2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Istanbul gurubu ıle konustum.. Oradan cıkıp pazara gıdeceklermış... herkes bırbırını kandırmaya calsııyor sanırım su an pazar ıcın :)) .. hava serinmiş.. keyifleri yerinde.. selam soledıler cok.. aksam fotograflarını ekleyeceklermıs..

bu bebeklerden önceki son buluşma olacak belli ki.. ebruska da gitmiş mi haberin var mı??

olabilerrrr olaabilerrr tabıki.encokda şüphelerım şu yönde "dahada olsa bu topiğe uğramam" zemuszemus zemuszemus zemuszemus
kuvvetle muhtemel
bu bebeklerden önceki son buluşma olacak belli ki.. ebruska da gitmiş mi haberin var mı??
akşama onu da göreceğiz demek ki..ne güzel
Bu sefer tahmının zor cicim.. elebası Esrakoo.. vallahi bak :)))

o da şaşırtıcı değil..ama diğeri de nazlanmıyordur bence:)

kalksam bakkala gitsem..püfff buradaki kapıcı servise çıkmıyor..akşama kadar da salikoyu bekleyemem..

kalksam bakkala gitsem..püfff buradaki kapıcı servise çıkmıyor..akşama kadar da salikoyu bekleyemem..

benim de gitmem lazım ayak diretiyorum..süt almam lasım..alt komşum bebeğiyle geldi eve..ayrıca arkadaşım olur kendisi...bi muhallebi yapıiim veriyim diyorum..süt olsun..bebeği görmek için sabırsızlanıyorum..kesin ağlıycam biliyorum

ben günlerdir yemiyordum..bugün naptım..domatesli 3 tane yumurta kırdım yedim..yuh dedim kendime sonra..

ayça bukadar olur yani..bende en son ne zaman yediğimi unuttumuştum yiyeyim artık dedim 3 tane birdencokacimcoook eyvah dedim bişi olmasın kafayı ona takmıştım...bide baktım benden bitane daha var:icecream: ama uzun zamna daha yermiyim bilmem böğ dedim yerken bişi olmadıda aklıma geldikçe...

ne güsel ya bendse çok istiyodum buluşmaya katılmayı..ama kendime güvenemedim...yakın bi yer olsaydı...artık bebişlerimizle buluşuruz..

hehe ne cok bakkala gitmesi gereken varmıs :)) bende şimdi geldım bakkaldan ve aldıklarımı öğüttüm inanamıyorum bukadar sekerlı seyı yedıgıme.2 cikolata bı kek ve bı meyvelı sodA:1shok:

Birisi benim canım. Eylül annesiyim ben normalde ama sizleri merak ettim acaba doğum yapan falan oldu mu diye? Erken doğum riskin var demişti doktor bir ara ama şu anda iyiyim çok şükür.
allah hayırlı zamanda sağlıkla almamızı nasip etsin bebekleri kucağımıza
yumurta yememiz gerekiyo ama içim almıyo artık..sizler yiyebiliyor musunuz??
bende sadece melemen tarzında yiyebiliyorum
olabilerrrr olaabilerrr tabıki.encokda şüphelerım şu yönde "dahada olsa bu topiğe uğramam" zemuszemus zemuszemus zemuszemus
ve daha sonra uğrayıp olay çıkarıp tekrar uğramayanlar olabiler benimde tahminim buydu kaydirigubbakcemile3
]

aayy ne güzel ya sizler hep birbirinizi tanıyosunuz yüzyüze sohbet imkanınız oldu ne çok isterdim bende sizlerle buluşmayı mafoldumben

X