2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

selam herkese bende 9+5 haftalık hamileyim.Allah hepimizi tamamına erdirip saglılı bebkler nasip etsin. inş.

Selam kızlar. Size cuma gününden beri yazıcam bir türlü fırsat bulamadım. Cuma günü kontrolüm vardı. Bebişimi gördük, canım ellerini hareket ettiriyor, elini yüzüne görütüyor, sağa sola hareket ediyor. Allahım o ne güzel bir şey. Herşey normal dedi dr maaşallah. 3 cm olmuş. Gittiğimizde 9+5 günlüktü. Bugün 10+1 olduk. Kocaman olmuş :dance:
Kan ve idrar testi yaptırmıştım onlarda normal çıktı. Takviye ilaç vermeye hiç gerek yok dedi. Nasıl mutluyum anlatamam. 2 hafta sonra gidicem tekrar. O zamanda ense kalınlığını ölçücek. Umarım herşey hep böyle yolunda gider. Allah kucağımıza almayı nasip etsin inşallah...:ecrin_bebek::Saruboceq:

günaydın herkese a.s. nasılsınız

kayra çok geçmiş olsun dikkat et kendine
minik kelebek ve comely gözünüz aydın maşallah bebişlere darısı başıma :)

merhaba kizlar bende 12+3 gebeyim bugun ikili teste gittim bebek iyiydi fakat idrar yollarimda iltihap cikti doktor suda cozunen bir ilac verdi ama ben tedirginim benim gibi olan varmi aranizda bu arada benide listenize eklerseniz cok seviniriimmmm

doktorum banada verdi o ilaçtan adını hatırlamıyorum ama tek kullanımlık portakal tadında bi ilaç, hem doktora hemde eczacıya sordum zararı olsam vermem zaten dedi
benim geçti sanırım enfeksiyon, bol bol su iç iyi geliyo

selam herkese bende 9+5 haftalık hamileyim.Allah hepimizi tamamına erdirip saglılı bebkler nasip etsin. inş.
hosgeldın canım aramıza,muhtemel dogum tarıhını söle senı de listemıze eklıyım yerimseniben
Selam kızlar. Size cuma gününden beri yazıcam bir türlü fırsat bulamadım. Cuma günü kontrolüm vardı. Bebişimi gördük, canım ellerini hareket ettiriyor, elini yüzüne görütüyor, sağa sola hareket ediyor. Allahım o ne güzel bir şey. Herşey normal dedi dr maaşallah. 3 cm olmuş. Gittiğimizde 9+5 günlüktü. Bugün 10+1 olduk. Kocaman olmuş :dance:
Kan ve idrar testi yaptırmıştım onlarda normal çıktı. Takviye ilaç vermeye hiç gerek yok dedi. Nasıl mutluyum anlatamam. 2 hafta sonra gidicem tekrar. O zamanda ense kalınlığını ölçücek. Umarım herşey hep böyle yolunda gider. Allah kucağımıza almayı nasip etsin inşallah...:ecrin_bebek::Saruboceq:

ayy cok sevındım hadı hayırlı olsun.evet cok harıka bı duygu ben gıtgımdede nasıl kıpır kıpırdı anlatamam.inşalah sonuna kadar böyle güzel haberlerı paylasırız hepberaber:1hug:

güzel anneler günaydın nasılsınız kızlar ben çoookk kötüyüm grip oldum yanı sıra başım ağrıyor nefsimi güçlükle alıyorum yarın hemen doktora gideceğim sizde ne var ne yok kızlarrr:çok üzgünüm:

geçmiş olsun eftelya bende yeni atlattım daha geçmedi ama şimdi iyiyim
doktorum bana bebeklerde kullanılan burun damlası verdi çok iyi geldi arayıp sor istersen cnm, birde yüzünü buhara tut burnunu açar dikkat et yüzünü yakma : )

fasulyeko güzel haberlerle gelirsin inşallah

yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz a.s.

