2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

bak sen bekle bugün 3 yumurta yemiş bir iki kişi daha çıkar...bazen aynı günler aynı şeyipişirmiş oluyoruz ya..telepatik bir güç..

ohh beee tek değilmişim..

aayy ne güzel ya sizler hep birbirinizi tanıyosunuz yüzyüze sohbet imkanınız oldu ne çok isterdim bende sizlerle buluşmayı mafoldumben

sen hele orda bi buluşma ayarla, bak gypsEsra pılısını pırtısını toplar, bebeğini de kucağına alır gelir.. Yeter ki buluşma olsun..

bak sen bekle bugün 3 yumurta yemiş bir iki kişi daha çıkar...bazen aynı günler aynı şeyipişirmiş oluyoruz ya..telepatik bir güç..

ohh beee tek değilmişim..

ayca 2 hafta önce tam 4 yumurta yemiştim eşim sarılık olcan çocuğa bişey olcak diye kızdı zaten ondan sonrada tek yumurta yiyemedim düşündükçe midem bulanıyo ancak melemenle

ben de olsam ağlardım..hele arkadaşımın bebeğiyse allaaaahh dinmez gözyaşım.. Süt kokulu bebeğe süt kokulu muhallebi..

Bütün arkadaşlarımın düğünlerinde kına gecelerinde salya sümük ağladım..Kendiminkinde ıhhh.. Kınada kollarımı mıncıkladılar ağlayayım diye, yokk kikir kikir kikirdedim. Hem de "aşrı aşrı memlekete" gelin oluyordum..

benim kafamı camdan dışarı uzatmamla tüm motivasyonum bitti.açtım klimayı vantilatörü buradayım
hehe ne cok bakkala gitmesi gereken varmıs :)) bende şimdi geldım bakkaldan ve aldıklarımı öğüttüm inanamıyorum bukadar sekerlı seyı yedıgıme.2 cikolata bı kek ve bı meyvelı sodA:1shok:
eh bişe değilmiş.afiyet olsun..şimdi uduracak şevval bekle sen
ayarlayım o zaman ama sonra tek kalmayım burda malum burdan tek kişiyim

ben teeeeeee Batmanlardayım..gönüller bir olsun

topik dilinde misafir deniyor
gel ben sana yapayım yumurta.1 tane kaldı onu da sana pişireyim

Yerım ben senı.. :))

yaparım yaparım hem de daha güzelini, seversen içine dereotu koyarım..sütün de artmış olur ha??

Ay ayaaya.. tesekkur ederım kuzum.. Ebruska da orada.. ne guzel ya.. kız aramıza gırelı 1 ay oldu.. neredeyse 8 aydır bır aradayız gıbı.. cok sevıyorum O'nun cana yakınlıgını..

kayradan haber var kızlar.eşi gelmiş telefonda eşindeymiş o yuzden karşılık verememiş.daha doğum yapmamış ara ara sancı vuruyormuş.bu hafta doğum bekleniyormuş.

katılıyorum..

akşama da resmini görücez..diğer tontişleri çok gördük, ebruskayı merak ediyoz..

üzerimde bir ağırlık var ki sormayın elim ayağım kalkmıyor nasıl duşa gireceğim ağdaya gideceğim bilmiyorum.

kayradan haber var kızlar.eşi gelmiş telefonda eşindeymiş o yuzden karşılık verememiş.daha doğum yapmamış ara ara sancı vuruyormuş.bu hafta doğum bekleniyormuş.

ayy hadi bakalım hayırlısı..5. bebek de gelsin artıkkkk..

yumurta yememiz gerekiyo ama içim almıyo artık..sizler yiyebiliyor musunuz??

ben eskiden hergun yiyiodum ama artık gunasırıya dusurdum. kahvaltıda bile karpuz yiyiorum anca serinliorum. sutude arada meyve ile iciorum kahvaltıda deil soguk iciorum. kahvaltıda su iciorum anca.sıcak hicbiseye tahammulum yok. ekmekte yiyemiorum etimek ii gelio kıtır kıtır

Ne takıldı aklıma,

Ana kucaklarınıza, portbebelerinize ne sereceksiniz bebekleri koymadan önce.. özel bişey aldınız mı??

bu arada hastaneye götüreceğim kol çantamı hazırladım.kol çantası dediğim hani böyle spor büyük çantalar oluyor ya ondan.el altında olması gerekenleri oraya koydum.koyduklarım şöyle.eksiğim varsa lütfen söyleyin.bişeler unuttum gibi geldi
- tarak
-toka
-ped
-ıslak mendil( benim için)
-göz kalemi,ruj, nemlendirici,ayna
-göğüs pedi
-deodoran
-son tahlil sonuçlarım
-sağlık karnem
-bardak( hemşire isterseniz kendi bardağınızı getirebilirsiniz,bazı hastalar titiz oluyor dedi)
-güneş kremi ve göğüsucu kremi sonradan koyulacak,kamera ve fotoğraf makinasını salifo alacak.

bunların haricinde cantamda olanlar (buyuk makyaj cantasına doldurdum)
- dudak kremi nivea - dudaklar cok kuruyomus
-rimel-allık-far
-yelpaze
-tac-bebisin tacı
-bebegin agız mendillerinden 2tane kendim icin koydum
-silikon meme ucu
-wc kagıdı ve kagıt havlu
- tek kullanımlık don 5 adet

guzel haber hayırlan insallah dahada ii haberlerini alırız

Dide, diş fırçası, el yüz temizleyicisi ve kremi?? sıkılırsın belki, bi dergi ya da kitap falan??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…