2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

ben de ağlamadım..normalde iyi salya sümüğümdür bu gibi durumlarda..

kayradan haber var kızlar.eşi gelmiş telefonda eşindeymiş o yuzden karşılık verememiş.daha doğum yapmamış ara ara sancı vuruyormuş.bu hafta doğum bekleniyormuş.

hayırlısıyla alsın kucağına..

Ne takıldı aklıma,

Ana kucaklarınıza, portbebelerinize ne sereceksiniz bebekleri koymadan önce.. özel bişey aldınız mı??

penye battaniyeli alt açma koycam ben..portbebeye..

dide ben tek kulanımlık bardak ve tabak aldım. lazım olabilir diye tabi plastik kasık catalda koydum.

ayrıca sac duzlestiricimide koydum sac bas karısırsa die :))))

kayradan haber var kızlar.eşi gelmiş telefonda eşindeymiş o yuzden karşılık verememiş.daha doğum yapmamış ara ara sancı vuruyormuş.bu hafta doğum bekleniyormuş.

Allah razı olsun gelgitim.. hayırlısı olsun hakkında

üzerimde bir ağırlık var ki sormayın elim ayağım kalkmıyor nasıl duşa gireceğim ağdaya gideceğim bilmiyorum.

Hamılesın.. ondan olabılır.. sakın vazgecme, gıt agdaya.. aynısı bana da oldu..dedım Evrım,kimi kandırıyorsun kalk kızımm,ole de bole de yolunacaksın :))

Ne takıldı aklıma,

Ana kucaklarınıza, portbebelerinize ne sereceksiniz bebekleri koymadan önce.. özel bişey aldınız mı??

Heh.. dedene rahmet.. o alt acmalardan mı alsam dıodum bende.. hanı su ıneklı gıbı olanlar var yaa.. oraya yumusak bıısı sermek gerekıo cunku.. battanıye tam olarak ıse yaramas gıbıme gelıoo..

Şimdiiiiiiiiiiiii;

Ruju ve nemlendiriciyi cıkar.. beebgın yuzu senınle temas edecek cunku.. olmaz..

En az 6 ay deodorant kullanmıyorsun.. bebegın senın tenının kokusuyla sakınlesecek.. o yuzden kullanman yasak..

muck.

Dide, diş fırçası, el yüz temizleyicisi ve kremi?? sıkılırsın belki, bi dergi ya da kitap falan??

evet bunlarıda ekliycem bugun markete gidicez listemde ama alamadım nezamandır. evdekinide koymak istemiorum.antibakteriyel sabunda koymak istiyorum

bilmiorum benimki daha elime gecmedi yolda ama onlar zaten bebisler icin ozel uretilio ya . bakalım bi ozaman gelsin

Sert kuzum.. daha tazecık bedenı ıcın oldukca sert bana gore.. bendekı portbebe kırmızı.. alt acması evdekı yesıl.. ole de ıstemıyorum acıkcası.. o yesıl o kırmızı.. hıc akıl edemedım alırken aslında.. o yuzden ona uygun bısı bakıımm dıorumm..

hayırlısı olsun inşallah.
Ne takıldı aklıma,

ben portbebe ve anakucağı almadım.bilemeyeceğim
dudak kremi hemen koyayım..gerçi koyduğum ruj da niveanın şu çok iyi nemlendiren doğal rujlarından.ama yine de koyayım
rimel baydır kullanmıyorum,allık hayatımda kullanmadım.farı da koymadım
yelpazem yok..keşke olsamafoldumben
meme ucu almadım
wc kağıdı ve kağıt havlu kalacağım odada var.valize bir paket peçete koydum
tac koymadım saçlarım ensemi yakıyor.bebişin tacı valizde.ama çantaya koysam daha kolay olabilir.
hastneye erken gideceğizya radaki dolaba yerleşsek daha iyi olur herşeyi rahatça buluruz.valizden çıkar koy iyi olmaz

Sefa ya gıtmek ıcın hazırlanıyorum, cıkıcam bırazdan.. sımdılık kokluyorum herkesı.. gelınce gorusuruss ınsallah..

eh bişe değilmiş.afiyet olsun..şimdi uduracak şevval bekle sen
veet kızım poposunu bı oaraya bi buraya savuruyorr.aksamada dondurmaa ıımhhhhhh ne doymaz gacııııyımmm yaa
ayy cok heycanlı.demek dogum buhafta olabılırmıs hee.hadı bakalım hayırlısı
canım eksıklerını gözden gecır mesela diş fırcası ve macunu yok.ben gecen gun Bim de kucuk diş fırcasıyla macununu gördüm kutu gıbı bişeyin .içinde.hastane için onu almayı düşünüyorum.
Heh.. dedene rahmet.. o alt acmalardan mı alsam dıodum bende.. hanı su ıneklı gıbı olanlar var yaa.. oraya yumusak bıısı sermek gerekıo cunku.. battanıye tam olarak ıse yaramas gıbıme gelıoo..
.

evet bende anakucagının altına ineklı alt açmamı koyucamm.zaten ben onu öle seylerde kullanırım die aldım.ilşk aylar bebek arabasınada sererım die.gercekten cok yumusak portatif yatak bı yerde zemuszemus

öpüyorum şeker senıŞeniz.kesınlıkle parfüm ve benzerı seyler sürmemek lazımmıs.ama ruj ve nemlendırıcıyı dşünmemiştim.zaten ruj kullanmam ama nemlendırıcı koyarım diyodum koymıyım baree.

Dide, diş fırçası, el yüz temizleyicisi ve kremi?? sıkılırsın belki, bi dergi ya da kitap falan??
diş fırçasını koyacatım.temizleme jelini unutabilirdim.iyi oldu hatırlattığın.diş fırçasız ölürüm ben.kafayı yerim ha bir de şeker attım bir iki tane.kötü bir tat aoluyor anesteziden kalkınca.bana olmuştu.kremi koymuştum.
dide ben tek kulanımlık bardak ve tabak aldım. lazım olabilir diye tabi plastik kasık catalda koydum.

ayrıca sac duzlestiricimide koydum sac bas karısırsa die :))))
saç düzleştiricimi de götürmem artık.zaten benim kafa kapalı..bir de dağılmaz pek saçım.
ruju ben de foto çekilirken süreceğim.zaten çok doğal bir ruj belli belirsiz.renk versin işte.deodarant dediğim koltuk altı için.terlerim çok iğrenmesin neva benden.sonra annem böyle kokuyor diye kodlayıp batmanlarda dolmuş şöforlerinin peşinden gider deli misin sen?:))
Dido..yelpaze koy muhakkak..
yok ki püüüüü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…