:nazar: 2009'UN EN GÜZEL ANNE ADAYLARI VE MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ :nazar:

1.aftabru...........................................1 agustos
2.helin hivda......................................1 agustos
3.Esin123…………………………….....2 ağustos
4.Kayra42.........................................2 agustos
5.ASLI……………………………..........2 ağustos
6.entelliye…………………………........2 ağustos
7.Caninuss.......................................2 ağustos
8.sakaleynmaster..............................2 agustos
9.Arda..............................................3 ağustos
10.gizze...........................................3 agustos
11.Badibade......................................4 ağustos
12.defnedamla...................................5 agustos
13.essraa.........................................5 agustos
14.calimero 26..................................6 agustos
15.gamze_hlm..................................7 agustos
16.aidaa...........................................7 agustos
17.dlkltn...........................................8 agustos
18.minik_kelebek..............................8 agustos
19.baybmon.....................................8 agustos
20.dide.............................................8 agustos
21.güzel edirnem..............................9 agustos
22.angeleyes_3...............................10 agustos
23.CEMRESİ……………………...……10 ağustos
24.3karanlık1mucize.........................10 agustos
25.Evriş.......................................... .11 ağustos
26.Milk shake..................................11 ağustos
27.eftalya66....................................11 agustos
28.nazlı_03......................................13 agustos
29.mercimekim................................13 agustos
30.gelgit…………………………...……14 ağustos
31.başak35……………………......…..14 ağustos
32.figen............................................16 agustos
33.esrako........................................16 ağustos
34.nicole78......................................16 agustos
35.fasulyeko...................................17 agustos
36.comely 08..................................17 agustos
37.keops35.……………......…..........18 ağustos
38.tazefasulye................................18 agustos
39.masmavi....................................18 agustos
40.prenses.....................................19 agustos
41.nora..........................................19 agustos
42.sampuan....................................21 agustos
43.ebrar06......................................23 agustos
44.petrik.........................................24agustos
45.sal_der......................................24 agustos
46.dnzyildizi84...............................25 agustos
47.emis..........................................25 augstos
48.sedaa........................................25 agustos
49.tuana3434..................................26 agustos
50.siney.........................................26 agustos
51.İrem34.......................................26 ağustos
52.darknessfire...............................26 agustos
53.lalace........................................27 agustos
54.desdona....................................27 agustos
55.flawlessd...................................28 agustos
56.sünger53...................................28 agustos
57.ukalam......................................29 agustos
58.ma_ci_de...................................29 agustos
59.050604.....................................29 agustos
60.burko........................................30 agustos

hoşgeldin canım aramıza,kızlar valla ağustosata nüfusu patlatıcaaz:sm_cool:
bu arada kızlar akıntılarınız için korkmayın,kahverengi bile olsa olabiliyomuş.benim 2 gün üst üste kanamam oldu,bazıları 9 ay kanama yasayabiliyomuş.kanamadan sonra doktora gittik ve bebişimi gördğüm anı anlatamam ilk defa böle bebek halinde gördük ve bizim için herşeye değerdi.cok şükür kıpır kıpırdı sürekli oynaşıyodu :nazar: elleri ayakları minicik kalbi pıtır pıtırdı.şimdi ne olursa olsun onun için hep pozitif düşünmeye çalışıyorum.sizde hiçbir şeyi takmayın.

kızlar buyrun buda benim fındık kurdum.bu 11 haftalık resmimiz.el sallamıştı bana elma çekirdeğim.
dsc01444fe3.jpg

Son düzenleme:
Kayra maşallah bebeğine, sayenizde tecrübe kazanıyoruz saolun bildiklerini, öğrendiklerini , bebişinin resmini paylaşan herkes saolsun
çok sabırsızlanıyorum bebişimi göremek için 5 şubatı bekliyorum

ben de yarın doktora gideceğim arkadaşlar, eğer foto verirse ben de eklerim. aslında evde var bi sürü fotosu ama hep unutuyorum taramayı. bu kez ihmal etmeyeceğim.

