek gere yinede. cuma apar topar almasalar bari canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…