2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

temizlik hala devam ediyor desem:))) saat 7 oldu, hala bitmedi, ne mok varmis evde...

canım o testin alındığı yer bebeğin tıpasının olduğu yermiş. doktorda ben de orayı sarsmak ve bozmak istemioruz. riske atılmasın die. 10 gün de testin çıkması sürüor. yani benim doğumdan sonra anca bakılabilcek. yani ne test oldu ne de bebek doğana kadar olabilcek.:ecrin_bebek: mecburen sezoyuz

Adaş Evrimle konuşuyoooorrr
[/URL][/IMG]

Nazan ve NAZ
[/URL][/IMG]

Nazan ve Esra
[/URL][/IMG]

veee Ebruuuuu
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]

Nazooo süslenirken :))
[/URL][/IMG]

ve işte koca göbeklerrrr en büyükte benimkiii :lepi:
[/URL][/IMG]

maşallah bebişine canım herşey yolunda demek sezeryan tarihinide almışsın ne güzel biz bakalım ne zaman doğurucaz sanırım en sona kalanlardan biri ben olacağım

mantı yerkeneeeee
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]

aaaaaaaaaaaaaaaaa ilk şaşırdıgım nazanın göbeği oldu maşallah ya ne kadaaaaaar büyümüş. gerçekdende kocaman bi maşalaah diyelim.
ebruşka ne cicisin sen öle yaff çok içten bi gülümseme..

nazanın süslenmesinede şaşırdım hatun hep ben bakımlı değilim krem sürmem falan filan der ama resmle ispatlanmıştır artık..

esrakom herzamnki gibi gülüşü çok şeker.nede olsa şeker kız ..
veee gypsym esram sende çok cici çıkmışsın bak bu resmde pek bi hanım hanımcıksın. hani sormuşsun ya bende bigun hanıhanımcık olurmuyum diye. kızz sen zaten ölesin arada bi fırlamalık yapıosun eee o kadarı dide de var...

neler yediniz kız yerken hiç resim yokmu

hatunlar beni furacakkkk
ne orcin fotolar yakalamışımmmm daha neler varda koymammm

buda Ege
benim oğlum
bunca zaman sizi kandırdım aslında ben ikinciye hamileyim gayrimeşruu bi oğlum vardı benim ilk kez itiraf ediyorum
tıpkı ben dimeeee delikafadulden
[/URL][/IMG]

Ebruska'yı görmüş olduk..Şirin bir kız.. Mantıları da götürmüşsünüz ohh afiyet olsun... Sahi Ege kim?? Çok sevimli bi oğlancık.. Esram senden bu renk çıkmaz sen de biliyosun..

Mekan çok hoş görünüyo, pöfür pöfür esmiştir..

ay çok güzel buluşma olmuş ANKARADA YOKMU OLAN BıZDE BULUŞALIM TANIŞIRIZ :))

maşşalah bebişine.ohh senınde tarıh bellı odu hadı bakalım hayırlısı.

Esra resımler harıkaaa,kızlar hepiniz cok güzel cok şişkoo cok hamile cıkmıssınızzzz zemuszemus ebru cok sıcak bı görüntün var cok hoşda bigülüşün yerimseniben,senıde tanımıs olduk.esracım sende gayet hanım hanımcık ve pek bi şıksınn.esrako herzamankı gıbı cok relax ve hoş gözüküyor nazo ya bişe demeye gereek yok galıba.maşşalahın var nazancımm.göbişin hernekadar buyumus olsada sana cok yakısıyor ve cok fiitt duruyorsun
sankı hepinizi cok yakından tanıyormusum gıbı hissediyorum her bulusma resımlerıne bakarken

Son düzenleme:
selam kızlar esram fotolar çok güzel çıkmış şekerim ama senin göbiş bayagı aşşagıda gördüm sakın eli kulagında olmasın yahya paşamızın
buarada egede benim başak ne kadar bana benziyorsa egede o kadar sana benziyor canım bazen bakıp kızıma allahım bu bendenmi çıktı diyorum şimdi sıra burçinde büyük bir merakla ev ahalisi onu bekliyor son günlere bile ne kadar çok zaman var diyorlar
neyse çıkıyorum kociş geldi bizim aç kurtları doyuramda sonra gelirim tekrar

aayy ne güzel ya sizler hep birbirinizi tanıyosunuz yüzyüze sohbet imkanınız oldu ne çok isterdim bende sizlerle buluşmayı mafoldumben
sen kayserideydin dimeee ben antepliyim melkete gideceğim zaman didoya uğrucam sanada uğrarım opuyorumnanaktan
sen hele orda bi buluşma ayarla, bak gypsEsra pılısını pırtısını toplar, bebeğini de kucağına alır gelir.. Yeter ki buluşma olsun..
giderim giderimmm nolmuşşş kaydirigubbakcemile2
bende bakıcam daha ama çok pahalıymış yaaa
Yahu bu "al" kim ki bascak bizi.. eşimiz annemiz falan yanımızda olcak, basarsa onlar kovar hem..
kaydirigubbakcemile3 bencede yaa inanmam böyle şeylereee
yarın gidememmm olmasss temizlk varr
hem ne sorucam sana vişne çıktımıki??bende bekliyorum zula yapıcammm vişne suyuna bayılırımmm

tazecim sefanın yaptıkları çok şık ve orjinal olmuş. ellerine sağlık.

