2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

baby sakin ol kuzumm bosver birak yanıt yazma arkadas istedigine yanıt yazıyor istediginey azmıyor
niye bunca zaman yoktu sonra damdan druser gibi geldi diye bende ona soru sormustum ama bana yanıt vermediben de hiçbir yazısına yanıt vermiyorum sende oyle yap bunca zamandır burdayız yeni gelenler haric kimse kimseyi germedi valla

biraz yazdım canım ama 2.yi anlamadım

aa evet kayradan haber varmı.enson normal doguma döndümüydü benmı öle hatırlıyom.yoksa sezeryan tarıhının yakınlasmıs olması lazim dimidelikafadulden

:roflol: :roflol: :roflol: yada doktoruna söle toookktuuurrr bey siz mamiye gösterın evde benı bol bol muayene eder,acıklık varsa hastaneye yetıstirir diekaydirigubbakcemile3
:roflol:
Selam kızlaaar. Dünden beri doğuran var mı zemuszemus
uleynn böyle sora sora doğurtuyosunuz topiktekileriiii lülülülülülü
adasımmm canımmm bende seni ozledim kuzum bir kez gorustuk daha kısmet olmadı yarın kavuscazzz insallahh:)))
evet kavuşcaz inşallahhh Şeniz
cok tuttum bunu evet bız neyız:roflol:,topiğe az gıren soru soran herkez sanıyokı karsısında 7/24 soru cvplamak için bekleyen insanlar var.neyse babymım takılmaa atla arkama azcık turlayalım
valla bak şincik bu soru anılarımı depreştirdiii
bana sorduğunuz soruu hep buu deelmiii
biz hamileysek sen nesinnn
sen hamileysen biz neyiz delikafadulden

ins isine yarar canım

eftelyacım evet biraz daha iimm asırı sismedi sadece normal tombikligi ellerimde indi galiba biraz ince gozuktu gozume

haklısınız canlarım kasılmaya gerilmeye gerek yok ama geliolar iste banada bazen :)) 37 haftalık hamileyim pardon 38den gun alıorum :))

Son düzenleme:
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3alkisalkisalkisalkisalkisalkis

GYPSY allah sizin müstehakınızı versin e mi? gülmekten göbeğim yarılacaktı ve sanırsam NORMAL DOĞUM diye tutturan ben en ANORMAL DOĞUMu gerçekleştirmiş olacaktım sayende. eşin de senin kadar komik bir tip olmalı.... insan önce hastaneden birine sormaz mı ayol karım nerde ne yapıyorsunuz ona diye.... valla o da bi alemmiş....

nazan benimde el parmaklrim cok agriyor, eklem yerleri sanki romatizma var,yumruk yapamiyorum, ozellikle sabah cok agriyor, su odem bi gitse artik vucuttan...
aynen işte, AYYYYNENNNNNNN
sadece 15 kilo aldın ve dert mi ediyorsun? ben bile şu 1.60 boyuma 15 kilo aldım be tazecim. kimse de çok almışsın demiyor. sen neden dert ettin ki? bu topikte herkes çok kilo aldı zaten (istisnalar kaideyi bozmazmış)

çok gecikmeyin. uzun uzun kahvaltı yapalım. benim 14.30 da doktor randevum var. 2 de kalkmamız gerekecek ona göre. gerçi siz ordan sonra e-bebekte devam edebilirsiniz.

yerleri mopla siliyrum canım viledada 10 kat daha iyi..sürünerek sildiğimimi sandın yoksa..daha o kadar yemedim kafayılmaz:
....
pardon canım, cahilliğimime ver; MOP nedir?

en sinir oldugum seylerden biridir su banyo temizligi..dikkat et dinlen canım ya . abartma diycem ama insanın icine sinmio bi sure sonra.. walla ben wcde kendimden bile igrenmeye basladım artık midem bulanıo
ben bayılırım banyo klozet filan temizlemeye. çok kısa sürer. çamaşırsuyu filan da kullanmam. sadece banyo temizleyicileri ile...

kızlar bu arada ben yarın buluşmaya gelemem
artık doğumdan sonraki buluşmaya kısmet
hayırdır, neden? mazeret bildirmeyecek misin?

eftelyacım evet biraz daha iimm asırı sismedi sadece normal tombikligi ellerimde indi galiba biraz ince gozuktu gozume

esracıklarım haklısınız kasılmaya gerilmeye gerek yok ama geliolar iste banada bazen :))
sevindim canım yaa gerisini boşver sonradan gelip boştan yere gerginlik yapıoolar akılları sıra kimse cvp vermezse yine ortadan kaybolaaaaarrrrr belkimmm

alkisalkisalkisopuyorumnanaktan

ben birazdan cıkarım emrah gelio saat 8 oldu. aksam girerim fırsat bulursam. o varken pek girmiorum sonra beni sallamıosun filan dio. yada satıosun beni dio:)) zaten bugun telini duymadım 3kere aramıs pespese gelince kesin lafını etcek actıgımda sinir kupu olmustu zaten. telaslanıo artık..