mrb arkadaşlar çok heycanlıyım bu aksam meleğimi görmeye gidicem Allah kısmet ederse kalp atışını da duyucam sabırsızlıkla saatin 19.00 olmasını bekliyorum

herkese tünaydın arkadaşlar,
yeni gelen arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz..dr.dan gelenler sizlerin adına çok sevindim..darısı benim de başıma...
hele şu sürekli dr.a gidenleri acayip kıskanıyorum.sürekli görüyosunuz bebişinizi...dr.um izinde olmasaydı bu hafta ben de bebişimi görmeye gidecektim.artık haftaya...
dr.a gidecekler, sizler için dua ediyorum...
kayracım allah bağışlasın bebeğini, maşallah kocaman olmuş...
allah hepimizin bebeğini bağışlasın...

Kayra maşallah bebeğine, sayenizde tecrübe kazanıyoruz saolun bildiklerini, öğrendiklerini , bebişinin resmini paylaşan herkes saolsun
çok sabırsızlanıyorum bebişimi göremek için 5 şubatı bekliyorum

canım darısı başına inşallah.bu resimde 11 haftalık ama şimdi 13+3 oldu.sıpa rahat durmuyorki...tabiki paylaşacağız paylaşmak için bu siteyi açtık değilmi?hayırlısıyla göreceksin ve herşey çok güzel olacak allahın izniyle...

kızlar bu arada çok ciddi bir rahatsızlık geçirip hastanede yattım ve burada sizinle paylaştım.ama mesajıma geçmiş olsun deyip hatır soran 60 kişiden 4 kişi olmuş.çok kırıldım hepinize.senağlamaPETRİK,NORRA,HELİN,FİGEN teşekkürler arkadaşlar duyarlılığınız için.diğerleri sadece teşekkür ederim...:çok üzgünüm:

merhaba kayra42
bende şuan hamileyim ve allah izin verirse Ağustos 2009 da anne olacağım
Rabbim hayırlı doğum nasip etsin
bu hafta bazı testlerim var onları yaptıracağım nasıl geçiyor hamileliğin kayra42

canım hoşgeldin hayırlı uğurlu olsun..saol canım benim zor dönemlerim bitti çok şükür 4.ayımıza başladık çok şükür.darısı başınıza.allah hepimizi tamamına erdirir inşallah...

kızlar bu arada çok ciddi bir rahatsızlık geçirip hastanede yattım ve burada sizinle paylaştım.ama mesajıma geçmiş olsun deyip hatır soran 60 kişiden 4 kişi olmuş.çok kırıldım hepinize.senağlamaPETRİK,NORRA,HELİN,FİGEN teşekkürler arkadaşlar duyarlılığınız için.diğerleri sadece teşekkür ederim...:çok üzgünüm:

nee hastanedemı yattın :1shok: aa şimdi duyuyorum gercekten okumadım demekkı yazdıgını.neiçin yattın hastanede?inşallah cok önemlı bıse degıldır.okuduysam mutlaka cvp yazardım demekkı okumamasım.biraz gec oldu canım ama gercekten gecmıs olsun.bazen bırgun hıc gıremıyorum döndüğümde cok sayfa gecmıs oluyor hepsını okumaya fırsatım olmuyor,öyle bıgune denk gelmıs olmalı.

kayra42 geçmiş olsun canım benim haberim olmadı bile uzun süre girmedim geçmişide okumadım açıkcası.daha yeni ayaklandım bende.hamileyken hastanelerde yatmak sinir bozucu biliyorum.az yatmadım bende zamanında.neyseki şimdi iyisin sanırım.tekrar geçmiş olsun.

ayy kayracım msjını aradım daha dün yazmıssın,nasılda farketmemısım.sanıyorum sen msjını yazıdıgın sırada bende listeyi düzenlıyordum senın msjınla aynı anlarda yazmısız ondan farketmemsım.neyse gecmıs olsun canım bebegıunın iyi olmasına sevındım ve ayrıca temmuz anneesi olucan galıba.

X