burkocum listen çok güsel ellerine sağlık.zahmet oluor sana çok.

gypsy esra hayırlısı olsun canım. inşallah istediğin gibi olur doğumun. su içersen suyun düzelir miymiş. o zaman bu ii bişi.

günü belli oldu artık heycan bastı. bebişimle karşılaşacağımız güne sadece 24 gün var zemuszemus

Ya var ya bunu Sefa ya da anlattım.. gül gül yerlere yattık hepımıss :)))

Yahu bu "al" kim ki bascak bizi.. eşimiz annemiz falan yanımızda olcak, basarsa onlar kovar hem..

kaydirigubbakcemile3 delü

burda 3 gun yatılıo hastanede o yuzden tedbirli olmalıyım . al taktırmazlarsa nie butun lohusa tacları al :)) ben pembe aldım gerci pijamamla yanı. kızımınkide benimkine benzio

Sisin pempe taclarınızı yirimmm ben..

bide aklımdayken soyliyim okudugum bir yazıda dioduki gogsunuzun iltihap kapmasını onlemek icin pedinize 1-2 damla bebeyagı damlatın. tıkanmasını iltihabını onluomus

gogus pedıne bebe yagı ha.. su goguslerden yana sans bıze guler ınsallah.

Senı gormek cok guzel.. Allah yardımcın olsun güzel annem..

Nıyeyse ben de daha senın dogurmanı ıstemıyorum.. manyak mıyım neyım :)) dogurrursan buradan uzakta kalacaksın.. ben sensis naparım yaf mafoldumben

Allah nazarlardan saklasın.. tarıhın hayırlı ugurlu olsun.

temizlik hala devam ediyor desem:))) saat 7 oldu, hala bitmedi, ne mok varmis evde...

kaydirigubbakcemile3 ne zaman huzura ereceksın sen bu evde yaff

gültepedeki eski doktoruma devam tatlım
esram biliosun suyu yudum yudum içmelisin sakın bi anda ölee kafana dikme.. ayhh heycanlandım kıs.. belkide cumaya yahya paşadan haber alırıs.:)
ay yokkk heyecanlanma bu dohtorlar hep böyle heyecan yaptırıyo sonra gerisin geriye kalıyoo doğurmuyorummm
yan masadan bi çocuk işte ama dehşet bişi yaaa
hem ne biliyon hee belkim çıkar benden böle bişi :icecream:
ay çok güzel buluşma olmuş ANKARADA YOKMU OLAN BİZDE BULUŞALIM TANIŞIRIZ :))
doğuracaksınız nerdeyse ne buluşmasıııı delikafadulden
dimiii ne kadar benziyo bana :roflol:
valla kadriyecim kısmet ama göbişim aşaığda diil ya fotoda öyle gözükmüş olabilerrrr

Esram.. ne cıcı cıkmıssınız ya.. yanınızda olmak vardı,emınım cok hoş olurdu.. agır toplar orada.. Ebruska da tam tahmın ettıgım gıbı,cok cici.. cok pozıtıf.. cok ıyı gorunuyorsunuz hepınız.. masallahh ya.

daha zamanın var senin öyle şartla kendini..ay bi de ne hamaratsın sn ya..bir sürü yemekler işler güçler maşallah.ben iyice kötürüm oldum
reca ederim
bugun belim ve kukum agrıo artık agırlastım ya ...ayaklarımın altıda agrıo 2 iş yapıom yamuluorum. yapmasam oyle dusundukce bunalıorum bisekilde harekette etmek lazım . neyseki az kaldı

o kuku ağrısı en acayibi zaten.
biz seni bele sevdik aldık kabul ettik.öyle olunmaz dığulur yavrum.ben de hiç olamamışımdır daha da olamam
tıp dünyası biraraya geldi sürekli seni doğurtmaya çalışıyor ama her seferinde atlatıyorsun helel sana
maşallah derya 41 bin kere.umarım kısa zamanda sen de toparlarsın kendini.dikişlerin alınacakmış buna da şaşırdm.bir ara kendini iyi hissedersen anlat ne olur.sevgiyle kal
bu dikiş işini nurdan açıklamıştı bir ara.
inşallah çok güzel haberlerle gelesin
maşallah lal.listeye sen de girdin demek.normal deyip deyip sezeryan ha sizi gidiler siziopuyorumnanaktan
listeye teomanın göbek adını da ekleyelim lütfen miniş CASPER

uğramayan ne olsun esra sen söyle?

istanbul fotolarını çık beğendim.esra manyaaa milleti yemek yerken acayip acayip çekmeseymiş daha iyi olurmuş.EPRUUUU tam hayalimdeki gibi cici,bebeksi,duru bir yüze sahip.kanım boşuna ısınmamış.pek bir fit gördüm kendilerini.canım da mantı istemedi dese yalan olur ki çook severim.oturup açamam da pis esra

sağol tatlım seninde gözünaydın bebiş iyi kilosu güzel kocaman bi maşallahhhh zemuszemus
Nıyeyse ben de daha senın dogurmanı ıstemıyorum.. manyak mıyım neyım :)) dogurrursan buradan uzakta kalacaksın.. ben sensis naparım yaf mafoldumben
.
bende bendee bendee istemiyommm doğurmakkk buralarda sizlerle olmak daha güselll bende sensizzz naparımmm sırf senin için doğurmucam dicem dohtoraaa bi hafta dahaa uzasın hadi be hacııı uzasınnn dicemmm opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…