2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

kaydirigubbakcemile3..yaw bu kadar mı bi insanın espiri yeteneği kuvvetli olur..tütü..kaydirigubbakcemile3

dide ben tek kulanımlık bardak ve tabak aldım. lazım olabilir diye tabi plastik kasık catalda koydum.

ayrıca sac duzlestiricimide koydum sac bas karısırsa die :))))

valla arkadaşım sezercik olmuştu fönlenip gittim uyandığımda saçımın heryeri biyerdeydi terden dedi ama ben saçımla uğrasacagımı düşünmüyorum tarayıp bandı takaarsam yeterde artar bilem bana
valla bu bilgiler s,iz olmasanız aklıma bile gelmezdi iyiki varsınız iyiki keşfetmişim burayı
ben teeeeeee Batmanlardayım..gönüller bir olsun
öee yapcak bişey yok gönüllerimiz muhabbetlerimiz bir buraya girmeyince çok yalnız hissediyorum kendimi]

SEVİYORUM SİZLERİ

ben bir de kırmızı tülbent koydum..albasmasın derler..küçük kuran-ı kerim'im var..onu da aldım..

Dido..salı pazarı gibi yerler varsa orda yelpaza bulabilirsin..1-2 tl ye..ya da pazarda da vardır..kıyafet bölümlerinde, işportacılarda..

abartmaylım ya bence bu kadar..sen bilirsin tabi.kaç gün kalcaksın? ben galiba 2 gün kalacağım

HEP DERLERYA KADINLAR 3 GÜNLÜK TATİLE 3 VALİZ GİDER TÜM DOLABI boşaltır diye bizde tedbir diyerek aynısını yapıyoz sanki burda normal doğumda bikaç saat dinlendirip, sezerciktede bir gün yatırıyolarmış.bakalım benim cuma belli olcak ne olacağı hayırlısı

özellikle ist olan kızlar bebek şekeri çikolatası konusunu ne yaptınız nereden hangi pastaneden aldınız?
dün koska ya baktım renkli drajelerin kilosu 35 tl dekorlu çikolatalar 85 tl dekorsuz çikolatalar 58 tl idi pahalı geldi açıkçası bu konuda tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı??

ben de düşünmüştüm ama tıka basa doldurmayalım çantayı..bir iki gün kafa üstü yatsın velet nolcak..
he valla.anası da yan yatma yastıklarında yattıydı
seni en iyi brn anlarım evrim.gerçekten bu tıpik hayatımda büyük bir öneme sahip.burada hmileliğimi paylaşacağım hiç kimse yok.işyerinde tek kadın da bendim.çok şey öğrendim buradaki arkadaşlardan.ve hiç beklemediğim kadar güzel insanlar tanıdım.opuyorumnanaktan

ben bir de kırmızı tülbent koydum..albasmasın derler..küçük kuran-ı kerim'im var..onu da aldım..

mercimek annemde kırmızı asla giymezdik bişey örtmezdik kırmızı tülbent bile demişti al basmasın diye demişti hatta bana kırmızı bant bile aldırmadı CADIARZU

hiçbir girişimde bulunmadım(((

Dido..salı pazarı gibi yerler varsa orda yelpaza bulabilirsin..1-2 tl ye..ya da pazarda da vardır..kıyafet bölümlerinde, işportacılarda..
burada da var salı pazarı.ama ben gidemem çooook uzak.salihe söylesem alabilir mi ki? gerçi klima da var.ama açacakmıyız.bir de da 3. katta çok sıcak olur

istanbullular buluşmada canım gelsinler onlara sorarsın.sen neden gitmedin?

Yahu bu "al" kim ki bascak bizi.. eşimiz annemiz falan yanımızda olcak, basarsa onlar kovar hem..

gidemedim bakırköy de kayınvalidemlerdeyim zaten hiç enerjik değilim kayınvalide de belinden rahatsız karşıya geçemedim aslında o lokali de severim

süper biyere baglamıssın canım tebrüük ediyorum seniii.allam nerdende aklına gelıyo yaa :roflol: şöferlerın peşinden gitmesin hee.

:gitme: ben daha bu çikolata lokum işini bilee halletmedım,ne uyuşuk tembelım yaaa kaydirigubbakcemile neyse bencede bıraz tuzluymus,bakalım doktora gidince bı lokumculara çikolatacıya ugrasam iyi olcak

evet dide kader arkadaşım bencede en iyi sen anlarsın benim okulda bayan çok ama öğretmenleri bilirsin işte sadece kafama göre 2 arkadaşım var ee onlarda buralılar akraba falan herzaman müsait olamıyolar ee sonuçta yalnızsın işte

canım burad 30tl idi renkli drajeler ben biraz renkli birazda beyaz badem şekerlerinden koydum 50 şeker yaptım herbirine 2 renkli draje 3 badem sekeri koydum tabi birazda yedim 28tlye maloldu şekeri bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…