GELGİT..........kayra ile görüşüyomusun?? ne durumda haberin var mı?

hayır canım haberim yok.10 gun önce biraz rahatsız olduğunu yazmıştı bana üşüttüm falan dedi.iyice sıkıldım sezeryandan normale döndü diye yazdı.iyileşince ara müsait olunca görüşelim dedim ama ses cıkmayınca.cumartesi msj attım doğumları haber verdim.kendisinide sordum ama cevap vermedi.2 gun daha bekleyip aramayı düşünüyorum bende.

yarın sabah işlerim var halledeyim hemen arıyacagım canım dr artık benimde beklemeye sabrım kalmadı gitmemekte daha fazla inat edersem kötü sonuçlar dogura bilir hele bir yarın olsun halledecegim

Canım doktora gittin mi, ne yaptın?

Baby ben ağrılar için hastaneye gittiğimde nst.ye bağlayan hemşire karnımın üstünü yokladı. "İlk doğum sancıları üst taraftan başlar" dedi. Aklımızda olsun hani yerimseniben

yoksa sende bazıları gibi hamilemisinnnkaydirigubbakcemile3yani ondan mı merak edio acabaa

bir insan niye msja cevap vermez anlamıorum yaa. konturu yoksa bile cevresinden esinden anasından alır yine yazar. anlayamadıgım tek nokta bu hicmi bakmaz teline. hicmi fırsatı olmaz. ben inanmıyorum . bisekilde yanındakinden rica eder hali yoksa bile cevap yazmasını..

aida ne diosunn benim ust semsert oluo zaten asagısı deil...

eftelya hamile olmaktan supheleniorum bakalım insallah tutmustur 9 aydır :)))))))))))

Hep aynı sorun.. Ben baby nın nerede ne yazacagını tahmın ederım.. gypesramın nerede ne yazacagını da.. hepınızın ama hepınızın.. cunku tam tamına neredeyse 9 aydır bız gece gunduz bırlıkteyız..

Ama topıge sonradan gelen arkadaslar.. bızı tanımıyorlar, bılmıyorlar.. burada herkes bırbırınden cok cok farklı algılamalar ıcınde okuyor yazılanları cunku yıne yenı arkadaslar bılmıyorlar gecmısımızde ne var ne yok..

Ben de gordum ARDA yazdıklarını ama cevap vermek ıstemedım.. ben de bıraktıgın ızlenım de aynıdır.. Halıyle once sezeryan tarıhlerı yazılır.. cunku orada sezeryan yazan arkadaslarımın (ben de dahıl) saglık sorunları var.. normal dogumu tahmın etmemız zor.. Bak sen bunu da bılmıyorsun.. bız once lısteye sezeryan tarıhlerını yazdık..

Daha bır ay once aramıza katılan kaynasan, bızımle sankı aylardır birmiş gibi davranan bir cok da arkadasımız var.. ki ben yıne Baby nın cıddı sabırla ayda bır gıren ınsanlara topıgın ozetını verdıgını bılırım.. asla bunu ben yapmam mesela.. bızı tanımıyorsun, kımse sana art nıyetle yaklasmıyor.. üslubundan dolayı gerilmiş arkadaslarımız; sana, nasıl sen ozgurce yazdıysan, onlar da sana ozgurce yazmıslar.. durum bundan ıbarettır bence.

Vucut perperısan.. altına ımzamı atarım.. bu vucuda bana katlanma gücü veren evladımı da gözlerinden operim :)))) ( cıkınca goruseceğiz onunla) :)))

Hakkında hayırlısı olsun Kadrıyem.. Allah yardımcın olsun.

Yaf yok ozelden atılacak bısı falan.. o bana sormus mesela su bır kullanımlık donları nereden aldın dıye.. bende cvbını vermısımdır.. ya da yok gogus pedı sormustur.. herseyımız ortada yaff :))) yok ole arkadan iş çevirme kaydirigubbakcemile3

Ben de yesıl bıber yıyordum.. bırden gülme tuttu.. dedım bunu Esramla paylaşmam lazım.. :)) kıyamam sana yaa.. nelere maruz kalıyorsun sen be kuzumm kaydirigubbakcemile3

Doktoruna sor.. ama yarına kadar ıcın rahat olsun dıye dıyorum.. en basından berıdır bende var o su.. ve doktorum normal dedı.

effriiimmm uyumaya gittiiii
didoooo helaaa temizliyooo
mucize kayıplarda bugünnn

kaydirigubbakcemile3

.beni anlayan birileri varsa şunu söyliyim bu kadar laftan sonra sakin olamıcam.

Senı anlıyorum.. ama tehdıt etmenı saygıyla karsılamıyorum.. üzgünüm. Olamayacaksan bunun çözümü medenicedir.. dıyalog kurmazsın.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…